FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.169
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Treca tekma za redom di igram na hard modu. Lik protiv kojeg sam igrao je imao skill rating 2070... Nakefao me 4:3, ali da me barem 4:0 i da me sazapeo po terenu. Ali ne mozes znati tko kako igra dok igra radi ovo sto se vidi na videu. Znaci njemu ne postoji krivi pas... 3 od 4 gola su bila smijesna. Nisam ih sve snimao jer znam da ih necete imat zivaca sve pogledat pa sam uzeo najkontroverzniji.

Prvi je pucao iz mrtvog kuta na kut od barem 100  stupnjeva (znaci bio je okrenut od gola) i pucao je po sredini gola i moj golman radi genericku animaciju, lopta prolazi iznad ruke. Ali ok desava se nema veze.

 

Situacija iz videa (

):

 

Ide s sonom, uredno pritisnuta tipka za epilepsiju (koja vec je ja ne znam ili mi je pokvarena). Tiscem ga s ramosom i ovaj moj kako capa ili kak se vec zove mu prati trk comana, smjer u kojem je on poslao loptu je osiguran na možda da ramos presjece i ako lopta prođe capa ce je pokupit. Znaci coman nije imao sanse doći do lopte, ali je dooosao. Isto kao i na proslom videu, sve je moralo ici u moju korist ali ta jedna u miljun situacija koja je bila protiv mene se desila. Sto znaci da u miljun situacija ja do ove lopte ne mogu doc nit je presjec, jer sansa da se ta jedna situacija koja mi ne odgovara desi, je ista kao da dobijem rare mega jumbo consumables pack pun ronalda ikona. Prođe nekim čudom lopta do comana koji u maniru najboljeg AI racunala prepoznaje pas i mjenja putanju bez trokiranja i kašljucanja jer on ocito nije sastavljen od linija koda ko moj capa ili je samo moj capa podesen da bude bolje glup. :) Na videu se vidi da coman pocinje svoj trk utrcavanjem u 16m prema točci koja oznacava penal, ali milisekundu prije nego son posalje loptu on mjenja smjer bez bilo kakvih primjetnih, ajmo rec gresaka onih trzanja sto igraci rade, sto mozete vidjeti na mom capi koji se trgne, poskipa i proklize prije nego promjeni smjer, al ok desi se i to nekad nema veze. Idemo dalje coman ima loptu s capom pokrivam pas za sona kojeg je ramos pustio u vrazju mater jer je vise i njemu pun kufer da ga rade budalom. Carlos pokriva ostre ubacaje unutar 5m i jedina prijetnja je son. Da li mislim da sam savrseno pokrio kut dodavanja za sona? Zapravo i ne malo sam kasnio, ali naucen primjerom blokanja mojih protivnika cisto nego dovoljno da tu loptu moj izbaci u korner na svaki pokusaj ubacaja. Capa radi animaciju u kojoj mu nije ni namjera lovit loptu jer je opet ne može presjec jer mu je inteligencija podesena na minimum. Ulazak sona kod kojeg je carlos dovoljno blizu da blokira ili da ga malo trkne da ovaj promasi loptu... Desavalo mi se vec da publika fucka i trazi penal ali ga nema. Ali s tim nemam problema, nije ni njegov igrac utrcao je s drugog plana nek zabije. Ali pobogu koliko toga se mora desit u jednom napadu da padne taj gol. Ne može se tu pricat o skillu  dok se tako osakati jenog od igraca. Nazalost igrati se mozemo, ali mjeriti skill i gledati divizije nema smisla jer su nebitne. Malo ces pobjedit malo izguubit, a mi(ea) cemo se nadat da ces mislit da ti treba jaci tim pa malo kupis i paketica. :)

 

I jos stavljam sliku tekme koju sam jucer odigrao protiv tog istog protivnika. Brojke ne pasu, sve je nevjerojatno i cuda se događaju u ovoj igri.

 

 

ps. stavljam ovo tu cisto za one koji razmisljaju da kupe igru, da kad je kupe ne dođu kukat kako je za kurac i ostale pizdarije... znate sto kupujete i u sto se upustate, kad jednom otvorite novcanik igri nema vise "gora je od 20,19,18". Ak je kupis nemas se pravo zalit.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2020 16:46 (cicek).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

zašto su ove libertadores kartice toliko bitne? naime neki dan otvaram paket i pokaže mi tu karticu a u paketu deco icona 87 ratinga i na njoj nema nikakav walkout? wtf. jebale ih te kartice, smijurija

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
gVeki kaže...

zašto su ove libertadores kartice toliko bitne? naime neki dan otvaram paket i pokaže mi tu karticu a u paketu deco icona 87 ratinga i na njoj nema nikakav walkout? wtf. jebale ih te kartice, smijurija

I ja bih volio jedan takav pack i ne bih se bunio što ne bih vidio walkout.

13 godina
offline
FIFA 21

Bog te dragi j*bo kakvi se kartoni daju u ovoj igri. Apsolutno svaki tackle je ujedno i žuti karton. Sad sam dobio dva žuta i crveni za dva najnormalnija prekršaja. Niti je bila kontra nit išta. I sad će te vi druge uvjeravati da problem ove igre nije to što ne valja, nego serveri ili nešto treće. Dajte me nemojte jebati, ova igra je jednostavno smeće i ima toliko problema da je to nevjerojatno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: FIFA 21

Potpuno se slazem. Imam vise zutih kartona nego broj utakmica. Svaki. Je*eni. Tackle. je zuti karton...

13 godina
offline
FIFA 21

Gledaj ovo. Upravo mi se ovo dogodilo. Dobio sam žuti karton za ovo. Minutu kasnije drugi žuti karton za nešto slično, sa istim igračem. Da ne govorim da sam u istoj ovoj utakmici primio 3 gola nakon što sam pročitao lika, blokirao šut i lopta mu se odbila natrag u noge. 3 gola!

Samo pogledajte video. I dalje stojim iza onog što sam rekao, ovo je najgora FIFA ikad.

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...

 

Samo pogledajte video. I dalje stojim iza onog što sam rekao, ovo je najgora FIFA ikad.

 

 

Tako je bilo u prošloj ili pretprošloj FIFI, ne sjećam se koja točno, pa su spečirali vrlo brzo.

Nadajmo se da će i u ovoj taj problem brzo riješiti.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 21

Kako market curi to nije normalno. Sve kaj pratim pada nemilo. Razumijem da je danas dan pred WL i DR nagrade. Al' ovo je cudo kako pada. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Kako market curi to nije normalno. Sve kaj pratim pada nemilo. Razumijem da je danas dan pred WL i DR nagrade. Al' ovo je cudo kako pada. 

Uopće više ne pratim market. Došao sam do momčadi koja me zadovoljava i sad me baš briga. Sve ove godine sam drhtao hoće li mi koja kartica izgubiti na vrijednosti prije nego je utopim. Pa cijele noći dežuranje na marketu itd. Nema smisla niti mi se više da to raditi u igri koja traje nepunih 10 mjeseci. Pomalo igram i mogu reći da uz sve probleme koje igra ima uživam u igri. Odigrat ću sve sbc koji budu i ako u njima nešto uleti super, ako ne baš me briga. Koliko sam uspio vidjeti nikada ovako rano kartice nisu gubile na vrijednosti. Izgubio sam bar 200k coinsa na trenutnoj momčadi u ovoj fazi igre a igra nije vani službeno niti dva tjedna. Prošle godine je sve palo na crni petak. Sada ti nađi nešto na marketu na čemu ćeš zaraditi.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Kako market curi to nije normalno. Sve kaj pratim pada nemilo. Razumijem da je danas dan pred WL i DR nagrade. Al' ovo je cudo kako pada. 

Uopće više ne pratim market. Došao sam do momčadi koja me zadovoljava i sad me baš briga. Sve ove godine sam drhtao hoće li mi koja kartica izgubiti na vrijednosti prije nego je utopim. Pa cijele noći dežuranje na marketu itd. Nema smisla niti mi se više da to raditi u igri koja traje nepunih 10 mjeseci. Pomalo igram i mogu reći da uz sve probleme koje igra ima uživam u igri. Odigrat ću sve sbc koji budu i ako u njima nešto uleti super, ako ne baš me briga. Koliko sam uspio vidjeti nikada ovako rano kartice nisu gubile na vrijednosti. Izgubio sam bar 200k coinsa na trenutnoj momčadi u ovoj fazi igre a igra nije vani službeno niti dva tjedna. Prošle godine je sve palo na crni petak. Sada ti nađi nešto na marketu na čemu ćeš zaraditi.

 Ma ne dira me previse to. Samo mi je fascinantno da je market umro a igra nije vani ni 2tj. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Ma ne dira me previse to. Samo mi je fascinantno da je market umro a igra nije vani ni 2tj. 

Ne znam kaj se događa. Izlazi next gen fifa ali market ostaje zajednički igračima s PS4 i PS5. Uopće ne možeš više predvidjeti kako će se market razvijati. Već prošle godine market nije bio kao prošlih godina a ove godine se taj trend nastavlja. Očito svi znaju da će opet biti more različitih boja kartica i nitko se predugo ne veže za kartice već ih se rješavaju. Možda malo cijene podigne icon sbc kada starta. Sve u svemu za koji tjedan osim desetak kartica ništa neće imati nikakvu vrijednost.

10 godina
offline
FIFA 21

I neka mi onda netko kaže da nema citera u fifi i kako je to moguće?

Pa lijepo, jako je moguće. Igraš, gubis 2:0 igra radi perfektno, povedes 5:2, lik stisne pauzu, piše da je napustio game, i piše se draw umjesto meni pobjeda. Evo sinoć takve 3 utakmice u D2 rivalsima..

 

A da ne pricam ono kad dobijem tim od 20k, igra počne i nakon 5 sekundi se prekine i uopće se ne broji da se igrala.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Ma ne dira me previse to. Samo mi je fascinantno da je market umro a igra nije vani ni 2tj. 

Ne znam kaj se događa. Izlazi next gen fifa ali market ostaje zajednički igračima s PS4 i PS5. Uopće ne možeš više predvidjeti kako će se market razvijati. Već prošle godine market nije bio kao prošlih godina a ove godine se taj trend nastavlja. Očito svi znaju da će opet biti more različitih boja kartica i nitko se predugo ne veže za kartice već ih se rješavaju. Možda malo cijene podigne icon sbc kada starta. Sve u svemu za koji tjedan osim desetak kartica ništa neće imati nikakvu vrijednost.

 Teoriziraju na redditu da je vezano za coinove koji se dobiju iz Rivals promocija u visu diviziju i par njih komentira da EA ne pazi pretjerano na coin transfere pa jednom dnevno odrade placemente i posalju novce na glavni racun na PSu.

Moguce. Na drugu ruku, skroz je ok da svi mogu napraviti ok timove sa relativno malo para.

10 godina
offline
FIFA 21

A nagrade su:

Crveni :Bamba i neki bezveze 81..

Dobio Wan Bissaku, Kimmicha i Kyle Walkera RB u paketima.. 

 

Rivals ništa bitno samo Vardy gold card untreadable 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Koja komedija od nagrada. Je da sam dosel do S1 i stal jer nije bilo smisla u onom delayu igrat, al opet. Fernandinho i Richarlison je jedino kaj ''vrijedi'' u ovom marketu smijesnom. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21

Player pick Rashford. U drugim packovima if Oyarzabal, Militao i Henderson od boljih igraca. Oko 700k u packovima sigurno. Sad moram kombinirat If Rashforda i If Odegaarda kojeg imam untradable. 

10 godina
offline
Re: FIFA 21
JohnnyBlaze kaže...

Player pick Rashford. U drugim packovima if Oyarzabal, Militao i Henderson od boljih igraca. Oko 700k u packovima sigurno. Sad moram kombinirat If Rashforda i If Odegaarda kojeg imam untradable. 

 Opa, super pack luck. Kako si završio wl? 

15 godina
offline
FIFA 21

Od rivalsa najbolja kartica višća. Odradio sada i onaj ucl sbc i najbolja kartica ozil. U objectivesima odradio ona 4 packa i ne mogu se sjetiti koja je najbolja kartica bila. Eto, sve po starom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Al cijene skaču na marketu, pogotovo skupim meta karticama.. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Al cijene skaču na marketu, pogotovo skupim meta karticama.. 

Jučer sam dobio Mendyja iz UCL Marqueea i išao je po 110k.

Vidim sad na futbinu 134k.

 

Probao sam ga 2 partije i super je kartica, ali sad me mami da ga utopim jer sam ionako mislio slagati lijevu stranu iz Uniteda - Telles, Rashford.

Sad ne znam ni sam više što bi bilo pametno.

 

Ako dobijem danas Rashforda iz red picka onda ću ga prodat :P

[19xx] 4ntraks
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Auuu :D div1 rank1, gold1 wl. Najbolja kartica mi bijase ever banega :D 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

WL i DR rewards cu otvorit sutra kad bude promo, nema smisla sad otvarat kad nema promo kartica osim totw koji je 90% smece a wernera,rashforda nema sanse da otvorim.

 

Za 3 sata flipa 250k profita, pricekat cu jos malo sa prodajom.

 

Kupia

3x Mendy za 106k - trenutno 131k

3x IF Renato S za 95k - trenutno 115k

4x Joe Gomez za 90k - trenutno 120k

6x A Davies za 37k  - trenutno 47k

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
FIFA 21

jel se netko od vas prijavio na OVO ? pretpostavljam da treba posjedovati fifu 21 na konzoli ?

malo glupo pitanje ali

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Krenem malo odigrat i jos uvijek moj modric teze dodaje loptu nego neki trecerazredni srednjak. Neka neka :D moram vise vjezbat 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
JohnnyBlaze kaže...

Player pick Rashford. U drugim packovima if Oyarzabal, Militao i Henderson od boljih igraca. Oko 700k u packovima sigurno. Sad moram kombinirat If Rashforda i If Odegaarda kojeg imam untradable. 

 Opa, super pack luck. Kako si završio wl? 

 Gold 2. 17/25 i ostale nisam igrao.

 

 

Sve spremno za iducu wl.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2020 14:51 (JohnnyBlaze).
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

 First owner team 😂😂😂

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Prvi puta otkad je uvedena WL, tj. red pick, da ubodem karticu koja me veseli i s kojom mogu igrati.

Pogotovo što sam navijač Uniteda, mojoj sreći nema kraja :)

 

Od WL u mega packu sam dobio još Laportea i Haalanda tako da mogu reći da je ova WL bila vrlo vjerojatno najbolja ikada - što se nagrada tiče.

U nagradama od rivalsa sam dobio kurac, ali ne mogu se žaliti s obzirom što sam dobio od WL.

 

Znam da sam jutros pisao kako ću prodati Mendyja ako dobijem Rashforda, ali pokušat ću nešto iskombinirati pa da mi obojica igraju.

Mendy je ostavio baš veliki dojam na mene u te dvije tekme što je odigrao tako da mi ga je žao prodati.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Odradio marquee. 5 packova i najbolja kartica pickford 81. Kakva komedija. fakat jebena sramota što ja dobijam u tim packovima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Nema ovo veze sa fifom.Fut je neigriv sami englezi za 90+ paceom i fliper. u šta baci pare majko mila fifa 12 je i dalje najbolja kako moš uopće usrat tako nešto?

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Vladitor kaže...

Nema ovo veze sa fifom.Fut je neigriv sami englezi za 90+ paceom i fliper. u šta baci pare majko mila fifa 12 je i dalje najbolja kako moš uopće usrat tako nešto?

FIFA 12 sa overhead through ball spamom je mila majka? Ibarbo i ekipa su kaj tad bili? 25 pace? 

A FUT je neigriv jer ti smetaju 90+ pace i fliper. 

 

Upali sad 12 i odigraj par tekmi, pa reci kak je to super. 

 

Ako ima sad igraca koji sa Chielliniem i takvima mogu igrati D1 ili D2, onda u vecini slucajeva nije do igre.. vec do igraca. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice