GTA IV zaključana tema

poruka: 657
|
čitano: 194.729
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
GTA IV system requirements

minimalna konfa za GTA IV

 

OS: Windows XP SP2
Processor: Dual core processor (Intel Pentium D or better)
RAM: 2GB
Hard Drive: 18GB free hard disk space
Video Card: 512MB Direct3D 10 compatible video card or Direct3D 9 card compatible with Shader
Drive: DVD-ROM dual-layer drive

hvala bogu bit če DX 10

 
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV system requirements

Di da nadjem 18GB slobodno na hardu.....vise mi ni 500GB nije dosta

Q6600 @ 3.1Ghz // 4GB DDR2 Kingmax MARS // 8800GTX
15 godina
protjeran
offline
GTA IV system requirements

meni nije ni 800gb

ali izgleda da če biti odlična jedva čekam 19.11

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: GTA IV system requirements
madafaker kaže...

minimalna konfa za GTA IV

 

OS: Windows XP SP2
Processor: Dual core processor (Intel Pentium D or better)
RAM: 2GB
Hard Drive: 18GB free hard disk space
Video Card: 512MB Direct3D 10 compatible video card or Direct3D 9 card compatible with Shader
Drive: DVD-ROM dual-layer drive

hvala bogu bit če DX 10

 Pa čekaj malo ako je ovo minimalna konfa, šta je onda preporučena AlienwareCool.
Po oveme je jedna od najzahtjevnijih igara osim ak se madafaker nije zeznul, toplo se nadam da jest.
AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock. http://www.youtube.com/user/FunkyPleasShow 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV system requirements

meni se cini da je ovo prije ona "preporucena" nego minimalna al vidit cemo...

Q6600 @ 3.1Ghz // 4GB DDR2 Kingmax MARS // 8800GTX
15 godina
protjeran
offline
RE: GTA IV system requirements

da sam se bar sve govori tako evo i službeno

http://www.thegtaplace.com/news/19844/recommended-gta-iv-system-requirements/

ovo ne sluti na dobro

16 godina
offline
RE: GTA IV system requirements

Krivo posto.

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2008 19:53 (Psiho246).
16 godina
neaktivan
offline
GTA IV system requirements

Dobro je. Uffff. Recomended je.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: GTA IV system requirements

Krivo posto.

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
protjeran
offline
GTA IV system requirements

na skoro svim stranicam piše da je minimalna

na jednoj sam našo da je minimalna 16 mb za grafičku i 700 mhz procesor haha

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GTA IV system requirements

A šta ste vi mislili?

Da ćete igru koja uzme 18GB na disku igrat sa tamo nekim celeronom sa 1GB rama i đifors 8500. Što mislite, kako bi se onda danas prodavali novi kompovi, procovi, grafe i mora memorije. Odavno bi pc industrija propala da je tomu tako.

 
1 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV system requirements
iako me nije briga koja je konfiguracija (jer ću je ja moći pokretat) ovo je ipak previše!
nije na nama da odlučujemo tko će umrijeti a tko živjeti.već da iskoristimo preostalo vrjeme najbolje što možemo.
16 godina
offline
RE: GTA IV system requirements
unknown kaže...
iako me nije briga koja je konfiguracija (jer ću je ja moći pokretat) ovo je ipak previše!
 Slažem se. Radili su mnoga poboljšanja u grafici u odnosu na konzole. Mogli su to ostaviti na miru pošto i na konzolama izgleda odlično, pa se radije pobrinuti da budu manji sistemski zahtjevi. Uostalom ni jedan GTA nije briljirao na području grafike, ali who cares? Igrivost je bila nedodirljiva i najjača točka igre. Dok je igrivo mi je svejedno dal je grafika samo lijepa ili high end tip top crap.
...something diabolic
16 godina
neaktivan
offline
GTA IV system requirements

Meni je osobno drago da je poboljsana grafika jer je to jedino sta me smetalo u prijasnjim verzijama

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: GTA IV system requirements
Ige kaže...

Meni je osobno drago da je poboljsana grafika jer je to jedino sta me smetalo u prijasnjim verzijama

 Ma nemas sta da brines, ako bude ista kao i na PS3 bice veoma dobra, a ako jos poboljsaju eto jos jedan plus, mada nevjerujem da ce nesto drasticno poboljsati i da ce to biti bas toliko vidljivo u odnosu na PS3.
"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali Gospodar si rijeci dok ih ne izgovoris, kad ih izgovoris postajes njihov rob..
16 godina
neaktivan
offline
GTA IV system requirements

Pa ovi preporučeni zahtjevi uopće nisu strašni.

 

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GTA IV system requirements

ovisi kako za koga...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
GTA IV system requirements

ja imam sempron 3200+ (2.8 ghz) ,2 GB rama , HD 2600 pro

i moču je igrat na medum ako ne i high .

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA IV system requirements

Pa nisu normalni 18Gb harda?!!LOL..2Gb rama je onak ok jer je ram jeftin ali kaj ce tolko kopirat na hdd da im treba 18gb?!

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
GTA IV system requirements

kaj oni misle to na 2 dual layera stavit igru?????

ak je tak ... onda je vrijeme bluray-a zapocelo

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB xFire-->ddoxy
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
GTA IV system requirements

i za turok-a treba 18GB a igrica je živo smeče

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV system requirements
madafaker kaže...

minimalna konfa za GTA IV

 

OS: Windows XP SP2
Processor: Dual core processor (Intel Pentium D or better)
RAM: 2GB
Hard Drive: 18GB free hard disk space
Video Card: 512MB Direct3D 10 compatible video card or Direct3D 9 card compatible with Shader
Drive: DVD-ROM dual-layer drive

hvala bogu bit če DX 10

 Zivimo za 18.11 uhhh jedva cekam.
E7200 2*3.0 ghz, ATI RADEON HD 4850 512 mb, 2*2Gb G.Skill Ram, HD WD 320 GB, Gigabayte EP45-DS3R, Corosair VX 550 W, Samsung 2220LM
16 godina
offline
RE: GTA IV system requirements
Captain Mitchel kaže...

Pa ovi preporučeni zahtjevi uopće nisu strašni.

 

 Kako nisu. Igra ima slicnu preporucenu konfu ko i Crysis. A ruku na srce, GTA ne izgleda ni priblizno ko Crysis.
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV system requirements
madafaker kaže...

ja imam sempron 3200+ (2.8 ghz) ,2 GB rama , HD 2600 pro

i moču je igrat na medum ako ne i high .

 

 prema min req ti nemas sanse da ovo pokrenes a kamoli da igras na medium ili na high Nevinašce
E7200 2*3.0 ghz, ATI RADEON HD 4850 512 mb, 2*2Gb G.Skill Ram, HD WD 320 GB, Gigabayte EP45-DS3R, Corosair VX 550 W, Samsung 2220LM
16 godina
offline
RE: GTA IV system requirements
buky kaže...
madafaker kaže...

ja imam sempron 3200+ (2.8 ghz) ,2 GB rama , HD 2600 pro

i moču je igrat na medum ako ne i high .

 

 prema min req ti nemas sanse da ovo pokrenes a kamoli da igras na medium ili na high Nevinašce
 Haha, da. Al ja mislim da se slazemo svi da je ono ustvari preporucena konfiguracija a ne minimalna. ^_^
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV system requirements
Psiho246 kaže...
buky kaže...
madafaker kaže...

ja imam sempron 3200+ (2.8 ghz) ,2 GB rama , HD 2600 pro

i moču je igrat na medum ako ne i high .

 

 prema min req ti nemas sanse da ovo pokrenes a kamoli da igras na medium ili na high Nevinašce
 Haha, da. Al ja mislim da se slazemo svi da je ono ustvari preporucena konfiguracija a ne minimalna. ^_^
 da to je istina to i ja mislim, ali moguce da levata ovaj jer je napiso danas da ima crysis warhead pa treba sacekat da neko normalan napise minimalnu i preporuceno konfu
E7200 2*3.0 ghz, ATI RADEON HD 4850 512 mb, 2*2Gb G.Skill Ram, HD WD 320 GB, Gigabayte EP45-DS3R, Corosair VX 550 W, Samsung 2220LM
15 godina
neaktivan
offline
GTA IV system requirements

Sry na duplom postu

 

Minimum Requirements

nepoznato javnosti

 

Recommended Requirements

 

Processor: Dual core processor (Intel Pentium D or better)
RAM: 2GB
Hard Drive: 18GB free hard disk space
Video Card: 512MB Direct3D 10 compatible video card or Direct3D 9 card compatible with Shader
Drive: DVD-ROM dual-layer drive

E7200 2*3.0 ghz, ATI RADEON HD 4850 512 mb, 2*2Gb G.Skill Ram, HD WD 320 GB, Gigabayte EP45-DS3R, Corosair VX 550 W, Samsung 2220LM
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GTA IV system requirements

Smanjimo rezoluciju i vozimo na highNamigivatada

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV system requirements

Rađe igram na low pa na najvišoj rezoluciji, nego high pa na nižoj rezoluciji, pa na high.

No nžmislim da će igra biti super kao i predhodni nastavci, i da ću moći pokrenut.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
16 godina
offline
GTA IV system requirements

Ja za sada ne moram brinuti što se hardvera i GTA IV tiče, no kroz nekoliko mjeseci bi volio grafičku promjeniti pošto ipak dolazi Far Cry 2 za mjesec dana Namigiva

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice