FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.046.215
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
U ta dva ili tri poraza vidiš da niti igrač poput njega ne može protiv igre.

Dok je Kurt igrao FIFU u jednom videu je rekao nešto slično.

Da ako on ne može pobijediti lika kojeg igra favorizira, kako li će onda netko drugi u smisli neki prosječan igrač kako će se on boriti protiv igre.

Svi su toga svjesni osim EA-a.

Ili jesu i oni, ali im namještena igra iz nekog razloga odgovara?

 

Ove godine nas baš prcaju sa svih strana, a mi i dalje plačeno i igramo.

Pa pogle Kurta... banirali su ga dvaput i on bi sigurno igrao dalje da ga nisu totalno zablokirali.

Pack luck = 0

Serveri = 0

Gampelay (skripta) = 0

_____________________

A mi debili i dalje igramo.

 

Svaka čast izuzecima koji su na vrijeme vidjeli kamo to vodi i obrisali govno sa PS-a ili PC-a, ali to je kap u moru koliko igrača i dalje igra ovu igru, uključujući mene.

Svjestan sam svega, sve mi to skupa ide na kurac, a i dalje igram.

[19xx] 4ntraks
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Imam 3 paketa od FUTA rodendan, mislio sam ih otvoriti ali tek u cetvrtak kad budem otvaro sve pakete, ili ce oni istec do tad?!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

uzeo Socratesa za probu jer me "žuljaju" coinsi ,neznam od dosade više kaj bi sa sobom 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

uzeo Socratesa za probu jer me "žuljaju" coinsi ,neznam od dosade više kaj bi sa sobom 

Bilo kakva ozbiljnija ulaganja su bacanje coinsa osim ako te nije briga za coinse i uživaš u kartici koju si kupio. Kupim prošli tjedan Drogbu koji je pao za 200k coinsa i bio je najpovoljnija kupnja te kartice u tom trenutku. Ovaj tjedan je još izgubio na cijeni 175k coinsa. Znači već sam u minusu 300k coinsa ako ga prodajem računajući EA porez. Nikada do sada nisam izgubio ovoliko coinsa kao ove godine jer je jednostavno sve nepredvidivo ili EA napravi da sve preko noći manje vrijedi. Prije zimskih nadogradnji da sam sve prodao imao bih 10 milja. Onda su sjebali sa zimskim nadogradnjama i sve su kartice pale i odjednom su mi kartice vrijedile 7 milja, pa je sve još dodatno palo tako da sada jedva skupim 6 milja a za mjesec dana vrlo vjerojatno neću skupiti niti 5 milja. Prošle godine sam u TOTY ušao sa 10 milja na računu i složenim Gullitom koji je koštao nešto preko 3 milje. Sada se nadam da ću skupiti za Aguera a za ostalo mi se jebe. Na kraju krajeva tak svejedno s čime igraš, osim gušta da imaš neke kartice i s njima igraš iako bar meni u većini slučajeva ničem ne pomažu, osim dodatnoj frustraciji.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Imam 3 paketa od FUTA rodendan, mislio sam ih otvoriti ali tek u cetvrtak kad budem otvaro sve pakete, ili ce oni istec do tad?!

Neće, nisu jogurt. Otvaraj kad hoćeš.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Ma ne mislim na taj nacin, vec da ce im istec taj FUT birthday kartice.. 😅
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

SŠeva prosli tjedan 1,3m sad sam ga prodal za 1,1m jedva. izgubil cca 120-130k. Al sam blize Griezmannu ili Hazardu. Cekam cetvrtak i nagrade.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Ma ne mislim na taj nacin, vec da ce im istec taj FUT birthday kartice.. 😅

Traje ti do sljedećeg petka. Ove sada kartice su u packovima do petka do 19h a onda ide nova momčad koja će biti u packovima sljedećih sedam dana ili možda stave manje kartica pa do ponedjeljka. Vidjet ćemo. U svakom slučaju imaš vremena.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

ma tak me iskreno zaboli i za coinse i za igrače, čisto da probam ,a znam da ću spljugat i jebe mi se, evo probao ga par tekmi nije loš ,maknuo mu huntera i stavio engine ,sad je malo bolji jer mu je balance u kurcu, ostalo je ok i loš je u defendingu mada mi to za ne treba.

malo još skupit keša i kupit scream firminha to mi je iduća kupnja

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Vec iz dvije friendly tekme me izbacuje. Pa koji kurac. Bez poraza, samo u meni. Ovak je nevjerovatno tesko nac tekmu, di jos ovo sad. 

 

Ne mogu vjerovat da u friendly matchu postoje ljudi koji nalon 4 ili 5 primljenuh golova se dodavaju odozada i nece izac van nego trose vrijeme. Pa jesu li zdravi ti ljudi.

 

Treca friendly za redom i izbaci van. Pa u picku materinu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2020 23:36 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Vec iz dvije friendly tekme me izbacuje. Pa koji kurac. Bez poraza, samo u meni. Ovak je nevjerovatno tesko nac tekmu, di jos ovo sad. 

 

Ne mogu vjerovat da u friendly matchu postoje ljudi koji nalon 4 ili 5 primljenuh golova se dodavaju odozada i nece izac van nego trose vrijeme. Pa jesu li zdravi ti ljudi.

 

Treca friendly za redom i izbaci van. Pa u picku materinu. 

Pazi ovog bolesnika. Povede 1-0 i belji mi se u ekran, gleda gol i uživa. Potom ga natrpam i lik gotovo cijelo drugo poluvrijeme se dodaje na svojoj polovici terena. Kaj ne izađe iz tekme ako ne želi igrati već maltretirati druge igrače. Ne kužim takve ljude? Ili igraš ili ne igraš, čemu zajebavanje.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Vec iz dvije friendly tekme me izbacuje. Pa koji kurac. Bez poraza, samo u meni. Ovak je nevjerovatno tesko nac tekmu, di jos ovo sad. 

 

Ne mogu vjerovat da u friendly matchu postoje ljudi koji nalon 4 ili 5 primljenuh golova se dodavaju odozada i nece izac van nego trose vrijeme. Pa jesu li zdravi ti ljudi.

 

Treca friendly za redom i izbaci van. Pa u picku materinu. 

Pazi ovog bolesnika. Povede 1-0 i belji mi se u ekran, gleda gol i uživa. Potom ga natrpam i lik gotovo cijelo drugo poluvrijeme se dodaje na svojoj polovici terena. Kaj ne izađe iz tekme ako ne želi igrati već maltretirati druge igrače. Ne kužim takve ljude? Ili igraš ili ne igraš, čemu zajebavanje.

 Svaki dan prošli tjedan bar jedan takav debil. I danas isto jedan, 7-1 poluvrijeme, on uzeo loptu drugo i dodaje se iza. REko samo ti daj, ja ću gledat bigbang theory dotle.

 

Nego, složio sam si Ozila. Dobar je, znatno bolji od scream ozila. Marginalno veće ocjene u globalu, ali vidno bolji igrač, taman sve ono što mu je falilo je dodano. Scream je završio u sbcu. Dosta me koštao jer sam morao ubacit Manea i Piquea trejdabl, i 3 85-86 totw kartice, isto trejdabl, ali jebg, nisam imao odgovarajuće untrejdabl kartice. Jedina utjeha mi je što sam i Manea i Piquea digo u packovima pa ajd, nisam ih morao kupit. Ali nakon par tekmi s Ozilom, nije mi žao, za engleze definitivno prvi pick na cam-u, a kad igram s francuzima, supersub br1.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2020 0:38 (jopis).
8 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
movie kaže...
U ta dva ili tri poraza vidiš da niti igrač poput njega ne može protiv igre.

Dok je Kurt igrao FIFU u jednom videu je rekao nešto slično.

Da ako on ne može pobijediti lika kojeg igra favorizira, kako li će onda netko drugi u smisli neki prosječan igrač kako će se on boriti protiv igre.

Svi su toga svjesni osim EA-a.

Ili jesu i oni, ali im namještena igra iz nekog razloga odgovara?

 

Ove godine nas baš prcaju sa svih strana, a mi i dalje plačeno i igramo.

Pa pogle Kurta... banirali su ga dvaput i on bi sigurno igrao dalje da ga nisu totalno zablokirali.

Pack luck = 0

Serveri = 0

Gampelay (skripta) = 0

_____________________

A mi debili i dalje igramo.

 

Svaka čast izuzecima koji su na vrijeme vidjeli kamo to vodi i obrisali govno sa PS-a ili PC-a, ali to je kap u moru koliko igrača i dalje igra ovu igru, uključujući mene.

Svjestan sam svega, sve mi to skupa ide na kurac, a i dalje igram.

 Bas iz tih razloga sam i prestao igrati i tesko da cu se fifi uskoro vratiti, ne zelim da glupa i skriptovana igra pravi budalu od mene svaki dan i da mi to utice na raspolozenje. Igrao sam fut 5 godina svaki dan hiljade utakmica su iza mene i sad iz ove perspektive divim se sam sebi kako sam mogao to. Previse je tu bilo frustracije. Nisam usao u fifu msm oko 3 meseca i necu bgm skoro.

Moja sreca je sto sam se prebacio na pes i ako i on ima i skripte i losih servera i svega ali nivo frustracije je mogu slobodno da kazem mnogo, mnogo manji. 

A kad ne bi bilo pesa prestao bih sa igrama tog tipa, toliko je dobrih igara koje mogu da nas zabave na svu srecu.

Zivi bili i cuvajte zdravlje, jbs nerviranje. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...
Skilledžija kaže...
movie kaže...
U ta dva ili tri poraza vidiš da niti igrač poput njega ne može protiv igre.

Dok je Kurt igrao FIFU u jednom videu je rekao nešto slično.

Da ako on ne može pobijediti lika kojeg igra favorizira, kako li će onda netko drugi u smisli neki prosječan igrač kako će se on boriti protiv igre.

Svi su toga svjesni osim EA-a.

Ili jesu i oni, ali im namještena igra iz nekog razloga odgovara?

 

Ove godine nas baš prcaju sa svih strana, a mi i dalje plačeno i igramo.

Pa pogle Kurta... banirali su ga dvaput i on bi sigurno igrao dalje da ga nisu totalno zablokirali.

Pack luck = 0

Serveri = 0

Gampelay (skripta) = 0

_____________________

A mi debili i dalje igramo.

 

Svaka čast izuzecima koji su na vrijeme vidjeli kamo to vodi i obrisali govno sa PS-a ili PC-a, ali to je kap u moru koliko igrača i dalje igra ovu igru, uključujući mene.

Svjestan sam svega, sve mi to skupa ide na kurac, a i dalje igram.

 Bas iz tih razloga sam i prestao igrati i tesko da cu se fifi uskoro vratiti, ne zelim da glupa i skriptovana igra pravi budalu od mene svaki dan i da mi to utice na raspolozenje. Igrao sam fut 5 godina svaki dan hiljade utakmica su iza mene i sad iz ove perspektive divim se sam sebi kako sam mogao to. Previse je tu bilo frustracije. Nisam usao u fifu msm oko 3 meseca i necu bgm skoro.

Moja sreca je sto sam se prebacio na pes i ako i on ima i skripte i losih servera i svega ali nivo frustracije je mogu slobodno da kazem mnogo, mnogo manji. 

A kad ne bi bilo pesa prestao bih sa igrama tog tipa, toliko je dobrih igara koje mogu da nas zabave na svu srecu.

Zivi bili i cuvajte zdravlje, jbs nerviranje. 

 Ja bi predlozio da probate rocket league osjecam se tako glupo jer ga nisam prije probao. Nema ni malo frustracije ako ste ti i tim bolji budete sigurno pobjedili nema jebanja u mozak, nema prolazaka lopte kroz collider, serveri su im solidni, jednu od 15 partija nam je znalo naci neki match gdje svi imamo ping oko 150 ali i dalje je bio bolji osjecaj igrati sa time nego u fifi sa pingom 30. Ako imate ekipu sa kojom bi igrali svakako probajte i garantiram da ce vam 6 sjedenja proci prebrzo i da necete imati ona pitanja koja inace imate kad igrate smece a to je zasto sam ja toliki glupan, zasto si dopustam da me netko toliko jebe u glavu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Sta je rocket liga
10 godina
offline
Re: FIFA 20
mirkossam kaže...
Sta je rocket liga

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
😁😁
16 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Vec iz dvije friendly tekme me izbacuje. Pa koji kurac. Bez poraza, samo u meni. Ovak je nevjerovatno tesko nac tekmu, di jos ovo sad. 

 

Ne mogu vjerovat da u friendly matchu postoje ljudi koji nalon 4 ili 5 primljenuh golova se dodavaju odozada i nece izac van nego trose vrijeme. Pa jesu li zdravi ti ljudi.

 

Treca friendly za redom i izbaci van. Pa u picku materinu. 

Pazi ovog bolesnika. Povede 1-0 i belji mi se u ekran, gleda gol i uživa. Potom ga natrpam i lik gotovo cijelo drugo poluvrijeme se dodaje na svojoj polovici terena. Kaj ne izađe iz tekme ako ne želi igrati već maltretirati druge igrače. Ne kužim takve ljude? Ili igraš ili ne igraš, čemu zajebavanje.

 Svaki dan prošli tjedan bar jedan takav debil. I danas isto jedan, 7-1 poluvrijeme, on uzeo loptu drugo i dodaje se iza. REko samo ti daj, ja ću gledat bigbang theory dotle.

 

Nego, složio sam si Ozila. Dobar je, znatno bolji od scream ozila. Marginalno veće ocjene u globalu, ali vidno bolji igrač, taman sve ono što mu je falilo je dodano. Scream je završio u sbcu. Dosta me koštao jer sam morao ubacit Manea i Piquea trejdabl, i 3 85-86 totw kartice, isto trejdabl, ali jebg, nisam imao odgovarajuće untrejdabl kartice. Jedina utjeha mi je što sam i Manea i Piquea digo u packovima pa ajd, nisam ih morao kupit. Ali nakon par tekmi s Ozilom, nije mi žao, za engleze definitivno prvi pick na cam-u, a kad igram s francuzima, supersub br1.

 

 

Kako igraš sa Ozilom? Do sada ga nisam koristio, a nisam ga previše ni  viđao u mečevima protiv mene. Stavio sam ga desno na CAMa i dosta je agilan, ali nešto mu fali. Chem je hunter na 10. Dao sam neke odlčne golove, ima par asistencija, ali nije mi ono sto posto sto sam mislio. 

Tehnika narodu!!!! ...narod kaže: Tko ne pije! Virovat mu nije! ...
12 godina
offline
FIFA 20

kad toliko kukate. igrajte onda offline.....

namjestite fino slidere da igra bude realnija i deri...

ja bas uzivam u igri, a nimalo se ne zivciram...fino legnem u krevet,gamepad u ruku i udri 2-3h svako večer..

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
daseparo kaže...
jopis kaže...
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Vec iz dvije friendly tekme me izbacuje. Pa koji kurac. Bez poraza, samo u meni. Ovak je nevjerovatno tesko nac tekmu, di jos ovo sad. 

 

Ne mogu vjerovat da u friendly matchu postoje ljudi koji nalon 4 ili 5 primljenuh golova se dodavaju odozada i nece izac van nego trose vrijeme. Pa jesu li zdravi ti ljudi.

 

Treca friendly za redom i izbaci van. Pa u picku materinu. 

Pazi ovog bolesnika. Povede 1-0 i belji mi se u ekran, gleda gol i uživa. Potom ga natrpam i lik gotovo cijelo drugo poluvrijeme se dodaje na svojoj polovici terena. Kaj ne izađe iz tekme ako ne želi igrati već maltretirati druge igrače. Ne kužim takve ljude? Ili igraš ili ne igraš, čemu zajebavanje.

 Svaki dan prošli tjedan bar jedan takav debil. I danas isto jedan, 7-1 poluvrijeme, on uzeo loptu drugo i dodaje se iza. REko samo ti daj, ja ću gledat bigbang theory dotle.

 

Nego, složio sam si Ozila. Dobar je, znatno bolji od scream ozila. Marginalno veće ocjene u globalu, ali vidno bolji igrač, taman sve ono što mu je falilo je dodano. Scream je završio u sbcu. Dosta me koštao jer sam morao ubacit Manea i Piquea trejdabl, i 3 85-86 totw kartice, isto trejdabl, ali jebg, nisam imao odgovarajuće untrejdabl kartice. Jedina utjeha mi je što sam i Manea i Piquea digo u packovima pa ajd, nisam ih morao kupit. Ali nakon par tekmi s Ozilom, nije mi žao, za engleze definitivno prvi pick na cam-u, a kad igram s francuzima, supersub br1.

 

 

Kako igraš sa Ozilom? Do sada ga nisam koristio, a nisam ga previše ni  viđao u mečevima protiv mene. Stavio sam ga desno na CAMa i dosta je agilan, ali nešto mu fali. Chem je hunter na 10. Dao sam neke odlčne golove, ima par asistencija, ali nije mi ono sto posto sto sam mislio. 

pa jel bolji od de bruyne?ili firmina?

ja gledam da ga napravim ali neznam koliko mi se isplati pored njih dvojice plus imam još i pogbu i sokratesa 

12 godina
offline
FIFA 20

https://www.futbin.com/20/player/27457/douglas-da-silva-vieira

 

Ne znam zasto je ovaj zvaljo odjednom popularan na futbinu. Al' je ocito da stize neki SBC ili TOTW.

 

Jos nekaj - https://www.futbin.com/20/totw/FUTBirthday 

 

Pogledajte nesrazmjer u cijeni. Samo pogledajte. Hazard, Grizi i Gucci vrijede vise nego ostatak FUTB zajedno. Meni je to komicno. Glavne kartice ne moze nitko dobit. Ostalo nek si raja razgrabi.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2020 12:38 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

https://www.futbin.com/20/player/27457/douglas-da-silva-vieira

 

Ne znam zasto je ovaj zvaljo odjednom popularan na futbinu. Al' je ocito da stize neki SBC ili TOTW.

 

 Meni je to uvijek interesantno. Jučer ujutro je Hughes išao za 3000 coinsa a na bidanju je bio 500 coinsa. Kupovo sam ga jedno vrijeme na bidanju i prodavao po 2900 coinsa da ga se odmah riješim jer znam da dođe tako odjednom bez objašnjenja i traje par sati i onda sve opet normalno. Zašto bi netko jučer ujutro davao za ovu karticu 3000 coinsa ako nije bilo nikakvog sbc? Već u 14h nitko ga nije tražio. Ostalo mi još jedno 7 njegovih kartica ali dobro sam zaradio a ove ću prodati za parsto coinsa bez beda. Nikad nisam to prokužio?

12 godina
offline
FIFA 20

Ja jučer slučajno vidio da Lautaro 84 ide za kikiriki.

Uzeo sam 5-6 kartica tek toliko da mi ne bude žao ako mu skoči cijena jednog dana :)

Jednu karticu sam uzeo za 1500 buy now, a ostale za 1800-1900.

 

Ne da mi se uopće čačkat po marketu, ali vjerojatno će jednog dana trebati 84-85 kartice pa će im skočiti cijena.

Nevjerojatno je da 84 rated kartica košta 1500 coinsa, a za dobit ju trebaš krv ispišat?!

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

https://www.futbin.com/20/player/27457/douglas-da-silva-vieira

 

Ne znam zasto je ovaj zvaljo odjednom popularan na futbinu. Al' je ocito da stize neki SBC ili TOTW.

 

 Meni je to uvijek interesantno. Jučer ujutro je Hughes išao za 3000 coinsa a na bidanju je bio 500 coinsa. Kupovo sam ga jedno vrijeme na bidanju i prodavao po 2900 coinsa da ga se odmah riješim jer znam da dođe tako odjednom bez objašnjenja i traje par sati i onda sve opet normalno. Zašto bi netko jučer ujutro davao za ovu karticu 3000 coinsa ako nije bilo nikakvog sbc? Već u 14h nitko ga nije tražio. Ostalo mi još jedno 7 njegovih kartica ali dobro sam zaradio a ove ću prodati za parsto coinsa bez beda. Nikad nisam to prokužio?

 Moja teorija je da izade leak o TOTW ili necem takvom. Odredeni ljudi krenu kupovat jeftino, futbin automatski pikne karticu na popular i ekipa krene kupovat po svim cijenama koje naidu. Drugog objasnjenja nemam. Jer raditi coin transfer sa tim karticama nema smisla. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

točno to ,84-86 ne koštaju ništa ,a kad ih dobiješ ko da si boga vidio

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Sta je ovaj prime icon pack dali je tu 100% icona u njemu j
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
mirkossam kaže...
Sta je ovaj prime icon pack dali je tu 100% icona u njemu j

 Grindas 9 tokena i otvoris taj pack koji garantira ikonu. E sad, koju ces dobit. Jbg.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

Totalno zaboravis kako su neke kartice fenomenalne. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Posto sam sada krenuo da sakupljađ samo ikone kada se obnavljaju ovi swap icon igraci ovi bronzaci
7 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ja jučer slučajno vidio da Lautaro 84 ide za kikiriki.

Uzeo sam 5-6 kartica tek toliko da mi ne bude žao ako mu skoči cijena jednog dana :)

Jednu karticu sam uzeo za 1500 buy now, a ostale za 1800-1900.

 

Ne da mi se uopće čačkat po marketu, ali vjerojatno će jednog dana trebati 84-85 kartice pa će im skočiti cijena.

Nevjerojatno je da 84 rated kartica košta 1500 coinsa, a za dobit ju trebaš krv ispišat?!

Nema od ulaganja ništa. Jednostavno EA ciljano uništava market. Ja sam prije manje od 2 mjeseca uložio u 100 komada najjeftinijih 84 rated igrače čekajući taj famozni mid icon SBC koji je trebao da digne cijene bar malo kako bih ostvario mali profit. Rezultat ? EA je namjerno razvukao izbacivanje tog SBC-a da bi rješavanje istog bilo manje poželjno, a kad je i izbacio stavio je 2x85 i 1x88 squad da ne bi 83 i 84 rated igrači skočili. Poslijedica toga je nakon izbacivanja mid icon SBC, svi koji su ulagali su krenuli da se rješavaju tih igrača, market istih je još više potonuo i sad 84 igrači idu i ispod 1500 coinsa. Čekao sam 2 mjeseca da bih shvatio da ću imat gubitak od 100k coinsa na tih stotinjak 84 rated igrača. Inače ne ulažem na marketu nikad ništa posebno, ali eto ovo je bilo reda radi. Još ih nisam prodao jer mi je u glavi da ne mogu više da padnu.

 

Koliko EA hoće da namagarči player base najbolje se vidi na svakom promou. Untradeble flashback Hazard je skuplji pola miliona od FUT birthday verzije koja ima bolje statse, 5* skill moves i tradeble je. SBC Messi je npr. iste cijene kao njegova TOTY kartica. Više od pola svakog promoa su igrači koji imaju već bar jednu untradeble karticu iz nekog drugog promoa. Najbolji pokazatelj fut birthday prvi tim koji ima 5-6 futmas kartica, koje su untradeble, a onda oni dođu i ponude njigovu tradeable upgrejdanu verziju koja je non preformace based.

 

Očekuj u petak igrače kao što su Adama Traore sa 5* week footom da headliners ownere malo namagarče. Pa ne bi me čudilo da tu bude kartice kao što su Bernardo Silva sa 5* week footom jer je već imao solidno skup SBC, a kartica je sa 3* week footom bila bomba. Pa onda što ne bi dali Douglas Costi koji je već imao FUTMAS karticu jednu koja će imat 5* weekfoot. Ono brazilac, 5*,5*. Dobro prodaje packove, boostaj mu finishing koji mu je jedina mana bio uz week foot i imaš pack sellera. Ili npr. Depay, daj mu 5*,5*, da se ima šta sa Ben Yederom, Neymarom i Mbapeom linkat. A realno hrpa igrača koja nemaju nijednu specijalnu karticu, a koja bi sa boostom statsa i week foota postali itekako igrivo oni će zaobići ili će ubaciti po jednog ili dva u cijeli tim ili promo. Šta je sa Matuidiem, Chieliniem, Suarezom i sličnim igračima kojima je potreban mali boost statsa i weekfoota, a dali bi itekako šarolikost za one koji neće da forsiraju ove mega meta timove. To ne zanima EA, njih zanimaju pack selleri. Zato od svakog promoa nemam apsolutno nikakva očekivanja. I ne samo to, market praktički ne pratim i ne ulažem jer se praktički odavno nema u šta uložit. Možda neko ko provodi sate na marketu i može ostvarivat profit, ali valjda cilj igre nije trejdanje već igranje ili neigranje iste.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice