Grand Theft Auto V zaključana tema

poruka: 17
|
čitano: 4.636
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
gta v

Odsad se i službeno radi na novom nastavku popularnog Grand Theft Auto serijala. Izlazak krajem 2011/ početak 2012.

 

Izvor

Moj PC  
5 0 hvala 5
13 godina
offline
Grand Theft Auto V

Samo da nebude tolko neoptimiziran kao četvorka,pa da moras 6 patcheva instalirat da radi kolko-tolko dobro.

And Justice For All....... Metallica Forever!
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto V

A zahtjeve da ne spominjem...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Grand Theft Auto V
dec54 kaže...

A zahtjeve da ne spominjem...

Ako bude dobro optimiziran (kao što je spomenuto u prošlom postu) zahtjevi neće biti problem.

Today and tomorrow's a reflection of the past, Life's like a cycle and nothing ever lasts
15 godina
offline
RE: Grand Theft Auto V

aa treba to docekat :D

14 godina
offline
Grand Theft Auto V

mene zanima koji u kojem  gradu ce bit,nadam se vice city ili san andreas(ili bar dio san andreasa)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Ako stvarno gta v izađe krajem 2011, pretpostavljam da će biti puno odgoda u tom razdoblju.

ma da
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto V
Veselim se novom nastavku,samo se nadam da neću morati kupovati verziju igre za konzole,radi već puno puta ponavljanje optimiziranosti.
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto V

Odo ja otvorit Vodič za rješavanje problema kod GTA V {#}

trailerlog.blogspot.com
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto V

polako polako 

kak je rockstar krenuo PC verzija nije sigurna

osim,ak to nisu negdje posebno objavili do sad

See You Space Cowboy
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: gta v
franky kaže...

Odsad se i službeno radi na novom nastavku popularnog Grand Theft Auto serijala. Izlazak krajem 2011/ početak 2012.

 

Izvor

1. Informacije iz tog članka već su objavili svi mogući mediji sredinom 2010. godine. Ovaj članak ne donosi nikakve konkretne novosti u vezi sljedećeg nastavka Grand Theft Auta već samo prepričava ono što se zna o novom nastavku - a zna se itekako malo, sve ostalo su nagađanja.

2. Michael Pachter. Really? Tip je prvo najavio "GTA V" za 2010., zatim za sredinu 2011., onda se ispravio i izjavio da će izaći krajem 2011. a onda se predomislio i odlučio za 2012. godinu.

3. "Odsad se i službeno radi na novom nastavku popularnog Grand Theft Auto serijala. Izlazak krajem 2011/ početak 2012." - Samouvjerljivo moram priznati. Ovo "službeno" mi je zapelo za oko.

Koliko mene sjećanje služi, Rockstar Games je uvijek odbijao govoriti o sljedećem nastavaku njihovog popularnog GTA serijala. Jedino je Dan Houser bio taj koji je za Times izjavio "We'll think of a city first, then the characters" na pitanje o novom Grand Theft Autu.

4. Rockstar Games ima trenutno tri najavljene igre koje još uvijek nisu ugledale svjetlo dana - Max Payne 3, Agent i L.A. Noire, a kako Take Two Games igra ulogu izdavača, ne očekuj novi GTA dok se sve tri igre ne nađu na policama.

www.YouTube.com/GTAExperience
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Potpuno nebitno za razvoj priče. Ionako su određeni ljudi u Rockstaru radili samo GTA.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Ali zašto otvarati temu na forumu o igri koja uopće ne postoji niti je najavljena te koja se vrlo vjerojatno neće zvati "Grand Theft Auto V"?

 

franky kaže...

Ionako su određeni ljudi u Rockstaru radili samo GTA.

Objasni jer ne razumijem što si s time htio reći.

www.YouTube.com/GTAExperience
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.12.2010 22:03 (ivann.n).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Grand Theft Auto V
ivann.n kaže...

Ali zašto otvarati temu na forumu o igri koja uopće ne postoji niti je najavljena te koja se vrlo vjerojatno neće zvati "Grand Theft Auto V"?

 

franky kaže...

Ionako su određeni ljudi u Rockstaru radili samo GTA.

Objasni jer ne razumijem što si s time htio reći.

Da bi se glupi i bahati pitali.

Today and tomorrow's a reflection of the past, Life's like a cycle and nothing ever lasts
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Trailer izlazi 11.02.11

 

http://www.rockstargames.com/

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
toTheCore kaže...

Trailer izlazi 11.02.11

 

2.11. po naški

14 godina
offline
Grand Theft Auto V
haris771EuW LOL account free cookies >>> http:
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice