Insurgency Sandstorm

poruka: 173
|
čitano: 59.183
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Sandstorm je gotova i izlazi brzo, WW3 neće još godinu najmanje.

 

Znači Sandstorm.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Insurgency Sandstorm

 

Izgleda odlicno. Preko vikenda ce se moc downloadat igra i isprobat. Naso sam podatak da ima nesto vise od 30GB, bilo bi dobro ako neko ko je igrao vec betu moze potvrdit.

 

 

https://www.hcl.hr/vijest/insurgency-sandstorm-beta-131678/

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Insurgency Sandstorm

Da su napravili dobre mape igra bi bila bomba, nikako mi ne leze mape sto su ih napravili, nekako su skucene.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Insurgency Sandstorm
Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Insurgency Sandstorm

neki dan sam probao, jos je bila u EA verziji i mogu reci da su nesto optimizirali igru.

meni lose radi radi mog kompa (uskoro novi dolazi) no medjutim vidim da se opcenito ljudi zale na optimizaciju, vecinom na UE.

 

na kraju krajeva NWI me dosad nije iznevjerio tako da sumnjam da ce sada jer su najavili, izmedju ostalog, da ce stavljati u igri ono sto igraci zele sto je jaaaaako rijetko u danasnje vrijeme

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm
LeftY_CRO kaže...

neki dan sam probao, jos je bila u EA verziji i mogu reci da su nesto optimizirali igru.

meni lose radi radi mog kompa (uskoro novi dolazi) no medjutim vidim da se opcenito ljudi zale na optimizaciju, vecinom na UE.

 

na kraju krajeva NWI me dosad nije iznevjerio tako da sumnjam da ce sada jer su najavili, izmedju ostalog, da ce stavljati u igri ono sto igraci zele sto je jaaaaako rijetko u danasnje vrijeme

 Ovo je igra koja će jako dugo trajati. Ne sumnjam da će je optimizirati 100%

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
neaktivan
offline
Insurgency Sandstorm

Igra ide bolje nego u open beti, bar meni i ima manje bugova. Ugl meni se ful svidja zasad, teska je dosta, mape su masu komplicirane i otvorene ali su super dizajnirane, treba samo vremena za naucit sve kantune i onda ce igra bit jos veca uzivancija! E i da, zvuk je fantastican, izgled oruzja dosad najbolji koji sam vidio, bar ovih modernih.

PP u inbox ako je neko zainteresiran za malo co op!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Insurgency Sandstorm
Soldier977 kaže...
LeftY_CRO kaže...

neki dan sam probao, jos je bila u EA verziji i mogu reci da su nesto optimizirali igru.

meni lose radi radi mog kompa (uskoro novi dolazi) no medjutim vidim da se opcenito ljudi zale na optimizaciju, vecinom na UE.

 

na kraju krajeva NWI me dosad nije iznevjerio tako da sumnjam da ce sada jer su najavili, izmedju ostalog, da ce stavljati u igri ono sto igraci zele sto je jaaaaako rijetko u danasnje vrijeme

 Ovo je igra koja će jako dugo trajati. Ne sumnjam da će je optimizirati 100%

 o da , i insurgency (1) se jos dosta dobro drzi tako da me za ovaj nastavak uopce to ne brine

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
12 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Insurgency Sandstorm

jedva cekam da mi dodje novi komp pa da odigram ko covijek, na ovome se vuce ko mrtvi konj...

 

btw da li i vama je jos uvijek igra bugana? na kraju runde vidim lvl koji sam bio u EA, itema sa lika mi malo ima malo nema itd

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Malo podsjeca na BF3 sta je pozitivno , probat ce se svakako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm
LeftY_CRO kaže...

jedva cekam da mi dodje novi komp pa da odigram ko covijek, na ovome se vuce ko mrtvi konj...

 

btw da li i vama je jos uvijek igra bugana? na kraju runde vidim lvl koji sam bio u EA, itema sa lika mi malo ima malo nema itd

 Zar nisu rekili da iz EA ostaje progres?

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
11 godina
neaktivan
offline
Re: Insurgency Sandstorm
Soldier977 kaže...
LeftY_CRO kaže...

jedva cekam da mi dodje novi komp pa da odigram ko covijek, na ovome se vuce ko mrtvi konj...

 

btw da li i vama je jos uvijek igra bugana? na kraju runde vidim lvl koji sam bio u EA, itema sa lika mi malo ima malo nema itd

 Zar nisu rekili da iz EA ostaje progres?

 nop, resetiralo se sve.

iz EA ti se prenosi samo dio novca koji si zaradio i to je to, ostalo sve isponova

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
16 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm

Kakva je situacija, jel se isplati uzeti Insurgency Sandstorm?

BF3:fluffy_inside
7 godina
protjeran
offline
Re: Insurgency Sandstorm
Wolf88 kaže...

Kakva je situacija, jel se isplati uzeti Insurgency Sandstorm?

 da

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
12 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Insurgency Sandstorm

ima zaintersiranih za squad up uz voice chat?

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Insurgency Sandstorm
.... ne, igru se za sad ne isplati kupovati.... pitanje je dali ce ikad.... broj igraca je mizeran...https://steamspy.com/app/581320
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Insurgency i Rising Storm, Squad i takve igre nikad nisu imali nešto više igrača. Uvijek oko 1000-2000 ali zato gotovo svi znaju kako se igra i dosta je dobar community. To je taj dedicated community koji svakodnevno igra.

 

 

Bitno da ima par servera u tvojoj regiji.

Moj PC  
4 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Insurgency Sandstorm
...tesko da ce devovi suzu ili kap znoja pustit da na vrijeme isprave ili unaprijede igru za tako mali broj igraca.... a niti imaju kvalitetan feedback.... steta, ali ne isplati se dat pare (koje sam dao).....
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Insurgency Sandstorm
Tallahassee kaže...
.... ne, igru se za sad ne isplati kupovati.... pitanje je dali ce ikad.... broj igraca je mizeran...https://steamspy.com/app/581320

 ova izjava nema veze sa vezom.

nikad nisam imao problema sa pronalazenjem servera (coop i multi) tako da i ako igra igru 100 ljudi, a ja pri tome mogu normalno igrati (bez da se brinem koliko igraca istovremeno igra, ne cekati dugo) to je normalnom igracu dosta.

ako cemo sad ici analizirati koliko koja igra ima igraca, mozda 10 igri sve skupa bi na kraju igrali.

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
10 godina
protjeran
offline
Re: Insurgency Sandstorm
...mozda zato trazis ekipu za igranje putem foruma, kad je vec navala.... pfffff.....
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm

ima igara sa malim playerbaseom ali je konstanta.

Tipa wargame,pa i prvi insurgency. Ali meč se UVIJEK nadje. To je ekipa koja kostantno igra i slazem se,mali brojevi neznace ništa za ovakve naslove.
Bilo ih je in the past,opstaju...

8 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Day of Infamy je znao imati i manje od 1000 igraca online pa sam svejedno u bilo koje doba dana mogao naći pun server i igrati nesmetano. Tako da ta priča o malom player base-u kao problemu ne drži vodu

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Insurgency Sandstorm
Tallahassee kaže...
...mozda zato trazis ekipu za igranje putem foruma, kad je vec navala.... pfffff.....

 mozda trazim ljude s istog govornog podrucja?

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
10 godina
protjeran
offline
Insurgency Sandstorm

.... a mozda su u sumi?.... mali playerbase los ili slab odziv devova, kad tu jos dodas faktor ocekivane zarade koja nije postignuta to samo ide prema gorem....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm
Tallahassee kaže...

.... a mozda su u sumi?.... mali playerbase los ili slab odziv devova, kad tu jos dodas faktor ocekivane zarade koja nije postignuta to samo ide prema gorem....

 A možda da se prestaneš zamarati sranjima?  Neke igre jednostavno imaju mali community ali su zato privrženi igri. To što pita ovdje na forumu je kako bi se ekipa s foruma skupila, a ne zato jer nam igrača.

Mnoge ovakve igre zarađuju dosta kako bi davali besplatni sadržaj i fiksali igru. Ne moraju svi biti pohlepni kao PUBG corp pa iskorištavati što imaju veliki broj igrača i prodaju im skinove za 20 eura svak 2 tjedna.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 19:23 (Jack Sparrow).
10 godina
protjeran
offline
Re: Insurgency Sandstorm
...opet ti, pa iskaces iz pastete viseeee.... bog zna kolko sam igrao Insurgency, ono sto ima vise veze od onoga sto ti spominjes i jos uvjek veci playerbase od Sandstorma.... a htio sam da se ljudi zakace, ali nisu.... sve je krenulo sa pitanjem jel se isplati sandstorm ti provociras iz svinjskog crijeva pubgom....
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm
Tallahassee kaže...
...opet ti, pa iskaces iz pastete viseeee.... bog zna kolko sam igrao Insurgency, ono sto ima vise veze od onoga sto ti spominjes i jos uvjek veci playerbase od Sandstorma.... a htio sam da se ljudi zakace, ali nisu.... sve je krenulo sa pitanjem jel se isplati sandstorm ti provociras iz svinjskog crijeva pubgom....

 playerbase je veći možda zato jer je igra bila za 1 dolar na HIB, ili možda zato jer je bila besplatna jedno vrijeme? Ili možda jer je Sandstorm zahtjevnija igra, pa neki ni ne mogu prebaciti na novi?

 

Ali svejedno trenutno Sandstorm igra duplo više ljudi od prvog, tako da ne trabunjaj.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice