Homefront

poruka: 647
|
čitano: 249.518
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Homefront

ukratko radnja će se odvijat u 2027.godini..

 

za više informacija gledajte http://www.gamespot.com/pc/action/homefront/index.html?tag=topten%3Ball%3B8

skols
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Homefront

Mogao si baš nešto više napisati.

 

Inače tu igru radi KAOS studios. Tvorci FFOW-a.

Igra koristi isti, malo unaprijeđeni engine kao FFOW, čak i iste modele. I zapravo će što se same kvalitete tiče predstavljati ono što je FFOW trebao biti a nije bio na vrijeme.

 

S obzirom da sam emotivno vezan za KAOS ovo čekam s nestrpljenjem još tamo od kraja 2007. kada su dečki iz Kaosa spominjali tu igru. U svakom slučaju, sada je blizu i vidjeti ćemo kako će ispasti. :)

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Homefront
Danny_HR kaže...

S obzirom da sam emotivno vezan za KAOS ovo čekam s nestrpljenjem još tamo od kraja 2007. kada su dečki iz Kaosa spominjali tu igru. U svakom slučaju, sada je blizu i vidjeti ćemo kako će ispasti. :)

Da, također "snajpam" ovaj naslov duže vrijeme, homepage je jedno vrijeme bio sa ingame screensima i ostalim stvarima i definitvno je izgledalo kao gotov proizvod. Ne znam zašto je nastao toliki delay u izdavanju. FFOW je također bio ok :)

Radnja je malo nategnuta (hmmm... invazija north koreje na "USA homeland", barem da su stavili nekakvu koaliciju - bilo bi lakše za prožvakati) ali dobro, bitno da se puškara. :)

 

Edit: sada sam vidio release date na G. Spotu - Q1 2011, nevjerojatno :)

 

http://www.eveonline.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2010 9:11 (PureEntity).
14 godina
neaktivan
offline
Homefront

Igra izlazi 18.veljače 2011. ne mogu vjerovati kao da nije mogla prije izači, ali sve u svemu igra bi trebala biti ok.

 

http://www.vgreleases.com/pc/releasedate-334696.aspx

ma da
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Homefront

Prikazani su coveri za PS i Xbox...

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Homefront

 Digital Extremes radi na pc verziji.Bar prema tvrdnjama THQ pc verzija če imati neka dodatne opcije i  features koje neće imati console

 

 

16 godina
offline
RE: Homefront
Zanimljivo je i reći da će igra biti dostupna na OnLive servisu. Ovo je naravno zanimljivo samo nama koji prate razvoj cloud gaminga.
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
16 godina
offline
RE: Homefront

Na IGN možete vidjeti po prvi put kako će izgledati mp

 

Homefront mp

16 godina
offline
Homefront

Evo nekoliko preview članaka:

http://www.videogamer.com/xbox360/homefront/preview-2750.html

http://kotaku.com/5656760/homefront-multiplayer-impressions-lets-go-shopping

http://xbox-360.nowgamer.com/previews/xbox-360/1300/homefront

 

Zanimljiva stvar, čak i konzole će dobiti dedicated servere, sa ograničenjem na 32 igrača po serveru dok će na PC ići do 64 igrača.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
0 0 hvala 2
16 godina
offline
Homefront

Nešto stariji intervju ali jako interesantan i vidi se dosta MP detalja.

 

Prilično interesantna igra.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Homefront

Preview gt tv prvom dijelu govore o sp a iza toga ima i nešto o mp.

Ovaj  ground controle mod mi izgleda jako zanimljiv 

koliko sam uspio saznati pc verzija neće imati do 64 nego sam 32 igraća u mp.

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Homefront

Jedva cekam da izadje.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Homefront

definitivno igra na koju treba paziti jer (sudeci po filmicima/trailerima) igra ostavlja odlicnu atmosferu. samo da ne pati od konzolitisa i bit ce super.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Homefront

Evo još jedan video interview sa mp gameplay

15 godina
neaktivan
offline
Homefront

Homefront prodao dušu Microsoftu...

I opet PC igrači nahebali.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Homefront

Evo da se pohvalim{#}

 

Nadam se da će bit dobra igra.

سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Homefront
thuglife kaže...

Homefront prodao dušu Microsoftu...

I opet PC igrači nahebali.

Pa neznam baš da smo nahebali kad mp radi drugi studio gdje nam je obećano da ćemo imati neke features koje neće imati konzole kao clan suport ,neka grafićka poboljšanja plus toga trebali bi dobiti moding tools.

Što se tiće dlc baš mi je sve jedno ko će dobiti prvi dlc onako ovako će doći na sve tri platforme kad tad

 

 

evo vam saburb map za xbox 360:

#!

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.1.2011 9:22 (Wolf88).
16 godina
offline
RE: Homefront
Wolf88 kaže...

Pa neznam baš da smo nahebali kad mp radi drugi studio gdje nam je obećano da ćemo imati neke features koje neće imati konzole kao clan suport ,neka grafićka poboljšanja plus toga trebali bi dobiti moding tools.

Što se tiće dlc baš mi je sve jedno ko će dobiti prvi dlc onako ovako će doći na sve tri platforme kad tad

 

 

evo vam saburb map za xbox 360:

#!

 

Kompletnu igru za PC radi drugi studio, Digital Extremes, koji je radio na Unreal Tournament igrama, Bioshocku za PS3, Bioshock 2 multiplayeru itd.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
16 godina
offline
RE: Homefront

Prošli tjedan se NY održao THQ press event za homefront mp  i dans tj jućer u Australiji,

gdje je bio jedan clan homfront zajednice koji je napravio preview 

 

Sljedeći tjedan trebali bi imati više informacija o pc verziji homefronta

 

 

15 godina
moderator
offline
Homefront

Samo 8 mapa{#},i neke neće imat vozila..

 

Eight multiplayer maps will ship with the game, which seemed pretty spot-on to us: they are absolutely huge. Ground Control map Farm starts in a wooded hillside studded with giant barns and a crumbling church, but if you hit your objectives, you move on into a more industrial area. Crossroads centres on an area of ruined highway, full of concrete pipes to hide in, while the Team Deathmatch map Suburbs takes place in a classic suburban area, with plenty of houses in which you can escape the attentions of drones. A couple of the maps are infantry-only, with no vehicles

 

سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Homefront

 

U depri sam jer imam filing da će ovo bit shit. :(

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Homefront

Pogledao ova dva videa i u igri izgleda ima samo 13 vrsta oružja.{#}

I neznam što znači ono dolje gdje piše downloadable guns, dal će se i oružja morati kupovati?{#}

Onda da ćemo  tenkove i helie koristiti kao u COD serijalu killstreakove.

Ako netko treba pozivnicu za Digitalni bug neka javi na PP, još 3 ih imam
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Homefront

Neznam koliko će biti vrsta  oružija ali mislim da bi trebalo biti više od 13 vrsta oružija,oružija se ne kupuju nego se dobivaju kroz  rankove

BF pontovima kupuješ dronove,vozila,rakete.air strike,itd...,downlodable guns neznam što im to znaći moguće da će kroz dlc-ove doći još oružijai mapa

hoćeli se oni naplaćivati ili neće to ćemo valjda uskoro saznati 

15 godina
offline
Homefront
Nadam se najboljem.
Ako netko treba pozivnicu za Digitalni bug neka javi na PP, još 3 ih imam
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Homefront

Gamespot interview.

Ako netko treba pozivnicu za Digitalni bug neka javi na PP, još 3 ih imam
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Homefront

Ne želim vam kvariti raspoloženje, ali otkažite predplatu na to govance, i uzmite si Brink. Po svemu što sam vidio Homefront vuče jako na COD.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Homefront

Više na BF jer za svaku akciju u igri dobivaš nekakvu nagradu, onda više je timski kao i BF, a ima i vozila još k tome, spotanje itd.

Ne vuče meni baš na COD, možda malo samo radi brdo dodataka za puške i nekakvih perkova, ali nešto slično kao perkovi imaš i u BF-u, samo što se tamo zovu gadgeti.

A brink mi vuče na Team Fortress, a okolina i ono nekakvo skakanje izgleda kao Mirrors Edge. Imam osječaj da brink više cod stil jer izgleda kao da svatko igra za sebe,a ne homefront.

Ako netko treba pozivnicu za Digitalni bug neka javi na PP, još 3 ih imam
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2011 11:00 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Homefront
Jack Sparrow kaže...

Više na BF jer za svaku akciju u igri dobivaš nekakvu nagradu, onda više je timski kao i BF, a ima i vozila još k tome, spotanje itd.

Ne vuče meni baš na COD, možda malo samo radi brdo dodataka za puške i nekakvih perkova, ali nešto slično kao perkovi imaš i u BF-u, samo što se tamo zovu gadgeti.

A brink mi vuče na Team Fortress, a okolina i ono nekakvo skakanje izgleda kao Mirrors Edge. Imam osječaj da brink više cod stil jer izgleda kao da svatko igra za sebe,a ne homefront.

Pa ako ti vuče na TF onda ti ne može vući na COD. U TF-u nema pobjede bez timskog rada. Hrpa pyroa će izgubiti od dobro balansiranog tima. Čovjek je u videu jako lijepo rekao da je vojnik za frontalnu akciju, a inžinjer je tu kao pozadinac. Dakle, klasične klase. Gameplay kojeg je Danny stavio vuće na jako, jako COD.

15 godina
offline
RE: Homefront
MegaMass 2000 kaže...

Pa ako ti vuče na TF onda ti ne može vući na COD. U TF-u nema pobjede bez timskog rada. Hrpa pyroa će izgubiti od dobro balansiranog tima. Čovjek je u videu jako lijepo rekao da je vojnik za frontalnu akciju, a inžinjer je tu kao pozadinac. Dakle, klasične klase. Gameplay kojeg je Danny stavio vuće na jako, jako COD.

Pa mislio sam na to da brink vuće više na cod stil nego homefront.

Ali opet to treba zaigrati i malo pročitati recenzije jer je teško odlučiti igru po videu. Ali za sad mi brink<homefront.

Ako netko treba pozivnicu za Digitalni bug neka javi na PP, još 3 ih imam
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice