Football Manager 2018

poruka: 10
|
čitano: 5.680
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Football Manager 2018

Izasla beta, dojmovi?, Ja vec lagano igram, odabrao 17 nacija, volim sto realnije pa sto vise liga ucitanih veca sansa da se zaposlim :)

battletag:MasnaKrvavic#2275
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Football Manager 2018

prikobaci tog centralnog veznog sa defend na automatic rolu, da ne skuplja kartone...ja nemam karticu za kupit doticnu, ali ako bude neki zesci popust negdje, mozda kupim preko kupimikey lika za kes...prosle godine sam je nasao vrlo povoljno pregledavajuci stranice engleskih nizeligaskih klubova, ali imaju ogranicen broj primjeraka obicno...

 

http://football-tactics.simplesite.com ovo je moj sajt, cookie cutter pristup za taktike, ako koga zanima...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2018
Gorstak79 kaže...

prikobaci tog centralnog veznog sa defend na automatic rolu, da ne skuplja kartone...ja nemam karticu za kupit doticnu, ali ako bude neki zesci popust negdje, mozda kupim preko kupimikey lika za kes...prosle godine sam je nasao vrlo povoljno pregledavajuci stranice engleskih nizeligaskih klubova, ali imaju ogranicen broj primjeraka obicno...

 

http://football-tactics.simplesite.com ovo je moj sajt, cookie cutter pristup za taktike, ako koga zanima...

 Ma to sam sam nabrzinu nariktao...drukcija je taktika u pitanju :)

battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2018

Ima li neko od vas dobar link za FM18,nikako da nadjem neki koji valja,pa ako mozete pomoci? 

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Football Manager 2018
CTID kaže...

Ima li neko od vas dobar link za FM18,nikako da nadjem neki koji valja,pa ako mozete pomoci? 

 Nema ga. Samo original ili offline preko necijeg steama.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2018

Je li sigurno nema ?
Hoce li biti kasnije,npr u roku od mjesec i nesto dana ?

10 godina
offline
Re: Football Manager 2018

pa kupi preko njuske offline za 20 kn, pored takve cijene ne vidim uopce potrebu za natezanjem oko jogurt verzije

8 godina
offline
Re: Football Manager 2018

A tesko da ce i biti ako vec nema. Ako i bude onda igra zna i ne radit kako treba pa ovo pa ono...

Kao sto ti je kolega iznad rekao, platis 20kn i igras se bez ikakvih problema. 20kn stvarno nije puno

13 godina
offline
Football Manager 2018

jel igra tko? ja evo kidam sa liverpoolom pomalo :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2018
igra se igra, pomalo..tjedan igram tjedan ne igram kak me uhvati .... ja sa Middlesbrough F.C. zavrsio prvu sezonu prvi, i sad presao u premier ligu i lagano napadam mjesto za ligu prvaka
battletag:MasnaKrvavic#2275
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice