Hogwarts Legacy

poruka: 417
|
čitano: 150.204
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Hogwarts Legacy

RPG avantura smještena u školu Hogwarts za vrijeme 19. stoljeća. Sami ćemo donosit svoje odluke kroz igru, otključavati nove moći,skillove. Punokrvni RPG kakav svijet Harry Pottera zaslužuje. Igra dolazi na PlayStation 4 i 5, Xbox One i Xbox Series X/S te PC.  Izlazi 2021 godine još se ne zna koji mjesec.

Još kao dijete zaljubio sam se u same knjige koje sam čitao iznova i iznova. Filmove isto volim jer me odvedu u taj svijet iako su se mogli duplo kvalitetnije i dublje napraviti. RPG obožavam kad tu dodam da je igra smješta u Hogwarsu, čarobni napitci,metloboj, slušanje nastave, učenje čarolija. Hype na maksimum  

 

 

Za 1080p, low i 60 fps-a:

  • Procesor: Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 5 2600
  • Grafička: Radeon RX Vega 56 / GeForce GTX 1070
  • Memorija: 8 GB RAM
  • Disk: 85 GB (HDD)

 

Za 1080p, high i 60 fps-a:

  • Procesor: Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 5 3600
  • Grafička: Radeon RX 5700 XT/ GeForce GTX 1080 Ti
  • Memorija: 16 GB RAM
  • Disk: 85 GB (SSD)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2022 13:04 (BeLLicus).
Moj PC  
6 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy

dap kad sam vidio trailer onaj mali klinac u meni se probudio i potrazio razredni klobuk opet :D

ovo će se igrat definitivno 

Hogwarts Legacy

Pratim razvoj te igre još od glasina koje su bile prije 2-3 godine. Trailer me oduševio. Dokle god J.K.Rowling nema nikakve veze s igrom, kupujem.

Moj PC  
0 4 hvala 0
9 godina
offline
Hogwarts Legacy

Naravno da J.K. Rowling ima veze, ona je kreirala svijet i naravno da ima postotak od igre. Svi su je toliko  sada napali zbog neke transgender svinjarije, ne pratim šta se točno događa, ali sam uvijek cijenio tu ženu što nam je isporučila Harry Pottera, kad ga je pisala doslovno nije imala šta jesti. Poslije toga je dala milijune u dobrotvorne svrhe. jebiga nije sve crno bijelo. Al ponavljam, nisam točno siguran šta je sada frka s njom.

 

Inače, Harry Potter je moja prva knjiga, tj. prva knjiga koju sam sam odabrao čitati svjesno i razumno, i to iz dosade. To sam počeo kao balavac od 11-12 godina, i zahvaljujući tim knjigama sam počeo voliti knjige i redovito ih čitati. Iako ima priča raznih rupa i nije savršena niti prekompleksna, volim taj svijet i likove i uvijek me nostalgija uhvati kad se sjetim toga svega. 

 

Apsolutno me ova igra zanima, definitivno je to nešto što se trebalo dogoditi i ranije, nadam se da se neće igra isfušariti jer je potencijal odličan. 

Moj PC  
10 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy

Za ovu legendu koja kupuje dok nema veze sa JK Rowling. Jel to misljenje zbog njene nove knjige? 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 14:39 (Orwandill).
10 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

Pratim razvoj te igre još od glasina koje su bile prije 2-3 godine. Trailer me oduševio. Dokle god J.K.Rowling nema nikakve veze s igrom, kupujem.

 Koja je fora s njom?

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
8 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy
thebatman kaže...
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

Pratim razvoj te igre još od glasina koje su bile prije 2-3 godine. Trailer me oduševio. Dokle god J.K.Rowling nema nikakve veze s igrom, kupujem.

 Koja je fora s njom?

 bavi se svakakvom politikom


Inace nisam citao knjige, nit filmove bas gledao, al zanima me igra :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 14:59 (Santana).
13 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

Pratim razvoj te igre još od glasina koje su bile prije 2-3 godine. Trailer me oduševio. Dokle god J.K.Rowling nema nikakve veze s igrom, kupujem.

 Tebi je nadam se jasno da bez nje Harry Potter svijet uopće nebi postojao? A to što ima neka svoja politička stajališta, pa koga boli ona stvar? Ako je knjiga/igra dobra, zašto bi me bilo briga za njena politicka uvjerenja?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 14:59 (antimadridista).
9 godina
offline
Hogwarts Legacy

ona je sad izbacila neku knjigu u kojoj je muškarac koji se oblači u ženu serijski ubojica. Kako sada stvari stoje, svi pripadnici LGBTQŽVĐŠIJFK zajednice moraju biti prikazani isključivo i jedino u 100% pozitivnom svjetlu. 

 

Također su svi redom popizdili na ovaj njen citat: "People who menstruate.’ I’m sure there used to be a word for those people. Someone help me out. Wumben? Wimpund? Woomud?" J.K. Rowling se protivi tome da svaka budala može izviriti i reći "ja sam žena" i ja to stoposto podržavam, Kakve su to svinjarije? Ujutro sam muško, popodne žensko a navečer nosorog

 

Rowling je dala milijune funti u dobrotvorne svrhe, jeben milijune, pomagala nezbrinutoj djeci, samohranim majkama kao što je i ona bila, svi mi ovdje na bugu da skupimo sva svoja dobra djela na hrpu nećemo joj se približiti da živimo još 1000 godina, ali eto imamo pametnih koji neće kupiti igru ako je ona uključena 

 

Eto ja ću baš kupiti igru isključivo iz razloga jer znam da dio ide u džep Rowlingici

 

 

Moj PC  
10 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy
kako to da nije nikome palo na pamet napraviti battle royal u Harry Potter svijetu i još da se koristi mikrofon za izvođenje magija...avade kevadra
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Hogwarts Legacy
Orwandill kaže...

Za ovu legendu koja kupuje dok nema veze sa JK Rowling. Jel to misljenje zbog njene nove knjige? 

 Ne nego njeno lazno moraliziranje (tzv virtue signalling) na drustvenim mrezama, prihvatite i ugostite izbjeglice naravno na racun radnicke klase, ona ne bi primila niti jednog u neku od svojih 5 vila koje posjeduje po svijetu. 

 

Kao veliki fan HP serijala na kojem sam odrastao nisam obozavatelj (citaj mrzim) njezino retconnanje likova iz tog serijala u nesto sto oni ocigledno nisu kao primjera Dumbledore koji je kao gay iako se HP kao serijal uopce ne bavi seksualnoscu likova niti se u toj seriji prvenstveno namjenjenoj djeci spominje ikakav tjelesni odnos iznad poljupca. Ili sto je odbila 2000-te godine klinca koji je crn i htio je glumit Harrya rijecima "Sorry but Harry isn't black in my books" a onda retconna Hermionu u crnkinju iako postoje primjeri u knjigama gdje ju je ocigledo opisala kao bjelkinju. 

 

Kako god, svi ti njeni afterthoughti gdje se pokusava ulizat LGBTJKASNDJASNFSDBGURB manjinama skrnavljenjem jednog remekdjela od serijala su dovoljni da mi ju zgade kao osobu iako ce uvijek imati moj respekt kao spisateljica.

9 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy
Synthium kaže...
Orwandill kaže...

Za ovu legendu koja kupuje dok nema veze sa JK Rowling. Jel to misljenje zbog njene nove knjige? 

 Ne nego njeno lazno moraliziranje (tzv virtue signalling) na drustvenim mrezama, prihvatite i ugostite izbjeglice naravno na racun radnicke klase, ona ne bi primila niti jednog u neku od svojih 5 vila koje posjeduje po svijetu. 

 

Kao veliki fan HP serijala na kojem sam odrastao nisam obozavatelj (citaj mrzim) njezino retconnanje likova iz tog serijala u nesto sto oni ocigledno nisu kao primjera Dumbledore koji je kao gay iako se HP kao serijal uopce ne bavi seksualnoscu likova niti se u toj seriji prvenstveno namjenjenoj djeci spominje ikakav tjelesni odnos iznad poljupca. Ili sto je odbila 2000-te godine klinca koji je crn i htio je glumit Harrya rijecima "Sorry but Harry isn't black in my books" a onda retconna Hermionu u crnkinju iako postoje primjeri u knjigama gdje ju je ocigledo opisala kao bjelkinju. 

 

Kako god, svi ti njeni afterthoughti gdje se pokusava ulizat LGBTJKASNDJASNFSDBGURB manjinama skrnavljenjem jednog remekdjela od serijala su dovoljni da mi ju zgade kao osobu iako ce uvijek imati moj respekt kao spisateljica.

 

e jebiga ovo nisam znao. Znao sam da je Dumbledorea proglasila gayem ali me nije to previše interesiralo, iako si u pravu da uopće nema nikakve potrebe za bilo kakvim seksualiziranjem likova. Ove druge stvari stvarno nisam znao, ali ako izvodi takve svinjarije onda mi je jasno zašto ju ljudi ne shvaćaju ozbiljno

Re: Hogwarts Legacy
antimadridista kaže...
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

Pratim razvoj te igre još od glasina koje su bile prije 2-3 godine. Trailer me oduševio. Dokle god J.K.Rowling nema nikakve veze s igrom, kupujem.

 Tebi je nadam se jasno da bez nje Harry Potter svijet uopće nebi postojao? A to što ima neka svoja politička stajališta, pa koga boli ona stvar? Ako je knjiga/igra dobra, zašto bi me bilo briga za njena politicka uvjerenja?

 Nije meni toliko do njenih političkih uvjerenja, već mi je problem kad počne nabijati ljudima na nos te LGBTQ+ stvari. Zgražam se kad čujem o kojim glupostima priča. Svi ljudi, pogotovo LGBTQ+, samo žele da ih se ostavi na miru i tretira kao i sve ostale. bez posebnih povlastica, bez stigmi i predrasuda. Treba joj ukinuti Twitter. Ne možeš preko Twittera reći "eh, Dubledore je od sad gay, kao i onaj jedan lik u onoj jednoj sceni u hodniku". Problem kod nje su jednodimenzionalni likovi. Ono što svih živcira je kad neki pisac koristi spolnu orjentaciju osobe kao jednu jedinu opisnu karakteristiku te osobe. Harry Potter serijal je dosta dobro napisan, pogotovo imajući na umu da ona nema formalno obrazovanje kao spisateljica. A to što je ona donirala milijune, svaka joj čast.

 

Da pojasnim što sam rekao u prijašnjoj objavi: Ne želim da J.K. ima ikakve veze s PRIČOM u igri, te se čini da će tako i biti:

 

"J.K. Rowling is not directly involved in the creation of the game, however, her extraordinary body of writing is the foundation of all projects in the Wizarding World.

This is not a new story from J.K. Rowling. "

    https://wbgamessupport.wbgames.com/hc/en-us/articles/360053572774-Hogwarts-Legacy-FAQ

 

Evo, dok sam ovo napisao @Synthium je sve obasnio što sam htio reći.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 15:37 (imsonotgonnatellyoumyname).
9 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy
imsonotgonnatellyoumyname kaže...
antimadridista kaže...
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

Pratim razvoj te igre još od glasina koje su bile prije 2-3 godine. Trailer me oduševio. Dokle god J.K.Rowling nema nikakve veze s igrom, kupujem.

 Tebi je nadam se jasno da bez nje Harry Potter svijet uopće nebi postojao? A to što ima neka svoja politička stajališta, pa koga boli ona stvar? Ako je knjiga/igra dobra, zašto bi me bilo briga za njena politicka uvjerenja?

 Nije meni toliko do njenih političkih uvjerenja, već mi je problem kad počne nabijati ljudima na nos te LGBTQ+ stvari. Zgražam se kad čujem o kojim glupostima priča. Svi ljudi, pogotovo LGBTQ+, samo žele da ih se ostavi na miru i tretira kao i sve ostale. bez posebnih povlastica, bez stigmi i predrasuda. Treba joj ukinuti Twitter. Ne možeš preko Twittera reći "eh, Dubledore je od sad gay, kao i onaj jedan lik u onoj jednoj sceni u hodniku". Problem kod nje su jednodimenzionalni likovi. Ono što svih živcira je kad neki pisac koristi spolnu orjentaciju osobe kao jednu jedinu opisnu karakteristiku te osobe. Harry Potter serijal je dosta dobro napisan, pogotovo imajući na umu da ona nema formalno obrazovanje kao spisateljica. A to što je ona donirala milijune, svaka joj čast.

 

Da pojasnim što sam rekao u prijašnjoj objavi: Ne želim da J.K. ima ikakve veze s PRIČOM u igri, te se čini da će tako i biti:

 

"J.K. Rowling is not directly involved in the creation of the game, however, her extraordinary body of writing is the foundation of all projects in the Wizarding World.

This is not a new story from J.K. Rowling. "

    https://wbgamessupport.wbgames.com/hc/en-us/articles/360053572774-Hogwarts-Legacy-FAQ

 

Evo, dok sam ovo napisao @Synthium je sve obasnio što sam htio reći.

 

 

sve si ok rekao, sad sam skužio, ispričavam se ako sam pametovao, jer ne znam o temi dovoljno, niti sam trebao pametovati o nečemu o čemu ne znam dovoljno

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 15:38 (Cansee).
8 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy
Synthium kaže...
Orwandill kaže...

Za ovu legendu koja kupuje dok nema veze sa JK Rowling. Jel to misljenje zbog njene nove knjige? 

 Ne nego njeno lazno moraliziranje (tzv virtue signalling) na drustvenim mrezama, prihvatite i ugostite izbjeglice naravno na racun radnicke klase, ona ne bi primila niti jednog u neku od svojih 5 vila koje posjeduje po svijetu. 

 

Kao veliki fan HP serijala na kojem sam odrastao nisam obozavatelj (citaj mrzim) njezino retconnanje likova iz tog serijala u nesto sto oni ocigledno nisu kao primjera Dumbledore koji je kao gay iako se HP kao serijal uopce ne bavi seksualnoscu likova niti se u toj seriji prvenstveno namjenjenoj djeci spominje ikakav tjelesni odnos iznad poljupca. Ili sto je odbila 2000-te godine klinca koji je crn i htio je glumit Harrya rijecima "Sorry but Harry isn't black in my books" a onda retconna Hermionu u crnkinju iako postoje primjeri u knjigama gdje ju je ocigledo opisala kao bjelkinju. 

 

Kako god, svi ti njeni afterthoughti gdje se pokusava ulizat LGBTJKASNDJASNFSDBGURB manjinama skrnavljenjem jednog remekdjela od serijala su dovoljni da mi ju zgade kao osobu iako ce uvijek imati moj respekt kao spisateljica.

OFF TOPIC:

Sve što kažeš stoji, ali...

Žena je prvi autor u povijesti koji je izgubio status milijarderke jer je podijelila pare dobrotvornim udrugama. Podijelila žena stotine milijuna funti.

2000. nikog nije bolio k za bilo koga osim bijelaca i ovo preser*vanje s bojom kože i LGBTQIFU sranj*m je fenomen od 2017. do danas.

Neki dan su objavili da od 2022. film neće biti ni razmatran za Oscara za najbolji film ako nema barem 30% glumaca manjina koji moraju biti važni za priču i ako se priča ne bavi njihovom borbom za njihova prava

Vidiš i sam što se dogodi kad nisi s radikalnim ljevičarima - CANCELLED. Bez ikakvih dokaza samo na osnovu tvita ili rekla/kazala "žrtve". Uništili Johnny Deppa jer je kao navodno zlostavljač a kad se ispostavilo da je on žrtva i da se samo branio nigdje Cancel AmberWhatever.

Čisto sumanjam da je Hollywood tako progresivan. Guraju se ženska i prava manjina u već ustaljene franšize i onda kad je flop krvi su muškarci jer mrze žene i namjerno ih guraju dolje a ne da se većini ne želi gledati ženski crni James Bond jer su navikli na bijelog muškarca već 26 filmova i 60+ godina (Oceans 8, Ghostbusters...)

To meni najviše smeta. Nitko im ne brani da rade potpuno nove franšize s bilo kakvim likovima i pričom ali brate neke stvari se ne diraju.

ON TOPIC: Igru kupujem day one

3 godine
neaktivan
offline
Re: Hogwarts Legacy
aleng3 kaže...
Synthium kaže...
Orwandill kaže...

Za ovu legendu koja kupuje dok nema veze sa JK Rowling. Jel to misljenje zbog njene nove knjige? 

 Ne nego njeno lazno moraliziranje (tzv virtue signalling) na drustvenim mrezama, prihvatite i ugostite izbjeglice naravno na racun radnicke klase, ona ne bi primila niti jednog u neku od svojih 5 vila koje posjeduje po svijetu. 

 

Kao veliki fan HP serijala na kojem sam odrastao nisam obozavatelj (citaj mrzim) njezino retconnanje likova iz tog serijala u nesto sto oni ocigledno nisu kao primjera Dumbledore koji je kao gay iako se HP kao serijal uopce ne bavi seksualnoscu likova niti se u toj seriji prvenstveno namjenjenoj djeci spominje ikakav tjelesni odnos iznad poljupca. Ili sto je odbila 2000-te godine klinca koji je crn i htio je glumit Harrya rijecima "Sorry but Harry isn't black in my books" a onda retconna Hermionu u crnkinju iako postoje primjeri u knjigama gdje ju je ocigledo opisala kao bjelkinju. 

 

Kako god, svi ti njeni afterthoughti gdje se pokusava ulizat LGBTJKASNDJASNFSDBGURB manjinama skrnavljenjem jednog remekdjela od serijala su dovoljni da mi ju zgade kao osobu iako ce uvijek imati moj respekt kao spisateljica.

OFF TOPIC:

Sve što kažeš stoji, ali...

Žena je prvi autor u povijesti koji je izgubio status milijarderke jer je podijelila pare dobrotvornim udrugama. Podijelila žena stotine milijuna funti.

2000. nikog nije bolio k za bilo koga osim bijelaca i ovo preser*vanje s bojom kože i LGBTQIFU sranj*m je fenomen od 2017. do danas.

Neki dan su objavili da od 2022. film neće biti ni razmatran za Oscara za najbolji film ako nema barem 30% glumaca manjina koji moraju biti važni za priču i ako se priča ne bavi njihovom borbom za njihova prava

Vidiš i sam što se dogodi kad nisi s radikalnim ljevičarima - CANCELLED. Bez ikakvih dokaza samo na osnovu tvita ili rekla/kazala "žrtve". Uništili Johnny Deppa jer je kao navodno zlostavljač a kad se ispostavilo da je on žrtva i da se samo branio nigdje Cancel AmberWhatever.

Čisto sumanjam da je Hollywood tako progresivan. Guraju se ženska i prava manjina u već ustaljene franšize i onda kad je flop krvi su muškarci jer mrze žene i namjerno ih guraju dolje a ne da se većini ne želi gledati ženski crni James Bond jer su navikli na bijelog muškarca već 26 filmova i 60+ godina (Oceans 8, Ghostbusters...)

To meni najviše smeta. Nitko im ne brani da rade potpuno nove franšize s bilo kakvim likovima i pričom ali brate neke stvari se ne diraju.

ON TOPIC: Igru kupujem day one

 Sve to sto si ti rekao zapravo samo dodatno ucvrscuje ono sto sam ja rekao, ona se ulizuje manjinama i na taj nacin prakticira lazni moralitet. Znaci, jebe se njoj za crnce i homoseksualce, ona samo zeli njihovu naklonost. Boo hoo, izgubila je status MILIJARDERKE, vjerojatno jer je s milijarde funta spala na 990m ili tako nesto, ali u svakom slucaju nebitno dosta tog sto si ti ovdje u nastavku napisao nema veze s mojom kritikom jer ona i dalje stoji. To sto danas moras uzimat ljude cak i ako su manje kvalificirani samo zato sto su se rodili s vise melanina u kozi je isto tako retardacija, ali to prepustam Hollywoodu. 

 

JKR je jednostavno u stare dane postala tipicni lazni moralist i licemjerni bogatas, i to ne mijenja dobra djela koja je napisala, i ja cu isto kupiti igru prvi dan, da ima preorder preorderao bih odma ali again, ne shvacam kako vecina tvojeg odgovora treba sluziti kao kontraargument onom sto sam ja rekao.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 16:10 (Synthium).
8 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy
Synthium kaže...
aleng3 kaže...
Synthium kaže...
Orwandill kaže...

Za ovu legendu koja kupuje dok nema veze sa JK Rowling. Jel to misljenje zbog njene nove knjige? 

 Ne nego njeno lazno moraliziranje (tzv virtue signalling) na drustvenim mrezama, prihvatite i ugostite izbjeglice naravno na racun radnicke klase, ona ne bi primila niti jednog u neku od svojih 5 vila koje posjeduje po svijetu. 

 

Kao veliki fan HP serijala na kojem sam odrastao nisam obozavatelj (citaj mrzim) njezino retconnanje likova iz tog serijala u nesto sto oni ocigledno nisu kao primjera Dumbledore koji je kao gay iako se HP kao serijal uopce ne bavi seksualnoscu likova niti se u toj seriji prvenstveno namjenjenoj djeci spominje ikakav tjelesni odnos iznad poljupca. Ili sto je odbila 2000-te godine klinca koji je crn i htio je glumit Harrya rijecima "Sorry but Harry isn't black in my books" a onda retconna Hermionu u crnkinju iako postoje primjeri u knjigama gdje ju je ocigledo opisala kao bjelkinju. 

 

Kako god, svi ti njeni afterthoughti gdje se pokusava ulizat LGBTJKASNDJASNFSDBGURB manjinama skrnavljenjem jednog remekdjela od serijala su dovoljni da mi ju zgade kao osobu iako ce uvijek imati moj respekt kao spisateljica.

OFF TOPIC:

Sve što kažeš stoji, ali...

Žena je prvi autor u povijesti koji je izgubio status milijarderke jer je podijelila pare dobrotvornim udrugama. Podijelila žena stotine milijuna funti.

2000. nikog nije bolio k za bilo koga osim bijelaca i ovo preser*vanje s bojom kože i LGBTQIFU sranj*m je fenomen od 2017. do danas.

Neki dan su objavili da od 2022. film neće biti ni razmatran za Oscara za najbolji film ako nema barem 30% glumaca manjina koji moraju biti važni za priču i ako se priča ne bavi njihovom borbom za njihova prava

Vidiš i sam što se dogodi kad nisi s radikalnim ljevičarima - CANCELLED. Bez ikakvih dokaza samo na osnovu tvita ili rekla/kazala "žrtve". Uništili Johnny Deppa jer je kao navodno zlostavljač a kad se ispostavilo da je on žrtva i da se samo branio nigdje Cancel AmberWhatever.

Čisto sumanjam da je Hollywood tako progresivan. Guraju se ženska i prava manjina u već ustaljene franšize i onda kad je flop krvi su muškarci jer mrze žene i namjerno ih guraju dolje a ne da se većini ne želi gledati ženski crni James Bond jer su navikli na bijelog muškarca već 26 filmova i 60+ godina (Oceans 8, Ghostbusters...)

To meni najviše smeta. Nitko im ne brani da rade potpuno nove franšize s bilo kakvim likovima i pričom ali brate neke stvari se ne diraju.

ON TOPIC: Igru kupujem day one

 Sve to sto si ti rekao zapravo samo dodatno ucvrscuje ono sto sam ja rekao, ona se ulizuje manjinama i na taj nacin prakticira lazni moralitet. Znaci, jebe se njoj za crnce i homoseksualce, ona samo zeli njihovu naklonost. Boo hoo, izgubila je status MILIJARDERKE, vjerojatno jer je s milijarde funta spala na 990m ili tako nesto, ali u svakom slucaju nebitno dosta tog sto si ti ovdje u nastavku napisao nema veze s mojom kritikom jer ona i dalje stoji. To sto danas moras uzimat ljude cak i ako su manje kvalificirani samo zato sto su se rodili s vise melanina u kozi je isto tako retardacija, ali to prepustam Hollywoodu. 

 

JKR je jednostavno u stare dane postala tipicni lazni moralist i licemjerni bogatas, i to ne mijenja dobra djela koja je napisala, i ja cu isto kupiti igru prvi dan, da ima preorder preorderao bih odma ali again, ne shvacam kako vecina tvojeg odgovora treba sluziti kao kontraargument onom sto sam ja rekao.

 Ma to i kažem ali nije samo do nje, takav je biznis

3 godine
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Hogwarts Legacy

Ovo djeluje jako dobro. Sad sam siguran da neće biti sranje. Može biti u najmanju ruku dobro.

 

Moj PC  
3 0 hvala 4
3 godine
neaktivan
offline
Hogwarts Legacy

Video sam gameplay! Ne znam šta da kažem bez EXPECTO PATRONUM!!!

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy
BeLLicus kaže...

Ovo djeluje jako dobro. Sad sam siguran da neće biti sranje. Može biti u najmanju ruku dobro.

 

 

 

ovo stvarno izgleda jako dobro. Nadam se da će biti onako kako izgleda i da će se iskoristiti Harry Potter potencijal. Kao mlađi sam bio veliki ljubitelj tih knjiga i zbog tih knjiga sam i počeo čitati svašta, a pogotovo fantastiku. Baš me nostalgija uhvatila dok sam ovo gledao. 

Nadam se da će igra uzeti inspiraciju od Bullya, barem što se tiče tih školskih aktivnosti, a također i Persona 5 bi mogla biti dobar primjer kao igra koja traje duži period, odnosno da se dani izmjenjuju brzo.

 

Primjetio sam i dvije mane, prva je da su po meni pokazali previše stvari, trebali su manje. Znam da je to danas običaj kod igara, ali eto primjera Elden Ringa koji je imao minimalan marketing, a odjeknuo kao atomska bomba.

 

A druga mana mi je onaj dio gdje kustomiziramo svoju kuću ili naselje neko, muka mi je od toga više u igrama. To mi baš izgleda kao da developer samo pokušava nabubati sadržaj ili biti u skladu s "modernim". Ono sa room of requierments mi je dobro, i fora je da je to kao nekakva baza u kojoj možemo svašta napraviti, ali sad da sređujem neke kuće i okućnice, pa dosta mi je toga u stvarnom životu.

 

Ali sve skupa stvarno dobro i iznad očekivanja.

 

P.S. Nadam se da će metloboj biti kvaliteno odrađena mini igra

3 godine
neaktivan
offline
Hogwarts Legacy
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy

baš bi Elden Ring mogao doprinjeti Hogwarts Legacyu i drugim singelplayer igrama, enorman uspjeh dokazuje da su igrači itekako željni kvalitetne sp igre. A igrača svaki dan sve više

 

a to da neće biti mtxa je najbolja vijest. ako su imalo pametni napravit će odličnu igru i uzet para da se usereš

Moj PC  
4 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Hogwarts Legacy

Ništa od kvidiča... Kome žao, kome nije...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Hogwarts Legacy

potvrđeno da neće biti ni multiplayera ni mtxa, sve samo dobre vijesti. Mislim nemam ništa protiv multiplayera, ali ako je puni fokus na singleplayer to mora biti dobro, a onda poslije se može dodavati nešto online

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Hogwarts Legacy
Cansee kaže...

potvrđeno da neće biti ni multiplayera ni mtxa, sve samo dobre vijesti. Mislim nemam ništa protiv multiplayera, ali ako je puni fokus na singleplayer to mora biti dobro, a onda poslije se može dodavati nešto online

 E ne može ništa Hoćemo samo pure SP adventure!

9 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy
Dragonbane kaže...

Ništa od kvidiča... Kome žao, kome nije...

 

sad sam tek skužio ovu poruku. Radije bi da bude kvidiča, ali ako neće biti vjerojatno su se odlučili da im je bolje fokusirati se na neke druge stvari, što je opet dobra vijest. Bolje manje kvaliteno odrađenog sadržaja, nego hrpetina lošeg.

 

Ok je zasad, rekli su nema online, nema mtxa, potvrdom da nema kvidiča su dokazali da ne pumpaju priču sa lažima, zadovoljan sam.

3 godine
neaktivan
offline
Hogwarts Legacy

Iskreno, ja se malo pitam zašto igra nije otišla u pure next-gen vode... Radi se za krntije koje su već na izdisaju ali svakako je zavidno šta sve Xbox One iz doba neolita može Pretpostavljam da žele prvo probiti tržište a onda će sve ići samo od sebe.

Nadam se uspehu igre te da ćemo nastavak dobiti za 3,4 godine. Ovako nešto ne sme da stane, bar da dobijemo jedno 7,8 igara

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Hogwarts Legacy

Ljudi moji ako do sad niste naučili da prestanete radit hype oko par trailera...

PRN8 JBG MOR8
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Hogwarts Legacy

Jel se zna kad ovo dolazi?!

Bilo je u najavi za release PS5... od tad je prošla godina i pol, a ja ženi obećao da će dobiti

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice