FIFA 23

poruka: 747
|
čitano: 282.320
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Meni uletio Gabriel Jesus :) Prosle godine sam s njim odigrao nekih 300 tekmi ako se dobro sjecam sa gold karticom i trpao je nemilice. Mislim da do sad nisam nikad neki OTW taj dobio koji je ista valjao tako da je ovo zbilja zgodno :p

Moj PC  
0 0 hvala 0
21 mjesec
neaktivan
offline
FIFA 23

Zna li neko zasto mi na Fifi 23 na PS5 nece snimiti postavke, nastimam sve od kamere i kontrola i cim ugasim konzolu i opet upalim moram sve ponovo praviti???

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Fifa 23 video osvrt :)

 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 23
ps_gamer kaže...

Zna li neko zasto mi na Fifi 23 na PS5 nece snimiti postavke, nastimam sve od kamere i kontrola i cim ugasim konzolu i opet upalim moram sve ponovo praviti???

 to se upravo i meni jučer desilo..nadam se da je samo bug pa da će brzo ispravit

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
15 godina
offline
Re: FIFA 23
guzda22 kaže...
ps_gamer kaže...

Zna li neko zasto mi na Fifi 23 na PS5 nece snimiti postavke, nastimam sve od kamere i kontrola i cim ugasim konzolu i opet upalim moram sve ponovo praviti???

 to se upravo i meni jučer desilo..nadam se da je samo bug pa da će brzo ispravit

 Obično ne pamti ako to napraviš iz igre. Prije ulaska u fut imaš onaj meni pa odeš tamo i sve si poštimaš. I meni se gubilo a onda sam se sjetio da to treba napraviti van igre.

15 godina
offline
FIFA 23

Kako me igra trola to je strašno. U ovim untradeable packovima dobijam jedne te iste kartice. Odradio sam danas neke zadatke i između ostalog dobio rare player pack i mega rare player pack ili kako se već zove. U ovom rare player packu od 12 kartica dobijem 6 duplića. Svih 6 duplića već imam untradeable pa sam ih obrisao. Potom otvorim ovaj mega pack od 24 rare player kartice i dobijem 12 duplića. Svih 12 duplića imam isto untadeable pa sam ih sve pobrisao. Pa je li to moguće da početkom 12 mjeseca dobijam toliko duplića? Šteta što nisam snimio rare pack ali ovaj mega jesam jer mi je bilo smiješno. Sve kaj dobijem u tim untradeable packovima već ima  untradeable.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Igra ko na Pc-u?Laga znači na najjace,neigrivo totalno!A imam dobru konfu..gro gro ljudi na PC-u ima problema,totalni flop

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
Ja imam hrpu problema na PC
Prvo mi se pojavljivao crni ekran kad krene utakmica, ajde to sam nekako rijesio, ali sad mi se zna desiti u FUT kad kreneme utakmicu tj.kad ucitava meč samo me izbaci iz igre i otvori Origin, jucer 3 utakmice za redom udjem u FUT da krenem mec u rivalsima i izbaci me, restartujem onda PC pokrenem igru i ide normalno. Veceras opet dva puta za redom me izbacilo iz igre. Zna li tko ima li kakav fix za to? I rodjaka je izbacivalo iz CSGO, ne znam da nije sta do drajvera ili koji k...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
Ja imam hrpu problema na PC
Prvo mi se pojavljivao crni ekran kad krene utakmica, ajde to sam nekako rijesio, ali sad mi se zna desiti u FUT kad kreneme utakmicu tj.kad ucitava meč samo me izbaci iz igre i otvori Origin, jucer 3 utakmice za redom udjem u FUT da krenem mec u rivalsima i izbaci me, restartujem onda PC pokrenem igru i ide normalno. Veceras opet dva puta za redom me izbacilo iz igre. Zna li tko ima li kakav fix za to? I rodjaka je izbacivalo iz CSGO, ne znam da nije sta do drajvera ili koji k...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
fixxer_zg kaže...

Igra ko na Pc-u?Laga znači na najjace,neigrivo totalno!A imam dobru konfu..gro gro ljudi na PC-u ima problema,totalni flop

 A kad su rekli prošle godine da je igra prezahtjevna za trenutna računala nitko nije vjerovao.

15 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...
fixxer_zg kaže...

Igra ko na Pc-u?Laga znači na najjace,neigrivo totalno!A imam dobru konfu..gro gro ljudi na PC-u ima problema,totalni flop

 A kad su rekli prošle godine da je igra prezahtjevna za trenutna računala nitko nije vjerovao.

 Igra je prošle godine, do ovog novog govneta RADILA SVIMA, ova sad NE RADI VEĆINI na pc-u.

Pogledaj samo na steamu user reviews....

Ja sam i dalje u onih par milja korisnika koji nemaju apsolutno nikakav error pri pokretanju, ali igra ne radi. Bajno isprogramirana, nema šta

12 godina
offline
Re: FIFA 23

ma lakrdija,ljudi igraju Cyberpunk maxout i onda im Fifa laga..2023 godina,laga na 3070..sve rečeno..

15 godina
offline
FIFA 23

Nisam izdržao, složio Silvu. Imao sam dosta untradeable kartica pa sam ih se riješio jer ću ih opet dobiti. Potrošio sam na kraju još 30k coinsa da ga završim. Tko ga jebe, prva šarena kartica u ovoj fifi je u klubu. Momčad užas ali ne mislim ništa kupovati jer su cijene otišle gore. Dok ponovno ne pljusnu ne ulažem ništa. Samo skupljam coinse.

Moj PC  
1 0 hvala 0
21 mjesec
neaktivan
offline
FIFA 23

Nadam se da dolazi sto prije prvi update da rijese golmane jer svaki sut vec vidim golman pada na ledja a lopta ga prelijece...golamni su uzas njihovo padanje...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23

Ja ne znam koji idiot je dosao na tu ideju? Jednostavno animacije nemaju smisla. Gilman u paradi pada na leđa? Je li netko od tih idiota probao tako braniti? Čemu im profi golmani kada rade ovakva sranja? Recimo zadnjih 10 godina kroz tri generavije konzola proteze im se jedan kretenizam.

 

Lik puca, lopta pogodi mog igrača i ide u korner a golman stoji uz stativu i ne pomice se iako lopta pored njega odlazi van terena. Znaci, i moja mama bi pobrala takvu loptu a on dojde do nje i samo je pusti u korner. I tako na PS3, pa na PS4 i sada na PS5. Najbolje sto onda iz takvog kornera dobijem gol.

15 godina
offline
FIFA 23

PC player's state of mind

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...

Ja ne znam koji idiot je dosao na tu ideju? Jednostavno animacije nemaju smisla. Gilman u paradi pada na leđa? Je li netko od tih idiota probao tako braniti? Čemu im profi golmani kada rade ovakva sranja? Recimo zadnjih 10 godina kroz tri generavije konzola proteze im se jedan kretenizam.

 

Lik puca, lopta pogodi mog igrača i ide u korner a golman stoji uz stativu i ne pomice se iako lopta pored njega odlazi van terena. Znaci, i moja mama bi pobrala takvu loptu a on dojde do nje i samo je pusti u korner. I tako na PS3, pa na PS4 i sada na PS5. Najbolje sto onda iz takvog kornera dobijem gol.

 Golmani su i dalje rak rana igre. Udarci po sredini gola rezultiraju paradom pa lopta prolazi kroz njih. 

 

Ja opet kazem da samo zato jer je sporiji gameplay, igraci sa 60 pacea su iskoristivi... meni osobno je to dosta da mogu igrat nogomet u nogometnoj igri.

 

Ostaje jedino kaj ce bit dok se otkrije outside foot udarac i ostalo.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Trenutna momčad .skupljaju se coinsi ...

Traore - ubojita kartica sa hunterom a samo 79

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Pogledajte ovaj video ako niste upoznati s novom mehanikom u FIFI23.

Zato sam se čudio više puta kako me spori panjevi sustižu, odnosno u par koraka prepišaju?!

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 23

Mislio sam da ce se svi problemi rijesiti vezano za PC kad dode standard verzija igre, ali ocito nisu. Jos nisam uzeo igru, a sada se i dvoumim isplati li se kupovat. Ima netko na pcu da uopce nema problema?

VISCA BARCA
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 23
Cole Hero iz nekog bijednog Squad Battles packa. Za 2 dana igranja skroz solidno. Da ne pričam da je preorder bio top - TOTW Modrić i jos loan Henry na 21 tekmu. Osim toga da, igra je realno smeće kao i svake godine. Doslovno se vidi da je ekipa koja je to programirala bila oslobođena tjelesnog..
He who is brave is free.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 23
Jack Black kaže...

Mislio sam da ce se svi problemi rijesiti vezano za PC kad dode standard verzija igre, ali ocito nisu. Jos nisam uzeo igru, a sada se i dvoumim isplati li se kupovat. Ima netko na pcu da uopce nema problema?

 Meni radi bez problema

14 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Majko mila razlike u grafici haha

 

eFootball

 Fifa 23
 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2022 18:03 (Arnold Šrafncinger).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
Kako covjek da se ne nervira sa ovim sranjem? Igram utakmicu za šestu diviziju treba mi pobjeda i vodim 7:4 u 89min.i jos mi svira penal i treba da izvedem i samo me izbaci iz igre..jbm ti nebo mucim se pola dana i onda te ovako izjebe.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Arnold Šrafncinger kaže...

Majko mila razlike u grafici haha

 

eFootball

 Fifa 23 

 Bolje si pogledaj onda ovaj video, puno bolje pokazuje razlike dvije igre

 

14 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Svejedno mi je eFootball bolji kaj se tice gameplayja 

 

Ovo sam igrao sat vremena trial i deinstalirao. Fliper nogomet mi se ne igra, eFootball je bar simulacijski nastrojen. Ne svida mi se kretanje igraca koje je k'o na ledu, kontrola lopte i kretnje su cudne, plivajuce, igracima se ne osjeti masa uopce..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
Arnold Šrafncinger kaže...

Svejedno mi je eFootball bolji kaj se tice gameplayja 

 

Ovo sam igrao sat vremena trial i deinstalirao. Fliper nogomet mi se ne igra, eFootball je bar simulacijski nastrojen. Ne svida mi se kretanje igraca koje je k'o na ledu, kontrola lopte i kretnje su cudne, plivajuce, igracima se ne osjeti masa uopce..

 Koji jebeni fliper jbt led... 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Arnold Šrafncinger kaže...

Svejedno mi je eFootball bolji kaj se tice gameplayja 

 

Ovo sam igrao sat vremena trial i deinstalirao. Fliper nogomet mi se ne igra, eFootball je bar simulacijski nastrojen. Ne svida mi se kretanje igraca koje je k'o na ledu, kontrola lopte i kretnje su cudne, plivajuce, igracima se ne osjeti masa uopce..

Pa iz prikazanog videoklipa vidljivo je da su u efootballu igrači kao na ledu jer nemaju nikakvu interakciju s podlogom, pa čak niti s loptom. Golmanu između rukavica i lopte ima zraka koliko hoćeš. Kad igrač puca loptu vidljivo je da je ne pukne već se ona generički odbija od zraka za razliku od fife gdje igrač udara loptu i ona se od udarca deformira.  Igrači u efootballu kao da lebde na travi. Druga stvar, fifa nikad nije bila sporija nego ove godine. Ne vidim nigdje fliper. Da, lopta se ne lijepi za noge igrača kao na efootballu pa ti je čudno. Još je čudnije da možeš promašiti peterac nekontroliranim udarcem. Da možeš krivo dodati. Sve je to čudno kada se navikneš da su dodavanja kao po špagi kako je to na efootballu. Ako koristiš recimo fabinhoa i Mario Ruia točno osjetiš koliko je jedan lagan na nogama a drugi čvrst. Koliko je jednog lako izgurati a drugog puno teže.

 

Svaki igrač ima drukčiju masu i to se osjeti. Koliko je igra zastarjela i koliko tehnički kaska za fifom lijepo se vidi u prikazanom videoklipu. Te dvije igre više nisu za usporedbu. Fifa ima svojih problema a efootball je u govnima do grla. Mogu razumjeti da netko tko ne igra igru nailazi na probleme u gameplayu dok se ne privikne. Sve ti je strano. Ja sam probao efootball par minuta i shvatio da je to čisto sranje od igre i da me ne interesira bliže upoznavanje iste a nekada sam godinama igrao pes. No jednostavno nostalgija i mantra o fliper fifi neće pomoći da se konami vrati na stare staze jer oni za to više nisu sposobni. Mogu igru dijeliti besplatno a koliko vidim niti besplatno je većina igrača neće igrati. U dvije godine nisu tržištu uspjeli ponuditi funkcionalnu igru s bar nekim sadržajem. Zalosno.

16 godina
offline
Re: FIFA 23
eFootball, ne mogu vjerovati da se uopće raspravlja o tome. Na stranu to što Fifa nema veze s nogometom ali pored eFootballa to djeluje kao da gledamo nekog iz Reala i klinca iz NK Ponikve (neka se nitko ne naljuti).. S druge strane, spamanje i chainanje idiotskih skill poteza, vrtnja na mjestu i slična govna nemaju veze s nogometom. Je** mu pas mater jel teško stavit nekakav speed/success/nešto penalty na +2 skill movea zaredom? Kad vidim idiote koji doslovno spamaju sretan sam samo kad ih polomim s 2 noge. Jesu ti debili koji su to programirali pogledali ijednu tekmu ikad? Jel se Messi i Neymar vrte oko svoje osi na 16m i onda šutaju nekakav kvazi lob po sredini gola na što golman radi paradu u mjestu i popikava se sam od svoje tijelo dok ga lopta prelijeće brzinom 0.2cm/s?
He who is brave is free.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
Arnold Šrafncinger kaže...

Svejedno mi je eFootball bolji kaj se tice gameplayja 

 

Ovo sam igrao sat vremena trial i deinstalirao. Fliper nogomet mi se ne igra, eFootball je bar simulacijski nastrojen. Ne svida mi se kretanje igraca koje je k'o na ledu, kontrola lopte i kretnje su cudne, plivajuce, igracima se ne osjeti masa uopce..

 

Ma kakav eFootball Pes.

Pa tamo se već godinama online igra obrana tako da samo držiš dvostruki pritisak cijelo vrijeme i vijaš protivnika po terenu s više igrača, bez potrebe za drugim načinima. U FIFI  barem moraš kombinirat više načina kako se braniš jer svaki ima mane s obzirom na situaciju. Ne možes stiskat jedno dugme cijelo vrijeme i da komp za tebe obavlja posao.

 

Pes nema ni pravog online filtera pa moram stalno igrat protiv Reala, Barce, Citya gdje igranje s top igračima pogoduje fliperu. Dok u FIFI uzmem Dinamo ili Hajduk sa 3.5* zvjezdice i igračima koji imaju ocjene 70 i za čas mi nađe protivnika koji je odabrao slični Augsburg, Besiktas ili Crystal Palace; ako uzmem Hrvatsku repku i stavim takav filter, spoji me samo s igračima koji su isto odabrali reprezentacije, ne moram igrat protiv klubova. Za pohvalu je ovaj cross-play između platformi Pc, PS, Xbox jer drastično povećava bazu dostupnih igrača i pronalaženje adekvatnih protivnika.

 

Pes je bio puno napredniji i realniji tamo od 2004-2010 u doba PS2, i ISS na Super Nintendu '90ih isto, ali FIFA ga zadnjih godina  prešišala unatoč nostalgiji nekih koji misle da je još uvijek sve isto na temelju starih vremena. Više ne stoji izreka iz tih vremena da je Pes simulacija, a Fifa arkada. Sa velikm ulaganjima i razvojem Fife posljednjih godina, sad je obrnuto.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 7:52 (dayvee).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice