FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.198
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Imao sam Primera ekipu, Casemiro mi je bio prespor za H/H workrate, a fizicka snaga nikada dolazila do izrazaja iz nekog razloga. Nije ni nesto interceptao.

 

Modric mi je bio nevidljiv, rijetko na pravom mjestu u pravo vrijeme. Valverde i De Jong su bili puno bolji od obojice.

 meni je casemiro brutalac. dakle kupi skoro sve što može. možda ti je do formacije? 

btw netko je spominjao golmane, da je ter stegen najbolji? nisam ga probao ali Oblak je zid, doslovno. oćeš visoke oćeš 1n1. taj me je u čuda situacija spasio kad je AI kreno svoju igru radit i širit mi stopere utaman ili slično.

10 godina
offline
FIFA 21

Jel probao netko Mendya na CB?

Vidio sam da dosta pro igraca stavi RB na CB, neki čak po 2. Wan Bissaku, kyle walkera, Jordi Albu itd. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Jel probao netko Mendya na CB?

Vidio sam da dosta pro igraca stavi RB na CB, neki čak po 2. Wan Bissaku, kyle walkera, Jordi Albu itd. 

 Walkera jos kolko tolko jer ima CB TOTW. Al ovo ostalo bas i nema nekog smisla. Koliko je pace bitan, toliko su i defending statsi + PHY. Imat Albu za CBa je najvjerovatnije samoubojstvo za svaki centarsut.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Evoga sad sam popusio na gluposti i mogao bih doci ovdje hiperventilirat i pricat kak je fifa gora od 20. Da je losa, losa je. Da nece prismrdit esportsu, nece. I nece je ni novi engine ni nista popravit. Jer nije problem u enginu vec u skripti. Igram protiv lika koji ima 1980 skill rating. Koristi ove sve pizdarije fintice od mog gola okrenut 80% napda i ceka da doda loptu u for pod kutem od 180 stupnjeva. R1/2 mu je kostantno pritisnut. I covjek se mlati s tim svim smecem koje su nakelemili nam u ovoj fifi. I onda nekak izvuces 2:2 i mislis to je to. Al nije jer je 92min i lucas koji je imao barem 10 paralela otrcanih preko cjelog terena nekim cudom jos ima stamine, zapravo nema ali trci kao da ima... i tad taj isti lucas nabaci loptu iz ocaja i lopta prođe kroz torzo jesusu koji probija zvucni zid i zakucava loptu na 3:2 dok ramos pokraj gleda. I sad bi covjek mislio da je to jer je obrana za kurac. Nije zbog obrane nego je ovaj jednostavno morao pobjediti i gotovo. Nema tu dobro ili lose odigrane obrane, ako je red da izgubis izgubit ces odigrao ti sve kak spada ili ne. Al pricate o realnosti pa evo vam realnosti. To je u nogometu normalno da zalutali metak zavrsi u golu. Prakticki barem 50% ubacaja u nogometu je app taktika. E sad kako sam ja uvijek tvrdio da u fifi nema mjesta za realnost vec da mkra biti arkada meni to nije u redu, ostalima koji zele neku realnost bi to morao biti peh, a ne skropta mi nije dala pobjediti ili pa uspio sam zabiti jedva na kraju za pobjedu jer skripta prije nije dala. Kaj znas mozda ti je napadac noc prije igrao fifu do ujutro la je nenaspavan. 

 

Da se razumijem ne branim fifu nit mislim da je blizu ocjene dobra, ali da je bolja od prosle sta je je. Iste boljke su ostale a digli su finishing i meni je to dovoljno. Samo da zabijem kad zasluzujem a dalje cemo vec nekako. 

 

Edit:

E i da. Zasto se nitko ne pita zasto nekad lopta koja je poslana normalnim pasom ode kao savrsena lopta u for? Zasto nije strogo regulirano da je pass pass u noge, a trugh pas u for? A zapravo i je ali nekad igra pomogne. Isto zasto nekad igrac odluci na tackle dizat ruku a da je isao nogom bi presjekao loptu makar manualno. Zasto se pojavljuje ona animacija di se igra ponasa kao da ulazi u blok a ide lagani pas pokran njega. To je problem fife. Animacije nemaju puno veze s statsima igraca vec su cista kozmetika igre koja narusava gameplay. I tu je problem. Jer neki nevidljivi kod bira kad ce koja animacija vecinom nevezano za situaciju na terenu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2020 17:40 (cicek).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Evoga sad sam popusio na gluposti i mogao bih doci ovdje hiperventilirat i pricat kak je fifa gora od 20. Da je losa, losa je. Da nece prismrdit esportsu, nece. I nece je ni novi engine ni nista popravit. Jer nije problem u enginu vec u skripti. Igram protiv lika koji ima 1980 skill rating. Koristi ove sve pizdarije fintice od mog gola okrenut 80% napda i ceka da doda loptu u for pod kutem od 180 stupnjeva. R1/2 mu je kostantno pritisnut. I covjek se mlati s tim svim smecem koje su nakelemili nam u ovoj fifi. I onda nekak izvuces 2:2 i mislis to je to. Al nije jer je 92min i lucas koji je imao barem 10 paralela otrcanih preko cjelog terena nekim cudom jos ima stamine, zapravo nema ali trci kao da ima... i tad taj isti lucas nabaci loptu iz ocaja i lopta prođe kroz torzo jesusu koji probija zvucni zid i zakucava loptu na 3:2 dok ramos pokraj gleda. I sad bi covjek mislio da je to jer je obrana za kurac. Nije zbog obrane nego je ovaj jednostavno morao pobjediti i gotovo. Nema tu dobro ili lose odigrane obrane, ako je red da izgubis izgubit ces odigrao ti sve kak spada ili ne. Al pricate o realnosti pa evo vam realnosti. To je u nogometu normalno da zalutali metak zavrsi u golu. Prakticki barem 50% ubacaja u nogometu je app taktika. E sad kako sam ja uvijek tvrdio da u fifi nema mjesta za realnost vec da mkra biti arkada meni to nije u redu, ostalima koji zele neku realnost bi to morao biti peh, a ne skropta mi nije dala pobjediti ili pa uspio sam zabiti jedva na kraju za pobjedu jer skripta prije nije dala. Kaj znas mozda ti je napadac noc prije igrao fifu do ujutro la je nenaspavan. 

 

Da se razumijem ne branim fifu nit mislim da je blizu ocjene dobra, ali da je bolja od prosle sta je je. Iste boljke su ostale a digli su finishing i meni je to dovoljno. Samo da zabijem kad zasluzujem a dalje cemo vec nekako. 

 

Edit:

E i da. Zasto se nitko ne pita zasto nekad lopta koja je poslana normalnim pasom ode kao savrsena lopta u for? Zasto nije strogo regulirano da je pass pass u noge, a trugh pas u for? A zapravo i je ali nekad igra pomogne. Isto zasto nekad igrac odluci na tackle dizat ruku a da je isao nogom bi presjekao loptu makar manualno. Zasto se pojavljuje ona animacija di se igra ponasa kao da ulazi u blok a ide lagani pas pokran njega. To je problem fife. Animacije nemaju puno veze s statsima igraca vec su cista kozmetika igre koja narusava gameplay. I tu je problem. Jer neki nevidljivi kod bira kad ce koja animacija vecinom nevezano za situaciju na terenu.

 Passing je na assisted i uvijek ce odigravat prema kretnji igraca. Ako se igrac kretao u jednom smjeru a izmedu tebe i njega je protivnik. On ce njemu dat ''u for'' loptu makar si stisnul X. Ponekad se iz toga rodi gol sansa, a ponekad kontra za protivnika :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

Daleko najgluplji i najgori dio ovih UEFA CL MMova je to da kartica doslovno nema. Ja sam u sve i jednom otvorenom paketu dobil jednu jedinu takvu karticu. A sad ih nemozes kupit niti da hoces. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

kakva je zapravo shema ako zamjeniš st za rm? da li rm igra lošije jer je out of position ili to kod zamjena ne vrijedi? isto kao i loyalty?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Daleko najgluplji i najgori dio ovih UEFA CL MMova je to da kartica doslovno nema. Ja sam u sve i jednom otvorenom paketu dobil jednu jedinu takvu karticu. A sad ih nemozes kupit niti da hoces. 

 Pa pricekaj rivals i WL nagrade otvorit ces ih nekoliko, zasto trebas napravit sbc veceras kad su cjene napuhane..za 6 dana istjece

 

Ja svaki sbc napravim nakon SB/WL/dR nagrada jer cjene kartica budu najmanje

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Trebao bih pomoc da ne listam sad sve poruke..Novi sam u futu pa nekakve preporuke sta i kako krenio sam iz engleske lige stvarat momcad mislim da su oni najbolje napravljeni..a kako najprije zaraditi vise novca..uglavnom imo sam srece pa sam dobio kanea pa sam ga prodao pa sam uzeo sad ove neke promo pakete..sto se najvise isplati gold promo silver...i jel treba prodavati uvijek igrace ili cuvati..ja sam za sada prodavao i ok mi ide.. a što se tice gameplaya malo mi je bolje nego prosla iako mi ima previse zutih kartona. I dal se dogodi nekom da mu zamrzne na sekundu pa krene ubrzano..i dva puta mi je pukla veza iako nije do interneta.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Daleko najgluplji i najgori dio ovih UEFA CL MMova je to da kartica doslovno nema. Ja sam u sve i jednom otvorenom paketu dobil jednu jedinu takvu karticu. A sad ih nemozes kupit niti da hoces. 

Znao sam da će ovaj tjedan krenuti liga prvaka i sbc s njom i u nedjelju sam uzeo 5 ruben diasa po 2k coinsa. Bio sam šupak pa ih nisam uzeo više. Tada ih nitko nije uzimao. Sada sam svih 5 frknuo po 10k coinsa. Nisam si ostavio niti jednog za sbc jer znam da u njemu neću ništa dobiti. Draže mi ovih 50k. Sad bih si jaja izgrizao od muke jer sam ih mogao uzeti 50 po 2k coinsa. Jebi ga, sad je kasno da se kaješ. U nedjelju su bile samo dvije rare kartice na marketu. Dias i dest. Ha, ha, dok ovo pišem sjetim se da sam uzeo i jednog desta. Evo bacam ga na market i ode i on za 10k coinsa.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2020 20:22 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Dametime kaže...

Trebao bih pomoc da ne listam sad sve poruke..Novi sam u futu pa nekakve preporuke sta i kako krenio sam iz engleske lige stvarat momcad mislim da su oni najbolje napravljeni..a kako najprije zaraditi vise novca..uglavnom imo sam srece pa sam dobio kanea pa sam ga prodao pa sam uzeo sad ove neke promo pakete..sto se najvise isplati gold promo silver...i jel treba prodavati uvijek igrace ili cuvati..ja sam za sada prodavao i ok mi ide.. a što se tice gameplaya malo mi je bolje nego prosla iako mi ima previse zutih kartona. I dal se dogodi nekom da mu zamrzne na sekundu pa krene ubrzano..i dva puta mi je pukla veza iako nije do interneta.

 NIkakvi paketi se ne otvaraju. Igraj, trejdaj ako ti se da i to je to. 

 

@movie - Amigo moj i ja sam se zajebo svjetski. Imal sam tog Rubena u klubu jednog. Vidim na marketu ih ima od 1500-2200. Znam da ide UEL al mi se ne kupuje. Bolje da sam za 100k coinsa kupio njih 50 komada nego nekaj drgljal po ekipi.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 21

Imam prem tim i zabrijem da je ovaj Koschielny i dalje u premijer ligi, napravim njegov sbc, i ono 2 packa dobiješ. Stavim ga u squad vidim ne paše nešto, kad ono lik u francuskoj ligi, totalno sam zaboravio.

Odem onako razočaran da otvorim ta dva packa, i u onom small dobijem ovo...

 

Znači nikas ovakav pack luck nisam imao, ali nikad 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2020 20:50 (manipulator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 

@movie - Amigo moj i ja sam se zajebo svjetski. Imal sam tog Rubena u klubu jednog. Vidim na marketu ih ima od 1500-2200. Znam da ide UEL al mi se ne kupuje. Bolje da sam za 100k coinsa kupio njih 50 komada nego nekaj drgljal po ekipi.

Jebi ga stari, lako je sada biti pametan. I ja ih gledam i nitko ih ne kupuje. Uzmem 5 komada. Rekoh, ako se zajebem nije strašno. Gledam što još ima rare i uzmem desta za 1000 coinsa. Nije mi na pamet palo da bi išao danas za 10k. On je bio još lakša i bolja kupovina. No ajde ti znaj. Pun market kartica. Danas ih gledam i vidim da idu za 5k coinsa. Mislim si da ih stavim na market, no još sam čekao. Na kraju se isplatilo. Uzeo laganih 60k a mogao sam 600k da je bilo mozga.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Evo imam snimljeno oko ceg lomimo koplja. Svima nam je jasno da AI upravlja igracima koje nemam ooznacene. Znamo kako izgleda i kako se ponašđaju igraci kad igramo protiv AI koji je na amateur ili na nekon nižoj opciji. E pa da prokomentiramo kako skripta utjece i kako igra i gameplay nemaju veze s skriptom, a opet imaju.

 

 

Situacija 1

Riskiram i izvlacim drugog igraca na rasforda. Da nije dodao imao bi otvoreno sve prema golu, ali je dodao znaci procitao sam ga i idem radit tackle. Dal je pravovremeni ili ne... ja mislim da je sasvim u redu i ok da se ako nista drugo pikne lopta proc. Ali carlos nije nikad ni namjeravao dirati tu loptu. Jer su animacije pripremljene na kiks. Znaci u miljun godina i s miljun pokušaja ta lopta prolazi i točka. Da sam isao oklizit vjerujte mi da bi tu loptu digao iznad mog igraca.

 

Situacija 2

Blokiram putanju igraca. Znam da je brzi ali ako naleti s svojih 60 phy na mog 80+phy jbg ipak je razlika... Ali opet AI i animacije mi ne omogucavaju građenje, tocnije ne utjecu na igraca u napadu. Opet ovdje skripta ne pali shield button i moj igrac ne prepoznaje uopce loptu i konstantno imam punu kontrolu nad njim(nije se lockao na loptu). Neymar prolazi bez gubitka brzine i bilo kakvog znaka da ga gura ili se gura s likom koji ima 20kg vise nego on i zabija gol.

 

Situacija 3

To su oni pasevi o kojima sam pisao post ili dva iznad. Znaci igrac okrenut leđima golu i to je najopasnije sto se ti može desit. Dodaje vidite i sami animaciju savrsenu loptu koju opet ramos ne prepoznaje iako sam isao presjeci pas, koji je opet morao biti neprecizniji i sporiji radi kuta u koji je dodan skoro pa 180 stupnjeva. Ali etoga nije i loptu je ramos samo popratio pogledom. Opet isti scenarij kao i kod prve situacije. U miljun pokušaja ovu loptu ja ne mogu presjeci jer su moji branici, animacije i rekacije prilagođene nekom slabijem AI-u.

 

Situacija 4

Ovdje ja upravljam Ramosom i pritiscem Rasforda da se zaleti u mog branica koji opet ne radi nista, tocnije krece se po nekoj zamisljenoj liniji bez obzira na tijek napada i poziciju lopte. Sjetite se koliko puta vam je protivnicki ili vas AI pecnuo loptu kad bi mu bila dovoljno blizu. VVD bi odrgriznuo komad lopte proc u ovoj situaciji. Moj nije jer je opet AI koji ga upravlja na low skill settingsima.

 

Na taj nacin DDA balansira igru da svatko dobije određeni dio pobjeda. Zanimljivo je da igram vecinom protiv istih protivnika jer nas je vjerojatno malo u div 1/2 pa vec prepoznajem tko je kakav. I vjerujte mi nema pravila. Jednu dobijem jednu izgubim kao da prvi puta igramo, nema tu nekog skilla. Dobije onaj kojem je skripta naklonjena, a da ne isprobava novu taktiku.

Tko ne vjeruje ovome nek odigra SB na amateur ili kako vec i vidjet cete iste pokrete igraca.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2020 21:31 (cicek).
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Imam POTM Fatija, i ponajbolji je winger s kojim sam igrao. Na desnom je krilu na 7 chem i svejedno je bolji od svih ostalih krila koje sam imao na lijevoj strani (Sane, Sterling, Rashford, Hazard). Takoder mi je logicno da ce dobiti winter upgrade, s obzirom da mu NIF kartica ima ocjenu 76. Pretpostavljam da ce ici na plus 2, ili 3. Tako da bi mogao biti dobar i za par mjeseci kad POTM kartica bude 88,89. Eto, tek toliko ako netko razmislja o kompletiranju SBC-ja. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...

Daleko najgluplji i najgori dio ovih UEFA CL MMova je to da kartica doslovno nema. Ja sam u sve i jednom otvorenom paketu dobil jednu jedinu takvu karticu. A sad ih nemozes kupit niti da hoces. 

 Pa pricekaj rivals i WL nagrade otvorit ces ih nekoliko, zasto trebas napravit sbc veceras kad su cjene napuhane..za 6 dana istjece

 

Ja svaki sbc napravim nakon SB/WL/dR nagrada jer cjene kartica budu najmanje

 Ma ne moram napravit. Samo kazem da je bzvz ovakav SBC a kartica ni nema. Nama koji ne koristimo FP je to jedini nacin da dodemo do paketa ( uz igranje DR i WL, odnosno WL :D ). Zato je bzvz staviti  takve zahtjeve. To su u prosloj fifi radili... u 5mj kad ocekujes da ce svi imat sve. Doslovno su kartice bile extinct sa marketa.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Opet jedan Steven Spielberg by Fifa. 

Igram pressing, 88a minuta, lik krivo doda sa cb-om na svoje krilo, mom u noge, ja 2m od njega, kod tog cb-a NITKO jer sam pressao golmana 5sec prije i ispo, znači lik je napravio drugo dodavanje, golman-cb, cb se vrti oko sebe, dodaje na krilo, ja imam loptu u nogama, i 4 igrača protiv 2ice njegove, trčim prema golu, igra staje, FAUL. Gdje, na mjestu tog cb-a, al točno na mjestu gdje je lik stajao, gdje apsolutno niti blizu nisam imao igrača. Nije mi to prvi put, to mi je već drugi, treći put da mi uzima loptu nakon 2-3 protivnička dodavanja i nakon 5-10 sekundi moje igre još nakon oduzete lopte. Apsolutno veze s vezom nema, nije tko imao napravit faul, a ofsajd ne može bit ako ja trčim sa igračem uz aut liniju maltene na centru i nisam stisnuo dodavanje.

Jebeno nevjerovatno do kojeg stadija je skripta ove godine razvijena. Al je.be.no. Ni u Spielbergovim najboljim uratcima se ne događaju ovakve fantomske stvari.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Evo imam snimljeno oko ceg lomimo koplja. Svima nam je jasno da AI upravlja igracima koje nemam ooznacene. Znamo kako izgleda i kako se ponašđaju igraci kad igramo protiv AI koji je na amateur ili na nekon nižoj opciji. E pa da prokomentiramo kako skripta utjece i kako igra i gameplay nemaju veze s skriptom, a opet imaju.

 

 

Situacija 1

Riskiram i izvlacim drugog igraca na rasforda. Da nije dodao imao bi otvoreno sve prema golu, ali je dodao znaci procitao sam ga i idem radit tackle. Dal je pravovremeni ili ne... ja mislim da je sasvim u redu i ok da se ako nista drugo pikne lopta proc. Ali carlos nije nikad ni namjeravao dirati tu loptu. Jer su animacije pripremljene na kiks. Znaci u miljun godina i s miljun pokušaja ta lopta prolazi i točka. Da sam isao oklizit vjerujte mi da bi tu loptu digao iznad mog igraca.

 

Situacija 2

Blokiram putanju igraca. Znam da je brzi ali ako naleti s svojih 60 phy na mog 80+phy jbg ipak je razlika... Ali opet AI i animacije mi ne omogucavaju građenje, tocnije ne utjecu na igraca u napadu. Opet ovdje skripta ne pali shield button i moj igrac ne prepoznaje uopce loptu i konstantno imam punu kontrolu nad njim(nije se lockao na loptu). Neymar prolazi bez gubitka brzine i bilo kakvog znaka da ga gura ili se gura s likom koji ima 20kg vise nego on i zabija gol.

 

Situacija 3

To su oni pasevi o kojima sam pisao post ili dva iznad. Znaci igrac okrenut leđima golu i to je najopasnije sto se ti može desit. Dodaje vidite i sami animaciju savrsenu loptu koju opet ramos ne prepoznaje iako sam isao presjeci pas, koji je opet morao biti neprecizniji i sporiji radi kuta u koji je dodan skoro pa 180 stupnjeva. Ali etoga nije i loptu je ramos samo popratio pogledom. Opet isti scenarij kao i kod prve situacije. U miljun pokušaja ovu loptu ja ne mogu presjeci jer su moji branici, animacije i rekacije prilagođene nekom slabijem AI-u.

 

Situacija 4

Ovdje ja upravljam Ramosom i pritiscem Rasforda da se zaleti u mog branica koji opet ne radi nista, tocnije krece se po nekoj zamisljenoj liniji bez obzira na tijek napada i poziciju lopte. Sjetite se koliko puta vam je protivnicki ili vas AI pecnuo loptu kad bi mu bila dovoljno blizu. VVD bi odrgriznuo komad lopte proc u ovoj situaciji. Moj nije jer je opet AI koji ga upravlja na low skill settingsima.

 

Na taj nacin DDA balansira igru da svatko dobije određeni dio pobjeda. Zanimljivo je da igram vecinom protiv istih protivnika jer nas je vjerojatno malo u div 1/2 pa vec prepoznajem tko je kakav. I vjerujte mi nema pravila. Jednu dobijem jednu izgubim kao da prvi puta igramo, nema tu nekog skilla. Dobije onaj kojem je skripta naklonjena, a da ne isprobava novu taktiku.

Tko ne vjeruje ovome nek odigra SB na amateur ili kako vec i vidjet cete iste pokrete igraca.

 

 

Daj kada snimate video klip stisnite trokut da se sa slike makne ovaj meni koji oduzme trećinu slike. Ljepše je gledati određenu situaciju bez njega.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Imam POTM Fatija, i ponajbolji je winger s kojim sam igrao. Na desnom je krilu na 7 chem i svejedno je bolji od svih ostalih krila koje sam imao na lijevoj strani (Sane, Sterling, Rashford, Hazard). Takoder mi je logicno da ce dobiti winter upgrade, s obzirom da mu NIF kartica ima ocjenu 76. Pretpostavljam da ce ici na plus 2, ili 3. Tako da bi mogao biti dobar i za par mjeseci kad POTM kartica bude 88,89. Eto, tek toliko ako netko razmislja o kompletiranju SBC-ja. 

Zašto misliš da će POTM kartica dobiti upgrade? Nema razloga ako nadograđena kartica niti jednim statsom ne dodiruje IF karticu i tako domino efekt, IF kartica ne dodiruje niti jednim statsom POTM karticu. Tako je svake godine. Problem je što rare kartica ima rating 76 s jako malim statsima i koliko god da dobije upgrade jako teško je za očekivati da će IF kartica dobiti nadogradnju. Pratim nadogradnje od 2012 godine. Sve kartica malog ratinga su problem. Nije problem ako recimo firminho 87 dobije nadogradnju. Onda nova rare ide na 88 a IF kartica se penje na 89 i tako dalje.  Godinama sam ulagao u kartice za koje sam mislio da će dobiti nadogradnju. Nikada se nije isplatilo ulagati u kartice koje su bile manjeg ratinga od 85. Ja sam spreman kladiti se da nema šanse da IF kartica dobije nadogradnju a o POTM da ne govorimo. Doduše, uvijek treba biti oprezan s EA ali iskustvo od 2012 godine i način na koji se daju nadogradnje govori da nema šanse da ti ta kartica dobije upgrade. Prošle godine su napravili iznimku pa nije niti bilo klasičnih nadogradnji kao do sada. Tko zna što će izmisliti ove godine.

 

Evo ti primjer mooya iz fife 18. Svi smo mislili da će dobiti nadogradnju i dobio ju je za jedan. No dvije IF kartice se nisu pomaknule za jedan. Ostale su gdje su bile i prije nadogradnje jer nije bilo potrebno da se pomiću jer nova kartica nije se izjednačila sa statsima s prvom IF karticom

 

https://www.futhead.com/18/players/7273/aaron-mooy/

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2020 23:46 (movie).
10 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Imam POTM Fatija, i ponajbolji je winger s kojim sam igrao. Na desnom je krilu na 7 chem i svejedno je bolji od svih ostalih krila koje sam imao na lijevoj strani (Sane, Sterling, Rashford, Hazard). Takoder mi je logicno da ce dobiti winter upgrade, s obzirom da mu NIF kartica ima ocjenu 76. Pretpostavljam da ce ici na plus 2, ili 3. Tako da bi mogao biti dobar i za par mjeseci kad POTM kartica bude 88,89. Eto, tek toliko ako netko razmislja o kompletiranju SBC-ja. 

 Slažem se zato sam ga neki dan i ja napravio. Jedino je bolji Mane, ali tko njega ima kao ja sigurno ga ne koristi kao krilo nego kao napadača.. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
cicek kaže...

Evo imam snimljeno oko ceg lomimo koplja. Svima nam je jasno da AI upravlja igracima koje nemam ooznacene. Znamo kako izgleda i kako se ponašđaju igraci kad igramo protiv AI koji je na amateur ili na nekon nižoj opciji. E pa da prokomentiramo kako skripta utjece i kako igra i gameplay nemaju veze s skriptom, a opet imaju.

 

 

Situacija 1

Riskiram i izvlacim drugog igraca na rasforda. Da nije dodao imao bi otvoreno sve prema golu, ali je dodao znaci procitao sam ga i idem radit tackle. Dal je pravovremeni ili ne... ja mislim da je sasvim u redu i ok da se ako nista drugo pikne lopta proc. Ali carlos nije nikad ni namjeravao dirati tu loptu. Jer su animacije pripremljene na kiks. Znaci u miljun godina i s miljun pokušaja ta lopta prolazi i točka. Da sam isao oklizit vjerujte mi da bi tu loptu digao iznad mog igraca.

 

Situacija 2

Blokiram putanju igraca. Znam da je brzi ali ako naleti s svojih 60 phy na mog 80+phy jbg ipak je razlika... Ali opet AI i animacije mi ne omogucavaju građenje, tocnije ne utjecu na igraca u napadu. Opet ovdje skripta ne pali shield button i moj igrac ne prepoznaje uopce loptu i konstantno imam punu kontrolu nad njim(nije se lockao na loptu). Neymar prolazi bez gubitka brzine i bilo kakvog znaka da ga gura ili se gura s likom koji ima 20kg vise nego on i zabija gol.

 

Situacija 3

To su oni pasevi o kojima sam pisao post ili dva iznad. Znaci igrac okrenut leđima golu i to je najopasnije sto se ti može desit. Dodaje vidite i sami animaciju savrsenu loptu koju opet ramos ne prepoznaje iako sam isao presjeci pas, koji je opet morao biti neprecizniji i sporiji radi kuta u koji je dodan skoro pa 180 stupnjeva. Ali etoga nije i loptu je ramos samo popratio pogledom. Opet isti scenarij kao i kod prve situacije. U miljun pokušaja ovu loptu ja ne mogu presjeci jer su moji branici, animacije i rekacije prilagođene nekom slabijem AI-u.

 

Situacija 4

Ovdje ja upravljam Ramosom i pritiscem Rasforda da se zaleti u mog branica koji opet ne radi nista, tocnije krece se po nekoj zamisljenoj liniji bez obzira na tijek napada i poziciju lopte. Sjetite se koliko puta vam je protivnicki ili vas AI pecnuo loptu kad bi mu bila dovoljno blizu. VVD bi odrgriznuo komad lopte proc u ovoj situaciji. Moj nije jer je opet AI koji ga upravlja na low skill settingsima.

 

Na taj nacin DDA balansira igru da svatko dobije određeni dio pobjeda. Zanimljivo je da igram vecinom protiv istih protivnika jer nas je vjerojatno malo u div 1/2 pa vec prepoznajem tko je kakav. I vjerujte mi nema pravila. Jednu dobijem jednu izgubim kao da prvi puta igramo, nema tu nekog skilla. Dobije onaj kojem je skripta naklonjena, a da ne isprobava novu taktiku.

Tko ne vjeruje ovome nek odigra SB na amateur ili kako vec i vidjet cete iste pokrete igraca.

 

 

Daj kada snimate video klip stisnite trokut da se sa slike makne ovaj meni koji oduzme trećinu slike. Ljepše je gledati određenu situaciju bez njega.

 Zurio sam na posao a opet sam htio uploadat i napisat post pa se nisam zamarao s time. 

10 godina
offline
FIFA 21

Wtf? 50 k pack, lik sad kupio online na streamu, reedemao ga, otvorio dobio van de beek otw i Freda.. Isplatilo se 

 

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/fifa-21-fut-21-ps4-dlc-us-ca

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Wtf? 50 k pack, lik sad kupio online na streamu, reedemao ga, otvorio dobio van de beek otw i Freda.. Isplatilo se 

 

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/fifa-21-fut-21-ps4-dlc-us-ca

Lik otvorio i dobio 3 Libertadores silver kartice i 79 rated grka. Nakon kaj kupis igru, svako dodatno ''ulaganje'' u ovakve stvari je bzvz... pogotovo ako si casual igrac.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: FIFA 21
Ovo je vec preslo u extreme. Inace igram Pes ali igrao sam i Fifu. Cisto radi gameplaya sam otao na Pesu. Scripta unistava obe igre. Nema jasnih naznaka u razlici statsa. Cak nema objasnjenja u perkovima. Npr u pesu imate perk supersub. Dakle igraca koji dodje u igru nakon zamjene. Perk poboljsava statse. Koje? Kada? Jel to ako ga zamjenis u 1. Minuti ili poluvremenu? Branici npr. Skoro svaki je sporiji od napadaca. To stoji. Ali jeba ga ja onaj detalj za physical kontact treba bit veci ili konsistentan. Ili me predji sa dribbling statsima ili se zbabij u mene i padni. Ukratko sranje s jedne i druge strane. Jedino sto me tjesi u pesu sto je bar offline scripta manje izrazen. Slazem se online u oba slucaja je random ima vec jako dugi niz godina.


Radi fakin Johna the avarage dude koji nema vremena igrat nekoliko sati dnevno jer bi ga svi guzili bez vazelina oni koji se trude odvojiti vremena i napredovati.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Odigram si sad malo DRa posto mi je ostalo pun kufer tekma od WLa jer sam stal na S1 cisto da osiguram 2000WL bodova. 

 

Skuzim ja da mi 2 od 3 protivnika stalno pokusavaju neku nabijenu loptu u 16m sa krila. Nekakav polu crossing koji zavrsava u mojem igracu ili direktno protivniku u nogama. Golman takve lopte samo proslijedi pogledom. Gledam i ne vjerujem kaj se dogada. Smrdi mi tu na neku ''meta OP taktiku'' i tako odem na YT. Naravno, imas kaj vidjet. Krasi ima novu metodu. Na krilo, dum unutra i gol. Golman nema reakcije a AI igraca je blago retardiran i ne prati svojeg igraca. Ovakve stvari nama jebu igru. Jedan kvazi pro debil stavlja ''tutoriale'' kako izjebat ionako izjebanu igru. Kasnije sam mu pogledal zadnji video o WL. Lik u 16min videa ( nisam sve gledal, nego na preskokce ) ima muda srati o P2W ekipama, dok on odjednom u drugom tjednu igre ima 1,5m ekipu ( bez FPa ). Na pocetku uredno reklamira prodaju FIFA coinsa. Kao Road to glory :D 
Dalje igra u 5 ujutro :D :D :D Kakav genijalac je lik, to je cudo.

 

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/jf8y91/ping_values_in_match_lobby_are_double_of_what/

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2020 14:01 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Odigram si sad malo DRa posto mi je ostalo pun kufer tekma od WLa jer sam stal na S1 cisto da osiguram 2000WL bodova. 

 

Skuzim ja da mi 2 od 3 protivnika stalno pokusavaju neku nabijenu loptu u 16m sa krila. Nekakav polu crossing koji zavrsava u mojem igracu ili direktno protivniku u nogama. Golman takve lopte samo proslijedi pogledom. Gledam i ne vjerujem kaj se dogada. Smrdi mi tu na neku ''meta OP taktiku'' i tako odem na YT. Naravno, imas kaj vidjet. Krasi ima novu metodu. Na krilo, dum unutra i gol. Golman nema reakcije a AI igraca je blago retardiran i ne prati svojeg igraca. Ovakve stvari nama jebu igru. Jedan kvazi pro debil stavlja ''tutoriale'' kako izjebat ionako izjebanu igru. Kasnije sam mu pogledal zadnji video o WL. Lik u 16min videa ( nisam sve gledal, nego na preskokce ) ima muda srati o P2W ekipama, dok on odjednom u drugom tjednu igre ima 1,5m ekipu ( bez FPa ). Na pocetku uredno reklamira prodaju FIFA coinsa. Kao Road to glory :D 
Dalje igra u 5 ujutro :D :D :D Kakav genijalac je lik, to je cudo.

Da, sad ti je glavna fora stisnuti L1 i R1 te kvadrat i ide oštar centaršut na kojeg golman ne može izaći i u 90% slučajeva to je gol. Probao sam i to savršeno pali. Naravno ne možeš lopte kao većina bacati u bunar i nadati se čudu ali ako ti igrač ulazi samo to odigraš na njega i gol je skoro pa ziher. To treba popraviti jer svi debili sada tako počinju igratu. Prošle godine glavom nisi mogao zabiti da dubiš na glavi a ove godine bitno je samo ubaciti i eto gola glavom. Po tisućiti put, ova nakupina debila iz kanade nema nikakav balans. Idu iz krajnosti u krajnost.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Packovi danas u 19h

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 21
kad bi se mogao očekivat popust na steamu za fifu 21,prije Black Fridaya ili nakon?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Neda m jse snimat al opet komedije. Odigrao sam danas dvije tekme u obje gluposti i onaj low skill AI. 

Za prvu nemam fotku jer ocito nakon updatea nvidija vise fifu ne prepozna kao igru(nis ih ne krivim :)). 

 

Za drugu imam sliku. Cjelu tekmu muku mucim s njegovim prolascima i trcanjima u for koja su savrsenija od zlatnog reza. Al lik ne zna igrat i nema hrabrosti zaletit se u 16m s krila vec ide pimplat. Vodim 2:1 80 i nekoja minuta... korner, u peterac, oblak ceka loptu i ocekujes neko boksanje ali on skace i loptu spusta na nekih 5 metara i tu smo na 2:2. Jasno da je golman na low rated AI-u. Reko eeeh dobro. Ali ide sljedeci napad i do loptu nije moguce presjeci i trci on sam na golmana i cimam ga s izlaskom i lik ide lobat a moj golman samo stoji na crti od 5 metara i gleda loptu kako ide u gol, a prije je 1 puta pala ba zemlju nego je prosla crtu. Jasno ko da da se igra SB na najslabijoj razini. :D prije bi krivili server, al sad kako su serveri bolji ove godine, barem meni, vidim da skriptica kolo vodi. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Wtf? 50 k pack, lik sad kupio online na streamu, reedemao ga, otvorio dobio van de beek otw i Freda.. Isplatilo se 

 

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/fifa-21-fut-21-ps4-dlc-us-ca

Lik otvorio i dobio 3 Libertadores silver kartice i 79 rated grka. Nakon kaj kupis igru, svako dodatno ''ulaganje'' u ovakve stvari je bzvz... pogotovo ako si casual igrac.

 Vjerojatno je tako bilo jer si ti gledao i ugur svoj mu prenio.. Hahaha 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice