Forza Horizon 5 izdvojena tema

poruka: 633
|
čitano: 250.855
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
tormento kaže...
andi.cro kaže...
Crocopzmaj12 kaže...

 za drift, jako tunirani automobil, kratke brzine, gume za drag obavezno i ručni mjenjač... na početku ubaciš u max brzinu kojom automobil odmah započen driftati i laganini... ja sam u fh4 onaj otok u dlc bez problem znao cijeli odriftati bez prekida

 Daj nam 2-3 koda za koja smatraš da su dobri...

 

I ja se mučim sa time i uspio sam doć do 900.000 max i ne mogu dalje da se na trepavice postavim!!!

 

EDIT: 945.000 

EDIT2:  966.000 

 

 

Riješeno, Formula Drift BMW M2 #91... 💪🏻

 Super... ja nikako da postignem još to malo kolko mi treba... umorih se više!!!

 

Morao si dignut valjda taj auto na S2 ?!?  Nisi valjda odigrao sa S1 ???

 

Piše requirement S2 anything goes!

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2022 22:43 (andi.cro).
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
andi.cro kaže...
tormento kaže...
andi.cro kaže...
Crocopzmaj12 kaže...

 za drift, jako tunirani automobil, kratke brzine, gume za drag obavezno i ručni mjenjač... na početku ubaciš u max brzinu kojom automobil odmah započen driftati i laganini... ja sam u fh4 onaj otok u dlc bez problem znao cijeli odriftati bez prekida

 Daj nam 2-3 koda za koja smatraš da su dobri...

 

I ja se mučim sa time i uspio sam doć do 900.000 max i ne mogu dalje da se na trepavice postavim!!!

 

EDIT: 945.000 

EDIT2:  966.000 

 

 

Riješeno, Formula Drift BMW M2 #91... 💪🏻

 Super... ja nikako da postignem još to malo kolko mi treba... umorih se više!!!

 

Morao si dignut valjda taj auto na S2 ?!?  Nisi valjda odigrao sa S1 ???

 

Piše requirement S2 anything goes!

 

 

 

da da, S2, cek idem pogledat tune pa ti javim....

 

 

EDIT: 514 316 510

je share code tuna na M2 pa probaj, 👍🏻 mislim uz svo znanje, manual shifting, kick clutch, dropanje u nizu brzinu, itd. trebalo mi je neko vrijeme, kao da je optimizirano bas da bude na knap, ne kuzim kako su neki preko 1.2M bodova skupili al ok, valjda su imali savršenu liniju drifta većinu vremena 🤷🏻‍♂️

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2022 22:52 (tormento).
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
tormento kaže...

 

 

 da da, S2, cek idem pogledat tune pa ti javim....

 

 

EDIT: 514 316 510

je share code tuna na M2 pa probaj, 👍🏻 mislim uz svo znanje, manual shifting, kick clutch, dropanje u nizu brzinu, itd. trebalo mi je neko vrijeme, kao da je optimizirano bas da bude na knap, ne kuzim kako su neki preko 1.2M bodova skupili al ok, valjda su imali savršenu liniju drifta većinu vremena 🤷🏻‍♂️

 Hvala, probat ću jel mi paše...

 

btw: na koju foru možeš vidjeti na autu koji koristiš tuđi tune? 

Mogu vidjeti svoj ali tuđi nikako da skužim gdje da gledam!?!

 

EDIT: Ne mogu kupiti taj M2,  (Only for Game-Pass premium members) ali imam tune od tog lika na Mazdi RX-7 i jako je dobar ali očito mi fali "skill" 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2022 23:15 (andi.cro).
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
andi.cro kaže...
tormento kaže...

 

 

 da da, S2, cek idem pogledat tune pa ti javim....

 

 

EDIT: 514 316 510

je share code tuna na M2 pa probaj, 👍🏻 mislim uz svo znanje, manual shifting, kick clutch, dropanje u nizu brzinu, itd. trebalo mi je neko vrijeme, kao da je optimizirano bas da bude na knap, ne kuzim kako su neki preko 1.2M bodova skupili al ok, valjda su imali savršenu liniju drifta većinu vremena 🤷🏻‍♂️

 Hvala, probat ću jel mi paše...

 

btw: na koju foru možeš vidjeti na autu koji koristiš tuđi tune? 

Mogu vidjeti svoj ali tuđi nikako da skužim gdje da gledam!?!

 pod My Tunes, ali moras favorat tune, pa izadjes u meni prije, ponovno otvoris tuning, i onda ti je tek u favorite tabu i onda mozes vidjet share code... glupo do bola znam, ali eto tako se snalazimo 🤣

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
andi.cro kaže...
tormento kaže...

 

 

 da da, S2, cek idem pogledat tune pa ti javim....

 

 

EDIT: 514 316 510

je share code tuna na M2 pa probaj, 👍🏻 mislim uz svo znanje, manual shifting, kick clutch, dropanje u nizu brzinu, itd. trebalo mi je neko vrijeme, kao da je optimizirano bas da bude na knap, ne kuzim kako su neki preko 1.2M bodova skupili al ok, valjda su imali savršenu liniju drifta većinu vremena 🤷🏻‍♂️

 Hvala, probat ću jel mi paše...

 

btw: na koju foru možeš vidjeti na autu koji koristiš tuđi tune? 

Mogu vidjeti svoj ali tuđi nikako da skužim gdje da gledam!?!

 

EDIT: Ne mogu kupiti taj M2,  (Only for Game-Pass premium members) ali imam tune od tog lika na Mazdi RX-7 i jako je dobar ali očito mi fali "skill" 

 

probaj Hoonigan Hoonicorn Mustanga, on je isto lagan za driftanje, al obavezno barem manual shifting nek ti bude... i makni traction control ako ti je ukljucen

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Evo probaj njegov tune za Mazdu RX-7,1997

180434666

 

Meni je jako dobar ali očito sam ja problem 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
tormento kaže...
probaj Hoonigan Hoonicorn Mustanga, on je isto lagan za driftanje, al obavezno barem manual shifting nek ti bude... i makni traction control ako ti je ukljucen

 Stock Hoonicorn ili sa nekim tune-om ?

Some people are so poor... all they have is money!
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
andi.cro kaže...
tormento kaže...
probaj Hoonigan Hoonicorn Mustanga, on je isto lagan za driftanje, al obavezno barem manual shifting nek ti bude... i makni traction control ako ti je ukljucen

 Stock Hoonicorn ili sa nekim tune-om ?

 

 

tuneom, share code: 161 114 334

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
5 godina
offline
Forza Horizon 5

nemam neki tune...

 

ali probaj sam srediti automobil...

 

digni na s2, gume drift ili drag (meni su drag draže), i onda odi na tuning automobila, skrati brzine, kočnicu max opterećenje na prednje gume, i neka ti ostane fr drive

 

 

obavezno u postavkama na simulation i manual... i probaj na ravnom staviti u max brzinu sa kojom kreće driftati sa mjesta i u toj brzini lagano uzbrdo

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Idem ponovno u pokušaj sad kad su se živci smirili nakon ručka...

 

EDIT: 

HALLELUJA !!!

 

Nakon nekoliko dana, nakon tko zna koliko isprobanih auta i tjunova... napokon sam uspio!

ACCOLADES COMPLETE ( score: 1,020,783 )

 

Našao najbolji (za mene) tune od lika "Kenpai TDG" koji brijem da radi najbolje drift tjunse na koje sam naišao!!!

 

Odradio sa Corvette #777 FormulaDrift a share kod vam je: 179 089 269  pa probajte... nečete požalit 

 

Koji god drift auto vam se dopada, potražite prvo tune od ovog lika jer tjunira za drift bolje i od legende JDS-a !!!

 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2022 21:20 (andi.cro).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Issss pa kaj je ovo...

 

Sad se mučim da dođem prvi na planinu u onom sprint eventu i nikak pa nikak nemrem dostići i prstići prvvoga!

Kaj su napravili da Ai vozila u ovoj nadogradnji budu dobro OP , barem prva dva na čelnoj poziciji.

 

Probao sa 3 hiperautomobila i nikak da pobjedim...

 

Idem se dalje mučit dok ne uspijem... uopče ne znam sa kojim autom da odradim to !?!

...evo uspio sa Neverom... ak nejde milom ide silom!!!

 

EDIT: 

Sad pokrenem igru i upali se ona prva slika i kaže obavijest na njoj "Preparing Updates" i vrti to več par minuta!

Kaj opet neki update dolazi, kaj je to sad???

 

3.3 GB !?!

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2022 21:49 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Forza Horizon 5

Pozdrav ekipa, jel moze neki link odakle je najbolje kupiti igru. Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
ivan7 kaže...

Pozdrav ekipa, jel moze neki link odakle je najbolje kupiti igru. Hvala

 Premium Edition na Steam-u za 65 EUR. Standardna verzija je 39 EUR.

 Sniženje je sada.

 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

Uzmeš game pass za par eura na mjesec dana i izigraš ju

 

 

 

1 Month Xbox Game Pass Ultimate (Non-Stackable) |Xbox One / PC (EU) | CDKeys

14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
ivan7 kaže...

Pozdrav ekipa, jel moze neki link odakle je najbolje kupiti igru. Hvala

 CDKeys

Some people are so poor... all they have is money!
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
forumaš kaže...

Uzmeš game pass za par eura na mjesec dana i izigraš ju

 

 Da naravno... 

Some people are so poor... all they have is money!
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

Meni je trebalo dvadesetak sati da odigram sva prvenstva i uđem u onu rang ligu (hall of fame)...tu nekima igra tek počinje, meni je dosadila. Smatram da sam ju izigrao. Platio game pass jedan euro :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.12.2022 12:57 (forumaš).
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
forumaš kaže...

Meni je trebalo dvadesetak sati da odigram sva prvenstva i uđem u onu rang ligu...tu nekima igra tek pšočinje, meni ej dosadila. Smatram da sam ju izigrao. Platio game pass jedan euro :D

 Jedan si od vrlo rijetkih ako si zadovoljan sa tih mjesec dana igranja... 

Some people are so poor... all they have is money!
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Možda će biti i kolega, plati par eura za mjesec dana pa vidi.  

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.12.2022 13:02 (forumaš).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
forumaš kaže...

Meni je trebalo dvadesetak sati da odigram sva prvenstva i uđem u onu rang ligu (hall of fame)...tu nekima igra tek počinje, meni je dosadila. Smatram da sam ju izigrao. Platio game pass jedan euro :D

 Meni još nije dosadila.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
13 godina
offline
Forza Horizon 5

ja sam bio zadovoljen sa par sati igranja

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

R.I.P. - 43

 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
andi.cro kaže...

R.I.P. - 43

 

 

 

o  jbt, RIP... 😔

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.1.2023 22:20 (tormento).
14 godina
offline
Forza Horizon 5

What a fun!!!


Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2023 23:36 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Forza Horizon 5

https://www.hcl.hr/vijest/forza-horizon-5-zapocinje-rally-avanturu-novoj-ekspanziji-199230/?fbclid=IwAR0tw-8VU474yQpaL9DNHRG95TmD7BVYzyAUJ9SlPIUa9PHq0Lcvcqt7XZI

 

Ne znam kako vama, ali meni se ovo čini super.

Hot Wheels me nije nešto oduševio, igrao sam ga 2-3 sata i to je to...ovo bi mi moglo opravdati premium verziju igre koju sam pazario.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
lobotomac90 kaže...

https://www.hcl.hr/vijest/forza-horizon-5-zapocinje-rally-avanturu-novoj-ekspanziji-199230/?fbclid=IwAR0tw-8VU474yQpaL9DNHRG95TmD7BVYzyAUJ9SlPIUa9PHq0Lcvcqt7XZI

 

Ne znam kako vama, ali meni se ovo čini super.

Hot Wheels me nije nešto oduševio, igrao sam ga 2-3 sata i to je to...ovo bi mi moglo opravdati premium verziju igre koju sam pazario.

Hot Wheels probao i ugasio,rally volim.

14 godina
offline
Forza Horizon 5

HW dio sam prešao 100%. Nije zbog toga što je bio woow, nego jer sam to platio pa eto da se odigra. Budem i ovo prešao pa igra ide u vječna lovišta a nešto drugo se bude igralo 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

Ja ću se pokušati natjerati odigrati ga isto iz razloga što sam dao pare, ali mi je baš ono "meh".

Fh 5 mi je super btw, igram ju od izlaska non stop malo po malo...guštam tjedan dana pa postane monotono, pauza neko vrijeme, pa opet, it tako već dvije godine, a ta tendencija se i nastavi sve dok ne izađe FH 6

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2023 19:16 (lobotomac90).
13 godina
offline
Forza Horizon 5

120h sam ulupao u igru dosad, prošao glavnu mapu doslovno sve a Hot Wheels sam odigrao kao i x18x05x , platio sam pa rekoh ajde iako me nije baš interesiralo. Ovo s rallyem mi se već puno više sviđa.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
vrinho kaže...

120h sam ulupao u igru dosad, prošao glavnu mapu doslovno sve a Hot Wheels sam odigrao kao i x18x05x , platio sam pa rekoh ajde iako me nije baš interesiralo. Ovo s rallyem mi se već puno više sviđa.

 Ja imam nešto više od 600h. Taman poslije tog novog dlc-a budem prestao. Do tada izađe Motorsport, TC3 te novi Test Drive.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice