FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.110
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Mortiis kaže...

nemogu se sjetiti sta je EA rekao..jel radio potpuno novu igru za PS5 kao sto je to 2K radio sa NBA ili je to ista igra koja ce imat bolju grafiku i to je to?

Bit će promjena. O grafičkim nećemo govoriti jer bi bilo žalosno da ih nema. Kažu da je potpuno nova mehanika igre. Da su igrači fluidniji, prirodniji. E sad što će biti točno to ćemo vidjeti za dva mjeseca. Čudno mi je da nam do sada nisu ništa pokazali? Možda nemaju još niti približno gotov proizvod pa čekaju. Tko će znati. Opet, ako su onemogučili igru između PS4 i PS5 igrača valjda je to zbog toga što igre nisu iste? Inače market će biti zajednički igračima s PS4 i PS5. To je interesantno

 Pa zar nisu najavljivali senzaciju svake godine? Svake godine su se udarali u prsa i divili sami sebi. Prosle godine je bio cirkus s najavama, ispovjestima i ko zna cime... ove godine je tisina jer vjerojatno ima toliko problema da ni jedan segment igre ne mogu "pohvaliti".  Idi na ea forum pogledati kako moderatori odgovaraju na pitanja korisnika... bilo je pitanje da li su popravili konekciju i responzivnost igraca i lik koji je zaposlen od strane ea veli "rekli su da ce popravit". Rekla, kazala pokazuje samo jednu stvar, a to je da oni nemaju nista. Ista igra zapakirana u drugi omot, dodanih par kapljica znoja vise na model igraca i promjenjene teksture lica(ramos namrgođen). Mislim da ce novac opet biti bacen u vjetar... platit cu mjesecni eaplay da isprobam pa cu dalje komentirat. Uglavnom razocarati me ne mogu, pa da ne znam kako losa bila igra jer ni ne ocekujem nista.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...
Mortiis kaže...

nemogu se sjetiti sta je EA rekao..jel radio potpuno novu igru za PS5 kao sto je to 2K radio sa NBA ili je to ista igra koja ce imat bolju grafiku i to je to?

 Najavili su neke stvari koje će biti drugačije na next gen. Ali je pitanje kolika će uopće biti razlika u gameplayu u ovoj prvoj godini novih konzola.

 

Nista drukcija igra na ps5 od ps4 nece bit ove godine. Gameplay ce bit istu jer ostaje isti engine.

Jedino ce bit bolja grafika i brzi menu.

11 godina
offline
FIFA 21

Jel se zna kad ce na futbinu biti svi igraci...? Jel to dolazi s prvim danom fife ili kako? (1.10. EA Access?)

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

 

Nista drukcija igra na ps5 od ps4 nece bit ove godine. Gameplay ce bit istu jer ostaje isti engine.

Jedino ce bit bolja grafika i brzi menu.

Potvrđena je potpuno nova mehanika igre te brži odaziv gamepada pošto dolazi novi gamepad koji je precizniji od starog. Da je igra ista igrali bi svi zajedno kao što imamo i zajednički market. No neće ići. Igrači na PS4 igraju između sebe a igrači na PS5 između sebe.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
acmilan2 kaže...

Jel se zna kad ce na futbinu biti svi igraci...? Jel to dolazi s prvim danom fife ili kako? (1.10. EA Access?)

Kad se pojavi igra bit će i sve kartice igrača poznate.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Diplo kaže...

 

Nista drukcija igra na ps5 od ps4 nece bit ove godine. Gameplay ce bit istu jer ostaje isti engine.

Jedino ce bit bolja grafika i brzi menu.

Potvrđena je potpuno nova mehanika igre te brži odaziv gamepada pošto dolazi novi gamepad koji je precizniji od starog. Da je igra ista igrali bi svi zajedno kao što imamo i zajednički market. No neće ići. Igrači na PS4 igraju između sebe a igrači na PS5 između sebe.

 Movie zvucis ko da kupujes ovaj novi ps5. Hype ti je na maxu. Potvrđena=rekli su nam iltiga obecali, jos plus k tome nova mehanika ne znaci i nuzno i bolja.

Brzi odaziv gamepada... do sad je bio 0,5ms do nekih 5 metara, bez fizickih barijera kao sto su zidovi. 0,5ms ljudsko bice ni ne osjeti i ne moze pojmiti, ali to je zapravo skoro pa instant. Preciznost i odaziv su sasvim razdvojene stvari. A sto znaci preciznost... do sad je ps imao najpreciznije jojstike koji su mogli napraviti precizno 360°. Tocnije pogoditi svaki od 360° u kruznici. Sad ako ce ici djeliti svaki stupanj na 30" vjeruj mi da to nitko ziv nece osjetit. Jer opet kao i kod milisekunda u igru dolazi nesavrsenstvo ljudskog tijela kojem ne treba takva preciznost jer jednostavno ne moze iskoristiti taj kapacitet. Isto kao da uguras 64gb rama u komp na kojem ces pisat u wordu. Tu je ali neces osjetit. 

Zakljucak je da precizniji kontroler u praksi ti ne mozes dokazati, ali zato mu oni mogu dici cjenu, zato i je precizniji. 

Odaziv takoder ne mozes primjetiti jer brzina ljudske reakcije je puno sporija od 0,5ms. 

 

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Dok god EA ima momentum u igri koji ide na mlin onoga koji gubi da bi se smanjio skill gap (tj. da bi i dijete od 4 godine moglo igrati i nastaviti davati im novce za igru/pointse) mogu napraviti neznam kakav gameplay i grafiku, svejedno ćemo se živcirati kao i svih ovih godina. Mada sumnjam da će EA poboljšati igru, svakim prelaskom na novi engine gameplay je sve gori.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

 Movie zvucis ko da kupujes ovaj novi ps5. Hype ti je na maxu. Potvrđena=rekli su nam iltiga obecali, jos plus k tome nova mehanika ne znaci i nuzno i bolja.

Brzi odaziv gamepada... do sad je bio 0,5ms do nekih 5 metara, bez fizickih barijera kao sto su zidovi. 0,5ms ljudsko bice ni ne osjeti i ne moze pojmiti, ali to je zapravo skoro pa instant. Preciznost i odaziv su sasvim razdvojene stvari. A sto znaci preciznost... do sad je ps imao najpreciznije jojstike koji su mogli napraviti precizno 360°. Tocnije pogoditi svaki od 360° u kruznici. Sad ako ce ici djeliti svaki stupanj na 30" vjeruj mi da to nitko ziv nece osjetit. Jer opet kao i kod milisekunda u igru dolazi nesavrsenstvo ljudskog tijela kojem ne treba takva preciznost jer jednostavno ne moze iskoristiti taj kapacitet. Isto kao da uguras 64gb rama u komp na kojem ces pisat u wordu. Tu je ali neces osjetit. 

Zakljucak je da precizniji kontroler u praksi ti ne mozes dokazati, ali zato mu oni mogu dici cjenu, zato i je precizniji. 

Odaziv takoder ne mozes primjetiti jer brzina ljudske reakcije je puno sporija od 0,5ms. 

 

Ja sam već kupio PS5. Nema to veze s hype-om. Svaku konzolu kupim prvi dan pa niti sada nije bilo ništa drukčije. PS5 mi je prije svega interesantan zbog UHD blu ray pogona i filmova. Fifa dolazi na drugo mjesto a ostale igre me niti najmanje ne interesiraju. NIgdje nisam govorio da će nešto biti bolje, samo kažem ono što su rekli da će biti novo u next gen fifi. Znači prenosim samo vijest i ništa drugo. Igre su očito različite jer igrači s PS4 i PS5 neće moći igrati međusobno ali će imati zajednički market. Valjda i to nešto govori. Kakva će biti sama igra vidjet ćemo za dva mjeseca.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Dr.Feel kaže...

Dok god EA ima momentum u igri koji ide na mlin onoga koji gubi da bi se smanjio skill gap (tj. da bi i dijete od 4 godine moglo igrati i nastaviti davati im novce za igru/pointse) mogu napraviti neznam kakav gameplay i grafiku, svejedno ćemo se živcirati kao i svih ovih godina. Mada sumnjam da će EA poboljšati igru, svakim prelaskom na novi engine gameplay je sve gori.

Engine ostaje isti. Ništa se ne mijenja u tom dijelu osim što će sada jači hardver moći koristiti veći potencijal postojećeg enginea. Možemo očekivati grafički detaljniju igru uz nešto veći realizam u kretnji igrača. Nove i realnije poteze. Momentum će ostati isti no momentum je problem većinom nas osrednjih igrača. Bolji igrači koliko vidim uspješno se nose s njim. Da nije tako ne bi se događalo da neki igrači s omjerom od 28/2 u WL ne mogu upasti u top 100 a zna se dogoditi da neki ne upadno niti s jednim porazom pa su ove godine to promijenili u top 200. Stari, dobar dio problema leži u nama samima.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Kada iz BiH pokusam da kupim ea access preko US stora jedino mogu na godinu dana a na mjesec jedino mogu da kupim sa pay pal ili sa visa karticom.Kako da kupim ea access dali da promijenim region tj novi acc da napravim?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Kada iz BiH pokusam da kupim ea access preko US stora jedino mogu na godinu dana a na mjesec jedino mogu da kupim sa pay pal ili sa visa karticom.Kako da kupim ea access dali da promijenim region tj novi acc da napravim?

 A bonovi ne rade? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Kada iz BiH pokusam da kupim ea access preko US stora jedino mogu na godinu dana a na mjesec jedino mogu da kupim sa pay pal ili sa visa karticom.Kako da kupim ea access dali da promijenim region tj novi acc da napravim?

 

Vidi imas li koji ducan u blizini koji prodaje ps4 live card/bon i kupi, kod nas je nekih 20€. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Nije problem bon za PS4 nego ea access od mjesec dana nemogu da kupim samo vizom ili pay pal!A godisnju pretplatu mogu kupiti sa tim bonom☹️.Ako neko od vas ima UK ili HR ili neki drugi region da mi provjeri dali je moguca kupovina sa drugoga regiona
12 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Nije problem bon za PS4 nego ea access od mjesec dana nemogu da kupim samo vizom ili pay pal!A godisnju pretplatu mogu kupiti sa tim bonom☹️.Ako neko od vas ima UK ili HR ili neki drugi region da mi provjeri dali je moguca kupovina sa drugoga regiona

 Slozis Revolut karticu, UK account i imas pristup svemu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Ima li netko saznanja kad će demo ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
luckyluke kaže...

Ima li netko saznanja kad će demo ?

 Sutra. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: FIFA 21
Sad objavili da demo uopće neće biti releasean.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

Negdje pise da ga nece biti uopste, a negdje pise ipak sutra da izlazi 

12 godina
offline
FIFA 21

https://www.express.co.uk/entertainment/gaming/1338117/FIFA-21-demo-Release-date-launch-time-download-news-PS4-Xbox-One-PC

 

Ne znam jesu li oni svjesni, ali igra ''izlazi'' za 10 dana... a oni stave ovo - 

"We aren't releasing a demo for FIFA 21," reads an EA Sports tweet. "Instead we've made the decision to focus our development team's time on delivering the best full game experience for current & next-gen consoles.''

 

EDIT: https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1308137708024401920

 

Vrhunski odradeno. Nemas pristup DEMO igri, ali za 5€/$ imas pristup takozvanom early access pizdariji od 10h. Cuclanje na najjace. Samo bi htio vidjeti graf sa prodajom EA Play/Access nakon ovog tweeta.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 22:51 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

https://www.express.co.uk/entertainment/gaming/1338117/FIFA-21-demo-Release-date-launch-time-download-news-PS4-Xbox-One-PC

 

Ne znam jesu li oni svjesni, ali igra ''izlazi'' za 10 dana... a oni stave ovo - 

"We aren't releasing a demo for FIFA 21," reads an EA Sports tweet. "Instead we've made the decision to focus our development team's time on delivering the best full game experience for current & next-gen consoles.''

 

EDIT: https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1308137708024401920

 

Vrhunski odradeno. Nemas pristup DEMO igri, ali za 5€/$ imas pristup takozvanom early access pizdariji od 10h. Cuclanje na najjace. Samo bi htio vidjeti graf sa prodajom EA Play/Access nakon ovog tweeta.

 Koda je bitno, demo nikad nije prikazao realno stanje cijele igre. Gameplay je uvijek bio kompletno drugaciji od igre kad izadje. Nikad nisam shvacao poantu dema kad promjene sve bez obzira bilo nesto dobro ili lose.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

https://www.express.co.uk/entertainment/gaming/1338117/FIFA-21-demo-Release-date-launch-time-download-news-PS4-Xbox-One-PC

 

Ne znam jesu li oni svjesni, ali igra ''izlazi'' za 10 dana... a oni stave ovo - 

"We aren't releasing a demo for FIFA 21," reads an EA Sports tweet. "Instead we've made the decision to focus our development team's time on delivering the best full game experience for current & next-gen consoles.''

 

EDIT: https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1308137708024401920

 

Vrhunski odradeno. Nemas pristup DEMO igri, ali za 5€/$ imas pristup takozvanom early access pizdariji od 10h. Cuclanje na najjace. Samo bi htio vidjeti graf sa prodajom EA Play/Access nakon ovog tweeta.

 Koda je bitno, demo nikad nije prikazao realno stanje cijele igre. Gameplay je uvijek bio kompletno drugaciji od igre kad izadje. Nikad nisam shvacao poantu dema kad promjene sve bez obzira bilo nesto dobro ili lose.

 U demu nikad nisi imal FUT. FUT i season nemaju veze jedno s drugim. Zato je gameplay nebo i zemlja. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 U demu nikad nisi imal FUT. FUT i season nemaju veze jedno s drugim. Zato je gameplay nebo i zemlja. 

 Sjeti se Šime da je prije nekoliko godina u demou bio FUT.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Dali se isplati kupiti fifu ultimate edition preko stora sta mislite dijeli li neke bolje pakete ili da je nesto vise odvojen od standard edition?🤭
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Dali se isplati kupiti fifu ultimate edition preko stora sta mislite dijeli li neke bolje pakete ili da je nesto vise odvojen od standard edition?🤭

 Kolega movie svake godine uzima najjacu verziju igre i svake godine ne dobije nista u paketicima pa ti procjeni da li se isplati

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Onda je najbolje standard edition pa sta bude mislim da nikada od kako igram nisam dobio igraca preko 20 k coinsa a otvorio paketa i paketa.Preko 2000 odigranih utakmica i nista jbg
15 godina
offline
Re: FIFA 21
The_K kaže...

 Kolega movie svake godine uzima najjacu verziju igre i svake godine ne dobije nista u paketicima pa ti procjeni da li se isplati

Imam osjećaj da je to ova godina i ova fifa kada ću konačno dobiti iconu i neku top rare karticu.

12 godina
offline
Re: FIFA 21

Allkeyshop i upises igru koju zelis. Standardnu ediciju uzmi, sve ostalo je teska prevara. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
FIFA 21

Je li netko igrao na PC-u? Ima li cheatera, isplati li se uzimati, neka iskustva? Najvise me zanima weekend league i divizije.

VISCA BARCA
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Umjesto demoa danas smo dobili ovo.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Umjesto demoa danas smo dobili ovo.

 

 E to. Imerzija... Wuuuuhuuuuu... 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice