FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.044.887
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Curice spremite se na deranja,plakanja,razbijenih joysticka i u konačnici uninstall igre

ovo je kraj

 A koda je prije bilo drugacije igra je smece od pocetka jedan gličo ne radi razliku

12 godina
offline
FIFA 20

Nikad vise broken kartica nego u ovom Ligue 1 TOTSu. Al dobro, 5,5m za WBY, 7m za Neya... ok je to. Neka su tak skupe.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Gledam tots francuze i brijem da je rajković moj i božji u tots sbc.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Ponajbolji tim protiv kojeg sam igrao do sad. Sve ikone su prime icon ili prime icon moments kak se već zovu ove shiny, svi ostali igrači su tots ili potm verzije. Extra. Rumunj nije neki razbijač, igrao sam protiv daleko boljih igrača, ali tim mu je strava, r9 i pele su wooow kako se ponašaju na terenu.

I u ss-u i moj tim, da ne bi ispalo da ja igram s 82 timom pa se bunim nešto

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Kakav je Best 90? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
shtifke kaže...

Kakav je Best 90? 

 Odličan. Osim malo tanke stamine, i morao sam mu boostat speed i passing sa catlystom jer ga koristim baš na krilu. Sve ostalo, baš kak treba, opasan kad uleti u 16erac, šamara dobro i lijevom, ali ima neki preferirani čudni šut desnom u desne rašlje s desne strane, tak da se i nazabija, jer svako normalan očekuje šut u lijevu stranu kad ga zakrenem i probam namjestit na lijevu, a on opizdi desnom gore. Zadovoljan sam skroz s njim, a i zbog chemistrya je vrlo bitan, mogu isprobavat svakakve opcije na rb i na desnom st-u.  I taman se Best umori oko 70e, da mogu ubacit na krilo nekog od ovih 99 pace monstruma kao Adama ili ovaj novi Idrissi, jer Oršić kad ulazi, ulazi u špicu, on je prebrutalan u napadu još uvijek.

 

Sad sam baš presložio opet malo napad jer sam složio Payeta totsf, tako da mi je Joao Pedro sad desno, e to je strava igrač. Onaj tko si ga nije složio nek mu bude krivo, najbolji napadač iz svih pustih totsf sbc-ova do sad, lijeva,desna noga, solidno brz, dobar pass, a finesse strava, mislim da sam 3/4 njegovih golova zabio finesseom. B.Yedder mi je počeo fulat sve živo, sad mi služi samo ko mamac, svi se naljepe na njega kad igram s njim od prve minute, a on samo lagano ćukne loptu do J.Pedra, ovaj trpa, kao sad ova zadnja sa ss-a tekma. Brutala od igrača.

I onaj Boga iz serie a lm što je bio za odradit me isto oduševio.

Doduše, šta ja pričam bzvz, većina tih totsf igrača ima sasvim dovoljno boostane ocjene da jednostavno moraju bit dobri. Ima namjerno shebanih di mu stave dva tri statsa kriminalno loša, ali kod većine je to taman to. Odigrao sam za sve, složio većinu ovih iz sbc-ova, i koji god mi je bio dobar, ostao je, koji nije sjeo nakon 10-15 tekmi, odletio je u sbc za nekog drugog totsića.

12 godina
offline
FIFA 20

Mr. Champion ( pobjednicki mentalitet ) dobiva praonu u chatu. Kazu da samo stoji i dodaje se u krug. Znaci, tipicna FIFA noobina. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Dobio sam i ja sad ribanje od utoke.

Čovjek igra meta taktiku, 4231, drop back 1, fast build up. Nisam imao rješenja jer me nabrzinu natrpao, kad sam počeo pristizat rezultat, ostao sam bez stamine :(.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Mr. Champion ( pobjednicki mentalitet ) dobiva praonu u chatu. Kazu da samo stoji i dodaje se u krug. Znaci, tipicna FIFA noobina. 

 Daj link. Zelim malo tog pobjednickog mentaliteta da prijedje na mene

12 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

Mr. Champion ( pobjednicki mentalitet ) dobiva praonu u chatu. Kazu da samo stoji i dodaje se u krug. Znaci, tipicna FIFA noobina. 

 Daj link. Zelim malo tog pobjednickog mentaliteta da prijedje na mene

 Ma gledam na kanalu od Esada Memica. Pa su ga derali tamo.

 

Ja sam trenutno na 5-0. Gameplay drugi dan za redom katastrofalan. Al momci deru posteno. Allan mi je izvrstan, Messi je broken do bola. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

Mr. Champion ( pobjednicki mentalitet ) dobiva praonu u chatu. Kazu da samo stoji i dodaje se u krug. Znaci, tipicna FIFA noobina. 

 Daj link. Zelim malo tog pobjednickog mentaliteta da prijedje na mene

 Ma gledam na kanalu od Esada Memica. Pa su ga derali tamo.

 

Ja sam trenutno na 5-0. Gameplay drugi dan za redom katastrofalan. Al momci deru posteno. Allan mi je izvrstan, Messi je broken do bola. 

 I ja sam malog zivcenjaka upakirao nekidan, al mekan mi je. Ovi krkani protiv kakvih vecinom igram ga odnesu bez faula skoro svaki ulet. Uzasno me zivcira to exploitanje u ovoj retardiranoj igri di mi ekipa doslovno lomi noge igracima a ni faul se ne sudi kamoli karton.

12 godina
offline
FIFA 20

Prvo je zabio od precke sa Kentom iz voleja. 40 voleje ima lika. Onda je nabio iz mrtvog kuta, TS obranil i tocno na nogu Salahu. Too. 

 

Stao sam na 15-3. Za danas dosta. Sutra 12 tekmi. Mogu rec' da je danas poslije 20:00 gameplay bio dosta dobar. Delay se osjetio, ali ne u tolikoj mjeri... vecinom su komande radile kako treba. 

Uvijek mora doc' ta jedna tekma koju jednostavno moras izgubit, ma sta god ti radio. Lik sa prosjecnom ekipom. Lik mu u 20min uleti sa Okochom i zabije vrhunski. Reko dobro, kaj sad. Izjednacim kroz 15min i jos protivnik dobije crveni karton. Do poluvremena jedini udarac kaj je imal je taj iz kojega je zabio gol. Ja sam bil na 6/4. drugo poluvrijeme. Ja ostajem na 6/4 a on dolazi na 6/5. Od tih 6 udaraca i 5 u okvir. Svih 5 je uslo u gol. Cak mi je sa SBC Payetom fino silovo TSa sa 25m u suprotni kut. 

Taj crveni karton koda napravi protivnicke igrace monstrumima.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2020 0:45 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Prvo je zabio od precke sa Kentom iz voleja. 40 voleje ima lika. Onda je nabio iz mrtvog kuta, TS obranil i tocno na nogu Salahu. Too. 

 

Stao sam na 15-3. Za danas dosta. Sutra 12 tekmi. Mogu rec' da je danas poslije 20:00 gameplay bio dosta dobar. Delay se osjetio, ali ne u tolikoj mjeri... vecinom su komande radile kako treba. 

Uvijek mora doc' ta jedna tekma koju jednostavno moras izgubit, ma sta god ti radio. Lik sa prosjecnom ekipom. Lik mu u 20min uleti sa Okochom i zabije vrhunski. Reko dobro, kaj sad. Izjednacim kroz 15min i jos protivnik dobije crveni karton. Do poluvremena jedini udarac kaj je imal je taj iz kojega je zabio gol. Ja sam bil na 6/4. drugo poluvrijeme. Ja ostajem na 6/4 a on dolazi na 6/5. Od tih 6 udaraca i 5 u okvir. Svih 5 je uslo u gol. Cak mi je sa SBC Payetom fino silovo TSa sa 25m u suprotni kut. 

Taj crveni karton koda napravi protivnicke igrace monstrumima.

 Ako nešto mrzim u ovoj igri to je kada mi protivnik dobije crveni karton. Takve tekme uglavnom gubim.

10 godina
offline
FIFA 20

To sam i ja primjetio tko god dobije crveni njegovi igraci ce dobiti ogromni boost letit ce svugdje po terenu

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Ja sam sa TOTSFom zavrsio... 5 tekmi zaredom poduvao, gameplay nikakav, svi midgeti neupravljivi. Steta da to nije na razini da se moze ugodno zabaviti. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Lijepo, Lucas SBC 1.1 milja. U ovoj fazi igre tražiti toliko za takvu karticu po meni je suludo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Lijepo, Lucas SBC 1.1 milja. U ovoj fazi igre tražiti toliko za takvu karticu po meni je suludo.

 Moras bit dobro zviznut u glavu da to ides radit. 2x 89 rated je komedija ziva. 

 

Bas dolazim iz jedne od najvece frustracije od utakmica ikad. Toliko sam se unervozio da me znoj oprao. Protivnik katastrofalan. Lik pas nije mogao spojit. Igra 532. Nista, ali doslovno nista nije upalilo. Lik stoji sa 3 odozada i igra sa 2 CDMa od kojih je jedan Vidal. Nema teoretske sanse da ces proc. Lopta na Suareza, Maldini ga je samljeo u 16m, nista... niti penal. Otpelja me lik u produzetke, prvi njegov napad. Odbije se 1x, 2x, 3x... ude u 16m. Uklizem sa Ramosom, nosim loptu. Ramos se dize i pada sam preko sebe. Njegov napadac kupi loptu i trkne ju u gol. Ter Stegen radi paradu koda lopta ide u 90. Gubim tekmu 1-0 sa njegovim prvim udarcem na gol i jedinim u 120min. 


Skill gap je ne postoji, doslovno ne postoji. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

On se dodaje, ja gledam. Ja upalim high press, on preleti 3x sa viscom, na yedera i gol. 3-0. Ezy life. 

 

EDIT: Sa 16-3 na 16-6. Sve porazi po 1-0 od 2 ili maksimalno 3 udarca u okvir gola. TS na 0 obrana. Volim kad se ovakav strike ulovi tocno pred G2 pa da nastavis u normalnom toku dalje. E3 mogu zaboravit. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2020 19:54 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
FIFA 20

Ja već duže ne igram i mogu reći da mi je predivno. Govnarska igra do te mjere da i TOTS u određenoj mjeri rade kako oni hoće. Pa jedan Atal odigra ove sezone 14 utakmica, zabije gol i ima 2 asistencije. Dobio je TOTS karticu i to na poziciji RW, osim toga ima shapeshifter ST karticu i FUTMAS RB karticu. Znači 3 nonpreformance kartice samo radi toga jer je "meta" i 5* week foot. I onda da tu ne stane jer to nije fazon EA, ubace flashback Cypriena, 88 i 91 rated koji se linka zeleno sa Atalom, a isti taj Cyprien ima već u ligaškom SBC-u svoju 87 rated karticu. Znači istovremeno sad ima 3 nonpreformance SBC kartice koje se mogu riješit za istog igrača samo sa različitih ratingom 87,88,91. A dvije će tu bit bez roka rješavanja.

 

Koliko samo igrača po raznim ligama koji su mogli da dobiju bar tu jednu nonpreformace karticu, koji nisu mnogo igrali tokom sezone ili ih je povreda spriječila. Npr. Chiellini, Buffon i slično... Ili oni koji su igrali, ali nisu dobivali jače upgrade kao npr. Pjanić i slično. Daj mi diverzitet u igri, ako je već gameplay sranje, ako je cilj abjuzanje mete radi winova, daj da mi nešto diže dozu želje da igram. Ali ne, lakše je jednom igraču dat 3 nonpreformance kartice, a drugi neka gledaju. FUJ.

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Pro... Jel... Mater mu usranu jebem i parama koje je potrosio na igru. PiM Gullit, PIm Vieira... Tots koji hoces. Upalio je high press, nisam mogao prdnut. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

U wl sam u tri pokusaja dva put doso do 14 winova i jednom 12... a kad igram ovaj div.rivals imam dojam da dobijem jednu od deset i to u jebenoj 8 diviziji... gameplay je takvo smece da mi se sere lagano. Više se borim sa kontroliranjem svojih igrača nego protiv protivnika.

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2020 22:33 (MBuda).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Gotovo. 20-8. Jubilarna 1000+ pobjeda i igraci koji su ovi WL odigrali fenomenalno. Sve je bilo super do 16-3. Nakon toga raspad sistema. Nakon kaj sam izgubil sansu za E2, igra se otvara i dolazim ekspresno do G1. 

Sad cekamo cetvrtak za jos jednu epizodu "Mega razocaranja". 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

ma i kod mene je jako loše, gameplay nikad gori , hrpa sumnjivih likova sa konstant pressurom ,defend praktički ne igraju, svi igrači im grizu i "sami defendaju" i takvih sam primjera danas u 20-tak tekmi imao previše

,jednostavno sam nemoćan, stigao do 14w  i dalje više nejdem jer ne da mi se neda nego mi se gadi.

 

kaj ja moram upalit da svi moji igrači stalno grizu ,kad protivnički igrač prima loptu da sam svaki put odmah na leđima i pritom mi je stamina kao balanced.

ma smeća mrtva čiterska  ,hrpa ih je a vi pričajte što god hoćete.

 

 

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
FIFA 20

Evo da i ja dam svoj osvrt na ovu vikend ligu, startao sam u subotu s prosjecnim timom i imao 5-2 da bi u nedjelju iz napolijevog league sbca izvukao tots Atala, sto mi je do sad najvrijednija kartica ikad na fifi, prodao sam ga i skupio za jedan odlican tim, dosao na 22-2, izgubio sljedece 3 tekmr stvarno bezveze, i na kraju dobio 3 zaredom, za prvi elite 2 ove godine. Nitko me nije razmontirao ovu wl, bilo je dosta dobrih protivnika, al kazem, nitko me nije nagazio bas.. Evo slike tima i ostvarenog rezultata. 

 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
playertwo kaže...

Evo da i ja dam svoj osvrt na ovu vikend ligu, startao sam u subotu s prosjecnim timom i imao 5-2 da bi u nedjelju iz napolijevog league sbca izvukao tots Atala, sto mi je do sad najvrijednija kartica ikad na fifi, prodao sam ga i skupio za jedan odlican tim, dosao na 22-2, izgubio sljedece 3 tekmr stvarno bezveze, i na kraju dobio 3 zaredom, za prvi elite 2 ove godine. Nitko me nije razmontirao ovu wl, bilo je dosta dobrih protivnika, al kazem, nitko me nije nagazio bas.. Evo slike tima i ostvarenog rezultata. 

 To je dobro kad ti jednom pospoji kak treba. Odnosno kad ti se sve poslozi da mozes tako. Ja sam primjetio da mi je ovo vec 3 ili 4 put da nakon kaj naguram 16 pobjeda i 2 ili 3 poraza igra krene nizbrdo. Taj neki prelaz izmedu G3 u G2 koda netko stavi blokadu. 

 

 

Kad je reko da ima 4ms ping. Zasuzile mi oci malo.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 20

Covjek nije mogao bolje reci

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Zar nije sramota u 6 mjesecu dati ovakav player pick?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Zar nije sramota u 6 mjesecu dati ovakav player pick?

 Nisi valjda odma Neymara očekivao? ;)

 

Ali priznajem, upravo sam imao sličaj feeling otvarajući Prime Icon pack od swapsa kad je izašao Guardiola :/

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Zar nije sramota u 6 mjesecu dati ovakav player pick?

 95% pickova tako izgleda.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
movie kaže...

Zar nije sramota u 6 mjesecu dati ovakav player pick?

 95% pickova tako izgleda.

ja sam ih otvorio valjda 7-8 i svi su na to izgledali,

ma nek si jebu mater ,kad u packu dobiješ 86-88 igrača kao vaauuu ,a on vrijedi 20k i s tim si možeš obrisat guzicu.

sjebali su sve, pogotovo cijelu hrpetinu ljudi koji su uzimali live ucl kartice ,a sad je stanka i na taj način se nisu s ničim odužili takvih igračima nego su te kartice spušile onak 60-70% svoje cijene i onda će se desit da će se te kartice možda upgradeat u trenutku kada će izaći fifa 21 i ova će past u zaborav.

i to je samo jedan primjer što rade "communityu"

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice