Forza Horizon 5 izdvojena tema

poruka: 633
|
čitano: 250.239
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Forza Horizon 5

Otkrivena je mapa Forza Horizon 5: Hot Wheels

 

https://twitter.com/ForzaHorizon/status/1548394306381107200

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

Danas se opet igra malo više nego inače.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Forza Horizon 5

jebo me dan kad sam preorderao premium edition, kakva oni sranja daju kao DLC

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Meni je igra baš bomba, evo već preko 2 mj igram, dnevno mozda utrku-dvije i pola sata-sat divljanja mapom uz spotify... zadnji put sam se ovako zaljepio za ekran valjda uz san andreas.

Uzeo sam danas i premium edition na instant gaming za 20 eura, nek se nađe :D
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Meni se sviđa za sada DLC. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Forza Horizon 5

Pokazuje li vama u xbox app-u uopce da imate kupljenu igru, znaci prazan library nema veze jesu li ukljuceni ili iskljuceni filteri. Jedino kad odem na search tu je kao nadje. Boze retardirane aplikacije. Microsoft store necu ni da otvaram koliko je zabagovan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 5

samo cu rec da sam zaboravio na igru od kako igram assetto corsu sa svim mogucim dodacima - igra mi 20x bolja od forze...a ne govorim o klasicnim utrkama, nego o voznjicama otvorenim cestama

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 5

Tako je meni i sa GT7,mogu ga vozit svaki dan a FH5 upalim samo da se odvrte ruleti.

Preljep ali uzasno dosadan serijal Forza Motosport 7,FH4,FH5....sve mi je dosadilo nakon kratkog vremena.

Steta jer su sve te igre u vrijeme izlaska u vrhu gaming industrije po izgledu i ispoliranosti.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
RuskeGTT kaže...

samo cu rec da sam zaboravio na igru od kako igram assetto corsu sa svim mogucim dodacima - igra mi 20x bolja od forze...a ne govorim o klasicnim utrkama, nego o voznjicama otvorenim cestama

 Igraš sa volanom?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
MEGATAMA kaže...

Tako je meni i sa GT7,mogu ga vozit svaki dan a FH5 upalim samo da se odvrte ruleti.

Preljep ali uzasno dosadan serijal Forza Motosport 7,FH4,FH5....sve mi je dosadilo nakon kratkog vremena.

Steta jer su sve te igre u vrijeme izlaska u vrhu gaming industrije po izgledu i ispoliranosti.

 I sada su, jako puno ljudi to igra.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Forza Horizon 5

di se vozi da se pridruzim, u ovako nekim voznjama tipa LA canyons i slicne, jos uz VR bude bolje

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Ovo mi je prva horizon igra i odusevljen sam sadrzajem, autima, mapom. Prica je fakt djecja i to mi je zapravo najveci minus - al opet koji racer ima vrhunsku pricu?

Igram je vec prakticki mjesecima i opet se vracam, tjedno utucem barem 10-ak sati.
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Meni je ostao profil sa Xboxa (UK) sa game pass i sada kad skinem xbox app na PC ne pokazuje mi igre jer piše da nije podržana Hrvatska. Iako je u profilu UK. Jel to moram neki vpn upaliti da bi to radilo na pc?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
x18x05x kaže...
RuskeGTT kaže...

samo cu rec da sam zaboravio na igru od kako igram assetto corsu sa svim mogucim dodacima - igra mi 20x bolja od forze...a ne govorim o klasicnim utrkama, nego o voznjicama otvorenim cestama

 Igraš sa volanom?

 naravno

12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Apachy kaže...
Ovo mi je prva horizon igra i odusevljen sam sadrzajem, autima, mapom. Prica je fakt djecja i to mi je zapravo najveci minus - al opet koji racer ima vrhunsku pricu?

Igram je vec prakticki mjesecima i opet se vracam, tjedno utucem barem 10-ak sati.

 Zato ti ije super, jer ti je prva. Da ti je peta shvatio bi koliko je zapravo malo toga novog.

 

Uživaj, ja bih volio da mogu tak opet bit zadivljen Horizonom al ovo je vjerojatno zadnji koji kupujem, a dosad sam kupio svaki. S tim da sam 3, 4 i 5 odmah kupio najjače izdanje i poprelazio skoro sve što sam mogao.

11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
mariclius kaže...
Meni je ostao profil sa Xboxa (UK) sa game pass i sada kad skinem xbox app na PC ne pokazuje mi igre jer piše da nije podržana Hrvatska. Iako je u profilu UK. Jel to moram neki vpn upaliti da bi to radilo na pc?

 dovoljno ti je prebaciti lokaciju u windowsima na UK i radit ce.

14 godina
offline
Forza Horizon 5

Kakve su druge racing igre mora se priznati da je Forza na vrhu. SIM je za sebe liga, na to ne računam.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
dennocro, hvala ti puno.
Prebacio i evo skidam igre.👍
14 godina
offline
Forza Horizon 5

https://store.steampowered.com/bundle/21685/Forza_Horizon_5_Premium_AddOns_Bundle/

Dali ovaj addons podrazumijeva i samu igru ili samo ove dodatke za igru,zbunjuje me ovaj opis a i kad stavis u kosaricu nepise da je potrebno imat i samu igru ??

Get all the EXTRA CONTENT included with the Premium Edition at one low price! The Forza Horizon 5 Premium Add-Ons Bundle includes FORZA HORIZON 5: HOT WHEELS, VIP, Car Pass, the Welcome Pack and the second game expansion once it becomes available

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Andi_zg kaže...

https://store.steampowered.com/bundle/21685/Forza_Horizon_5_Premium_AddOns_Bundle/

Dali ovaj addons podrazumijeva i samu igru ili samo ove dodatke za igru,zbunjuje me ovaj opis a i kad stavis u kosaricu nepise da je potrebno imat i samu igru ??

Get all the EXTRA CONTENT included with the Premium Edition at one low price! The Forza Horizon 5 Premium Add-Ons Bundle includes FORZA HORIZON 5: HOT WHEELS, VIP, Car Pass, the Welcome Pack and the second game expansion once it becomes available

Pa pise samo dodaci.

5 godina
offline
Forza Horizon 5

jel igra nekome još igra, počela ponovno prekidati?

 

dugo vremena nije izbacivala, međutim sada sa promjenom tjedna, izbacuje svakih 25 min opet....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Forza Horizon 5

Pozdrav svima , evo sam se odlučio na kupnju igre ...  ima li gdje ispod 55e premium verzija ?  (to je najniže što sam uspio pronaći preko allkeyshopa ) 

Znam da ima na gamepass , ali ne privlači me baš standardna verzija igre 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Nisam dugo igrao pa danas odradio cijeli Hot Wheels DLC.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 5

Stigao je novi update, 10.6 GB i vezan je za desetu godisnjicu izlaska prve Horizon igre

 

Novi Horizon story koji ce obuhvatit prijasnje igre je live u cetvrtak. Bit ce dodana nova radio postaja s najboljim pjesmama iz prijasnjih igara

Medu ostalim lista achievementsa dobija jos osam novih, vraca se mod Midnight Battles s kojim se otkljucavaju nova vozila. Taj sam dio danas uspio odradit. Za otkljucat svaki battle, a ima ih zasad 4 treba pobjedit 4 Street utrke. 

 

Ceka se cetvrtak za dalje

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Forza Horizon 5

džaba im updejtovi kad sjebu igru, da ponovo crasha nakon 25 minuta... nakon par mjseci mira, ponovno sa predzadnjim updejtom

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Ja nemam nikakvi crasheva. Sve radi kao i svaka druga igra. Bez obzira na update.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Forza Horizon 5

točno u 25-oj minuti... uvjek

 

na svu sreću postoji i dalje taj forza fix, ali bzvze...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 5

Kod FH4 sam imao jedno vrijeme probleme disconnectanja iz Horizon Life sessiona, u FH 5 nista dosad. Mind you, igram Forzu na konzoli tako da je mozda problem vezan specificno za PC.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 5

Update je fully online 

 

Tek navecer cu moc igrat, ali malo sam bacio oko na stream, iduci mjesec stize Donut Media i Rocket Bunny

 

 Starting screen se mijenja svaki tjedan, ovaj tjedan je u engineu Forze Horizon 5 napravljen intro iz prve igre

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 5

Igrao netko novi story? Kakvi su dojmovi. Nostalgija na kvadrat.

 

 

Staro vs novo

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice