FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.665
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 20

Sve kaj postoji da je posebna kartica on ju ima. Sve kaj je OP on radi. Dakle, sve u ovoj ekipi je njegova top kartica. 

Koja gadarija od igraca, ne pukne po golu prvo poluvrijeme mater mu jebem. Popusio je 2-1... Al covjece koja patnja. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Koji sam ja lik, ono...

Slažem ovaj w.refr. sbc, dobijem florenzia, reko ajd, ne igram s talijanima, imam već Zambrottu tu, šta sad, možd zamijeni mbabua koji mi je supersub na rb. Završim marqueeje, dobijem kitu u prva 4 packa, otvaram zadnji mega pack, plavi ekran, reko evo Iiiiiiiiiiiibre, kad ono, opet florenzi. Sad od tri w.refresh igrača, imam nijednog koji će mi igrat, dva florenzia i onog brazilca na lw iz werdera....

 

A ovo što se tu pojedinci žalite na igranje glavom, probajte igrat na st s igračem koji ima odlične header statse i jumping, nema onda problema za zabit glavom. Ja sa Kaneom imam već preko sto glavogolova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Sinoć igram protiv lika koji često završi vikend ligu u TOP 100. On igrao s Premiership ekipom, ali jakom baš jer je imao dobre red pickove jer je završavao u TOP 100. Povede on 1:0 i ja ga ubijem nakon toga, toliko sam ga gazio da je počeo s golmanom istrčavati do centra od nemoći. I javlja se poslije, ali s drugog profila. Valjda da ne bude baniran.

 

A druga bolest sinoć. Dvije utakmice zaredom me spoji s istim čovjekom. I prvi put dobijem 2:1 golom u 85. minuti, a drugu 3:2 golom u 90. minuti. Poludio frajer, ja otišao spavati, a on još pola sata pisao kako sam srećković.

 

 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Koliko se sjecam i prosle godine je bila ista situacija sa winter upgradima kao i ove godine. Izgleda da su prosle godine odlucili da ce tako biti i zacrtali si tako premda im je to losa odluka jer nema smisla.

 

Ne, prošle godine je bilo kao i svih godina ranije. Kartice su dobijale nadogradnju +1, +2, +3 itd. Ovo je prvi put da su radili nešto ovakvo a sami su to i rekli na svojim stranicama da ove godine za razliku od prošlih godina stavljaju fokus na igrače kojima su ocjene dignute za +3 no nebitno.

12 godina
offline
FIFA 20

Ja ne vjerujem da postoje ljudi sa ovakvim ekipama a da nemaju zrno nogometa u glavi.

Primi loptu sa bekom i dris naprijed.primi loptu sa Battagliom i dris naprijed. Inace su sve toty i ko zna kakve kartice. Ne mozes ovog Cruyffa zaustavit da se jebes.uzeo sam mu loptu al je njegov animacija produzila nogu i zakucala pod precku. Umro sam, od smijeha i jada. 

 

Delay osjetan. Prve dvije tekme su cista teretana. Necu do navecer pipnut. Nema smisla. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Fuj, al moram sebe kriviti...

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ja sam na 2-1, a ovu što sam izgubio sam pogodio 2 stative sa 10m i dvaput u golmana sa slične udaljenosti, a lik je opalio 3 puta na gol iz nikakvih šansi i zabio 2 komada.

 

Treću partiju što sam igrao isto lik koji nije prešao centar, ali mu nisam mogao zabiti gol nakon što sam relativno rano poveo.

I onda mi u 80' izjednači tako da oba moja centralna braniča odjednom dobiju epilepsiju i otrče skupa za njegovim napadačem bezveze, a u sredini se otvori takva rupa da je to strašno.

Ja vidim što se događa i krenem sa CDM-om blokirat dijagonalu za dodavanje, ali kad protivnik jednostavno mora zabiti, dodavanje prođe neka lopta bezveze iza mog CDM-a i kurac.

Sva sreća pa imam jebenog Politana i odmah mu zabijem za 2-1 iz kickoff gliča.

 

Inače, to mi strašno ide na kurac... čitam protivnikovu igru kao otvorenu knjigu, ali ne mogu oduzeti loptu, nema šanse.

Ili ju presiječem pa se ona momentalno odbije njegovom, ili se postavim da ju presiječem pa ona prolazi pored igrača nekom čudno putanjom, točno se možeš jebat kad ta lopta jednostavno mora proći ili ostati u protivnikovom posjedu.

A to je totalna glupost jer onda moje dobro postavljanje i čitanje igre nema smisla.

Mogu samo gledat i čekat da moj AI sam presiječe loptu, a to se često zna dogoditi kad tako, nakon nekoliko propalih pokušaja oduzimanja lopte jednostavno odustanem i pustim kontroler.

Vrlo često moji sami oduzmu lotpu ili protivnik krivo doda loptu.

 

Ova igra je baš u totalnom kurcu po svim mogućim točkama.

Serveri u banani, dodavanja u banani, obrana, pucanje na gol, nagrade na kraju zakurac.

FIFA 20 je ustvari pokvarena igra koja igra sama, a igrači su dva majmuna koja se kao trude, a ustvari vrlo malo utječu na tijek događanja na terenu.

 

Jebo ja njih i šarene pizdarije i nabrijane kartice koje su ustvari nedostižne velikoj većini igrača.

Danas opet neki promo?!?!??!?!

Kao da smo u cirkusu jebo im pas mater, samo farbaju kartice i muzu lovu.

Ustvari nabijem ja nakurac one koji im plaćaju pointse jer da ljudi ne kupuju to govno ovi ne bi imali interesa farbati kartice.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ono na kaj sam se zaboravio osvrnut u zadnjem postu je obrana i koju sam kvalitetu dobio sa Blancom. 

 

Dva CBa Pique i Prime Blanc + dva cdma Kante i mid Petit. Primjetio sam da su Pique, Blanc i Petit jebeni magneti za lopte iz jednpg jedinog razloga. Krakatost njihova. Na kojoj daljini frajer moze presjec loptu to je komicno. Jedini igrac koji je TOTY Ronalda uspio izgurat sa lopte. Kad bi mogo skupit coinse za VVDa, dobio bi fenomenalnu obranu. Blanc je top tier igrac, tu nema pogovora.

 

FFS Ikonea sam vratio jer Son jednostavno nije mogao igrat na tom wide camu. Jedina stvar kod Ikonea je nekonzistentnost. Jebo ga svatko, jednom pogodi pauka sa lijevom, drugi put iz istog kuta, ista pozicija, lansira u nebo. Sad sam zamjenil Bernarda na RCAM a ovoga na LCAM cisto da imam taj finess na lijevoj. Neymar je cudo, WBY jos vece. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja zavrsih svoju pricu u fifi. Danas odigram dvije tekme i u oboje imam delay od barem 1s. Jos sam jednu uspio dobit nekim cudom. Dosta je bilo, budite mi pozdravljeni i sretno vam bilo.

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Kakve kartice su ove shapeshiftersi... Jbt led. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Kakve kartice su ove shapeshiftersi... Jbt led. 

Meni iskreno ništa posebno jer ono što vrijedi je iz lige koja me ne interesira. Luiz izgleda jebeno a kada vidiš da ima staminu 75 jasno ti je da je igrač za jedno poluvrijeme na CDM poziciji. S druge strane Ben Yeddera su lijepo nadogradili na svim statsima i učinili ga još opakijim nego što je bio do sada. Da stvari ne štimaju po pitanju prihoda vidiš po tome što stavljaju u igru messia i još na CF poziciju. Koliko vidim ovo je momčad za ovaj tjedan a onda slijedi još jedna. Prihodi nisu po planu pa treba sve to razvući na što više tjedana. Uglavnom, jebe mi se za sve ove i buduće kartice.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Kakve kartice su ove shapeshiftersi... Jbt led. 

Meni iskreno ništa posebno jer ono što vrijedi je iz lige koja me ne interesira. Luiz izgleda jebeno a kada vidiš da ima staminu 75 jasno ti je da je igrač za jedno poluvrijeme na CDM poziciji. S druge strane Ben Yeddera su lijepo nadogradili na svim statsima i učinili ga još opakijim nego što je bio do sada. Da stvari ne štimaju po pitanju prihoda vidiš po tome što stavljaju u igru messia i još na CF poziciju. Koliko vidim ovo je momčad za ovaj tjedan a onda slijedi još jedna. Prihodi nisu po planu pa treba sve to razvući na što više tjedana. Uglavnom, jebe mi se za sve ove i buduće kartice.

 Nidam bio uzbuden, nego sarkastican. Ima toliko igraca mater im jebem al oni jedno te iste stavljaju. Stalno isto. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
FIFA 20

Jako mi je čudno kako nije krenuo bojkot. Gdje god čitam svi jedu govna i seru protiv EA i onda 5 min kasnije krene jeeeeeee evo još jedne boje kartica i udri po pointsima.

Krenuo sam WL igrati, bolje da sam krenuo udarati vani u prvu banderu glavom.

Milu im majku jebem što naprave od igre. 

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20

Svaki put primim 90% suteva koje protivnik opuca, a ja se moram lomit da zabijem.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
C3c1l kaže...

Jako mi je čudno kako nije krenuo bojkot. Gdje god čitam svi jedu govna i seru protiv EA i onda 5 min kasnije krene jeeeeeee evo još jedne boje kartica i udri po pointsima.

Krenuo sam WL igrati, bolje da sam krenuo udarati vani u prvu banderu glavom.

Milu im majku jebem što naprave od igre. 

Pa baš nešto sumnjam da se lupa po pointsima. Gledam market, manji je od 4 milje a prije koji sat krenula nova boja kartica. Mislim da je interes za ovakvom igrom sve manji i manji. Ja od TOTS-a nisam ništa bitno zaradio na marketu niti se bavim njime. Prošle godine sam u ovo vrijeme imao više nego duplo veću zaradu nego ove godine. Sve je tako proporcionalno manje. Uopće ne sumnjam da će zbog toga do kraja igre svaki tjedan izbacivati novu boju kartica kako bi koliko toliko mrtvog magarca pokušali osoviti na noge, ali ne ide. Ne kuže oni u čemu je problem. Svime se bave osim stvarnim problemima ove igre. Niam zloban ali baš mi drago što im se sve ovo događa. Zaslužili su i puno gore.

11 godina
offline
FIFA 20

Jel ti meni vjeruješ movie da ja nisam izvukao ništa jače od Tonia Krosa od početka igre, napravio sam svaki sbc i marquee.

Meni je ovo najgora FIFA ikada što se tiče samog gameplaya a i packova 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

startao sa 2-1 i već sam na rubu živaca, pa frajeri imaju nabubane momčadi i onda puknu dva puta i zabiju dva gola i tak mi se desi dvije zaredom, a moji udaraci su u blokadama pod obavezno, znači iz nemogućih situacija me se blokira i onda odjednom moji se sa preko pola stamine vuku ko po blatu.

za danas dosta.

što se tiče ovih novih kartica ovo je postalo toliko očajno da jednostavno više nije ni zanimljivo.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
C3c1l kaže...

Jako mi je čudno kako nije krenuo bojkot. Gdje god čitam svi jedu govna i seru protiv EA i onda 5 min kasnije krene jeeeeeee evo još jedne boje kartica i udri po pointsima.

Krenuo sam WL igrati, bolje da sam krenuo udarati vani u prvu banderu glavom.

Milu im majku jebem što naprave od igre. 

 Bojkot ne da je krenuo nego traje od FIFAe 19. Problem je kaj najutjecajniji ljudi unutar FIFA Communitia ne rade bojkot.

 

MattHD je izbacio vec 3 ili 4 videa u kojima prica kaj treba popravit u igri i javno proziva EA za neke stvari - rezultat - nikom nista.

Nepenthez je sam rekao da on tu ne moze nista promjenit a druge solucije nema. PES je previse poluproizvod da bi se uopce pocinjalo ista.

AA9 spominje istu stvar.

BorasLegend stalno nest' prica, al jednostavno je lik predobar u igri da bi ga to kacilo previse. Lik zna igrat i tu i tamo pojede govno u tekmi. 

Castro je realno mala kujica od EA, stream mu gleda 30-60k ljudi ovisi od dana i jebe se njemu kaj je igra u kurcu. Paketi idu, lova ide...

Bateson, citaj pod castro.

 

Shema je u tome kaj velika vecina njih uziva u igri. Cuj, kak nebi uzival kad ti je svaka kartica dostupna... radis kaj hoces sa igracima, postavama i konstantno imas kaj radit. Budimo realni, oni spizde 20-30k$ na tu igru i imaju sve. Naravno da onda uzivaju u igri. Nama je svaki pack bitan, svaki coin bitan i svaka odluka me najvjerovatnije kosta 2 ili 3 tjedna grindanja da bi povratio te coinse koje sam potrosio na odredeni SBC. TOTY, Shapeshiftersi i FFS su promosi koji jednostavno ne diraju veliku vecinu igraca jer jednostavno nemaju coinse za njih. Ako izvuces nest u paketu, dobro... ako ne, cekas novi promo i to je to.

 

Ovi gore nabrojani pod sobom imaju najvjerovatnije 70-80% FIFA igraca. To su ljudi koji trebaju napravit reakciju, povuci neke poteze i zasjec negdje. Kaj vrijedi Kurtu srati i srati kad je solo. Cim je krenuo otvoreno pricat protiv nekih ljudi i doslovno niti jednu krivu cinjenicu nije reko, odmah su mu flagali par videa i na twitchu skoro sve. Znaci da je masinerija super jaka. Al ne znam kolko bi bila jaka da se ovi gore spomenuti okrenu protiv njih i povedu barem pola populacije koja ih prati. Ti klinci su jebeno zaludeni njima, brijem da bi lomili CDe samo da ovi mogu klipove slozit. No, sve dok je pipa otvorena, keš ide... koga boli kurac kaj je u 22:15 nemam normalan gamplay, koga boli kurac kaj mi je pola igraca nedostupno, koga boli kurac kaj je svaki promo nedostupan, koga boli kurac kaj je WL ne igrica, Division rivalsi cisto gnojenje zbog objectiva, koga boli kurac kad keš ide.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Meni je ovo prva FIFA da igram FUT, prošlu sam igrao prijateljske s klubovima pa ne dijelim vaše razočarenje jer mi je sve ovo novo i zanimljivo. Možda i meni za tri godine dopizdi.

 

Ovaj današnji promo je super došao Talijanima, sad sam frendu složio ekipu s ova četiri nova igrača, preopasan je sad.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Kurtova tekma sad... najjaca stvar na internetu :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ovo je suludo ljudi moj... Suludo.

 

Sve im mrtvo jebem njima i smrdljivim serverima usranim. Pa ovo nije igrivo. Ja napravim, fake shot moj, Roberto carlos doda u kontru njemu... Jesu oni jebeno normalni. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2020 0:10 (SimeKZ).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Pridružujem se željama.

Vodim 2-0, lik je jednom prešao centar i jednom pucao po golu u 45min. Onda kreće drugo poluvrijeme i šou. Moji Kante, Desailly i Koeman odjednom zaboravljaju igrat, i lik mi gazi svu trojicu običnim aouarom i baby guardiolom. Znači moja trojica su nestala s terena, ovi su prošli kroz njih ko da ih nema i aouar zabio 2 i guardiola 2 gola.... Rio i kasnije scream Pique su bili ne stative na terenu, nego ni to, jer bi ih bar koja lopta zakačila, oni su se još izmicali kad bi lik radio šesnaest driblinga za redom sa aouarom.... Sere mi se od igre a tek sam krenuo u wl upravo -.-

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Pridružujem se željama.

Vodim 2-0, lik je jednom prešao centar i jednom pucao po golu u 45min. Onda kreće drugo poluvrijeme i šou. Moji Kante, Desailly i Koeman odjednom zaboravljaju igrat, i lik mi gazi svu trojicu običnim aouarom i baby guardiolom. Znači moja trojica su nestala s terena, ovi su prošli kroz njih ko da ih nema i aouar zabio 2 i guardiola 2 gola.... Rio i kasnije scream Pique su bili ne stative na terenu, nego ni to, jer bi ih bar koja lopta zakačila, oni su se još izmicali kad bi lik radio šesnaest driblinga za redom sa aouarom.... Sere mi se od igre a tek sam krenuo u wl upravo -.-

 Jebo im konj mater, rade cu istrpit jedan tjedan bez promoa pa da bude mir sa serverima nego da drkadzije kupuju fifa pointse i otvaraju cijeli isusov dan. Pa koji je ovo kurac covjece. Da ja moram u prvih 10 tekmi uvijek jednu izgubit radi ovakvih sranja. 6 tekmi sam odigral i svih 6 je bio delay nevjerovatan. I jos tu sestu tekmu sam si reko da nejdem igrat... al mi opet ostaje puno za odigrat kroz subotu i nedjelju, pa reko da barem jso tu jednu. Naravno da je tu jednu bio ovaj sa slike gore iznad. Kaj god je puknul na gol bio je gol... sve. Na njegovom mrtvom golu Van der Sar je izvadio 5 mrtvih a kaj nije izvadio je otislo u stativu. Mislim da se Neymaru racunaju 4 komada jer je dva puta pogodio u stativu da bi se odbilo u drugu i otislo van gola. Na drugoj strani njegov Sancho sa 78 shooting, 84 shotingom i ne znam koliko mizernim long shotom pogodio sve kaj je opalio. 

U zadnjih mjesec dana nisam ovoliko eksplodiral radi ove igre... jebo im shapeshifter mamu i serverima koji ne mogu to izdrzat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 20

Ti si bar pobijedio. Ja nemam živaca ni za odigrat do kraja kad vidim da mi uništava psihu i zdravlje koliko je retardirano. Na 0-4 sam, šta da ja više kažem kad Maradona prime ne može zabit gol iz 11, da JEDANAEST šuteva u poluvremenu. Finesse, jako u prvu, nisko u prvu, l1+r1, suprotne rašlje, nema Boga, zabetoniran gol, ili sve brani ili stativa. Do kraja tekme sam pogodio s njim i D. Villom koji je brutalan finišer inače, 10 stativa. S tim da me opet lik prči ko majmuna sa nekim kepecom na cam-u koji odguruje Ria, Koemana i Desaillya ko da su 35 kila s krevetom. Pa yebo im ja matr više i njima i igri. Ovu wl igram do 6 winova i odustajem, jednostavno nakon svih sranja u životu ovaj tjedan što sam proživio, ne znam zašto sam uopće ovakav živčan i redeemao upad u ovu wl :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Ovo je suludo ljudi moj... Suludo.

 

Sve im mrtvo jebem njima i smrdljivim serverima usranim. Pa ovo nije igrivo. Ja napravim, fake shot moj, Roberto carlos doda u kontru njemu... Jesu oni jebeno normalni. 

 Ovo sam ja dozivio jutros, identično, lik je očito dobro speglao karticu jer me morao dobiti posto poto, pogodio sam 6 stativa sa desetak metara ali nece unutra da ga jebes, drobio sam ga cijelu tekmu ali me na kraju dobio sa novim neymarom, 4-1

 

Ne znam koji kurac mi okreće sliku 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2020 11:57 (C3c1l).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
C3c1l kaže...
SimeKZ kaže...

Ovo je suludo ljudi moj... Suludo.

 

Sve im mrtvo jebem njima i smrdljivim serverima usranim. Pa ovo nije igrivo. Ja napravim, fake shot moj, Roberto carlos doda u kontru njemu... Jesu oni jebeno normalni. 

 Ovo sam ja dozivio jutros, identično, lik je očito dobro speglao karticu jer me morao dobiti posto poto, pogodio sam 6 stativa sa desetak metara ali nece unutra da ga jebes, drobio sam ga cijelu tekmu ali me na kraju dobio sa novim neymarom, 4-1

 

Ne znam koji kurac mi okreće sliku 

 A dobro buraz, bas da je to cred card tim, nije. Al ono, neki su kurac dirali kaj se tic tih pizdarija sa stativama i ostalo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
C3c1l kaže...

Jel ti meni vjeruješ movie da ja nisam izvukao ništa jače od Tonia Krosa od početka igre, napravio sam svaki sbc i marquee.

Meni je ovo najgora FIFA ikada što se tiče samog gameplaya a i packova 

I ja sam takav. Sve sam sbc od prvog dana odigrao, sve SB i svaki tjedan rivalse. Dobio sam Sona u jednom marquee packu prošle godine i to je to.  Ok son više vrijedi od krossa ali meni je to najjača kartica koju sam dobio. Rating 87. Sada u zadnja dva dana imali smo ona 3 picka u objectivesima. I tu sam u dva imao najbolju karticu ratinga 86. Sve sam obrisao. Od icona isto ništa. Jedino od 5 kartica u picku vrijedna pažnje mi je bio del piero ali uopće se ne palim na te kartice s par tekmi pa sam obrisao i njega. Ne mogu vjerovati da lik u dva dana dobije dvije icone ili tif mbappea i iconu ili neku treću bombu a ja ne mogu dobiti rare karticu ratinga 88. Ono, totalno te odbijaju od igre. Pa nije ovo kocka već jebena igra. Daj svakome po nešto kako bi zadržao interes za igrom. Zašto nekome u dva dana daju 8 milja a nekome u 8 mjeseci ne daju 500k coinsa? Nije ok. Ionako za par mjeseci svi se okrećemo novoj verziji igre. Šaraj malo, podijeli svima nešto da dobijemo volju i za sljedećom igrom.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
C3c1l kaže...

Jel ti meni vjeruješ movie da ja nisam izvukao ništa jače od Tonia Krosa od početka igre, napravio sam svaki sbc i marquee.

Meni je ovo najgora FIFA ikada što se tiče samog gameplaya a i packova 

I ja sam takav. Sve sam sbc od prvog dana odigrao, sve SB i svaki tjedan rivalse. Dobio sam Sona u jednom marquee packu prošle godine i to je to.  Ok son više vrijedi od krossa ali meni je to najjača kartica koju sam dobio. Rating 87. Sada u zadnja dva dana imali smo ona 3 picka u objectivesima. I tu sam u dva imao najbolju karticu ratinga 86. Sve sam obrisao. Od icona isto ništa. Jedino od 5 kartica u picku vrijedna pažnje mi je bio del piero ali uopće se ne palim na te kartice s par tekmi pa sam obrisao i njega. Ne mogu vjerovati da lik u dva dana dobije dvije icone ili tif mbappea i iconu ili neku treću bombu a ja ne mogu dobiti rare karticu ratinga 88. Ono, totalno te odbijaju od igre. Pa nije ovo kocka već jebena igra. Daj svakome po nešto kako bi zadržao interes za igrom. Zašto nekome u dva dana daju 8 milja a nekome u 8 mjeseci ne daju 500k coinsa? Nije ok. Ionako za par mjeseci svi se okrećemo novoj verziji igre. Šaraj malo, podijeli svima nešto da dobijemo volju i za sljedećom igrom.

 Frend je presao sa PCa na Ps4. Novi account. U roku 2tj je dosao do ekipe od 2m coinsa. Izvukao Ikonea, Tomoria, jucer Winter upgrade Bruno Fernandesa. To su samo neki od pullova.

Ocito si na neki nacin flegan i ne dobivas nista. Mrni drugog objasnjenja nema. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

Messi novi IF. Hattrick u manje od 40min.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

Jebote kako se ja mučim svaku tekmu to nisu istine

Još jedna u nizu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice