FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.046.131
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 20
C3c1l kaže...

Jebote kako se ja mučim svaku tekmu to nisu istine

Još jedna u nizu 

 Maloprije igram protiv bundesliga ekipe. Cijeli komplet. Overload ball side, drop back... Dakle standardno. 2 napada 2 gola. Ja mlatim po golu ko debil i nista nejde. Na kraju ga jedva, ali jedva dobijem na udarce van 16m i to Bernardo Silva u stilu Messia zabija za 3-2. Oznojio sam se koda sam u teretani jbt. Da ne pricam da je delay od 0,5 do 1s minimalno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Messi novi IF. Hattrick u manje od 40min.

Imamo problem. Trenutno je u packu ova zelena kartica messia i to do sljedećeg petka. TOTW izlazi u srijedu. Dvije kartice ne mogu biti u packu, pogotovo ovakve specijalne. Vidjet ćemo što će iskemijati. Na kraju je zabio 4 gola.

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

sto se uopce dobije sa tim overload ball side...

 

Ne igram bas preko krila pa nisam puno ni osjetio ali nisam ni primjetio da me je neko sa tim ubivao...

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

sto se uopce dobije sa tim overload ball side...

 

Ne igram bas preko krila pa nisam puno ni osjetio ali nisam ni primjetio da me je neko sa tim ubivao...

 Stavis width 1, drop back i ukljucis overload ball side. Shema je u tome da se cijela ekipa pomice kak lopta putuje po terenu. to uopce nebi bio veliki problem da u igri nema jebenog delaya u kojem tvoji igraci se ponasaju ko jebeni trajekti. Bez delaya ruknes drugu stranu, through ball i ides na gol. Ovako nema teoretske sanse da se uopce okrenes na vrijeme... a kad i uspijes opizdit loptu na drugu stranu, trebao bi stajat kraj crne rupe da mi se uspori vrijeme dok moj krilni ne ustopa loptu.

 

@movie da druze, bas sam vidio da je i cetvrtog maznul po cemu on uopce nebi smio biti izostavljen iz TOTWa. Brainwaithe ( kak se vec pise ) je dva puta asistirao.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Šteta, jedini poraz onaj na penale gdje je protivnik imao jedan šut u 120 minuta.

 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Meni jednostavno nije igrivo koliko laga. Sad sam krenul u tekmu koju sam dobil jer je lik kompletni noob. Inace nema sanse da bi ga dobio. Doslovno moram 2s prije stisnut pucanje jer ce mi tek onda registrirat. Koje sranje jbt.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Meni jednostavno nije igrivo koliko laga. Sad sam krenul u tekmu koju sam dobil jer je lik kompletni noob. Inace nema sanse da bi ga dobio. Doslovno moram 2s prije stisnut pucanje jer ce mi tek onda registrirat. Koje sranje jbt.

 Zkj igras ako nije igrivo doslovno se patis bez razloga

12 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

Meni jednostavno nije igrivo koliko laga. Sad sam krenul u tekmu koju sam dobil jer je lik kompletni noob. Inace nema sanse da bi ga dobio. Doslovno moram 2s prije stisnut pucanje jer ce mi tek onda registrirat. Koje sranje jbt.

 Zkj igras ako nije igrivo doslovno se patis bez razloga

 Nisam igral cijelo popodne. Bas radi toga. Upalim da vidim stanje i imam kaj vidit. A neda mi se sutra igrat 20 utakmica.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

Meni jednostavno nije igrivo koliko laga. Sad sam krenul u tekmu koju sam dobil jer je lik kompletni noob. Inace nema sanse da bi ga dobio. Doslovno moram 2s prije stisnut pucanje jer ce mi tek onda registrirat. Koje sranje jbt.

 Zkj igras ako nije igrivo doslovno se patis bez razloga

 Nisam igral cijelo popodne. Bas radi toga. Upalim da vidim stanje i imam kaj vidit. A neda mi se sutra igrat 20 utakmica.

 Pa onda nemoj igrat sutra 20 utakmica. Nista ne moras, igras da ti bude zabavno a ne zato da si zivot zagorcas ili vikend unistis.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
SimeKZ kaže...
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

Meni jednostavno nije igrivo koliko laga. Sad sam krenul u tekmu koju sam dobil jer je lik kompletni noob. Inace nema sanse da bi ga dobio. Doslovno moram 2s prije stisnut pucanje jer ce mi tek onda registrirat. Koje sranje jbt.

 Zkj igras ako nije igrivo doslovno se patis bez razloga

 Nisam igral cijelo popodne. Bas radi toga. Upalim da vidim stanje i imam kaj vidit. A neda mi se sutra igrat 20 utakmica.

 Pa onda nemoj igrat sutra 20 utakmica. Nista ne moras, igras da ti bude zabavno a ne zato da si zivot zagorcas ili vikend unistis.

 Razumijem kaj hoces rec'. Al ja sam odigral jednu utakmicu, nisam nastavil igrat. 

 

Jedino kaj igram je WL i to mi je jedino zanimljivo dok je sve u redu za serverima. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
FIFA 20

Rekoh imam tih loan pizdarija u klubu pa ajde da probam te ikone plus ovaj novi Marcelo.

Ukratko slika je ispod. Samljeo sam lika ali doslovno.

Jebem ti ofarbane kartice i ptw

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
The_K kaže...
SimeKZ kaže...
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

Meni jednostavno nije igrivo koliko laga. Sad sam krenul u tekmu koju sam dobil jer je lik kompletni noob. Inace nema sanse da bi ga dobio. Doslovno moram 2s prije stisnut pucanje jer ce mi tek onda registrirat. Koje sranje jbt.

 Zkj igras ako nije igrivo doslovno se patis bez razloga

 Nisam igral cijelo popodne. Bas radi toga. Upalim da vidim stanje i imam kaj vidit. A neda mi se sutra igrat 20 utakmica.

 Pa onda nemoj igrat sutra 20 utakmica. Nista ne moras, igras da ti bude zabavno a ne zato da si zivot zagorcas ili vikend unistis.

 Razumijem kaj hoces rec'. Al ja sam odigral jednu utakmicu, nisam nastavil igrat. 

 

Jedino kaj igram je WL i to mi je jedino zanimljivo dok je sve u redu za serverima. 

 Ma jebes WL trebas uzivati u zivotu, uzivati u vikendu. Igraj rivalse svaki dan, odigras po 2,3 tekme to jest odigraj onoliko tekmi koliko ti se da i puno se bolje osjecas nego da se mucis u 3 dana odigrati 30 tekmi smeca. Dobio si svoju dozu nogometa a i nisi im dao priliku da te izjebu u mozak. Probaj tako jedan tjedan i nece ti se vise nikad dati trositi vikend da odigras 30 tekmi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2020 21:06 (The_K).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
SimeKZ kaže...
The_K kaže...
SimeKZ kaže...
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

Meni jednostavno nije igrivo koliko laga. Sad sam krenul u tekmu koju sam dobil jer je lik kompletni noob. Inace nema sanse da bi ga dobio. Doslovno moram 2s prije stisnut pucanje jer ce mi tek onda registrirat. Koje sranje jbt.

 Zkj igras ako nije igrivo doslovno se patis bez razloga

 Nisam igral cijelo popodne. Bas radi toga. Upalim da vidim stanje i imam kaj vidit. A neda mi se sutra igrat 20 utakmica.

 Pa onda nemoj igrat sutra 20 utakmica. Nista ne moras, igras da ti bude zabavno a ne zato da si zivot zagorcas ili vikend unistis.

 Razumijem kaj hoces rec'. Al ja sam odigral jednu utakmicu, nisam nastavil igrat. 

 

Jedino kaj igram je WL i to mi je jedino zanimljivo dok je sve u redu za serverima. 

 Ma jebes WL trebas uzivati u zivotu, uzivati u vikendu. Igraj rivalse svaki dan, odigras po 2,3 tekme to jest odigraj onoliko tekmi koliko ti se da i puno se bolje osjecas nego da se mucis u 3 dana odigrati 30 tekmi smeca. Dobio si svoju dozu nogometa a i nisi im dao priliku da te izjebu u mozak. Probaj tako jedan tjedan i nece ti se vise nikad dati trositi vikend da odigras 30 tekmi.

 Kuzim ja tebe. Al ja ne trosim svoje vrijeme. Kad uzmem u obzir svoje aktivnosti koje imam i vrijeme koje provedem na FIFAi, nije mi jasno od kuda mi uopce vremena da imam odigranih 800-850 tekmi. Tak da, ono kaj hocu rec, moje vrijeme je skroz isplanirano i potroseno dosta efektivno. Nemas brige. 

Dok sam pogledal da onaj objective sa rivalsima imam samo 83 utakmice pobjedene. Onak :D Skoro nista.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 20
Smiješni su. Subota i nema novog SBC. Obično smo do sada imali svaki dan novi SBC osim nedjelje. Da ne bi slučajno netko nešto dobio.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Dajte mi dobar naziv za squad do sada sure mi bili HEMOROIDI I'ma li sta Jace 😁😁
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Smiješni su. Subota i nema novog SBC. Obično smo do sada imali svaki dan novi SBC osim nedjelje. Da ne bi slučajno netko nešto dobio.

 Pa imaš kak nemaš, za onog Olazu il kak se zove cdm iz la lige...

.Btw, igrao sinoć tj noćas protiv lika, malo mu naziv kluba ne odgovara igračima, a još manje igri. Jedini mi je bilo fascinantno da i ovaj 'jadni' 83 b.yedder je opako zajeban igrač i smor za obranu, sva sreća pa sam mu s Kaneom utrpao 3kom do 30e minute pa je kasnije bilo lakše borit se sa adjustmentom....

 

E da, movie, 100k u 24/24 pack, nisam vratio pare, al zeleni je sletio, kakav god, da nisam baš bezveze bacio 100tku (opet).

 

Edit: da ne lupam novi post. Protiv kakvog sam sad jadnika igrao majko sveta, onakav kakve pojedinci ovdje stalno spominju. Lik ima tim iz snova, a igra ko zadnji jado na svijetu. Neymar, ronaldo, prime del piero, onaj superduper b.silva, itd., a lik igra drop back, SVI iza lopte, širina 1, i na kontre lagano. Kakav jad, protiv tako dobrog tima a da tako jadno igra, još nisam zaigrao. Ja imam loptu na 30m od njegovog gola, njemu sve i jedan igrač iza lopte i čeka odbijanac, nema ni pressinga ni ništa. Yebote kad krenem igrat wl pa mi odmah kreten ubija volju za dalje...

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2020 23:25 (jopis).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

 Pa imaš kak nemaš, za onog Olazu il kak se zove cdm iz la lige...

 Nisam na to mislio već na sbc iz kojeg dobiješ određeni pack. Svaku subotu je bio do sada, samo nije nedjeljom bio

15 godina
offline
FIFA 20

Ajd nek mi netko od vas koji imate 20+ pobjeda svaku wl objasni jer sam glup, i ako me išta otjera od ovog smeća od igre to je jebena nepravda i nelogika.

Prečesto mi se to počelo događati u rivalsima i wl. Znači lik radi tackle na mene dok radi pressing na igrača, udara me nogom i ruši me na 16-20m od gola. Nema faula. Nijednom, nebrojeno puta svaku takvu tekmu. Te tekme gubim redovito ili prekidam jer nemam živaca za ea sranja. Ali ako ostanem igrat, znači lik može doslovno radit što hoće, samo ako ukliže baš kao zadnji debil s leđa onda je faul, inače svaki tackle, svako odgurivanje, uklizavanje s boka, SVE BEZ LOPTE, NIJE FAUL za mene. Ja njega normalno tackleam, sudi mu faul. Ili nedajbože da ukližem, meni karton odmah.

Cheat jednostavno, ili neka proskillzonly fora u postavkama?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Covjek zna situaciju kad uklizat ili napravit tackle. Nema ti drugog objasnjenja. Ja rijetko koristim sliding, al vecinom tajming mora bit pravi inace banana.

 

Evo statistike od zadnje tekme. Sve je obranil. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Ma de me nemoj jebat kakav tajming ako me udariš nogom bez lopte faul je jebemu igru krvavu.

Ja idem na gol, lik dolazi s leđa, stišćem iste sekunde dupli pas, on ukliže u toj situaciji s leđa na mog prvog st koji je taman uputio loptu drugom st-u, prvi pada jer je konj uklizao s leđa, lopta dolazi njemu nazad jer sam rekoh stiso dupli pas, no on je na zemlji. Faula nema. Ne jednom, stotine puta u zadnjih tjedan dana. 99% faula ne sudi na meni, dok obrnuto nema šanse ja uđem ramenom i pušim žuti odmah.

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Tocno sto on kaze za drugu i trecu stvar. Koji kurac su mjenjali izvodjenje sa golmanom i slobodne udarce. Koja budala se sjetila da bi bilo dobro da ne mozes micati kameru i usmjeriti tamo gdje ti zelis vec je svaki put lutrija gdje ces puknuti. ZASTO POBOGU PA ZASTO KANADJANI???????????

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20

Smece gadno. Odigrao jednu sa 70 chem, Jovic na 1 neki na 3 i 4 i pobjedim. Vodio 4-2 i dva gola u 90+ dobijem jadna i onda u produzecima zabijem. Usrana igra u kojoj je nebitan chem, tko sta igra, taktika nego ovisi kako ce ti igra dat.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Ma de me nemoj jebat kakav tajming ako me udariš nogom bez lopte faul je jebemu igru krvavu.

I meni se to događa, ali ne u zadnjih tjedan dana nego od početka ove FIFE.

- Ovo što pišeš za dupli pas i kad mi skrši igrača koji treba dobit povratnu loptu, a sudac ne svira faul.

- Pa kad prođem s loptom protivnika, a on se zabije u mene k'o da sam zid pogodio, bez da dira loptu - to nikad ne sudi faul.

- Ili ovo što Šime piše za tajming - povremeno igram protiv panjeva koji neće kvitat kad jako gube pa uklizavaju jer su ljuti i onda se najbolje vidi zašto uklizavanja nisu prekršaji.

Pogotovo kad mi takvi u 16m uklizavaju namjerno, sa bilo kojim igračem, nema veze jer u 90% slučajeva ta uklizavanja budu besprijekorna bez faula.

- Najbolje od svega mi je kad trčim ispred protivnika i trebam pucat npr. jer sam ušao u 16m pa me on malo zakači tek toliko da ja više ne mogu pucat ili da opalim bezveze.

A najjača fora mi je kad u istoj situaciji ostanem bez lopte, kad mi loptu uzme igrač koji je iza moga igrača - kako to uspijevaju ne znam, it's magic.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
jopis kaže...

Ma de me nemoj jebat kakav tajming ako me udariš nogom bez lopte faul je jebemu igru krvavu.

I meni se to događa, ali ne u zadnjih tjedan dana nego od početka ove FIFE.

- Ovo što pišeš za dupli pas i kad mi skrši igrača koji treba dobit povratnu loptu, a sudac ne svira faul.

- Pa kad prođem s loptom protivnika, a on se zabije u mene k'o da sam zid pogodio, bez da dira loptu - to nikad ne sudi faul.

- Ili ovo što Šime piše za tajming - povremeno igram protiv panjeva koji neće kvitat kad jako gube pa uklizavaju jer su ljuti i onda se najbolje vidi zašto uklizavanja nisu prekršaji.

Pogotovo kad mi takvi u 16m uklizavaju namjerno, sa bilo kojim igračem, nema veze jer u 90% slučajeva ta uklizavanja budu besprijekorna bez faula.

- Najbolje od svega mi je kad trčim ispred protivnika i trebam pucat npr. jer sam ušao u 16m pa me on malo zakači tek toliko da ja više ne mogu pucat ili da opalim bezveze.

A najjača fora mi je kad u istoj situaciji ostanem bez lopte, kad mi loptu uzme igrač koji je iza moga igrača - kako to uspijevaju ne znam, it's magic.

 Nije mi bilo toliko baš izraženo koliko u zadnjih tjedan dana. Ovo sad je ekstrem, nebitno kakav panj je s druge strane, ali ne sudi mi 10 faula po tekmi, obično radim ss statistike na kraju tekme, likovi me izubijaju ko majmuna a završe tekmu s 1-3 faula sviranih. To nema ni u talijanskoj ligi kad igra đubrentus.

 

A ovo za uzimanje lopte s leđa, to mi je fantazija isto, znači vidim da me je opizdio po nogama, jer je moj igrač zatrzao ili ga još i vuče dok udara s leđa oko njega kao da ima noge od 2m i od gume, i ja ostanem i bez lopte i bez faula. The game.....

 

Došao sam do 6-6, uopće nemam volje dalje igrat koliko me jebe ko majmuna ovaj vikend....

12 godina
offline
FIFA 20

Ja sam na 14-2 i jedino sa cim vodim borbu je zavrsnica. Zaroalm golmana, evo stopera. Udarim prvu stativu, on obrani. Udarim drugu, skine nogama. Van der Sar i Ter Stegen. Usrali se u Neymara i WBY koda su bronze igraci. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Igram sad malo WL i dođe mi protivnik koji ima u ekipi tri crvene kartice: Walker, Mahrez i Ducoure.

Čim sam to vidio pomislio sam da se radi o boljem igraču koji svaki vikend ubija u WL i uzima dobre kartice bez problema.

Dakle, panj samo takav, rijetko viđen panj... drop back i samo Vardy naprijed s kojim trči k'o muha bez glave.

Lik u 80' gubi 2-0, ali drop back je postojan k'o onaj Taft što Claudiji Schiffer drži frizuru 3 dana - strašno nešto.

Do kraja utakmice sam mu se dodavao u svojoj polovini, a on je s Vardyjem trčao za loptom k'o mali pasić kad ga izvedeš van i pustiš ga da se istrči.

Kako li je taj panj uopće došao do tih crvenih kartica - to mene najviše jebe od svega kad vidim panja koji ne zna igrat, a ima crvene bolje nego sve moje crvene skupa što sam dobio ove godine.

 

Odustao sam od meta Messija i Mbappea i fino si uzeo 89 Socratesa.

Lani sam imao prime verziju i bio mi je odličan pa reko da ga probam na CAM-u u 4-2-3-1 formaciji i za sada više nego zadovoljan.

On sam mi je donio 2 pobjede jutros jer sam igrao protiv jebenih bunkeraša, a on ima top u nogama i mali sa ruba šesnaesterca roka samo tako.

Odličan pas ima, super surađuje sa Sonom, otvara se kad treba, čeka kad treba, kartica tip-top.

Čak je u jednoj situaciji bio smiješan pošto od njega ne očekujem ništa u obrani jer ima 30-tak defending... protivnik je pimplao na sredini terena i to je trajalo neko vrijeme dok Socratesu nije puk'o film i majstor sam dođe ii oduzme liku loptu, nisam upravljao njime hahahahhaha

 

A zanimljiva je priča kako sam ga kupio... odem na market i najjeftiniji 790k.

Imao je promijenjenu poziciju na CF i engine chem - to je bitno za priču.

Dok sam ja konzultirao futbin kolika mu je cijena inače i statse netko mi ga uzme pred nosom.

I sad ja u banani jer sam imao 798k, a najjeftiniji u tom trenutku je bio 800k.

Kontam ja što sad, što da prodam, ili da čekam i dođe na market ista ta kartica koja je kupljena maločas (CF i engine chem), početna cijena minimalna 70k i buy now maksimalna.

Pričekao sam sat vremena i na bidanju ga uzeo za 765k :)

Zašo li je taj lik to napravio mi nije jasno?

Izgubio je nekih 70k coinsa u jednom potezu bezveze??

Možda se zajebo, možda je htio prime ili optimus prime pa zato, ne znam, stvarno čudna situacija?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

Novi dan ista picka mila mrtva mater od igre. 

Gerard mu igra na CB, srednja linija sve napadači. Niti jednog srednjeg igrača nema u ekipi, ali nema veze, on pogodi sve što pukne. 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Evo i ja imam slicnog. Samo kaj sam mu ja nakon dva dabanja poslije gola rekel da nece dobit pa makar slomil joystick. Duga lopta, werner ide ko metal i kraj golmana. Prije toga mi je obranil 3 mrtve. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

U kojem svemiru ovo moze funkcionirat. Meni nije jebeno jasno. Jo kaze lik da ide g2/g1 sa tom ekipom. Sav apsurd ove igre je u ovoj slici.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

U kojem svemiru ovo moze funkcionirat. Meni nije jebeno jasno. Jo kaze lik da ide g2/g1 sa tom ekipom. Sav apsurd ove igre je u ovoj slici.

Ja samo na takve naletavam ova dva dana i muku mucim.

Fali mi još jedna pobjeda za gold 3, to odradim i ne igram više WL. 

Nema smisla.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice