FIFA 23

poruka: 747
|
čitano: 282.726
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
FIFA 23

Super je toty. Messi 10 milja a Mbappe 14 milja coinsa. Ne pamtim da su cijene otkako je ovakav market ikad bile tako visoke. Prošle godine je messi startao negdje oko 5 milja a za tjedan dana sam ga uzeo za 3 milje da bi nakon toga pao u sljedećih tjedan dana na 2.5 milje. Ovo sada ne izgleda dobro. Hakimia sam platio nešto manje od 700 k coinsa a koliko će sada biti? Oko 3 milje ako gledamo po ovim prvim toty karticama. Užas.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Bok svima, ima li trenutno negdje neki popust na fifu 23? Hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 23

pa nije bas tak, jako brzo je mbappe pao na 9, a messi na 5. Benzema je cak 2, skuplji je onaj centurion ibra od njega

15 godina
online
Re: FIFA 23
Del_Boy97 kaže...

pa nije bas tak, jako brzo je mbappe pao na 9, a messi na 5. Benzema je cak 2, skuplji je onaj centurion ibra od njega

 Da, vidio sam. No onaj prvi sat me šokirao jer to nisam nikad vidio. Ekipa je plaćala Messia 10 milja a Benzemu kojem je maksimum 6.8 milja nije bilo jedno vrijeme na marketu. Za Mbappea su davali po 14 milja. Ono, od kuda toliko coinsa ekipi da može pretplatiti karticu za nekoliko milijuna? Nisam ove godine nešto previše drketao na marketu no posralo me nekoliko puta dobra kupnja pa prodaja tako da sam nešto skupio ali bojim se da će mi Messi ostati samo san. Otvorio sam jučer i danas negdje 80 packova koje sam skupio i najbolja kartica MOTM Džeko. Nisam igrao gotovo mjesec dana pa sam mislio da će me nečim počastiti da se vratim igri ali ne jebu me pet posto. U petak sam ponovno kupio PS5. Uletjela mi dobra kupovina no prodam i njega za par mjeseci. Ovo mi je peti PS5. U 9 mjesecu ide novi redizajnirani tako da se ovog moram riješiti prije nego se počne pričati o novom.

12 godina
offline
FIFA 23

Evo ga jebo mater svoju :)

Složim jučer onaj 83 attackers upgrade, al mi falila 85 kartica i reko neću forsirat, uletit će neka untradable od WL da ne trošim coinse.

Dobijem crvenog nekog 85, ubacim u SBC i ostalo je povijest :)

 

BTW

Aktivno igram od FIFE 15 - prva TOTY kartica koju sam dobio.

Bogami, ovu sezonu me fino posralo, prvo Mbappe, a sad Benz :)

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Ja sam na 38 paketa i skupljam dalje do petka. Mozda bi otvorio attacker pakete da nemam untr. Sona koji stoji kao dupli i ceka neki dobsr SBC.

 

16-4 WL, prije toga 8-2 quali. Danas 9-1 quali i to poraz da si ovaj DualSense naguras cijeli u usta od jada.

 

Nagrade tipicno banana. Red pickovi cak i relativno visoki rating za neki standard koji inace vucem. Ovo ostalo dobri fodderi.

 

Rivalse sam usel u elite. Tako da me tsm ceka jebeni sweat fest do 8 pobjeda.

 

Igram sa istom ekipom vec 2mj skoro. Uopce ne vidim potrebu za upgradeom. Cak mi gold Walker i gold Hernandez odraduju sve. 

 

600k likvidno + tredable Tomori 88, Voller WC ( kojeg nedam za nista ).

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 23

Ja otvaram sve packove koje dobijem Silujem na najjače. Slažem sve SBC. No nema šanse da dobijem walkout a kamo li neku obojanu karticu. Sve drek do dreka. Nije pomogla pauza od mjesec dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 23

ja se sad razmisljam koga ubacit u squad, gold mbappea ili wc vollera, brolina, owairana

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 23

Znaci, 27. u packovima ce biti cijeli tim TOTY, 12th player i honourable mention pa bi onda od 27. u 19h nadalje bilo najbolje otvarati packove, jel da?

Kovačić
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 23
acmilan2 kaže...

Znaci, 27. u packovima ce biti cijeli tim TOTY, 12th player i honourable mention pa bi onda od 27. u 19h nadalje bilo najbolje otvarati packove, jel da?

 Najbolje ih je otvarati kad ti bude gust. Meni je bio ovaj vikend i sve sam ih otvorio. Za nesto dobiti nije bitna kolicina packova i vrijeme otvaranja vec samo sreća. Kako te posere. To je moglo biti i ovaj petak a i sljedeci petak.

13 godina
offline
FIFA 23

Kako su je fino speglali za ps4 sa današnjim novim update-om od 9 giga, pa ovo je milina....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Dakle, TOTY kartica Benzeme se ponaša maltene kao i sve ostale kartice, pa čak i zlatne.

Kad ne smiješ zabit gol, Benzema maši s 5m ili mu golman brani, a kad smiješ, onda ulaze bombe s 20m k'o iz pičke.

Da je slučajno tradable kartica, vjerojatno bi već bila na bubnju jer meni je isti kurac tko mi je u napadu kad zabijam jedino kad smijem, a ne kad stvorim 100% šansu.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 23

Ja sam prije dva dana ušao u loop gdje sam brat bratu izgubio preko 20 utakmica u nizu. Igra me ili spaja sa brutalnim momčadima ili u utakmicama promašujem nemoguće. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 23

zato sam i sačuvao samo tradeable packove vecinom ako što i uleti da prodam dok vrijede totyji, imam pametnijih mjesta za uložit coinse

15 godina
online
FIFA 23

Složio sam si Pogbu, čista nostalgija. Onako na prvu solidna kartica. Sad sam potrošio kartice pa nemam za Ramosa. Traje još 26 dana pa će se valjda opet nabrati. Želja mi još uzeti Hakimija i Messija pa da ih povežem s Ramosom. Nemam druge ideje na što potrošiti coinse.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Dobio Emilia Butragueña(91) ili ti ga Butru na ovom 88 prime Mid Icons..kakva brutalno paklena kartica..  4*Skills 5*Weak Foot

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2023 23:15 (fixxer_zg).
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 23

Kolege, relativno sam novi u Fifi, prvi put rokam FUT.

 

Dakle, stigao sam do divizije šest. Momčad mi, u usporedbi s momčadima drugih igrača, nije bogzna što. Svi imaju neke specijalne kartice, ja uglavnom "tučem" zlatne i one neke zimske zelene što sam uspio otvoriti.

Koji je najlakši način za upgrejdati tim i skupiti lovu? Za sve one zamjene i zadatke ti treba coinsa, a zauzvrat mi se čini da ne daju nešto. Dnevno igram oko sat/dva, Xbox  Series X.

 

Molim pomoć!

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 23
MedO1337 kaže...

Kolege, relativno sam novi u Fifi, prvi put rokam FUT.

 

Dakle, stigao sam do divizije šest. Momčad mi, u usporedbi s momčadima drugih igrača, nije bogzna što. Svi imaju neke specijalne kartice, ja uglavnom "tučem" zlatne i one neke zimske zelene što sam uspio otvoriti.

Koji je najlakši način za upgrejdati tim i skupiti lovu? Za sve one zamjene i zadatke ti treba coinsa, a zauzvrat mi se čini da ne daju nešto. Dnevno igram oko sat/dva, Xbox  Series X.

 

Molim pomoć!

Imaš sada hrpu jeftinih SBC pa ih radi svakodnevno. Možda nešto uleti. Trgovina na marketu isto povećava budžet. No moraš se koncentrirati na par igrača i pratiti ih. Igraš WL, DR i SB pa skupljaš coinse i packove pa te i tu možda nešto posere. Na kraju imaš i mogućnost lupanja novca koja ti ništa ne garantira osim rupe na novčaniku. No mislim da je to nepotrebno jer sve navedeno je sasvim dovoljno da si složiš solidnu momčad. Evo sada kada dođe pred kraj daily login upgrade daje sasvim solidne packove u kojima će se nešto nakupiti. Bar za složiti neki SBC. Imaš za pobrati Gundogana i one tri TOTY Hon Mention kartice. Imaš čega hoćeš unutar igre, samo treba igrati i pobirati.

12 godina
offline
FIFA 23

Ako je itko pred ulaskom u Elite, nemojte. Kakva je to nakupina kretena i imbecila. Jebo me svatko ako ne pokupim gastritis u tom ranku. Ako nista drugo, nagrade za 8 pobjeda su ok pa hajde. Al' kolicina toksicnosti je van svakih granica.

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 23

kakva hrpa govana u ovim icon sbcovima, prime trezege i mid delpiero pa to ne bi dao ni najgorem neprijatelju da koristi

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Otvorii jucer preko 100 paketa, sve kvalitetni paketi. Od duplih naslagao 75+ pickova i sam vrag zna kolko premium premier i la liga paketa.

 

Od svega, slozio samo Pogbu i icon paket iz kojega je dosao Prime Kaka. Visoki rating fodder su dolazili jedan za drugim jedno te isti.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 23

Završim objectivese i na 30 levelu poberem onaj rare position player pack i dobijem u njemu ova govna. Potom s njima odigram onaj 83+ defenders upgrade 3x i dobijem sljedeća govna. U ovih tjedan dana otvorio sam oko 200 packova i najbolje kaj sam dobio je dva puta rare Kane i onaj MOTM Džeko. Ne mogu se ovog trena sjetiti da sam dobio još nešto vrijedno pažnje. Ono, nisam gađao na neku TOTY karticu ali dajte mi nešto kartica visokog ratinga da mogu složiti recimo Ramosa

 

 

Šime, Pogba mi je odličan samo šteta što mu nisu dali malo više stamine. Oko 70 minute zrel je za vađenje iz igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 23

Meni je sinoc iz daily log in sbc objective-a dalo 81x11 players pack i otvorio sam TOTY Eder Militaa..

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 23

Ja sam iz tog paketica TOTY Icon Nesta 94 

15 godina
online
Re: FIFA 23
rocko9 kaže...

Meni je sinoc iz daily log in sbc objective-a dalo 81x11 players pack i otvorio sam TOTY Eder Militaa..

 Ja sam dobio iz tog packa najbolju karticu ratinga 83. Toliko.

14 godina
offline
FIFA 23

Ne znam kakav je vama WL na PC, ali ovo je strasno, gold Van Dijk mi je prodao dvije utakmice. Promijenili su njegovu karticu sigurno cim je dosao TOTY, ovaj gold vise nije kao prije... Igraci ne mogu dodat loptu sve usporeno itd. Ma tko god igra zna o cemu pricam klasicna fifa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
rocko9 kaže...

Ne znam kakav je vama WL na PC, ali ovo je strasno, gold Van Dijk mi je prodao dvije utakmice. Promijenili su njegovu karticu sigurno cim je dosao TOTY, ovaj gold vise nije kao prije... Igraci ne mogu dodat loptu sve usporeno itd. Ma tko god igra zna o cemu pricam klasicna fifa.

 Kaj bi promijenili karticu, daj ne lupaj. Konekcija je totalno smece i nista u igri ne funkcionira kada je navala da se zavrsi sto brze vikend liga. Kao i sve moderno, tako i idioti odrasli na tik-toku i instagramu zele instant nagrade. Jer vikend ne traje Petak - Subota - Nedjelja, nego samo petak. 

Konekcija i serveri su 95% problema ove igre.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 23

Ja sam jučer na Benzemu stavio Hawk iz očaja, nakon što je u jednoj utakmici promašio 3 udarca s 5m.

 

Gledam Borasa i on se žali kako su Modrića totalno zajebali, da to nije TOTY kartica, a spremao sam se kupiti kad mu malo padne cijena - sad kita.

Izgleda da su sjebali TOTY kartice jako, ili samo Realovce?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 23

Ja otvorio 200 paketa...dobio ništa osim foddera. Napravio oko 300 75+. Dobio još foddera.

 

onda napravio 50 la liga i 50 ligue premium upgradea...dobio opet samo foddere 🤣.

 

Od njih napravio Pogbu, Manea, Balea, icon pack (Blanc WC)  i dovršio Zidana.

 

i na kraju napravio 85+ defenders i dobio TOTY Van Dijka 😆

PSN ID : Eraserhead_981
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 23
EraserHead kaže...

Ja otvorio 200 paketa...dobio ništa osim foddera. Napravio oko 300 75+. Dobio još foddera.

 

onda napravio 50 la liga i 50 ligue premium upgradea...dobio opet samo foddere 🤣.

 

Od njih napravio Pogbu, Manea, Balea, icon pack (Blanc WC)  i dovršio Zidana.

 

i na kraju napravio 85+ defenders i dobio TOTY Van Dijka 😆

 Super, ja sam dobio Llorisa, Silvu i Laportea. Naravno, svi rare.... mogu dubiti na glavi ali karina me uvijek čeka.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice