FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 680.936
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Jesam li jedini kojem se više sviđalo kada si imao samo TOTY, TOTS, TOTW i par futties, hero kartica nego ove gluposti šta rade s tim karticama? Da ne govorim vremena kada su ocjene iznad 90 bile rezervirane za top 5-10 najboljih igrača plus one koju su to zaslužili na temelju cijele sezone, a ne da ekipa koja se jučer rodila ili nisam nikada čuo za njih imaju čak 95 ocjenu...Znam da je to da bude više i šarenije kako bi ljudi kupovali pointse, ali useru igru s time.

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Kolege imam jedno pitanje za vas koji ste bolji igraci!Ja igram taktiku tika taka i obicno nakon 10 minuta protivnik igra presing do maximuma koji do kraja utakmice je isti kao i 10 minut sto je nenormalno ali tako je.Ja nisam neki dribler pa koja se najbolja opcija za odbranu protiv presinga?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Dr.Feel kaže...

Jesam li jedini kojem se više sviđalo kada si imao samo TOTY, TOTS, TOTW i par futties, hero kartica nego ove gluposti šta rade s tim karticama? Da ne govorim vremena kada su ocjene iznad 90 bile rezervirane za top 5-10 najboljih igrača plus one koju su to zaslužili na temelju cijele sezone, a ne da ekipa koja se jučer rodila ili nisam nikada čuo za njih imaju čak 95 ocjenu...Znam da je to da bude više i šarenije kako bi ljudi kupovali pointse, ali useru igru s time.

 Nisi jedini, ja sam nakon dugo godina izbivanja opet malo bacio oko na FUT i ne dopada mi se nikako što su napravili od igre. Sve nekakve sulude nabildane kartice od bezveznih igrača i još gameplay koji je i inače ubrzan i dobiješ čisto neigrivo sranje. Sjećam se vremena kad je trebalo grindati 15 sezona da se kupi obični Aguero s 88 pace i 85 šutom i to je bio najbolji igrač kojeg si mogao kupiti a da ne trošiš prave pare. A sad svaka šuša ima takvu karticu, evo vidim Oršić ima ovakvu karticu https://www.futwiz.com/en/fifa20/player/mislav-orsic/19170

 

Taj FUT je postao kolekcionarska igra, najbolje ne ni igrat jer je totalno sranje nego samo skupljat kartice i gledat ih

Mislim da je za mene došlo vrijeme za opet dati šansu PESu, ne izgleda igra tako loše. Ionako sam u fifi igrao samo seasons, ali i to mi je dopizdilo.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
DoctorEvil kaže...

 A sad svaka šuša ima takvu karticu, evo vidim Oršić ima ovakvu karticu https://www.futwiz.com/en/fifa20/player/mislav-orsic/19170

 

 Slabo vidiš. Oršić ima ovakvu karticu.

 

https://www.futhead.com/20/players/22173/mislav-orsic/

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
DoctorEvil kaže...

 A sad svaka šuša ima takvu karticu, evo vidim Oršić ima ovakvu karticu https://www.futwiz.com/en/fifa20/player/mislav-orsic/19170

 

 Slabo vidiš. Oršić ima ovakvu karticu.

 

https://www.futhead.com/20/players/22173/mislav-orsic/

 No eto još bolje. Onda oni icon igrači tipa Pele moraju dobivati kartice s ratingom 110.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Dr.Feel kaže...

Jesam li jedini kojem se više sviđalo kada si imao samo TOTY, TOTS, TOTW i par futties, hero kartica nego ove gluposti šta rade s tim karticama? Da ne govorim vremena kada su ocjene iznad 90 bile rezervirane za top 5-10 najboljih igrača plus one koju su to zaslužili na temelju cijele sezone, a ne da ekipa koja se jučer rodila ili nisam nikada čuo za njih imaju čak 95 ocjenu...Znam da je to da bude više i šarenije kako bi ljudi kupovali pointse, ali useru igru s time.

Bila su to nostalgičarska vremena kada je svatko od nas imao u momčadi dvije ili tri IF kartice. Bila su to vremena kada si imao jednu ili dvije TOTS kartice na kraju igre. Ne znam, nekako mi je tada bilo draže igrati. Gledam, imam u klubu 50 kartica ratinga 92+ a s rare karicama prestao sam igrati još u 11 mjesecu prošle godine. Jednostavno rare kartice nemaju više svrhe osim prva dva mjeseca igre. Nije mi jasno koja je svrha silver i bronce kartica? Došlo je vrijeme da ih maknu iz igre kada nema kao nekad modova u kojima možeš igrati samo s takvim karticama. Nekad se znalo kako igrač dobija IF, SIF i TIF karticu. Ako si dobio IF karticu za recimo dva gola, za sljedeću SIF karticu si morao zabiti tri gola ili dva gola plus asistencija. I tako bi se zbrajalo za svaku sljedeću IF karticu. Danas Hazard zabije gol iz penala i dobije SIF karticu. Smiješno.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Kada krece download za fifu 21 digitalno izfanje kada imam ea acces
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Dr.Feel kaže...

Jesam li jedini kojem se više sviđalo kada si imao samo TOTY, TOTS, TOTW i par futties, hero kartica nego ove gluposti šta rade s tim karticama? Da ne govorim vremena kada su ocjene iznad 90 bile rezervirane za top 5-10 najboljih igrača plus one koju su to zaslužili na temelju cijele sezone, a ne da ekipa koja se jučer rodila ili nisam nikada čuo za njih imaju čak 95 ocjenu...Znam da je to da bude više i šarenije kako bi ljudi kupovali pointse, ali useru igru s time.

Bila su to nostalgičarska vremena kada je svatko od nas imao u momčadi dvije ili tri IF kartice. Bila su to vremena kada si imao jednu ili dvije TOTS kartice na kraju igre. Ne znam, nekako mi je tada bilo draže igrati. Gledam, imam u klubu 50 kartica ratinga 92+ a s rare karicama prestao sam igrati još u 11 mjesecu prošle godine. Jednostavno rare kartice nemaju više svrhe osim prva dva mjeseca igre. Nije mi jasno koja je svrha silver i bronce kartica? Došlo je vrijeme da ih maknu iz igre kada nema kao nekad modova u kojima možeš igrati samo s takvim karticama. Nekad se znalo kako igrač dobija IF, SIF i TIF karticu. Ako si dobio IF karticu za recimo dva gola, za sljedeću SIF karticu si morao zabiti tri gola ili dva gola plus asistencija. I tako bi se zbrajalo za svaku sljedeću IF karticu. Danas Hazard zabije gol iz penala i dobije SIF karticu. Smiješno.

 Da, to su bili dani odlicne zabave u Ultimate Team modu, pogotovo jos kad nisu uveli price range od fife 15 u drugom mjesecu pa kad bi naisao na neku IF karticu jako povoljno bio si jako sretan :)

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

koje Vi formacije i koje taktike koristite u fifi, koje su po Vama najbolje?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Diplo kaže...

Mali savjet za one koji misle kupiti EA access.

Koristite 10 sati igranja iskljucivo na SB i DR za sve ostalo sto vam treba koristite web app.

Moja preporuka vam je ako ste dobri u trejdanju da sve sto otvorite odmah i prodate ispod rejtinga 83 a sve ostalo navise prodate na dan izlaska full igre 09.10.

 

Zasto?

 

karticama ispod 83 ce padati cijena a pogotovo na dan izlaska full igre jer ce ljudi otvarat masovno packove i zaliha na marketu ce bit ogromna s tim karticama. Ovo se ne odnosi na nekoliko meta kartica ispod 83 kojima sigurno nece pasti cijena vec ce rasti u narednih max 3 tjedna.

 

Sto se tice kartica 84 navise moja preporuka je da ih prodate na dan izlaska igre jer ce mnogo manje ljudi dobit u packovima dobre igrace a imat ce hrpu coinsa za kupit iste.

 

Vjerovatno ce mi neko postavit pitanje sta ako otvorim Neymara, KDB, Kante i ostalo zasto ih prodat kad ce cijena samo rasti do black fridaya (2 mjeseca nakon izlaska igre)

 

Moja preporuka vam je bolje prodati Neymara i ostale za npr 600k i za mjesec dana s tih 600k napravite 6m (ako znate kako) nego da igras s tim neymarom mjesec dana i on se popne na 1m.

Sve ovisi. Pratim market od 2012 godine i prošle godine je sve bilo suprotno u odnosu na sve godine prije toga. Po prvi put kad je izašla full igra pale su cijene svih kartica bez obzira na cijenu. Onda nakon par dana kada su se iskristalizirale meta kartice njima je počela rasti cijena. Primjer sissoko. Naravno počela je rasri cijena i nwymaru, de bruyneu i ostalim karticama tog tipa. Ako krenu od prvog dana promocije ne možeš znati kako će market reagirati. Već su u najavi neke promocije na samom startu igre, ne mislim na otw kartice koje startaju odmah po izlasku igre. Uostalom, većina želi samo igrati. I ja sam počeo tako razmišljati jer mi se više ne da visiti po cijele dane na marketu.

 

Do sada sam svake godine prvih 30 dana samo visio na marketu po nekoliko sati dnevno, budio se noću i sjedio na školjci i trgovao. Zbog čega? Da bih složio 11 najboljih kartica engleske lige. Ne da mi se više. Igrajući i sa svim ovim sbc tijekom godine zaradi se sasvim dovoljno za dobru momčad. Stvarno više ne mislim dane provoditi na marketu. Već ove godine sam i više nego prepolovio sjedenje na marketu. U fifi 19 sam na marketu zaradio oko 40 milijuna, ove godine sam zaradio samo 20 milja a ove godine ako doguram do 10 milja bit će super. Jednostavno mi se više ne da. Godinama sam bio rob marketa i nisam uživao u igri jer sam na svakoj kartici morao zaraditi. Prodaj sve pred WL pa ponovno sve kupuj u nedjelju poslije podne. Nema smisla.

 

U principu je uvik isto jedina razlika je prosle godine bila to sta je ps4 bia ea access po prvi put nakon toga market je reagira kao i svake godine, treba znati.😛

12 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Kada krece download za fifu 21 digitalno izfanje kada imam ea acces

 Sve ti pise kad udes u EA Play.

 

Kaj se tice taktike. Najbolje je sloziti ono kaj tebi najvise pase. Igrat tudu taktiku nema smisla. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Kada krece download za fifu 21 digitalno izfanje kada imam ea acces

 Koliko am vidio 29.9. pre-load ide, 10 sati ea play (bivsi access) od 1.10., 6.10. champions i ultimate edition, 9.10. standard edition.

nedac96 kaže...

koje Vi formacije i koje taktike koristite u fifi, koje su po Vama najbolje?

 Ja sam nekako navikao na 4-1-2-1-2 i s tim uvijek igram, CDM stay back centre, a CAM free roam.

Kovačić
11 godina
offline
FIFA 21

Ajde zamolio bih igrace koji ce bit na PC da me dodaju na originu, moj nick je: DJLovro

 

Da imamo međusobno za pomoc oko nkih objectivea, za friendly ili pro clubs mozda ako ce netko bit zainteresiran.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

 

U principu je uvik isto jedina razlika je prosle godine bila to sta je ps4 bia ea access po prvi put nakon toga market je reagira kao i svake godine, treba znati.😛

Market uopće prošle godine nije reagirao kao i svake godine do sada. Baš naprotiv. Bio je potpuno drukčiji nego i jedne godine od 2012 otkako igram fifu. Kartice nisu nikad bile jeftinije nego prošle godine a zarada na marketu nikad jednostavnija. Stvarno nije bila nauka zaraditi ono što si htio. Ja sam prestao pratiti market prije božića jer sam imao do tada sve što sam htio. Nije mi se više dalo daviti na marketu jer sam sve ove godine više vremena proveo na marketu nego igrajući. Opsesija zaradom ubila mi je gušt igranja. Stoga sam rekao da kada sve kupim prestajem pratiti market. Ove godine ću još manje gubiti vrijeme na marketu. Nema smisla. Na kraju svake igre ostavim nekoliko milijuna coinsa i tri momčadi složene od tots igrača. Gledam sada svoj klub koji ostavljam i pitam se je li vrijedilo truda jer za koji dan opet kreće sve ispočetka.

12 godina
offline
FIFA 21

Market ce bit slicniji onom iz FIFAe 19. Vracaju se ICON SBC i ostale stvari. Puno je lakse kroz igru zaradit coinse a ne bjesomucno sjedit i trejdat za igru koja ima lifespan od 7-8mj. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

Kako mislis bjesomucno sjedit i trejdat?

Dovoljno je izdvojit pola sata dnevno nakon prvih 2 tjedna. Tako radim svake godine i uvik  80m+ profita

 

Tri vrste trejdanja su ti dovoljna

 

Pola sata max za sve

 

1. Nadjes 10tak igraca na futbinu kojima varira cijena tokom dana. Kupis ujutro prodas nakon 19:00

2. Kupis zadnja dva dana totw kartice i prodas ih na prvom wlu kad su izvan pakova

3. Poznajes market i znas kad ce bit crash, tu se zna i 100k po kartici zaradit za par dana

 

 

4 najveca crasha (1. Dan igre, black friday, toty,totw)

Manji crashevi (svaki promo i od ove godine opet icon sbc)

 

Jedino sta ne mozes predvidit su manji crashevi koje fifa radi namjerno par puta tokom godine kad sami nabace masu kartica na market. Al i to se da kompenzirat brzo

 

To sta ljudi gledaju wanna be trejdere na yt koji im pokazuju kako kupit silver ili gold rare karticu za 1k i prodat je za 1,5k ili buljenje u ekran i bidanje na masovan broj kartica sat vremena da bi zaradii par tisuca je drugi par postola.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Kako mislis bjesomucno sjedit i trejdat?

Dovoljno je izdvojit pola sata dnevno nakon prvih 2 tjedna. Tako radim svake godine i uvik  80m+ profita

 

Tri vrste trejdanja su ti dovoljna

 

Pola sata max za sve

 

1. Nadjes 10tak igraca na futbinu kojima varira cijena tokom dana. Kupis ujutro prodas nakon 19:00

2. Kupis zadnja dva dana totw kartice i prodas ih na prvom wlu kad su izvan pakova

3. Poznajes market i znas kad ce bit crash, tu se zna i 100k po kartici zaradit za par dana

 

 

4 najveca crasha (1. Dan igre, black friday, toty,totw)

Manji crashevi (svaki promo i od ove godine opet icon sbc)

 

Jedino sta ne mozes predvidit su manji crashevi koje fifa radi namjerno par puta tokom godine kad sami nabace masu kartica na market. Al i to se da kompenzirat brzo

 

To sta ljudi gledaju wanna be trejdere na yt koji im pokazuju kako kupit silver ili gold rare karticu za 1k i prodat je za 1,5k ili buljenje u ekran i bidanje na masovan broj kartica sat vremena da bi zaradii par tisuca je drugi par postola.

 Ne moras mi objasnjavat trade i ostale stvari. U FUTu sam, od 2010-11.

Iz mojeg iskustva. U igri koja nema dugorocni cilj je bzvz jos dodatno trosit vrijeme na trading. Ako zelis prodat coinse, ok... Ali ovako, time consuming do kraja. 

Kad vidim da ekipa prodaje kompletnu prvu ekipu, pa kupuje nazad. Crash ovaj, crash onaj... A ne moze dalje od G3. Ajde, dobro je. 

Moje osobno misljenje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
FIFA 21

Danas pre-load u 19:00 po nasem vremenu izgleda za skidanje. Vidjet cemo koliko GB su natovarili, hoce li biti nakon tjedan dana 5 updatea kao na fifi 20...

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...

Kako mislis bjesomucno sjedit i trejdat?

Dovoljno je izdvojit pola sata dnevno nakon prvih 2 tjedna. Tako radim svake godine i uvik  80m+ profita

 

Tri vrste trejdanja su ti dovoljna

 

Pola sata max za sve

 

1. Nadjes 10tak igraca na futbinu kojima varira cijena tokom dana. Kupis ujutro prodas nakon 19:00

2. Kupis zadnja dva dana totw kartice i prodas ih na prvom wlu kad su izvan pakova

3. Poznajes market i znas kad ce bit crash, tu se zna i 100k po kartici zaradit za par dana

 

 

4 najveca crasha (1. Dan igre, black friday, toty,totw)

Manji crashevi (svaki promo i od ove godine opet icon sbc)

 

Jedino sta ne mozes predvidit su manji crashevi koje fifa radi namjerno par puta tokom godine kad sami nabace masu kartica na market. Al i to se da kompenzirat brzo

 

To sta ljudi gledaju wanna be trejdere na yt koji im pokazuju kako kupit silver ili gold rare karticu za 1k i prodat je za 1,5k ili buljenje u ekran i bidanje na masovan broj kartica sat vremena da bi zaradii par tisuca je drugi par postola.

 Ne moras mi objasnjavat trade i ostale stvari. U FUTu sam, od 2010-11.

Iz mojeg iskustva. U igri koja nema dugorocni cilj je bzvz jos dodatno trosit vrijeme na trading. Ako zelis prodat coinse, ok... Ali ovako, time consuming do kraja. 

Kad vidim da ekipa prodaje kompletnu prvu ekipu, pa kupuje nazad. Crash ovaj, crash onaj... A ne moze dalje od G3. Ajde, dobro je. 

Moje osobno misljenje. 

 

Trejdam iskljucivo ono hard core na pocetku igre do bozica jer mi ne pada na pamet bacat ogromne pare na nesto sto mozes sa dvi mozdane vijuge imat free.

 Sve ostalo nakon toga je laganica cisto za uzivanje u otvaranju promo sbc-ova

 

Imam tu mogucnost da mogu odvojit nesto vremena na poslu na web appu tako da zasto ne. Meni su gori likovi koji igraju cilu odinu 40 SB 20DR i 30WL meceva tjedno da bi zaradili 100-200k tjedno 😂

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...

Kako mislis bjesomucno sjedit i trejdat?

Dovoljno je izdvojit pola sata dnevno nakon prvih 2 tjedna. Tako radim svake godine i uvik  80m+ profita

 

Tri vrste trejdanja su ti dovoljna

 

Pola sata max za sve

 

1. Nadjes 10tak igraca na futbinu kojima varira cijena tokom dana. Kupis ujutro prodas nakon 19:00

2. Kupis zadnja dva dana totw kartice i prodas ih na prvom wlu kad su izvan pakova

3. Poznajes market i znas kad ce bit crash, tu se zna i 100k po kartici zaradit za par dana

 

 

4 najveca crasha (1. Dan igre, black friday, toty,totw)

Manji crashevi (svaki promo i od ove godine opet icon sbc)

 

Jedino sta ne mozes predvidit su manji crashevi koje fifa radi namjerno par puta tokom godine kad sami nabace masu kartica na market. Al i to se da kompenzirat brzo

 

To sta ljudi gledaju wanna be trejdere na yt koji im pokazuju kako kupit silver ili gold rare karticu za 1k i prodat je za 1,5k ili buljenje u ekran i bidanje na masovan broj kartica sat vremena da bi zaradii par tisuca je drugi par postola.

 Ne moras mi objasnjavat trade i ostale stvari. U FUTu sam, od 2010-11.

Iz mojeg iskustva. U igri koja nema dugorocni cilj je bzvz jos dodatno trosit vrijeme na trading. Ako zelis prodat coinse, ok... Ali ovako, time consuming do kraja. 

Kad vidim da ekipa prodaje kompletnu prvu ekipu, pa kupuje nazad. Crash ovaj, crash onaj... A ne moze dalje od G3. Ajde, dobro je. 

Moje osobno misljenje. 

 

Trejdam iskljucivo ono hard core na pocetku igre do bozica jer mi ne pada na pamet bacat ogromne pare na nesto sto mozes sa dvi mozdane vijuge imat free.

 Sve ostalo nakon toga je laganica cisto za uzivanje u otvaranju promo sbc-ova

 

Imam tu mogucnost da mogu odvojit nesto vremena na poslu na web appu tako da zasto ne. Meni su gori likovi koji igraju cilu odinu 40 SB 20DR i 30WL meceva tjedno da bi zaradili 100-200k tjedno 😂

 Pa kupio si igru da igras. Ne da imas 50m ekipu a frajer te utrpa sa 100k ekipom. Ja kroz godinu igram 99,99% samo, WL. Tu i tamo DR kad mi je takav dan.

Bez trejdanja uredno svake godine imam "OP" ekipu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: FIFA 21
acmilan2 kaže...

Danas pre-load u 19:00 po nasem vremenu izgleda za skidanje. Vidjet cemo koliko GB su natovarili, hoce li biti nakon tjedan dana 5 updatea kao na fifi 20...

 Za sad jos ne vidim da bi se moglo skinuti... Netko drugi ima mogucnost mozda?

Kovačić
12 godina
offline
Re: FIFA 21
acmilan2 kaže...
acmilan2 kaže...

Danas pre-load u 19:00 po nasem vremenu izgleda za skidanje. Vidjet cemo koliko GB su natovarili, hoce li biti nakon tjedan dana 5 updatea kao na fifi 20...

 Za sad jos ne vidim da bi se moglo skinuti... Netko drugi ima mogucnost mozda?

Ja mogu skinut.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 21

Ja ne mogu. Izgleda da mogu skidati samo pc igrači?

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
acmilan2 kaže...
acmilan2 kaže...

Danas pre-load u 19:00 po nasem vremenu izgleda za skidanje. Vidjet cemo koliko GB su natovarili, hoce li biti nakon tjedan dana 5 updatea kao na fifi 20...

 Za sad jos ne vidim da bi se moglo skinuti... Netko drugi ima mogucnost mozda?

Ja mogu skinut.

 Ja imam smao ea play za 5.99€ uzeo, ti vidim imas pro. Ja nisam s njihove stranice nista prednarucio vec samo na cdkeys uzeo key i cekam. Jel onda to to?

Kovačić
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...

Kako mislis bjesomucno sjedit i trejdat?

Dovoljno je izdvojit pola sata dnevno nakon prvih 2 tjedna. Tako radim svake godine i uvik  80m+ profita

 

Tri vrste trejdanja su ti dovoljna

 

Pola sata max za sve

 

1. Nadjes 10tak igraca na futbinu kojima varira cijena tokom dana. Kupis ujutro prodas nakon 19:00

2. Kupis zadnja dva dana totw kartice i prodas ih na prvom wlu kad su izvan pakova

3. Poznajes market i znas kad ce bit crash, tu se zna i 100k po kartici zaradit za par dana

 

 

4 najveca crasha (1. Dan igre, black friday, toty,totw)

Manji crashevi (svaki promo i od ove godine opet icon sbc)

 

Jedino sta ne mozes predvidit su manji crashevi koje fifa radi namjerno par puta tokom godine kad sami nabace masu kartica na market. Al i to se da kompenzirat brzo

 

To sta ljudi gledaju wanna be trejdere na yt koji im pokazuju kako kupit silver ili gold rare karticu za 1k i prodat je za 1,5k ili buljenje u ekran i bidanje na masovan broj kartica sat vremena da bi zaradii par tisuca je drugi par postola.

 Ne moras mi objasnjavat trade i ostale stvari. U FUTu sam, od 2010-11.

Iz mojeg iskustva. U igri koja nema dugorocni cilj je bzvz jos dodatno trosit vrijeme na trading. Ako zelis prodat coinse, ok... Ali ovako, time consuming do kraja. 

Kad vidim da ekipa prodaje kompletnu prvu ekipu, pa kupuje nazad. Crash ovaj, crash onaj... A ne moze dalje od G3. Ajde, dobro je. 

Moje osobno misljenje. 

 

Trejdam iskljucivo ono hard core na pocetku igre do bozica jer mi ne pada na pamet bacat ogromne pare na nesto sto mozes sa dvi mozdane vijuge imat free.

 Sve ostalo nakon toga je laganica cisto za uzivanje u otvaranju promo sbc-ova

 

Imam tu mogucnost da mogu odvojit nesto vremena na poslu na web appu tako da zasto ne. Meni su gori likovi koji igraju cilu odinu 40 SB 20DR i 30WL meceva tjedno da bi zaradili 100-200k tjedno 😂

 Ne kontam to tvoje isprdavanje iz nekog ko IGRA utakmice u IGRI kojoj je OSNOVA odigravanje UTAKMICA.

Eto ja sam igrao 10sb, 40-50dr, i 20ak wl tekmi svaki tjedan otkad je izašla, i tako već par godina. A imam sigurno manje vremena u životu nego 95% ljudi tu u fifa temama. Prestao sam igrat bf, prestao sam vozit išta na kompu jer mi je volana pun k u real lifeu, igram samo fifu, i nikakav problem mi nije svako veče kad uspavam malca odigrat 10 tekmi. A tim imam odličan odavno. Ne jedan, nego 3. Imao sam 5 full totsf+icon tima, ali sam 2 pobacao u pim sbc i u 94+ totsf sbc sad na kraju fife, nisam dobio ništa i opet dobro, ostalo mi je dovoljno strašnih igrača da odigram do izlaska f21 još koju tekmu s ekipom s kojom mi je gušt igrat. 

Zašto ti pišem, zato da ti pobijem to tvoje cinično isprdavanje o 100-200k tjedno. Da treba imat malo pack lucka, treba, ali da se samo igranjem može složit opak tim, može itekako, bez previše muke i nauke.

A koji ti je nick ako nije tajna, jer sa 80+ milijuna koliko ti pišeš da ti je profit SVAKE godine, postoji samo 19, da DEVETNAEST igrača u CIJELOM SVIJETU, i to su uglavnom isti frikovi svake godine.

Btw, i ja sam ko i ti mogao godinama na prošlom poslu visit na kompu, mobu, laptopu, trejdat i mrdat, ali to mi je nakon x godina dosadilo, tako da te donekle razumijem što pokušavaš poentirat. Ali moraš i ti skontat da se isti takav tim kakav ti zaradiš sa bjesomučnim trejdanjem, može zaradit i čistim igranjem.

 

Edit: za ove što pitaju za preload, ja isto imam ea play pro, tj origin premier access otkad postoji, isto već skidam f21 od sedam danas. Piše mi release date October 1, 5pm cest.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 20:26 (jopis).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Ja ne mogu. Izgleda da mogu skidati samo pc igrači?

 https://answers.ea.com/t5/Game-Information/Fifa-21-preload-ps4-for-EA-play/td-p/9521576/page/2

 

Ne znam koji im je kurac da neki mogu a neki ne.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Svake godine imaju neki problem. Prije par godina ako si otvorio određeni pack blokiralo ti je web app i nisi mogao u njega dok nije izašla igra. Izgubio sam tjedan dana u odnosu na druge. Nisu se niti ispričali. Svake godine ljudi pizde zbog nekog sranja kojeg lansiraju zajedno s igrom. Stvarno ne znam u čemu je fora jer ja ne mogu do igre. Imam plaćen ea play godinu dana. Kada na PSN nađem fifu i stisnem hoće mi je još jednom prodati. Niti ne kuže da sam je već kupio i da mi stoji u acc. Piše mi na igri da je mogu početi skidati za 7 dana. Sat odbrojava unazad.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Svake godine imaju neki problem. Prije par godina ako si otvorio određeni pack blokiralo ti je web app i nisi mogao u njega dok nije izašla igra. Izgubio sam tjedan dana u odnosu na druge. Nisu se niti ispričali. Svake godine ljudi pizde zbog nekog sranja kojeg lansiraju zajedno s igrom. Stvarno ne znam u čemu je fora jer ja ne mogu do igre. Imam plaćen ea play godinu dana. Kada na PSN nađem fifu i stisnem hoće mi je još jednom prodati. Niti ne kuže da sam je već kupio i da mi stoji u acc. Piše mi na igri da je mogu početi skidati za 7 dana. Sat odbrojava unazad.

 Ja cekam cdkey sa stranice pa me to toliko ne muci. Al imam EA Access, odnosno EA play. Reddit takoder gori oko ovoga. Shema je da nije do EA nego do PSNa nazalost.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Kupio sam digitalni oblik igra i dobio mail i sifru ali nije na mom nalogu sa kojim igram fifu.Gdje instaliram EA acces da mi pocne download
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Kupio sam digitalni oblik igra i dobio mail i sifru ali nije na mom nalogu sa kojim igram fifu.Gdje instaliram EA acces da mi pocne download

 PC? PS4? 

Kako si dobio sifru od igre vec? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice