GTA IV Save Problem

poruka: 15
|
čitano: 4.241
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
GTA IV Save Problem

Ovako ljudi danas sam srušio win na kompu i ubacio win xp sp3 ultimate edition by johnny i sada kada stavim save i xlive vraper ono kaže da ima grešku i maknem taj xlive vraper ono učita igru al save neče i neče nikako mi više ne uspjeva ima patch 1.0.2.0 gore a i bez patcha nije htjelo raditi pa neznam u čemu je problem molim vas pomozite...

Mato_Lukic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA IV Save Problem

Evo jedna izvrsna stranica gdje možeš downloadati save:

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=390264

 

Imaš save za svaku misiju tako da bez problema možeš nastaviti tamo gdje si stao.

www.prisonbreaker.bloger.hr
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
GTA IV Save Problem

ma prešo sam ju ja cjelu al nemogu stavit save kad idem loadat onda mi ispiše save unable i na svakom savesu a neda mi se opet prelazit...na toj str su savesi za ps3...

evo šta mi ispiše i neče i neče!! evo šta mi ispiše i neče i neče!!
Mato_Lukic
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2009 15:47 (Mato_Lukic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
GTA IV Save Problem

pomagajteeeeeeeee molim vaaaaaaaas

Mato_Lukic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA IV Save Problem

Nisu saveovi za PS3 nego za PC, budući da sam ja odatle skinuo save i uredno radi.

 

Nego probaj ovo:

Igraj i saveaj, i onda skini save sa te stranice i zamijeni ga sa ovim sto si ti saveao, stavi dakako isto ime, i onda probaj.

www.prisonbreaker.bloger.hr
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
RE: GTA IV Save Problem
Prison Breaker kaže...

Nisu saveovi za PS3 nego za PC, budući da sam ja odatle skinuo save i uredno radi.

 

Nego probaj ovo:

Igraj i saveaj, i onda skini save sa te stranice i zamijeni ga sa ovim sto si ti saveao, stavi dakako isto ime, i onda probaj.

probo i ista stvar...

Mato_Lukic
14 godina
protjeran
offline
GTA IV Save Problem

ti ga moš pokrenit zato što imaš xlive vraper a ja kad napravim sve kako piše za taj xlive vraper nemogu pokrenit igru eto ja moram sad nakraju prelazit...a to mi se nemili jel sam 2 puta prešo i znam kak je to a neželim 3 put prelazit...

Mato_Lukic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
GTA IV Save Problem

Ja mislim ali nisam siguran da trebaš imati profil od GTA4 i od xlife-a, oba dva si trebaš pospraviti i onda i nazad kad očeš igrati staviti na svoje mjesto!

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
GTA IV Save Problem

ovako onaj live koji je u gta iv znači ono windows live ja imam offline profil kao i prije i prije sam mogao i sve je radilo dok nisam morao zbog hard diska ostat bez svega al sam sve spasio i kada mi je došao novi hdd s servisa od onda nemogu pokrenit save-se nezz zaš molim vas da mi pomognete...

Mato_Lukic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: GTA IV Save Problem
Mato_Lukic kaže...

ovako onaj live koji je u gta iv znači ono windows live ja imam offline profil kao i prije i prije sam mogao i sve je radilo dok nisam morao zbog hard diska ostat bez svega al sam sve spasio i kada mi je došao novi hdd s servisa od onda nemogu pokrenit save-se nezz zaš molim vas da mi pomognete...

Neznam ni ja ali ni meni nije radilo par puta, ali ja si nisam ni pospremio od xlifea profil, tako da mi valjda zbog toga nije htjelo. A ako si nisi pospremio offline profil od xlife ja mislim da ti ni neće raditi!

Evo ispod mene jedan bespotreban komentar koji nema veze s temom.ne pita kakva je igra nego je problem save!

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2009 23:49 (Jack Sparrow).
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV Save Problem

igra je ssrr...

MG
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: GTA IV Save Problem
Jack Sparrow kaže...
Mato_Lukic kaže...

ovako onaj live koji je u gta iv znači ono windows live ja imam offline profil kao i prije i prije sam mogao i sve je radilo dok nisam morao zbog hard diska ostat bez svega al sam sve spasio i kada mi je došao novi hdd s servisa od onda nemogu pokrenit save-se nezz zaš molim vas da mi pomognete...

Neznam ni ja ali ni meni nije radilo par puta, ali ja si nisam ni pospremio od xlifea profil, tako da mi valjda zbog toga nije htjelo. A ako si nisi pospremio offline profil od xlife ja mislim da ti ni neće raditi!

nisam ga nikad spremio i nakon svakog rušenja je radilo i sad odjednom neče i neče...

Mato_Lukic
15 godina
neaktivan
offline
GTA IV Save Problem

Ja saveam bez problema, međutim, nemam Windows Live ni ništa.

Samo sam crackao igru i igram.

 

Jedno vrijeme sam sa onim Social Clubom, onda sam se riješio toga.

www.prisonbreaker.bloger.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
GTA IV Save Problem

prelazi igricu

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV Save Problem

Ja kad idem sejvat igru pojavi mi se da moram upisat neki product key 

    dali zna neko kaj je to ?

 

pomažiteeee!

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice