FIFA 23

poruka: 747
|
čitano: 282.250
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 23

Nakon kukanja gore EA mi se smilovao i davao mi normalne protivnike tako da sam na kraju završio sa 6 pobjeda, još sam jednu poklonio.

 

Odem složit 83x10 i opet jebački CB, al ovog nemam kamo uglavit :)

Možda, kad dobije upgrade, ga nekako umontiram u ekipu ako bude zvijer?

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
Evo i mene među elitom. 😀

Dobio danas upamecana, ima netko prijedlog kako ga ubacit umjesto maldinija?
 
1 0 hvala 0
14 godina
online
Re: FIFA 23

Ma nemoj ga ubacivat, jedino ako dobije upgrade. Mislim da nije bolji od Maldinia

15 godina
offline
Re: FIFA 23
Skilledžija kaže...

Nakon kukanja gore EA mi se smilovao i davao mi normalne protivnike tako da sam na kraju završio sa 6 pobjeda, još sam jednu poklonio.

 

Odem složit 83x10 i opet jebački CB, al ovog nemam kamo uglavit :)

Možda, kad dobije upgrade, ga nekako umontiram u ekipu ako bude zvijer?

 

 

Ja i dalje svaki dan odigram na dva acc taj 83+ sbc i još nisam dobio promo karticu. Najbolje kaj sam dobio je totw 84 rating kartica. Kakav smijeh, 6 pokušaja nula bodova. Na jednom acc više nemam kartica za ubaciti u sbc pa mi ostaje sutra pokušaj samo na jednom acc ako bude sbc-a.

15 godina
offline
Re: FIFA 23
rocko9 kaže...

Ma nemoj ga ubacivat, jedino ako dobije upgrade. Mislim da nije bolji od Maldinia

U ovoj fazi igre Maldini je baš loša kartica. Imam ga pa znam. Izbacio sam ga iz momčadi složivši Ramosa. Čak sam izbacio iz momčadi i Cordobu jer to nije više to i kupio sam Salibu. Konačno mi stoperi solidno izgledaju. Očito kako izlaze nove kartice stare gube na moći.

Upamecano je oko 800k na marketu tako da je to lijep zgoditak. Svakako bih mu probao naći mjesto u momčadi. Najlakše je sa 7 francuza kao što sam to ja odradio. Odigram sada dvije ili tri tekme u dva dana i solidno je to. PS5 je i dalje u oglasniku.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.3.2023 23:28 (movie).
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
Za koliko.prodajes ps5?
15 godina
offline
Re: FIFA 23
abori33 kaže...
Za koliko.prodajes ps5?

 Poslao sam ti link u poruci pa pogledaj.

10 godina
offline
Re: FIFA 23

ahhahaahah ma di nije bolji, pa sa tom fizikalnoscu i agresijom maldini nije meta već 2 mjeseca sigurno. Masu boljih stopera od njega

14 godina
online
Re: FIFA 23

Pa dobro eto mozda i nije, samo sto kad god igram protiv tog Maldinia zadaje mi probleme... Ja sam takoder dobio Upamecana ali pored Ramosa i toty Militaa ga ne namjeravam koristit.

10 godina
offline
Re: FIFA 23

jedino ak se ne odlucis u 3atb formaciju preko custom taktike, to ti je sad dosta popularno

 

3421 laganini

14 godina
online
Re: FIFA 23

ma drzim se 4231 vec dugo vremena, dosta mi je trebalo da to slozim kako spada tako da dok ovo funkcionira ne vjerujem da cu ista mijenjati.

15 godina
offline
FIFA 23

54 packa sam večeras otvorio i nisam dobio niti najgoru TOTW karticu. O ovim promo da ne pričam. Najbolje kaj sam dobio je Kante, njemački golman rating 86, Nkunku 86 i to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Danas u prvih 5 utakmica WL dvojica s nevidljivim ekipama.

Jednom sam uspio napraviti faul i izašao prije nego li je zabio, a drugi mi je čak i pauzu zablokirao HAHAHAHAHAH

Isto sam napravio faul i odem na quit, ali me vratilo u utakmicu i nakon toga više nisam mogao niti pauzu stisnut.

Lik jednostavno nije dopustio da izađem, valjda sam mu se svidio, pa sam povezao gljive i ostavio ga da se sam igra sa svojim nevidljivcima.

 

Najvažnije da se filaju šarene kartice s 5* ovo, 5* ono, tko jebe usrane čitere, lagirajuće partije, presing od prve sekunde bez značajnog trošenja stamine, ma super... što bi Evra rekao: I love this game!!!

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 23

ja imao desetak packova, dobio oblaka, vvda i fut birthday lafonta. Nakon toga napravio hero pick i dobijem wc lucia .

 

Najbolje od svega je kaj vec imam base lucia u ekipi ahhaahha

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

kakvo je ovo smece postalo, ja neznam zasto igram,sve se svodi na presing i odigram ti kontru zabijem se preko boka i na povratnu gdje njegov ceka solo između šume mojih,i vidis iz aviona kaj ce ucinit i nemres nista..90% golova..izvana nisam primio gol 3 vikend lige..

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Ovu WL sam imao tri protvnika s nevidljivim igračima.

Jedan je čak imao red pick karticu što znači da mu ovo nije prva WL - super, nadam se da uživa igrajući.

 

Unatoč tome sam došao do 11 pobjeda i jednu partiju sam na kraju i poklonio.

I opet me posralo s dobrim CB-om u picku.

Iz svakog promoa ja uberem najboljeg CB-a, a svi untradable... ajmo šaraj malo EA!

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Skilledžija kaže...

Ovu WL sam imao tri protvnika s nevidljivim igračima.

Jedan je čak imao red pick karticu što znači da mu ovo nije prva WL - super, nadam se da uživa igrajući.

 

Unatoč tome sam došao do 11 pobjeda i jednu partiju sam na kraju i poklonio.

I opet me posralo s dobrim CB-om u picku.

Iz svakog promoa ja uberem najboljeg CB-a, a svi untradable... ajmo šaraj malo EA!

 

 

Ja promo karticu dobijem jedino ako je u SBC napravim. Danas sam završio onu teretanu fut birthday party. U packu 83+ dobijem 83 karticu, u 84+ dobijem 84 karticu a u 85+ dobijem 85 totw karticu koju već imam, neko njemačko smeće. U završnom garantiranom 86+ neki promo dobijem 88 neko španjolsko smeće iz fut fantasya. Tri dana života za ništa. Odigrao sam sve ove pizdarije da poberem sve kartice kaj su davali da mogu složiti Rivalda. Još sam unutra pobacao hrpu upotrebljivih kartica. Sad mi je klub opet prazan a dolazi sbc Kante. To sam tek danas saznao. Da sam znao čekao bih njega. Ma nema veze...

3 godine
offline
FIFA 23

Sad kad sam nabavio PS5 zanima me jel se isplati nabavit PS5 verziju fife, ove godine sam malo zapravo igrao FUT, u startu i malo oko TOTYa, ali cisto me zanima jel osjetna razlika da se isplati dat jos 200kn jer je u spring saleu (ps4 verzija stvarno nije dobra) 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 23

Nakon srece sa wc luciom u picku, nesrece sa prime nedvedom u picku opet izlazi sunce i dolazi mi željeni pogba kojeg sam žalio što ga nisam napravio kad sam mogo. Sad je to prilično dobro zaokružena ekipa napokon

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Sinoć odigram 6 puta ovaj 84+x5 SBC na dva acc. Na svakom dobijem po jednog Olma 89, pa onda na svakom dobijem Diasa 88 i za kraj na svakom dobijem po Dybalu 86. Pa kako je to moguće da na dva acc dobijam identične kartice kao nositelje packa? Ostale kartice nisu vrijedne spomena. Neki IF 85 i ostale kartice 85 i 84 rare. Znači na acc na kojem imam sranje momčad ne mogu dobiti upotrebljivu karticu. Do sada sam na tom acc odigrao sve te 84+ sbc i baš ništa. Pa ne mogu vjerovati.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 23

A vidi kaj je meni uletilo jučer iz tih paketa :O

 
3 0 hvala 0
14 godina
online
FIFA 23

Je li tko prodavao coinse kada? Preko koje stranice ili osobe to radite? Nisam upalio igru vec dva tjedna i prosla me volja pa sam razmisljao prodat coinse koje imam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
Životinja :)

Mogu mislit kakva je wc verzija lucia.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Evo, odradim sada 3 puta 84 x5 SBC i dobijem svaki put po pet rare kartica. Prva dva nisam snimao ali ovaj zadnji me baš pogodio. U prvom sam dobio standardno kroosa a u drugom Rudigera. Treći je ovaj. Pa da me mogu karati iz dana u dan i tako od početka igre ne mogu vjerovati. Igrom velikih brojeva mora nešto bar jednom uletjeti. No kod mene ta teorija ne pali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 23
rocko9 kaže...

Je li tko prodavao coinse kada? Preko koje stranice ili osobe to radite? Nisam upalio igru vec dva tjedna i prosla me volja pa sam razmisljao prodat coinse koje imam.

Ja sam koristio u7buyut i supercoinsy 

15 godina
offline
FIFA 23

Nije da sam nezahvalan ali što da s njim radim na drugom acc na kojem ne igram niti imam ikakvu momčad? Skupio sam 15 tokena na tom acc i rekoh aj da odigram onaj 1-5 87+ SBC. Iz prve nisam niti skužio i skoro sam uzeo Jotu, mislim si aj moglo je i gore. No lampice se upale i skužim ga. Sad mi treba još 9 igrača da mogu igrati. Na glavnom acc sam skupio dvadesetak tokena i vuče me da odigram isti sbc ali znam da nema šanse da na njemu dobijem nešto normalno. Na kraju ću odigrati ona 2x 84x20 rare player pack pa što bude... Inače, bez obzira na kojem acc ga dobio ovo je nešto najbolje što sam dobio unazad 10 godina. Šteta što nema suigrače pa da mogu s njim odigrati koju tekmu.

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 23

Idu me pickovi pa je stigao i jairzinho prime, sad mi vrag ne da mira kako da poboljsam ekipu dalje

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Klasika. Potrošim 20 tokena na ona dva 84+x20 sbc i u oba dobijem karinu. Na acc na kojem igram ne mogu ništa dobiti. Nevjerojatno. Ne znam koji je ovo put da sam zdrobio sve tokene na packove u kojima je uvijek bila karina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 23

Dva fut birthday packa i dva Lafonta, naravno, untredable. 😆😂 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Svaki dan u ovom 85+X5 SBC dobijam jedne te iste 3 kartice. Nevjerojatno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice