FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.684
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

I meni je bilo sumnjivo bilo koji dan u tjednu 3.9 mil 

 Jos jedna potvrda moje teorije da ovu igru igra osjetno manji broj ljudi nego proslih godina. Karma je kurva.

10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Igram na ps4 i ne znam kad je bilo preko 4 000 000...

 

Uvijek ista brojka.

 

Dabogda propali

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
FIFA 20

Koga na CAM? Do 2.7-2.8M

 

MOMENTS - Shevchenko, Sanchez PRIME - Henry, Matthaus, Butragueno, Kaka' MID - Ronaldinho BASE - Cruyff, Zidane, Ronaldo R9

 

Ili mozda zamjena Ben Yedder na CAM pa nekog na ST?

 

Ovo imam u planu kupiti vrlo skoro.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Cruyff ili Zizu. Ostale nebi ni gledal. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Brazilska liga promo najavljen. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Cruyff ili Zizu. Ostale nebi ni gledal. 

 https://www.futbin.com/20/compare/13121/45539

 

Sam me zanima jako kakav je ovaj Sanchez, poboljsali su mu composure za 26 naspram Prime verzije.

Kovačić
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Iz WL nagrada 💪🏻💪🏻
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Iz WL nagrada 💪🏻💪🏻

 Meni najbolja kartica rating 81, iz rivalsa. Ne mogu vjerovati.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2020 9:39 (movie).
15 godina
offline
Re: FIFA 20

Meni iz crvenih dva 78 i 82 Tevez.

A u svim pustim packovima top pick 79cb iz psg-a. 

Najs, držim se ja s1, yebo me pas uvijek sam bolje nagrade dobivao.

 

E, da, neki silver mi je došao iz Bundeslige njega sam utržio za 6000.

11 godina
online
FIFA 20

ma nista, evo, kupio sam si novi tim, pa cemo vidjeti kako trpaju ovi umjesto POTM Aubameyanga i Vardya.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20
acmilan2 kaže...

ma nista, evo, kupio sam si novi tim, pa cemo vidjeti kako trpaju ovi umjesto POTM Aubameyanga i Vardya.

 

Koju igraš formaciju? 4-1-5?

12 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...
 

Koju igraš formaciju? 4-1-5?

Jelda da Essien bode oči?!

Umjesto njega još Neymara ubacit i to je onda to.

[19xx] 4ntraks
11 godina
online
FIFA 20

Nevjerojatno je to. Ne, igram sa ovom formacijom. Na ovoj fifi ne vrijedi apsolutno nikakvo pravilo, CB-i mogu igrat ko CDM ili CM, vezni igraci i naprijed i nazad, pa jebeno mogu onda i ja imat Mbappea i Messija u vezi koji ce kasnije ionako ici naprijed.

Svi samo razapinju, pola igraca probali nisu, bolje da nisam nista ni postao kad svi znaju srat samo.

Kovačić
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
acmilan2 kaže...

 Na ovoj fifi ne vrijedi apsolutno nikakvo pravilo, CB-i mogu igrat ko CDM ili CM, vezni igraci i naprijed i nazad, pa jebeno mogu onda i ja imat Mbappea i Messija u vezi koji ce kasnije ionako ici naprijed.

 

Naravno da ne vrijedi nikakvo pravilo zato jer je ovo najlošija FIFA ikad.

Kad Messi i Mbappe mogu igrati u vezi i što je apsurdno, vjerojatno dobro igrat u vezi, onda nek ide sve u tri krasne.

 

Jbga, nisi ti kriv što je tomu tako, ali kriv si što to zloupotrebljavaš i na taj način šalješ ostalim igračima i EA-u poruku da je to ispravan put kojim moraju ići dalje.

A pošto se EA-u jebe za kvalitetu igre i samo gledaju gdje bi mogli ušićarit koji dolar, moguće da jednog dana izbace karticu žarkocrvene boje sa žutim obrubom, pozicija CDM, a igrač Messi.

Tako da tebi i sličnima bude na 10 chemu.

Što ćete se zajebavat sa 7 chema bezveze.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 20
acmilan2 kaže...

Nevjerojatno je to. Ne, igram sa ovom formacijom. Na ovoj fifi ne vrijedi apsolutno nikakvo pravilo, CB-i mogu igrat ko CDM ili CM, vezni igraci i naprijed i nazad, pa jebeno mogu onda i ja imat Mbappea i Messija u vezi koji ce kasnije ionako ici naprijed.

Svi samo razapinju, pola igraca probali nisu, bolje da nisam nista ni postao kad svi znaju srat samo.

 Ne znam zasto se trudis uopce slat onim dangubama u fejs grupi. To je sve jalno, bezobrazno i ljubomorno. Sjeti ae samo kako su opleli po meni kad sam izvuko crvenog Kantea.

Imas ekipu i igras kako hoces. Dobijes savjet ili dva i boli te tuki za ostalo. 

 

Vidio sam ljude koji igraj sa 4231 a u ovih 231 imaju sve napadace. Ko ih jebe sve, ako te ekipa cini sretnim i cini igru zanimljivom... Samo naprijed.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
online
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
acmilan2 kaže...

 Na ovoj fifi ne vrijedi apsolutno nikakvo pravilo, CB-i mogu igrat ko CDM ili CM, vezni igraci i naprijed i nazad, pa jebeno mogu onda i ja imat Mbappea i Messija u vezi koji ce kasnije ionako ici naprijed.

 

Naravno da ne vrijedi nikakvo pravilo zato jer je ovo najlošija FIFA ikad.

Kad Messi i Mbappe mogu igrati u vezi i što je apsurdno, vjerojatno dobro igrat u vezi, onda nek ide sve u tri krasne.

 

Jbga, nisi ti kriv što je tomu tako, ali kriv si što to zloupotrebljavaš i na taj način šalješ ostalim igračima i EA-u poruku da je to ispravan put kojim moraju ići dalje.

A pošto se EA-u jebe za kvalitetu igre i samo gledaju gdje bi mogli ušićarit koji dolar, moguće da jednog dana izbace karticu žarkocrvene boje sa žutim obrubom, pozicija CDM, a igrač Messi.

Tako da tebi i sličnima bude na 10 chemu.

Što ćete se zajebavat sa 7 chema bezveze.

 ma pogledaj sad ovo - ja cu svakako igrat ovako, razmisljao sam cak umjesto ramosa uzet VVD-a, no zbog Varanea i Courtoisa bi bio na 6 chema, ne znam kakav bi bio, ali bio bi na 6 chema.

2. stvar - kazu na fejsu prodaj messija i uzmi vieiru i igraj sa 2 cdm-a. Pa ja necu nikad igrat sa 6 obrambenih igraca, to je apsurdno u ovoj igri, sto svi igraju smrdljivi drop back na 1 i onda te zele sprcit samo na kontre gdje gle opet cuda, neymar, messi i mbappe su najvise koristeni + naravno Kent. Njega ne smijem izostaviti.

Sto se EA-a tice i igre same, ot je najgore do sad, istina. oni su dobili te pozicije u TOTW, ja cu ih iskoristiti tu, pa ako nece biti dobri, uzet cu nekog drugog, mozda Besta desno, a Giggsa lijevo, ali ako sam mogao sa postavom: De Gea, CB Gomez Rudiger, LB Mendy futmas, RB Zanetti prime, CDM Sissoko, LM Perisic objective player, RM Pepe, CAM Eriksen, ST POTM Auba i POTM Vardy, s tom ekipom sam imao 15 pobjeda, kazem opet, necu srat da sam mogao elite ubrat, ali bilo je tekmi gdje nisam nikako imao srece i ostao sam u gold 3, a komotno je moglo biti i vise, onda s ovom postavom ocekujem barem gold 2 dok se ne uigram malo s njima za pocetak.

 

Ali ovaj drop back mi se gadi kad vidim 11 igraca u 30m, ja jednostavno ne zelim igrati kao cijeli community, pa makar izgubio sve utakmice dalje, zelim pass igrom i onda brzim through passom na krilo koje ce probati uci unutra, a ako ne ide, prebaciti igru na drugu stranu ili nabaciti unutra, a kasnije u obrani imam 4 obrambena igraca + Essien koji je svugdje.

SimeKZ kaže...
acmilan2 kaže...

Nevjerojatno je to. Ne, igram sa ovom formacijom. Na ovoj fifi ne vrijedi apsolutno nikakvo pravilo, CB-i mogu igrat ko CDM ili CM, vezni igraci i naprijed i nazad, pa jebeno mogu onda i ja imat Mbappea i Messija u vezi koji ce kasnije ionako ici naprijed.

Svi samo razapinju, pola igraca probali nisu, bolje da nisam nista ni postao kad svi znaju srat samo.

 Ne znam zasto se trudis uopce slat onim dangubama u fejs grupi. To je sve jalno, bezobrazno i ljubomorno. Sjeti ae samo kako su opleli po meni kad sam izvuko crvenog Kantea.

Imas ekipu i igras kako hoces. Dobijes savjet ili dva i boli te tuki za ostalo. 

 

Vidio sam ljude koji igraj sa 4231 a u ovih 231 imaju sve napadace. Ko ih jebe sve, ako te ekipa cini sretnim i cini igru zanimljivom... Samo naprijed.

 Hvala ti, drago mi je sto je bar netko uz mene, koliko god to izgleda krivo svima.

Kovačić
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Da, samo što je Gold 2 s ovako skupom ekipom preloše. Zato ti ljudi savjetuju da uvedeš drugog CDM-a. Čak ne mora bit klasnički CDM, već neko poput Modrića ili ovog Cypriena iz francuskog SBC-a. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: FIFA 20

Jel ti citas sta sam napisao uopce?

Naveo sam ti sastav posebno s kojim sam trebao imat gold 2, a ovo je novi tim, danas kupio sve i vidjet cemo kako ce biti u WL.

Kovačić
4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20
acmilan2 kaže...

Jel ti citas sta sam napisao uopce?

Naveo sam ti sastav posebno s kojim sam trebao imat gold 2, a ovo je novi tim, danas kupio sve i vidjet cemo kako ce biti u WL.

 

Jel ti čitaš šta pišeš? "onda s ovom postavom ocekujem barem gold 2"

 

S ovom ekipom i s jednom rukom ideš do Gold2. Ako si na PS-u, dodaj me pa da procijenim gdje ćeš završiti.

 

Moj savjet ti je da dovedeš normalnog veznog igrača. U 4-1-2-1-2 ti zadnji vezni ima stay back, ispred dvojica balanced attack i špicevi stay forward, s tim da ti je bolje igrati 4-2-3-1, jedan zadnji vezni stay back, a onaj napadački bolji bude na balanced.  

 

 

12 godina
offline
FIFA 20

G1 + D3 - Rank 2 - 2x Jumbo rare players, 2x rare mega pack, 2x Mixed players i 4x jumbo gold kurac palac neces nista dobit pack. 

 

Red pickovi - Glik i Onaj niskozemac - oba 85. 

 

Najbolji igraci - Vidal i Neto. 

 

GG EA, GG.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ako je netko za friendly na ps4 dodajte me matija345cro.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Danas sam za nikakve rezultate prošli vikend i tjedan dobio prilično dobre kartice.

Možda bi tako trebalo igrat, silver 1 i rušit se u 8. diviziju :)

Dobio sam Parejo, Varane, Onana, James Rodriguez - preko 200k coinsa u tih par igrača nit or'o nit kop'o.

 

Prošli tjedan kad sam bio gold 3 i nagrade od 5. divizije sam dobio kurčinu... mislim da niti jednu karticu 83 ili možda jednu?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Danas sam za nikakve rezultate prošli vikend i tjedan dobio prilično dobre kartice.

Možda bi tako trebalo igrat, silver 1 i rušit se u 8. diviziju :)

Dobio sam Parejo, Varane, Onana, James Rodriguez - preko 200k coinsa u tih par igrača nit or'o nit kop'o.

 

Prošli tjedan kad sam bio gold 3 i nagrade od 5. divizije sam dobio kurčinu... mislim da niti jednu karticu 83 ili možda jednu?

 Nema ti to pravila. Ja sam bio g3 prošli vikend i dobio dobre kartice u packovima a ovaj vikend s1 pa dobio teveza

12 godina
offline
FIFA 20

Otvorim Mega pack i jumbo premum gold pack... u jednom izade Ederson a u drugom Winter Upgrade Herera... onak, jumbo premium gold players pack mi nije toliko coinsa dao kolika ova dva.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Vec me dugo ova igra nije ovako razjebala ko sad. 2 tekme DR 2 poraza. Reko idem pogledat kakav je Blanc, malo drkat po taktici. Pa zaboravite skroz ono na posljednoj stranici. Pa to nista nema smisla covjece boziji. Nista. Mozes se ti jebat stari moj kaj se tice tih pizdarija overload ball side, drop back i ostalo... totalno si ostavljen na cjedilu kompletnu utakmicu, on stoji ti samaras... on zabije 4 komada, njegov golman vadi cuda. Isti kurac konstantno. Isti.

 

EDIT: Treca tekma jos veca komedija. Lik se dodaje po zadnjoj liniji cijelu tekmu i samo u jednom trenu nabije na krila i tako svakih 15-20min in game timea. Kakvi su to ljudi jebem ti sve, kaj je u tim glavama??? Onda mi netko kaze da ovaj division rivals je manje toksican od WL. Pa sa cim se ti ljudi pucaju jbt.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2020 20:46 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

ovo mi sad vraćaju za sve dobro u zadnjih par dana 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ovo mi sad vraćaju za sve dobro u zadnjih par dana 

 Ne lazi ovaj napaćeni narod, napravio si 85 upgrade sbc

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2020 21:16 (C3c1l).
15 godina
offline
FIFA 20
Ne znam od kuda da počnem? Mislim da je moja karijera u fifi došla svom kraju. Slabije igram u zadnje vrijeme i rekoh jučer da odradim one zadatke u rivalsima. Primim se igre i igram dva dana. Ustvari to nije igra već šamaranje mrtvog magarca. Dakle, ja sam u dva dana izgubio 600 bodova u rivalsima. Tuče me tko stigne. I oni koji znaju i oni koji ne znaju i oni koji imaju sreće i oni koji nemaju sreće. Ja dobijam takve glupe golove da boli glava. Svi me nose na kari i nikad mi se ne svira prekešaj. S druge strane koga god dotaknem svira mi se prekršaj? Lud sam. Okrenem lika, on odzuji, digne se, vrati se i blokira udarac jer moj igrač još nije uspio uputiti udarac. I tako cijelo vrijeme. Spor sam u svakoj reakciji. Uvedem manea u 75 minuti u igru lik ne može trčati. Sporiji je od protivničkih stopera koji su pod pritiskom cijelu tekmu.

Lik s andersonom šprinta od svog gola do mojih 16m. Oduzmem mu loptu i gurnem salaha u polukontru. Lik trči s andersonom koji je da se podsjetimo pretrčao cijeli teren i sada opet pretrčava cijeli teren i stiže mog salaha koji je za to vrijeme odmarao. Gledam kako lik smanjuje razliku. Neću namjerno dodati niti išta raditi samo trčim okomito na gol da vidim hoće li me andeson stići. I stiže me, naravno. 20 udarac mi treba za jedan gol, protivnicima četiri za dva gola. I tako dva dana. Prebacim se maloprije na današnje sbc. 6 packova i najbolja kartica ratinga 82. Mislim si, dva dana me svi šamaraju pa mi možda nešto daju da mi ne ubiju volju za igrom. Aha, karina. Ovo što se meni događa ja ne mogu vjerovati. Da sam ženu zamolio da odigra 10 tekmi vjerojatno bi dobila više njih od mene. Služio sam im za sprdnju pri otvaranju packova a sada služim svima i za sprdnju pri igranju. Pričekat ću neki bolji trenutak i sve prodati jer ovo nema smisla. Bezveze si uništavam i ovo malo zdravlja a očito je da više nisam za ovu igru.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ovo mi sad vraćaju za sve dobro u zadnjih par dana 

Posložio sam sve za odigrati i taj sbc i nisam stisnuo. Stvarno su bezobrazni. Traže momčad radinga 85 a moguće je dobiti 4 igrača manjeg ratinga od zahtijeva. Da ne kažem da je većina tih kartica u ovoj fazi igre nepotrebno. Ono, kad bih dobio fernandeza ili ibru, ok. Sve ostalo mi je neinteresantno. Još su kartice untradeable. Znači što god dobijem osim ove dvije kartice je za dupe obrisati. Mislim da ću preskočiti jer bih ziher dobio one dvije kartice ratinga 83.

 

Kakve to sutra kartice stižu? Vidim već najavljuju pri ulasku u igru. Neke zelene? Što je sljedeće? Samo filaju i uništavaju ekonomiju igre kako bi podigli prodaju fifa pointsa. Ovo više nije normalno. Na kraju balade tots neće nikome niti biti zanimljiv od toliko boja kartica. Sad vidim zašto smo ostali bez zimske nadogradnje kao sve prošle godine do sada. Treba prodati sve nove boje koje su im u pripremi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2020 21:28 (movie).
10 godina
offline
FIFA 20

Koliko se sjecam i prosle godine je bila ista situacija sa winter upgradima kao i ove godine. Izgleda da su prosle godine odlucili da ce tako biti i zacrtali si tako premda im je to losa odluka jer nema smisla.

 

Ja sam se dns digao za 200bodova u rivalsima i upao sam u diviziju 4 nazad i u njoj sam odigrao dvije tekme i odmah mi se ispada iz nje hahahaha. U proslim fifama glitch fest je pocinjao u trecoj diviziji sada pocinje vec u cetvrtoj to je tragicno za gledati kako moji protivnici igraju kako se samo vrte. Uspio sam se dici za 200 bodova jer uglavnom sve sto sam puknuo bio je gol svaka 100% sansa je usla primao sam glupe i glitchane golove ali protivnicima to nije pomoglo jer sam im ja vec utrpao 3,4 gola jednostavne me islo. To smo svi dozivjeli vec i dobro znamo sto mi sutra i/ili prekosutra slijedi.Posto ste vi objavljivali taktike evo i moje koje sam slozio prije mjesec ili dva. Dosta sam prije eksperementirao sa taktikama i formacijama da otkrijem sto mi najbolje lezi. Igram 4-2-2-2 formaciju sa Hrvatima i sa drugom momcadi. 

 

Pressure on heavy touch je tu jer vecina protivnika igra drop back i inace se dodaje u obrani i onda kada jedan od njihovih igraca malo pogrijesi moji ce igraci svi stisnuti i on ce izgubiti loptu a drugi je razlog sto mi se neda dugo cekati da osvojim loptu igra mi se agresivno i zelim napadati. Mislim da je to bolje od obicnog pressurea jer se ne trosi toliko stamine a i moji igraci ne pritiscu stalno vec samo kad treba to jest kada protivnik zajebe ili ga fifa zajebe.

 

Sirina mi je 5 ono klasika, dubina mi je 3 jer kod Hrvata Corluka mi je dosta spor a kod druge momcadi Pique mi je spor pa se ne moram bojati dugih lopti da ce me sjebati.

 

Possesion mi je tu da mi se igraci otkrivaju to jest da mi se otkrivaju i dolaze do mene da im dodam loptu tako mi je lakse stvoriti neku kombinaciju a i jako je dobra protiv protivnika koji igraju constant pressure jer uvijek imate opcija da dodate nekome i da iznesete loptu preko centra. Ne brinite ne dodajem se u obrani kao vecina fifa igraca to mi je dosadno. Uglavnom imam posjed od 45% do 55%.

 

Players in the box je 4 zato jer svi znate da je igranje glavom ove godine za kurac i da ni ne vrijedi pokusavati igrati na glavu zato mi je bilo nekako logicnije da stoje kod sesnaesterca jer tako mogu lakse sloziti neku kombinaciju sa veznjacima i napadacima.

 

Sva 4 obranbena imaju stay back while attacking kao sto znate to sluzi da zaustavi kontre. Dva cdma igraju cut passing lanes jer zelim sto prije uzeti loptu, stay back while attacking i cover center.

Dva Cama imaju Come back on Defence da pomognu CDMovima i bekovima u obrani a napadaci imaju Get in behind to sam stavio jer je dosta dobro za kontre kada se uspije dobro istajmirati sa trokut dodavanjem tesko je zaustaviti to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice