Grand Theft Auto V PC

poruka: 8.706
|
čitano: 1.086.453
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Hacker002 kaže...

Gdje najjeftinije kupit Steam key za GTA V? Tamo imam sve nastavke GTA do sada pa bi stavio i ovo. Ukoliko je trenutno skup može na pp link otkud i koju verziju skinuti da radi piratski da igram SP, pa onda kada Steam ključ bude cjenovno korektan uzmem, za eventualno igranje MPa, iako sumnjam da ću za tako nešto imati vremena u budućnosti.

 Imas steam kljuc za 15€ (110kn) na instant-gamingu. Mislim da je to razumna cijena jos je i 76% snizena.

Evo ovdje

16 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
zviznemte kaže...

 Imas steam kljuc za 15€ (110kn) na instant-gamingu. Mislim da je to razumna cijena jos je i 76% snizena.

Evo ovdje

 Ma to je ekstra cijena, samo jesi siguran da je za Steam? Jer piše samo Rockstar, ne piše nigdje da je Steam key. Jedino ako ga je netko uzeo pa zna sigurno da je Steam key.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
7 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Hacker002 kaže...

 Ma to je ekstra cijena, samo jesi siguran da je za Steam? Jer piše samo Rockstar, ne piše nigdje da je Steam key. Jedino ako ga je netko uzeo pa zna sigurno da je Steam key.

Velika većina tih retail ključeva ti je za Social Club. Najjeftiniji ključ za Steam što možeš pronaći na netu je otprilike 50ak eura što ti se ne isplati jer je GTA 5 trenutno na Steamu 60 eura. Moja preporuka je da se strpiš otprilike četiri dana do summer salea kada će vrlo vjerojatno na Steamu GTA 5 biti na -50% ako ne i -60% tako da ćeš ga moći ugrabiti direktno na Steamu za 25-30 eura. 

16 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Hacker002 kaže...

 Ma to je ekstra cijena, samo jesi siguran da je za Steam? Jer piše samo Rockstar, ne piše nigdje da je Steam key. Jedino ako ga je netko uzeo pa zna sigurno da je Steam key.

ovo gore...

ja
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.6.2018 13:59 (ZC_Someone).
16 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Snoozly kaže...

Velika većina tih retail ključeva ti je za Social Club. Najjeftiniji ključ za Steam što možeš pronaći na netu je otprilike 50ak eura što ti se ne isplati jer je GTA 5 trenutno na Steamu 60 eura. Moja preporuka je da se strpiš otprilike četiri dana do summer salea kada će vrlo vjerojatno na Steamu GTA 5 biti na -50% ako ne i -60% tako da ćeš ga moći ugrabiti direktno na Steamu za 25-30 eura. 

 E hvala na infu kolega, ne žuri se meni, hoće biti sad ili za mjesec dana ili bilo kada nebitno, onak 200kn je ok cijena valjda, cca 25€, ali možda ga prvo skinem piratski čisto za probu pa onda kada bude neka dobra akcija kupim pa sam miran.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
8 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Hteo sam da pitam ovde iskusnije igrace da li treba imati vise od jednog biznisa, uzeo sam warehouse i radim export/import i fina je zarada na top vehicles znaci za sat vremena mozes lagano uzeti do 250k. E sad me zanima da li bi bilo dobro uloziti u jos neki biznis da se radi paralelno sa ovim ili je nemoguce? I dvoumim se da li da kupim deluxo ili vigilante, nekako sam se bas nalozio na ta dva vozila. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Steam - Grand Theft Auto V

 

Evo ga kao što rekoh na popustu. Čak i manje od 20 eura 

14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
ruya kaže...

Hteo sam da pitam ovde iskusnije igrace da li treba imati vise od jednog biznisa, uzeo sam warehouse i radim export/import i fina je zarada na top vehicles znaci za sat vremena mozes lagano uzeti do 250k. E sad me zanima da li bi bilo dobro uloziti u jos neki biznis da se radi paralelno sa ovim ili je nemoguce? I dvoumim se da li da kupim deluxo ili vigilante, nekako sam se bas nalozio na ta dva vozila. 

 Kupi si još i bunker za pasivno prikupljanje novca dok radiš export/import.

16 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Snoozly kaže...

Steam - Grand Theft Auto V

 

Evo ga kao što rekoh na popustu. Čak i manje od 20 eura 

 Fantastično, evo kupio sam. Još imao 6,20€ na Steamu, dodao 13,59€ (101kn) i kupio Hvala!

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
12 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Hoće li cijena GTA V ostati ista tijekom cijelog steam salea ili se može mijenjati ?

J... ti Joca Amsterdam mater!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Joca Amsterdam kaže...

Hoće li cijena GTA V ostati ista tijekom cijelog steam salea ili se može mijenjati ?

 Ista ostaje tijekom cijelog salea

Battleog - 191silvinjo
6 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Imam vec neko vrijeme GTA V, ali mi se Online nikako ne dopada. Znate li kako da udjem u igru, dobim pare i tako to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Igraj heistove, sporedne misije tipa utrke, skladista itd. Ali to ce trajat cijelu vjecnost i treba grindat ko budala. Jednostavnije je provuc karticu
What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Ja sam poceo igrati pre mesec dana i zaradio sam vec oko 25M. Samo ulozis u biznis pare, vrlo brzo ih vratis i pocnes lepo da zaradjujes. Ja sam krenuo sa wherehous i zaradio sam za dve nedelje oko 13 M znaci samo export import top range cars i vip work pa bunker solo prodajem full za oko 1M. Sad imam i koku i meth full upgrade i stvarno pare samo kaplju. Evo danas za par sati prodao sve zalihe sto sam imao i zaradio negde oko 1,5 M.

 

Ispravka pogledao sam na crew i 40M je zaradjeno do sad. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2018 12:52 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Pozz ljudi, zanima me ocu moc pokrenut to na intel Hd 530 i na i3 procesoru, te 8 gb rama? Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Dremox kaže...

Pozz ljudi, zanima me ocu moc pokrenut to na intel Hd 530 i na i3 procesoru, te 8 gb rama? Hvala unaprijed

 taman su ti komponente kao na kompu na kojem mi klinci igraju - pentium g4560 sa integriranom hd610 grafikom

 

na 1280x1024 rezoluciji sa svime postavkama na najnižem igra se održava na nekih 30fps, donekle igrivo

ali i to pod uvjetom da je ram dual channel (dvije pločice po 4gb), dok su imali jednu pločicu igra se vrtila oko 20fps s padovima na 10-12 i to je apsolutno neigrivo

7 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Znaci bolje mi je ne uzimat nista. A taman se ponadao malo ubit vrijeme tokom godišnjeg.

12 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Dremox kaže...

Znaci bolje mi je ne uzimat nista. A taman se ponadao malo ubit vrijeme tokom godišnjeg.

 Bolje skupi malo kesa pa sastavi neku konfiguraciju pa odigraj igru ko covek, uzmi tipa neki ryzen r3 1200, ram 2x4 gb na 3000 mhz jer ryzen voli sto brzu memoriju, i neku graficku tipa 1060 3 gb i neka maticna da se uklopis u budzet. Znam da je sranje i da je besparica kod svakoga ali bolje neku igru ne odigrati nego da je igras u low detaljima i sa seckanjem pa niti je igras niti uzivas ko covek nego se patis i na kraju ne znas sta si igrao. 

11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Dremox kaže...

Znaci bolje mi je ne uzimat nista. A taman se ponadao malo ubit vrijeme tokom godišnjeg.

 ha čuj, ja sam probao igrati nekih sat-dva i može proći ako nisi zahtjevan, ali dok se drži na 30fps

tih sat-dva se držalo iznad 30, nije bilo nekih štrecanja, a obzirom da sam na svom kompu odigrao na maksimalnim postavkama malo mi je bilo u šturcu igrati na niskoj rezi i niskim postavkama 

probaj nabaviti barem neku grafu, već i s nekom starijom poput gtx 660 za 500-tinjak kuna bi mogao donekle dobro igrati na mid/high postavkama

7 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Ma ne mogu izdvojit sad nikakve pare za promjenu konfiguracije nikako ( klinci 2 godine i mala 3 mjeseca ) pelene, hrana i sve ostalo, a sam ja radim tak da ce se gta 5 malo strpit. Hvala na odgovorima ekipa uzivajte, a ja odo i dalje gledat live streamove od gta 5 i cekat neke bolje dane 😀

11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Dremox kaže...

Ma ne mogu izdvojit sad nikakve pare za promjenu konfiguracije nikako ( klinci 2 godine i mala 3 mjeseca ) pelene, hrana i sve ostalo, a sam ja radim tak da ce se gta 5 malo strpit. Hvala na odgovorima ekipa uzivajte, a ja odo i dalje gledat live streamove od gta 5 i cekat neke bolje dane 😀

 nije da te nagovaram na grijeh, ali u nedostatku demo verzija baš i nema mogućnosti vidjeti kako nešto fercera, pa zašto ne isprobaš  verziju

i ako ti bude odgovaralo igranje na niskim postavkama, kad isprobaš lako uzmeš original

12 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Dremox kaže...

Ma ne mogu izdvojit sad nikakve pare za promjenu konfiguracije nikako ( klinci 2 godine i mala 3 mjeseca ) pelene, hrana i sve ostalo, a sam ja radim tak da ce se gta 5 malo strpit. Hvala na odgovorima ekipa uzivajte, a ja odo i dalje gledat live streamove od gta 5 i cekat neke bolje dane 😀

Necu da ti stajem na zulj ali veruj mi sa decom uvek je neki izdatak i ako budes gledao tako veruj mi nikada neces sebi sklopiti neku masinu za igranje. Naravno deca pre svega je ona nazalost ne znaju za rec nije tata dobio platu ili nemamo para da kupimo, za njih uvek mora da bude pogotovo kada porastu pa krenes u setnju pa vide sladoled pa vide kokice i veruj mi sve hoce ko mali prasici su, nije bitno sto su jeli sada slatko pa slano pa opet slatko, znam ja po koleginim klincima kada idem u grad sa njima. Zato kazem da ces uvek imati neki troska dogod se ne osamostale a to je jako puno vremena da se gleda unapred. 

 

Zato gledaj nesto skromno ako mozes da sklopis pa cak ako treba kupuj iz delova jedno po jedno kako sta budes mogo pa kada budes imao sve potrebne stvari odneses kod nekoga da ti sastavi komp ili kranja solucija da gledas nesto polovno ali jace od toga sto imas, tipa neki i7 3770 ali ne K verzija nego bez K jer je on jeftinij, neka maticna, dd3 memorija i neka polovna grafika ali opet dovoljno jaka da potera i neke novije igre. Naravno i to polovno trazi proklete pare. Ali vise sam za soluciju novo pa jedno po jedno kupovati pa kolikogod bude bilo potrebno vremena ili neki manji kredit ako mozes da uzmes pa uklopis nesto sto ti je potrebno za decu pa kupis i malo za komp das.

 

Znam kako je kada se kuburi se kesom, meni je sticajem okolnosti pre mesec ipo dana zabo bios na maticnoj i nema sanse da se resi bez nosenja u servis a u servisu bi me popravka kostala 80 evra jer se ceo cip menja, a da kupujem ponovo polovnu plocu nisam hteo jer opet nemam garanciju a pre nego sto mi se taj peh desio sam zamenuo svoj stari i5 2500k za i7 2600k i naravno kako se procesori skoro nikada ne kvare ali zato maticne da ima vise te druge serije proceora nego maticnih a oni koji ih imaju 1155 socet traze puno para tako da sam hteo ne hteo uzeo nove delove i to i5 8600k, msi z370 krait gaming i 16 gb rama na 3000 mhz jer rama nikada dosta, i sve to me je kostalo 570 evra ali kesa se nema pa kredit sam morao da dignem jer mi komp treba sto za posao sto za gejming. Ali da sam mogo negde da kupim novu 1155 maticnu uzeo bih je jer sam iovako imao dobru konfiguraciju ali kada ih nema ali generalno veci deo kredita sam vec vratio sto prodajom svojih starih delova i nasiao neki veci posao pa sam sada duzan jos nekih 220 evra. Ali jbg ja sam mogo jer nemam tih izdataka oko dece ali kazem ti znam tacno u kakvoj si poziciji jer najbolji kolega mi ima dvoje klinaca jedan vec pred punolestvo a drugi sada ce u prvi razred.

6 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

poz ekipa,
igram gta v online na pcu vec duze vrijeme pa ako je netko zainteresiran neka me doda na https://steamcommunity.com/id/Trakt0r/ steam, pa bacimo ponekad

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Nije loš ovaj novi dlc, za sad sam utuko 2.5M u klub

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Gta online je ekstra, da sam samo znao to ranije a ne da godinama igram raspalu fifu i nerviram se samo bezveze svaki dan. Ova igra je uzivancija jedino sto mi se ne svidja je pad fps-a kad ima 10+ igraca u lobiju. Pogotovo u gradu. Zna li neko nekakav fix za to mozda? Igram na ps4. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
ruya kaže...

Gta online je ekstra, da sam samo znao to ranije a ne da godinama igram raspalu fifu i nerviram se samo bezveze svaki dan. Ova igra je uzivancija jedino sto mi se ne svidja je pad fps-a kad ima 10+ igraca u lobiju. Pogotovo u gradu. Zna li neko nekakav fix za to mozda? Igram na ps4. 

 kupis dovoljno mocan pclp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
8 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Stjepanj kaže...
ruya kaže...

Gta online je ekstra, da sam samo znao to ranije a ne da godinama igram raspalu fifu i nerviram se samo bezveze svaki dan. Ova igra je uzivancija jedino sto mi se ne svidja je pad fps-a kad ima 10+ igraca u lobiju. Pogotovo u gradu. Zna li neko nekakav fix za to mozda? Igram na ps4. 

 kupis dovoljno mocan pclp

 Nije mi uzivancija igrati online igre na pc jer citera ima na tone. Zbog fife sam i pobegao sa pc-a na ps jer nije se moglo igrati. Mada za gta i ne treba neka snazna konfa ja sam sa 7850 2 gb i 256 bita vrtio gta u leru. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Jel pratite one streamove na Rockstarovom facebooku? Ako povezete svoj FB account sa social clubom i pratite stream, dobivate dropove na streamu (samo kliknete "claim") i onda igrate 30min. nakon streama i sjednu pare na vas gta acc. meni vec preko 2 i pol M u par streamova

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Verifikacioni KOD

pozz raja
novi sam u gtav online prrije 3 sedmice sam napravio social klubi  i verifikovao ali KOD sam izgubio.Preko authy app sam verifikovao... Sada mogu uci u igru bez prob... ali ne mogu uci na social klub nemam verifikacionog koda....kako to mogu rijesiti?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Verifikacioni KOD

pa jel imaš još uvijek aplikaciju? preko aplikacije dobiješ novi code

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice