FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.044.179
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
acmilan2 kaže...

Moje skromno misljenje je da od ovih sve sto si nabrojio, znaci ovako:

 

TRENUTNO:

15 Pique = 34k * 15 = 510k

10 Busquets = 43k * 10 = 430k

12 Oblak = 62k * 12 = 744k

 

itd itd itd...

 

 

Uglavnom, mislim da neces imati ni 150k profita od svih ovih sto imas...

Sretno!

 Kakva zarada 88+ rated kartice veceras sve jeftinije 5-10k nego jucer i nisu tak jeftine bile otkad su messija najavili.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

I tako, tome...

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...
acmilan2 kaže...

Moje skromno misljenje je da od ovih sve sto si nabrojio, znaci ovako:

 

TRENUTNO:

15 Pique = 34k * 15 = 510k

10 Busquets = 43k * 10 = 430k

12 Oblak = 62k * 12 = 744k

 

itd itd itd...

 

 

Uglavnom, mislim da neces imati ni 150k profita od svih ovih sto imas...

Sretno!

 Kakva zarada 88+ rated kartice veceras sve jeftinije 5-10k nego jucer i nisu tak jeftine bile otkad su messija najavili.

 Pa da. To je to nazalost. EA ove godine jako dobro manipulira marketom. Jednostavno su, kak sam vec reko, sjebali sve i svakoga kad su izbacili da za tocno tjedan dana izlazi kartica Messia kao POTM. Masovna kupnja je dovela do rasta cijena kroz tjedan ( kad se trebalo prodat ). Kad je SBC izaso, ekipa je zasula market cuvanim karticama i sama sebi spustila cijenu. Smijesno kako su ljudi naivni. 
Mislim da je najpametnije pricekat futmas, pa da vidimo kakve ce nam kartice ponudit. Imam hrpu 84 i 83 kartica, plus nekoliko untradable high rated kartica... 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 20

Ja skupim danas lovu za 92 Kanea, i uleti mi sterling za 80.000, i kupim njega.

Sad sam bubno na prodaju par 84 rated totw kartica, pa kad se prodaju, onda će čiča Harry da uljeti u ekipu. Po 160.000 ide cijelo veče.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...

 Kakva zarada 88+ rated kartice veceras sve jeftinije 5-10k nego jucer i nisu tak jeftine bile otkad su messija najavili.

Nema tu nikakve zarade. Tempirao sam da mi aukcije izlaze u 18h 10 minuta jer na početku najbrži najmanje gledaju cijenu kartica. Sve kartice sam stavio po početnoj cijeni kada se odbije porez da sam na nuli a max cijena s 5k zarade jer sam pretpostavljao da će se ovo dogoditi. Pogotovo kada sam u 17h pregledao market i vidio kako se cijene kreću. Jedina kartica na kojoj sam dobro zaradio je bio modrić ali njega sam prodao 2 sata ranije. 18k zarade po kartici. Imao sam samo tri, budala. Kako se sada kreće modrić nemam pojma jer me više nije interesirao. I po tim niskim cijenama nisam uspio sve prodati. Ostalo mi još nekih 8 kartica. Stoga, prodavši većinu kartica ako ne računam modrića zaradio sam jedva 50k coinsa. Totalno neisplativo. Ovih osam ne mogu prodati više niti po cijeni po kojoj sam ih kupio pa ako silujem neće biti zarade niti 50k coinsa. Kako sam rekao na onoj fejs grupi, tko ne proda u startu piši kući propalo je.

11 godina
offline
FIFA 20

Jos je ulaganje u marquee matchups najbolje ulaganje jer ima najmanje rizika. U ponedjeljak sam uzeo oko 50 kartica ovog tipa po discard cijeni od 350 coinsa na mass biddingu

https://www.futbin.com/20/player/24945/ryad-boudebouz

Jucer kad je izasla tekma Saint Etienne-PSG, cijena mu se digla na 3900 coinsa. Svi otisli u roku 2 sata, eto me sad na preko 3 milje coinsa.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Mane izaso za PL, 900K prema futbinu
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ma meni su Mane i Messi ultra skupi, jednostavno nemam para za složit ,a niti takvih igrača u klubu za dat.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Mozda ga i slozim ako budem imao coinsa odlicne statse ima.mislim da bi kao st sa Aubom bio top treba samo 1 inform i obicne kartice. Ohladio sam se od igranja probat cu nakrcat coinse i preko aplikacije raditi SBC i trejdat. Poceo sam novi COD pa mi zanimljivo.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2019 12:55 (CroVandal).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ma ne isplati mi se slagat Manea kad ga imam totw untradeable 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Haha pa kad ga imas ja ga nemam

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
FIFA 20

Jebo me svatko ako ja razumijem kaj kurac oni misle kad izbace ovakve zahtjeve za manea. Pa jebem ti mater pokvarenu to su coinsi koji doslovno nestanu sa marketa i opet on mora kostat 700k+. 

 

Ja imam 330k na racunu i jos nesto untr igraca, al ovo je preskupo. Di je onaj fut economoist koji se zaposlio tamo? Jel on, zdrav ako ovo dopusti da izade?

 

EDIT - Corona bude top kartica, top! 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2019 15:53 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

A gle to je top Meta kartica njegova IF kartica je kostala 1M do nedavno tako da su zahtjevi za ocekivati visoki i SBC traje mjesec dana i moguce ga je sloziti bez problema 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: FIFA 20

Aha... U mjesec dana ga je moguce slozit. Odnosno u mjesec dana je moguce skupit 1m coinsa. 

Daj dobro je. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...

A gle to je top Meta kartica njegova IF kartica je kostala 1M do nedavno tako da su zahtjevi za ocekivati visoki i SBC traje mjesec dana i moguce ga je sloziti bez problema 

Nije problem složiti ga, problem je što je to neisplativo. Nemam logike da ga slažem? Kome treba kupi si ovog ratinga 90 i kada mu dosadi proda ga. S ovim potm možeš guzicu obrisati za dva mjeseca a lakši si za milju. Prošle godine dao sam 500k za aubu i koristio mi je možda 3 mjeseca. Nakon toga je ležao u klubu i više ga nikad nisam koristio jer su izašle bolje i jače kartice. Sada bih trebao baciti duplo više coinsa, nema šanse.

15 godina
offline
FIFA 20

Očajni su. Po prvi put su u packovima nominirani igrači za TOTY. Gledam sve ovo vrijeme je duplo manje kartica na marketu nego prošle godine što znači da ljudi troše manje novca i onda su ovakvi očajnički potezi razumljivi. Da Bog dao da svi gorjeli u paklu s ovom šugavom igrom.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Očajni su. Po prvi put su u packovima nominirani igrači za TOTY. Gledam sve ovo vrijeme je duplo manje kartica na marketu nego prošle godine što znači da ljudi troše manje novca i onda su ovakvi očajnički potezi razumljivi. Da Bog dao da svi gorjeli u paklu s ovom šugavom igrom.

 Tuzno, bas tuzno. Samo da se pare zaraduju

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Očajni su. Po prvi put su u packovima nominirani igrači za TOTY. Gledam sve ovo vrijeme je duplo manje kartica na marketu nego prošle godine što znači da ljudi troše manje novca i onda su ovakvi očajnički potezi razumljivi. Da Bog dao da svi gorjeli u paklu s ovom šugavom igrom.

 Zasto bi to znacilo da ljudi troae manje novaca? Likovi vide kaj ide. Dam ae kladit da je ovo rekordna godina ko i svaka prije ove. Nestvarno je kaj rade radi profita. Cak se i nebi ljutil da grindom mozes do svih igraca, al kaj ti vrijedi kad 99% ljudi nece vidit top tier kartice. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
movie kaže...

Očajni su. Po prvi put su u packovima nominirani igrači za TOTY. Gledam sve ovo vrijeme je duplo manje kartica na marketu nego prošle godine što znači da ljudi troše manje novca i onda su ovakvi očajnički potezi razumljivi. Da Bog dao da svi gorjeli u paklu s ovom šugavom igrom.

 Zasto bi to znacilo da ljudi troae manje novaca? Likovi vide kaj ide. Dam ae kladit da je ovo rekordna godina ko i svaka prije ove. Nestvarno je kaj rade radi profita. Cak se i nebi ljutil da grindom mozes do svih igraca, al kaj ti vrijedi kad 99% ljudi nece vidit top tier kartice. 

 Nisu nigdje objavili da im je fifa 19 bila rekordna godina ili fifa 20 zato mislim da im je rekordna godina bila fifa 18 zbog ovih razloga: u fifi 19 market se vise nego prepolovio poslije bozica hrpa ekipe je prestala igrati, ea je poceo komunicirati sa communityem tokom ljeta jer tijekom totsa market jedva da je bio veci od ostatka godine sto znaci da se malo ekipe vratilo tada a fifa 20 nije rekordna zato jer u fifi19 u ovo vrijeme bilo je vise igraca na marketu a i ljudi su jos uvijek ogorceni od fife 19 i kad su vidjeli da je fifa20 jos gora zbog ogromnog delaya dosta ekipe je odustalo od igrice ukljucujuci i mene.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Zasto bi to znacilo da ljudi troae manje novaca? Likovi vide kaj ide. Dam ae kladit da je ovo rekordna godina ko i svaka prije ove. Nestvarno je kaj rade radi profita. Cak se i nebi ljutil da grindom mozes do svih igraca, al kaj ti vrijedi kad 99% ljudi nece vidit top tier kartice. 

Daj ne budi smiješan, kakva rekordna godina. Prošle godine za dan vještica i na crni petak na marketu je bilo preko 10 milja kartica. Ove godine rijetko je prelazilo 6 milja u te dane. Nikada prošle godine aukcije nisu padale ispod 6 milja. Ove godine naiđem na dane kada jedva ima 4 milje kartica na aukcijama u ovoj fazi igre. Manjak kartica mora se osjetiti kroz prihode. I dalje svi igramo sve sbc, SB, WL, rivalse i otvaramo packove kroz njih. Znači pad koji je vidljiv morao se onda dogoditi negdje drugdje, kroz kupovinu fifa pointsa.

 

Ovo je šamaranje mrtvog magarca. Prije sat vremena iz packova su izašle TOTTGS kartice a odmah su ih zamijenile nove, nominirani za TOTY. Znači sjebavaju ekonomiju marketa i urušavaju količinu coinsa. Prije sat vremena mogao si u packu dobiti TOTTGS Salaha a sada izvlačiš nominiranog Salaha i sve ostale igrače koji su bili u TOTTGS, da ih ne nabrajam. Ove kartice što su bile tjedan dana u packu u sekundi su izgubile 100k na vrijednosti. Daj mi reci što je to? Ovo se nikada do sada nije dogodilo da u tako kratkom vremenu seru po jednoj kartici jer nakon nje odmah izdaju istu takvu samo druge boje.

 

Ovo nije normalno, ovo je ludilo i panika. Pokušavaju igru održati živom i natjerati ljude da troše novcima tako da stalno u packovima drže top kartice najboljih igrača. FUT se pretvara u tragikomediju. Mislim da polako završavam s ovim govnom jer sve ovo više nema smisla.

12 godina
offline
FIFA 20

Bilo bi ok od njih da stave ove kartice u red pickove.

 

Iskreno, boli me kurac kaj rade sa marketom. Niti sam mogo do tih kartica, niti cu moci. Isto ko Pele, Ronaldo i ostali. Odigram si WL jer volim malo nogometa za vikend i to je to. Sad da me puno jebe kaj ima 500 kartica razlicitih. Niti da mi zivot ovisi hocu izgubit 50 tisuca coinsa na kartici ili dobit tolko. ne znam kaj vas tolko to jebe.

 

EDIT: Da, rekordna godina. Uprihodili 2,6mlrd samo od FUTa prosle godine... Kako nije.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2019 20:07 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Znaci kako neigram sve bolji paketi sad slozim ondaj SBC Futmas i dobijem 2 informa i Insigne u paketu znaci oko 50k sam dobio. I plus rasprodao danas cijelu ekipu znaci na marketu sam bio aktivan skoro 1m coinsa sam dobio nazad. Plus svaki 3. paket mi je zarada tocno sto vise igras losiji paketi i obratno.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Meni uvalili onog  engleza Popea. Nabijem ih... 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Ne sekiraj se sad sam zdrobio 500k na pakete i dobit cu mozda 200k nazad kad sve prodam isao sam probati slozio sam si neki untr. Team i sa time cu igrati ostalo cu sve prodat. Jedino ako izade neki futmas Orsic ili drugi HR igrac slozim ostalo me nezanima. Nije mi ni bitno koga imam u ekipi kad imam delay ionako pusim dokazano vec x puta u draftu. Gdje nekad ni najbolje meta kartice ne pomazu. Prosle godine sam slicno napravio i prestao igrati i tek sam onda poceo otvarati dobre pakete. Nakrcat cu si 1m coinsa i to je to igrat samo kad mi se igra. Nema vise mucenja po wl po noci neka se nose. Jedino sam mozda za te coinse mogao sloziti neki League SBC ali nema veze.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2019 21:12 (CroVandal).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Bilo bi ok od njih da stave ove kartice u red pickove.

 

Iskreno, boli me kurac kaj rade sa marketom. Niti sam mogo do tih kartica, niti cu moci. Isto ko Pele, Ronaldo i ostali. Odigram si WL jer volim malo nogometa za vikend i to je to. Sad da me puno jebe kaj ima 500 kartica razlicitih. Niti da mi zivot ovisi hocu izgubit 50 tisuca coinsa na kartici ili dobit tolko. ne znam kaj vas tolko to jebe.

 

EDIT: Da, rekordna godina. Uprihodili 2,6mlrd samo od FUTa prosle godine... Kako nije.

Da, prošle godine. Vidjet ćemo koliko će uprihoditi ove godine. Ja se kladim da je ova godina pušiona. Market im ne može doseći 7 milja da dube na glavi a prošle godine kada je bila rekordna išao je i do 12 milja u ove dane. Evo, danas krenuo futmas i market je na 6.6 milja. 

 

Kako me ne bi jebala ekonomija igre u kojoj je zarada jako bitna ako hoćeš slagati momčadi po svom guštu i naravno snazi kartica. Logično je da na marketu želimo zaraditi. Kako da zaradim kada stalno mijenjaju boje jedne te iste kartice? Namjerno nam sjebavaju količinu coinsa ne bi li popizdili i krenuli po fifa pointse. Znači, ja sam u jednom danu kada bih prodavao momčad izgubio oko milijun coinsa samo zato što su ponovno u packu samo druge boje mane, salah, de bruyne, lew i da dalje ne nabrajam. Tako se to neradi i tako nisu nikada radili.

 

Naravno da mi život ne ovisi o ovoj igri niti o coinsima ali osjećam se prevarenim i osjećam se glupo jer od 2012 godine samo sam jednom na marketu izgubio nekoliko milijuna coinsa i to onaj dan kada su uveli price range. To neću nikada zaboraviti. Ujutro smo kupovali IF karticu Hzmmelsa po 1.5 milja na bidanju i prodavali ih po 1.8 milja a onda poslije podne su tu istu karticu ograničili na 800k coinsa. Ostalo mi 5 kartica koje nisam prodao pa izračunaj gubitak u par sati. Danas je nešto slično samo u puno manjoj mjeri.

 

 

14 godina
offline
Re: FIFA 20

A i market je dosta mrtav ako ne stavis po najnizoj cijeni nemozes nista prodat osim ako neizlazi neki sbc onda kupuju svi ali inace ako je za 100 skuplja kartica nece bitko bas sad prodajem preko 100 kartica i moram stalno spustati ako hocu da se proda. Da su normalni dali bi ove nominirane kroz SBC 1 garantirani pa neka dode i najlosiji ali opet je zanimljivo za slagati ovako nije uopce zanimljivo a i fale mi Ikone da slazem ovako nemam uopce volje prosle godine sam slozio Del piera, shevu itd. Samo zato jel mi se dalo ovako nemam volje za nicim.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
offline
FIFA 20

Iz dosade napravio ovog Simona. Koristit ću ga kao super sub u wl pa ćemo vidjeti kako će se pokazati, nije mi ništa koštao . 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Upravo me lik pomeo sa Suleom. Obicnom, gold karticom. Svaki moj napad je frajer salto na njega i ko buldozder prelazil preko mene. Zabije mi dva finessa sa Aubameyangom sa 25m :D Izgubim 2-1. Steta, to je trebalo bit za 7-0, ovako u subotu ulazim sa 6-1. Nije lose.

 

U mega packu od seasonu mi izletil TOTY Thiago Silva... bude za SBC.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2019 22:19 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

ja bi ga koristio u prvoj postavi s obzirom da nemam coinsa za manea a ostali LM i LW su kurcina.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Bio sam na pragu ulaska u 4.diviziju da bi ispao u 6 i nakon 6 utakmica wl imam jednu pobjedu.

 

Protiv koga god igram kao da je pro.

 

Znam da je ovo do skirpte ili neceg takvog, pa nisam tolika njubara da od zadnjih 25 utakmica sam izgubio 20.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice