FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 470.707
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Sa 1650 bodova sam se spustio na 1400 hahahahahahah

Gdje te bodove vidite?

U elite kad uđeš dobiješ 1700 početnih bodova i onda ovisno o pobjedama/porazima dižeš ili spuštaš.

Sukladno tome dobivaš i protivnike... ja sad sa 1400 bodova dobivam panjeve sa sličnim bodovima.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Ja sa 1940 lagano idem prema dnu. Bar ce mi biti veci gust igrati. Predat jos dvadesetak partija i to je to
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 22

Obratite pažnju na kartone.

Znaci dugo dugo me igra nije pokrala kao danas.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22


Ahahah...

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

TOTY Ruben Dias u defenders 81+

 

Imam cijelu EPL ekipu i planirao sam kupiti TOTY De Bruynea ako padne ispod 2mil.

 

Posralo me

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
MBuda kaže...


Ahahah...

 Ja u 80 packova neću dobiti dva walkouta a da ne pričam o bilo kakvoj tots kartici. Kako ti grah padne...

15 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
MBuda kaže...


Ahahah...

 Ja u 80 packova neću dobiti dva walkouta a da ne pričam o bilo kakvoj tots kartici. Kako ti grah padne...

 Nisam baš tolko loše sreće ko ti, ti si endem, al pratim u 3/4 slučajeva.

 

8 godina
offline
FIFA 22

Nabijem na kurac i vollanda i acerbia i akea, svaki drugi jebeni pack netko od njih trojce, a nekad im se pridruži joao felix...

 

A danas je bilo nemoguće za igrat, meni ko da doslovno nije radio šprint, cuardado sa shadowom (znači pace 99) ne može stić njegovog bokca sa paceom 76 koji mi još zabija gol sa aut linije??? Ne samo to, nego niti jedan moj napadač nije bio brži od protivničkog stopera koji imaju minimalno za 10, a možda i više manji pace, ali ne, moji svi igrači kao da su u usporenom filmu. Da ne govorim o tome kako su svi njegovi hulkovi i moji se odbijaju, a Handanovič već tradicionalno ništa ne brani i tako dvije CIJELE tekme. Da igram na pc-u rekao bih cheater, ali na ps5??? Koji su kurac drkali po igri da su golmani, bar moj, još gori nego prije??? Expected goals 0.7, a dobio 4 komada

 

Eto da i ja malo izbacim frustracije.

I am over 9000!!!
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Dobri ovi Zola i Ginola i Messijander. Igrao za 7 winova za nagrade, i u 8 tekmi riješim sve i uletim u elitu neplanski.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

https://ffa.hr/vijesti/veceras-gledamo-predstavljanje-nove-nogometne-simulacije-na-trzistu/71446/

 

Drzimo fige da ce ovo licit na nesto. Nadam se da Kurt i kompanija koja daje savjete za igru bude odradila svoj posao.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Danas se prebacio na tv u dnevnom boravku dok obojam sobu. Isuse koja pokora. Latencija kao da igram na 300ms. Moram pod hitno lg c11 uzesti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Tesko smece od igre

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 22

Koji rolercoster emocija čovjek može doživjeti uz ovu fifu to nisu istine... Prva tekma lik u 5.min sa Maneom iz auta sa finesom zabije, to mu je ujedno bio i jedini udarac po golu. Izjednačio sam u 85. minuti, a u 87. zabio iz slobodnjaka, statistika na kraju 68% posjeda lopte i 33 udarca na gol, expected goals 13,7.

 

Druga tekma, doktorski sam odigrao obranu, dobio sam lika 5:0, imao je 65% posjeda i 0 udarca na gol, dok ja 13. U toj utakmici sam se sjetio da postoji L1+trokut, ovo je valjda prva od zadnjih dvadeset gdje sam to koristio jer zaboravim, tj. draže mi je izigrat dodavanjima protivnika nego nabijat naprijed.

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Otvorio 78 packova i dobio 3 walkouta. IF Akanji, Haaland i Sancho. Sve ostalo nije vrijedno spomena. Volanda sam dobio desetak puta. Još par igrača sam dobio po 6/8 puta. Sve su to kartice ratinga 81, 82, 83. Ne mogu vjerovati. Potrošio sam sve coinse večeras i to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Opa, Prime Gaming player pick. Kako da sad Salaha sačuvam na desnom krilu hmmm.... Možda uleti Messi sutra iz nekog od ovih 40+ paketa (moš mislit) :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 22

Jel još netko gledao predstavljanje UFL-a? Lijepo su to prezentirali, dobili su Ronalda kao 5. promotora, ali gameplay je nešto sitno prikazan i izgleda kao igra za mobitele. Nadam se da i je, da se ono bolje čuva za kasnije.

I am over 9000!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.1.2022 21:21 (Shivi).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Otvorio danas sacuvane packove i po prvi put ikada dobio Ronalda.

Cak je iskocilo i jos nekolicina walkouta i highrated kartica pa sam uz prijasnji fodder iz kluba slozio 5/7 segmenata Varanea, ostale su mi samo dvije 87 ekipe.

 

Neznam dali bih ga slagao da nisam imao toliko untradeable kartica u klubu i dobio još nekolicinu duplica, a nisam fan kockanja s icon sbcevima.

 

Zatiim dovršio kvalifikacije za WL (9-1), nikad nisam bolje odigrao.

Budući da se nedobije baš neki dobri packovi nisam nista ocekivao kad ono Donnaruma i kasnije u zadnjem packu Mane.

Prakticki sam od kvalifikacija za WL zaradio 400k. 

Kada sam vidio TOTY i talijasnku zastavu sam se ponadao Jorginhu budući da imam EPL ekipu.

U dva dana 2 toty kartice, utradeable Ruben Dias i tradeable Donnaruma, i Ronaldo. Nikad nisam imao ovako srece s packovima

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
zagid3 kaže...

Otvorio danas sacuvane packove i po prvi put ikada dobio Ronalda.

Cak je iskocilo i jos nekolicina walkouta i highrated kartica pa sam uz prijasnji fodder iz kluba slozio 5/7 segmenata Varanea, ostale su mi samo dvije 87 ekipe.

 

Neznam dali bih ga slagao da nisam imao toliko untradeable kartica u klubu i dobio još nekolicinu duplica, a nisam fan kockanja s icon sbcevima.

 

Zatiim dovršio kvalifikacije za WL (9-1), nikad nisam bolje odigrao.

Budući da se nedobije baš neki dobri packovi nisam nista ocekivao kad ono Donnaruma i kasnije u zadnjem packu Mane.

Prakticki sam od kvalifikacija za WL zaradio 400k. 

Kada sam vidio TOTY i talijasnku zastavu sam se ponadao Jorginhu budući da imam EPL ekipu.

U dva dana 2 toty kartice, utradeable Ruben Dias i tradeable Donnaruma, i Ronaldo. Nikad nisam imao ovako srece s packovima

 Uff, sutra u ovo doba dana Ronaldo dobiva TOTY karticu :)

12 godina
offline
FIFA 22

Rezime nakon otvorenih 90+ paketa i brdo recikliranih u SBC. 

 

Morientes Hero, Ter Stegen i brdo foddera 

 

Ruben Dias u jednom od upgrade paketa i slozeni Varane od foddera iz paketa. 

 

 

Mogu rec' da sam zadovoljan. Makar kad vidim kako neke sere u paketima di ja nisam dobio bas nista, uvijek ostaje ono... a zakaj nije jos jedan. Sad treba sastavit ekipu. Milja coinsa i ekipa za sastavit.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
MBuda kaže...
zagid3 kaže...

Otvorio danas sacuvane packove i po prvi put ikada dobio Ronalda.

Cak je iskocilo i jos nekolicina walkouta i highrated kartica pa sam uz prijasnji fodder iz kluba slozio 5/7 segmenata Varanea, ostale su mi samo dvije 87 ekipe.

 

Neznam dali bih ga slagao da nisam imao toliko untradeable kartica u klubu i dobio još nekolicinu duplica, a nisam fan kockanja s icon sbcevima.

 

Zatiim dovršio kvalifikacije za WL (9-1), nikad nisam bolje odigrao.

Budući da se nedobije baš neki dobri packovi nisam nista ocekivao kad ono Donnaruma i kasnije u zadnjem packu Mane.

Prakticki sam od kvalifikacija za WL zaradio 400k. 

Kada sam vidio TOTY i talijasnku zastavu sam se ponadao Jorginhu budući da imam EPL ekipu.

U dva dana 2 toty kartice, utradeable Ruben Dias i tradeable Donnaruma, i Ronaldo. Nikad nisam imao ovako srece s packovima

 Uff, sutra u ovo doba dana Ronaldo dobiva TOTY karticu :)

 Nije ista vjerojatnost dobiti 91 Ronalda i 97, svakako je pametnije sacekati do sutra kada ce u packovima biti i TOTY nominees kartice ali mi se nije dalo više cekati.

Ja sam svakako zadovoljan

15 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

Rezime nakon otvorenih 90+ paketa i brdo recikliranih u SBC. 

 

Morientes Hero, Ter Stegen i brdo foddera 

 

Ruben Dias u jednom od upgrade paketa i slozeni Varane od foddera iz paketa. 

 

 

Mogu rec' da sam zadovoljan. Makar kad vidim kako neke sere u paketima di ja nisam dobio bas nista, uvijek ostaje ono... a zakaj nije jos jedan. Sad treba sastavit ekipu. Milja coinsa i ekipa za sastavit.

Stari, pa ja sam dobio u 78 packova jednu karticu rating 88 i jednu rating 87. Doio sam i dvije 85 rating kartice. Sve ostalo 84 i niže. Mogu s time guzicu obrisati a ne slagati varanea.

Nisam više želio čuvati coinse i kupio sam si toty messia za gušt. Mislio sam uzeti kompletnu zadnju liniju toty ali mislim si da nema veze tko igra otraga. Rađe igram za gol više pa se guštam zadnju godinu s messijem jer sumnjam da će sljedeće dobiti toty karticu. Stoperi, golman i lijevi bočni su mi žali bože ali nema veze.

12 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Rezime nakon otvorenih 90+ paketa i brdo recikliranih u SBC. 

 

Morientes Hero, Ter Stegen i brdo foddera 

 

Ruben Dias u jednom od upgrade paketa i slozeni Varane od foddera iz paketa. 

 

 

Mogu rec' da sam zadovoljan. Makar kad vidim kako neke sere u paketima di ja nisam dobio bas nista, uvijek ostaje ono... a zakaj nije jos jedan. Sad treba sastavit ekipu. Milja coinsa i ekipa za sastavit.

Stari, pa ja sam dobio u 78 packova jednu karticu rating 88 i jednu rating 87. Doio sam i dvije 85 rating kartice. Sve ostalo 84 i niže. Mogu s time guzicu obrisati a ne slagati varanea.

Nisam više želio čuvati coinse i kupio sam si toty messia za gušt. Mislio sam uzeti kompletnu zadnju liniju toty ali mislim si da nema veze tko igra otraga. Rađe igram za gol više pa se guštam zadnju godinu s messijem jer sumnjam da će sljedeće dobiti toty karticu. Stoperi, golman i lijevi bočni su mi žali bože ali nema veze.

 Imao sam 7 ultimate paketa i 10 jumbo rare players. U njima nisam dobio bas nista, nula. Sve kaj sam dobil foddere su iz ovih ''sitnih'' paketa + kaj sam recikliral sve u PL upgrade. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

 Imao sam 7 ultimate paketa i 10 jumbo rare players. U njima nisam dobio bas nista, nula. Sve kaj sam dobil foddere su iz ovih ''sitnih'' paketa + kaj sam recikliral sve u PL upgrade. 

Ja sam imao 2 jumbo rare player packa i 16 rare player packova, 5 rare mega packova i 5 mega packova. Ovo sve ostalo kojekakvi packovi ali meni ništa ne pomaže. Sad sam gledao po klubu i imam dosta onih kartica što su se pobirale igrajući te što sam dobijao zadnja tri mjeseca u packovima, uglavnom untradeable kartice i gotovo složim varanea. Ubacio sam i kartice potm u sbc, baš sve kaj mi ne treba. Ostalo mi još samo jedna momčad 86 za složiti. Za nju nemam kartice. Utrpao sam sve untradeable kartice iz kluba. Morat ću ili kupiti ili pričekati da se skupe u klubu kroz packove pa završiti varanea. Sutra dobijem dva rare mega packa i 6 packova od varanea pa će se valjda skupiti za još tu jednu momčad.

3 godine
offline
FIFA 22

I ja otvorio nekih 70 packova, upao cancelo iz nekog untr rare players packa, i reciklirao sve te duplikate u ligue 1 upgrade i upao donnaruma. Prve toty kartice odkad igram. Zadovoljan

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.1.2022 1:00 (ChelseaCFC).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 22

Ja sam jučer dobio svoju drugu TOTY karticu. Jedini je problem što je to opet bio untradeable Jorginho. :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Varane je strašan, lomi sve oko sebe onako krakat, samo otpuhuje igrače - složite ga pod obavezno.

 

Doduše, kad igra odluči Varane je zakurac... jučer lik mi lik probija po lijevom boku i nema što, stisnuo sam ga s bekom.

U šesnaestercu njegov IF Messi i pored njega Varane, on nabacuje, ja samouvjereno skačem s Varaneom na loptu, a Messi se vine u nebesa i zabije gol glavom HAHAHAHAHAH

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...

Varane je strašan, lomi sve oko sebe onako krakat, samo otpuhuje igrače - složite ga pod obavezno.

 

Doduše, kad igra odluči Varane je zakurac... jučer lik mi lik probija po lijevom boku i nema što, stisnuo sam ga s bekom.

U šesnaestercu njegov IF Messi i pored njega Varane, on nabacuje, ja samouvjereno skačem s Varaneom na loptu, a Messi se vine u nebesa i zabije gol glavom HAHAHAHAHAH

Doslovno me toga sad najvise strah. Stoperski par TOTY Ruben Dias i FB Varane. Ako mi netko tipa Messi uzme skok ili duel... mogo bi puknut na zivce jbt led.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

Doslovno me toga sad najvise strah. Stoperski par TOTY Ruben Dias i FB Varane. Ako mi netko tipa Messi uzme skok ili duel... mogo bi puknut na zivce jbt led.

I ja ću si složiti takav stoperski par. Varanea sam upravo završio a Diasa ću kupiti navečer jer se nadam da bi mogao pasti cijenom. Naprijed imam toty messia i valjda će mi to biti dosta za bar malo uživanja u igri. Imat ću navečer 15 packova pa valjda ću u  njima nešto skupiti kako bih si uzeo SIF Hernandeza da zamijenim ovog kojeg imam. U klubu nemam veće kartice od ratinga 84. Sve sam ulupao u varanea. Žao mi sada što mi je iz momčadi ispao Fofana jer ga ne mogu nikako ukalupiti na 10 che. Probat ću s Aouarom a ako neće ići ubacit ću Verrattia rulebreakers. S njim je jedini problem nedostatak pacea sada kada imamo životinje u igri. Budem malo kombinirao pa vidio što mi najbolje odgovara.

12 godina
offline
FIFA 22

Jebena ekipica. Ja si sad jos moram kupit HL Cancela na RB a onda odlucit sa kim zamijenit Icardia. Imam WBY IF koji moze upast unutra ili jenplan uzet KDBa, onaj crni 93 ako se ne varam.

 

Pa bi to onda bilo - Cech, HL Cancelo - ToTY Dias - FB Varane - SIF Theo Hern., IF Kante, WW Aouar - IF Bruno Fernandes, SS KDB, Eusebio - WW Martial.

 

Mislim da svake godine sve ranije i ranije imam top ekipu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

Jebena ekipica. Ja si sad jos moram kupit HL Cancela na RB a onda odlucit sa kim zamijenit Icardia. Imam WBY IF koji moze upast unutra ili jenplan uzet KDBa, onaj crni 93 ako se ne varam.

 

Pa bi to onda bilo - Cech, HL Cancelo - ToTY Dias - FB Varane - SIF Theo Hern., IF Kante, WW Aouar - IF Bruno Fernandes, SS KDB, Eusebio - WW Martial.

 

Mislim da svake godine sve ranije i ranije imam top ekipu.

 S Icardijem sam riješio do totsa špicu. Prezadovoljan sam s njim. Meni top kartica.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice