FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.994
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 21

Aj da i ja nešto konačno dobijem. Doduše tome se nisam baš nadao ali što je tu je, korona.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ja sam poskusao sinoc da odigram 2-3 utakmice ping 12 a trza nema sanse da se moze igrati!Dali se to kod vas desava sta je ovo koja pm😡
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Na videu su dva gola koja sam primio maločas u WL, a takvi su da ubijaju volju, ne za igranjem, nego za životom, u kurac!

 

Prva situacija... još idem na klizeći da budem siguran da će lopta otić u pizdu materinu, ali NE, "no klizeći for you!!!".

Još mi je super u toj cijeloj akciji što panj dodaje Werneru napamet, ovaj petom šalje savršeni pas na Rashforda... ono, sve kockice su se posložile za savršeni gol.

Ja ne mogu dodat igraču na 2m točnu loptu u pičku materinu!

 

Druga situacija... nemoj me jebat, ako treba biti gol, onda neka bude iz prvog šuta, a ne ovakve pizdarije zbog kojih bi polomio sve oko sebe.

 

Što je najbolje, lik je panjina, stigao sam ga kasnije na 3-3, ali u produžetku je zabio također neki glupi gol, nisam to snimao jer sam bio nervozan jako, pa sam mu do kraja pustio da se veseli i nabije me 7-3.

 

Ja kužim da oni žele napete utakmice i da oba igrača donekle uživaju igrajući, ali s ovakvim pizdarijama koje se prečesto događaju, malo tko može uživati.

Meni nije fora zabijati glupe golove kad vidim da me igra gura, a još manje kad me prca u mozak.

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Ja isto malo prije izgubio. Lik full PL ekipa. Stvarno top ekipa. 

Prvi gol, moj sanchez zapne za stativu i ne moze se otkvacit. On slobodno doda kome hoce u 16m jer offsidea nema. 

Drugi gol. Uklizem sa sanchezom, oduzmem cistu loptu. Vec sam u kontri. Predem polovicu. Sudac fucka penal. Njegov salah je po povratku u igru začeo za mojeg lezeceg sancheza. 

 

Izgubim 2-1. Kaos.

 

EDIT : jedan 100% sa WBYom. Ovo je jedina igra u kojoj se ja znojim, totalni rage u meni. Nevjerovatno. Za danas je vjerovatno dosta. Sa 2-0 na 2-2 u ovakvim tekmama. Cista bedastoca. Kak god da se okrenul je bil gol sa WBY. Koliko sam blokova s leđa dobio to je nevjerovatno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2020 12:28 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Moze li gore od ovog mila majko

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

Tebi je ovo život normalno da ćeš branit ovo ruglo od gameplaya 

6 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Aj da i ja nešto konačno dobijem. Doduše tome se nisam baš nadao ali što je tu je, korona.

 Ja cu, kako stvari stoje, svoj pack otvarati pocetkom tjedna. 

 

Ajde bar sam u MM dobio Lucasa. Pogledam, ide za 70K... odmah je otisao na bubanj... 😁

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2020 14:21 (shtifke).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Vladitor kaže...

Tebi je ovo život normalno da ćeš branit ovo ruglo od gameplaya 

 Zivot? To je zakljucak po cemu tocno? Ja ovaj gameplay uopce ne branim, nti po jednoj crti. Usporedivat ga sa 8 godina starom igrom je ravno idiotizmu, pogotovo sa gameplayom iz igre koji je identican ovome. Fliper, overhead through i sprint. 

 

Vise sati imam u par drugih igara nego u FIFAi. Bitno da pises a kurcu ne znas cemu pises.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
shtifke kaže...
movie kaže...

Aj da i ja nešto konačno dobijem. Doduše tome se nisam baš nadao ali što je tu je, korona.

 Ja cu, kako stvari stoje, svoj pack otvarati pocetkom tjedna. 

 

Ajde bar sam u MM dobio Lucasa. Pogledam, ide za 70K... odmah je otisao na bubanj... 😁

Nisam mislio na igrača koronu već na virus. Ono, slomilo me. Bole sve kosti a glava puca. Kašljem od jučer bez prestanka. Ne mogu gamepd držati u ruci pa nisam odolio i prodao 4 najskuplje kartice koje imam jer vidim da su im cijene dobro porasle. Nadam se da će im pasti cijena poslije 19h pa ih kupim nazad i još mi nešto coinsa ostane.

6 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
shtifke kaže...
movie kaže...

Aj da i ja nešto konačno dobijem. Doduše tome se nisam baš nadao ali što je tu je, korona.

 Ja cu, kako stvari stoje, svoj pack otvarati pocetkom tjedna. 

 

Ajde bar sam u MM dobio Lucasa. Pogledam, ide za 70K... odmah je otisao na bubanj... 😁

Nisam mislio na igrača koronu već na virus. Ono, slomilo me. Bole sve kosti a glava puca. Kašljem od jučer bez prestanka. Ne mogu gamepd držati u ruci pa nisam odolio i prodao 4 najskuplje kartice koje imam jer vidim da su im cijene dobro porasle. Nadam se da će im pasti cijena poslije 19h pa ih kupim nazad i još mi nešto coinsa ostane.

 Na to sam i mislio, a pack koji spominjem je testiranje. Obzirom da danas nemam temperaturu i ti svi simptomi su mi blazi nadam se da je to to onda, da sa time raskrstim.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Zadnja tri dana pokusavam nesto odigrati, sprobavam sve moguce taktike i nista. Sve ide meni na stetu. Odbijene lopte, reakcije golmana, apsolutno sve. I to puna 3 dana nije bilo za igrat ovo sto sam ja gledao na svom monitoru. I sad si mislim ajde probam wl. Nije mi se dalo postavu mjenjat ni slagat nesto novo pa sam poceo s onom istom kojom sam do sad gubio i jedva spajao paseve. I odjednom ovo na slici dolje. Svih 5 tekmi ja zabijam po 5+ golova bez problema. Skripta na najjace.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Aj da i ja nešto konačno dobijem. Doduše tome se nisam baš nadao ali što je tu je, korona.

 Kaj movie pozitivan test si dobio?

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

I etoga u 6. Tekmi povedem dva nula i netko kao da je nožem odrezao ocjene mojih igraca :D od jednom au kretnje nestale, bekovi vise ne sire njegovu obranu vec stoje malo ispred centra, u obrani je nemoguce presjeci loptu. Dode on na 2:2 s dva pasa koja nikad ne bi smjela proci pa.da imam golmana u obrani, al eto prosla su. I odjednom 4*wf je premalo i zicer glavom ode full manual daleko od gola. I povede on na 3:2 i uspijem se doslovno usetati u gol s loptom jer pucati nema smisla... u produzecima povedem na 4:3 i odmah opet prvi pass prolazi na 4:4. Igra se 120 min idem na vvda 2 na jedan... bilo je plus 1 min ja sam na nekih 25-30m i dodajem zahi koji je morao ici na golmana sam i sudi kraj :D penali jbg lutrija. Ali sam se preracunao i odlozio jojstik kad sam promasio penal nisam ni znao da on ima jos jedan udarac i znaci on puca po sredini a od mog golmana se lopta odbiva u gol :D zapisano je bilo u zbijezdama tako. :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

 Kaj movie pozitivan test si dobio?

Ma nisam se išao testirati ali jučer me slomilo. Temperatura, suhi kašalj, glavobolja, kostobolja. E sad, ili je gripa ili korona. Trećeg nema.

13 godina
offline
Re: FIFA 21

5-2. Izgubio jednu na penale,a drugu 4-3 gdje sam pogodio 4 stative. Al dobro cim vidim da krenu same stative sto obicno bude gol odmah izlaz iz igre i pauza bar sat vremena.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
cicek kaže...

 Kaj movie pozitivan test si dobio?

Ma nisam se išao testirati ali jučer me slomilo. Temperatura, suhi kašalj, glavobolja, kostobolja. E sad, ili je gripa ili korona. Trećeg nema.

 Jojoj ajde brzo ozdravi :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Movie i ja sam neki fažždan isti bio nadeko se slanine i bjelog luka nije mi se moglo prici 24 sata ali ozdravio.Paracetamol dupli i vidices rezultate!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Koji su ovo debili? Ne mogu ući i igrati tekme a sad me bacilo van iz futa i nema više ulaska jer javlja neki error. Zadnjih pola sata igra štuca. Vidim to jer nitko nije bidao ucl pogbu pa sam uzeo tri komada. Jednog za 172k coinsa i dva za 180k coinsa. Dva sam prodao a jednog si ostavio. Sad sam htio odraditi još salaha i baci me van. Je li vi možete igrati?

 

edit: evo niti u web app se ne može ući. Strašno. Takva mašinerija oko igre a kad krene neka promocija sve im se sruši i igra je neigriva

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2020 20:50 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Ako ne produze WL, nek odjebu. Ovo nema smisla. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Koji su ovo debili? Ne mogu ući i igrati tekme a sad me bacilo van iz futa i nema više ulaska jer javlja neki error. Zadnjih pola sata igra štuca. Vidim to jer nitko nije bidao ucl pogbu pa sam uzeo tri komada. Jednog za 172k coinsa i dva za 180k coinsa. Dva sam prodao a jednog si ostavio. Sad sam htio odraditi još salaha i baci me van. Je li vi možete igrati?

 

edit: evo niti u web app se ne može ući. Strašno. Takva mašinerija oko igre a kad krene neka promocija sve im se sruši i igra je neigriva

 Nije samo Fifa, cijeli EA login je u banani.

Tko se na peticu opeko i na šesticu puše.
15 godina
offline
FIFA 21
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

 O tome svemu sto su oni tu napisali pisem od kad sam sam dosao na ovaj forum. Cak i doslovno u rijec "Neće, vjerujte mi. Zla skripta će se pobrinuti da mislite kako je vaša 5 star ekipa zapravo smeće i treba vam baš taj featured Mbappe koji ima za 2 bolji finishing." - govorio sam to i uspoređivao te valunge u igri s ustajanjem na losiju nogu. 

15 godina
offline
FIFA 21

Jedan od ljepših golova koje sam vidio u ovoj igri.

 

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/jgt1a8/what_am_i_witnessing_right_now/

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Jedan od ljepših golova koje sam vidio u ovoj igri.

 

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/jgt1a8/what_am_i_witnessing_right_now/

Da nije ova FIFA simulacija skijaških skokova možda? HAHAHAHAHAHAHA

[19xx] 4ntraks
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Etoga po prvi puta nakon dugo vremena da sam se susreo s nekim koji zna sta radi. O onome sto pricam da igraci iskoristavaju nedstatke fife  da naprave nest. Znaci lik nema  pojma kak se radi napad i nije ni najbolji s dugim loptama u for koje prolaze ko mamic granicu bih. 

Uglavnom lik mi je redovito kod ulaska s boka tadio onaj overhead smece u kojem ja ne mogu nista jedino napraviti penal. Loptu ne mogu dirat jer je igrac ne registria tako dugo dok je ovaj ne takne ponovo. I tako sam ja izgubio 3:2 jer sam napravio penal i jer je u 90min(gle cuda) lopta nakon tog overeah frika pala na glavu i direktno na sut gomezu. I sta rec osobi koja svu nadu polaze na to? Cestitat mu jer si je nasao nesto sto je za njega a to je ova fifa. Igraj dečec jos 8mj panonda izađi van na sunceko i reci nekom kak ti igras fifu pa da ti opici po lampi jednu i onda ce drustvo bit netolerantno prema razlicitostima. 

 
0 2 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

3 tekme, 3 pobjede, krenem u 4. i eto ti ga na. Delay na lijevo, delay na desno. Jesus gleda loptu, trci u blatu pomalo prema njoj...

Jebo ti bog mater i EAu i njihovim WL serverima.

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
FIFA 21

Strašno. Taj video je samo jedan u nizu od prikaza kakvo je ovo smeće. Onaj tko može branit ovo smeće da je dobra igra, je ili lik koji je odigrao 20-30 tekmi max, pa drobi bezveze, ili je kupio cheat pa se sprda s kretenima koji hoće igrat pošteno i boli ga kifla na šta igra liči.

Ja igram rivalse danas, da ne popušim rank zbog WL, krenuo smireno, opušteno, još sam si složio I.Williamsa, tak da s Benzemom u paru imam sve, jednog mrcinu razbijača i jednog trkača. Ali neee, ova igra ne dozvoljava smireno igranje, ili igra jede govna ili čiterska kancerogena govna. Maloprije vrh vrhova, vodim lika 4-1, ja na poluvremenu 8/8 udarce, on 1/1, ne zna spojit dva dodavanja. Ja niti igram pressing ni ništa, znači svi igrači sa staminom puni. Kad mi je stiso odmah nakon poluvremena 2 pauze za redom do kraja, znao sam da se nešto kuha, ali ovakav vrh, još nisam vidio, izgubio sam OSAM četiri, lik je do kraja imao SEDAM udaraca po golu, sedam od sedam da budemo precizni. Ja nisam imao ekipu na terenu više, taktika nula, promjena taktike nula, zamjena igrača nula. Znači kao u ovom videu gore s Wernerom, njegovi su dobili warp speed i godmode. Ostao sam ingame da mogu reportat smeće, znam da je bezvrijedno ali eto, lakše mi je.

I onda krene pingpong u režiji EA. Iduću povedem 2-0 u 10oj minuti, lik mi rq-a. Iza te, vodim 2-0, moji dobiju superslowmode, odjednom nijedan više ne može pretrčat nikog, ne može dodat loptu, uopće nemoguće doć do gola. Izgubim 3-2. Next game povedem 1-0, lik rq-a. Sljedeću opet kaos, ja ko da sam bronze igrače uveo. Jedna tekma ide normalno, sljedeća ide nikako. Ako slučajno ja rq-am, onda idućih 3-4 ne mogu se sastat s loptom. Nevjerovatno, točno me strah krenut u wl večeras.

 

Da stvar bude bolja, vidio sam vrhunske situacije u tih 10ak tekmi danas - sudi mi penal, a ja na 17-18 metara vani radim tackle na liku, drugu tekmu s modrićem, ejjj, modrićem ulazim u tackle benzemi, ovaj se popikne, ne pada, nastavlja dalje prema lopti, PENAL!!?!?!. Treću ja idem sam na gol, lik ulazi sa l2 i još nečim šta ne znam šta je u mene, doslovno me odnese 3 metra dalje, NIŠTA. Pasmtr i igri i svemu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.10.2020 15:00 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Meni nije jasno ovo kukanje svaki dan majke mi..

 

Igrate Fifu par godina, neki i vise i svake godine vam se isto dogadja i iznova i iznova se cudite.

 

Valjda kad kupujete igru znate na cemu ste i za sta dajete novce nakon toliko godina???

 

 

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Meni nije jasno ovo kukanje svaki dan majke mi..

 

Igrate Fifu par godina, neki i vise i svake godine vam se isto dogadja i iznova i iznova se cudite.

 

Valjda kad kupujete igru znate na cemu ste i za sta dajete novce nakon toliko godina???

 

 

Nekako ti je lakše kada se ovdje izjadaš. Svake godine kada kupiš igru ponadaš se da će se takve debilane riješiti a onda shvatiš da su ustvari to vrline igre koje EA njeguje. I što ti preostaje?

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Meni nije jasno ovo kukanje svaki dan majke mi..

 

Igrate Fifu par godina, neki i vise i svake godine vam se isto dogadja i iznova i iznova se cudite.

 

Valjda kad kupujete igru znate na cemu ste i za sta dajete novce nakon toliko godina???

 

 

 

 

:D

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice