Kingdom Come Deliverance

poruka: 303
|
čitano: 87.254
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Kingdom Come Deliverance

Bila je neka alfa/beta verzija na divljim stranicama cini mi se ima vec vise i od godine. Skinuo to da vidim o cem se tu radi i ostao fasciniran. Niakada nisam igrao igru koja mi je dala taj osjecaj da sam u svijetu kao sto je to bio slucaj sa ovom igrom, jednostavno, velicina objekata i omjeri u igri su genijalni, kao da si u pravoj kuci ili prostoriji kada si u igri tamo, nevjerovatno. Neke stvari su mi se svidjele u igri, neke bas i ne, ali tada je to bilo poprilicno nedovrseno. Nestrpljivo ocekujem ovu igru i bas me zanima kako ce biti primljena kod sire publike.

Destoreyr of noobs killer of universe hahahaha
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Kingdom Come Deliverance

I ja sam probao, igra izgleda bolesno, šume izgledaju bolje nego u stvarnosti, no taj demo level je bio prazan s par npc-ova i jako malo detalja, sto se za prirodu nemoze reci, uglavnom dosta malo sadrzaja valjda ce u finalnoj inačici to biti "nakrcano" barem kao u Skyrimu!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

 

Likna pocetku je CEO WarHorsea, a izgleda kao

Bloody Barron iz W3.

 

Takodjer je u jednom videu spomenuo da zeli igru koja ima otvorenost kao Skyrim,

pricu ispricanu kao Witcher, okruzenje kao Mount & Blade te tezinu borbe kao Dark Souls.

 

https://www.youtube.com/channel/UCIqUdfkbYmCGM-YRmk28zCg/videos

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2018 8:00 (Čitatelj).
10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

U traileru su također spomenuli Hrvatsku, od 2013. cekam tu igru, kako fantasticno izgleda.

Battlelog: D3lBoy-00
7 godina
protjeran
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Ne brini, HR je samo u sklopu AU monarhije, oni su u ovoj prici "zlikovci". A gdje bi drugdje nasa divlja plemena.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Čitatelj kaže...

Ne brini, HR je samo u sklopu AU monarhije, oni su u ovoj prici "zlikovci". A gdje bi drugdje nasa divlja plemena.

 Sjedi 1.

Destoreyr of noobs killer of universe hahahaha
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2018 19:20 (Destroyer Of Noobs).
7 godina
protjeran
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Tako se spominje - makar pricu jos nitko ne zna. Al sumnjam da to seting iz 1408.

6 godina
neaktivan
offline
Kingdom Come Deliverance

AU monarhija nastaje 1867. godine... U ovo vrijeme je Hrvatska bila u sklopu Ugarsko-Hrvatskog kraljevstva kao sto je i rekao lik u traileru. Nakon prodiranja turaka dalje ka zapadu i pucanja odbrane na Vrbasu, pada Jajca i Bihaca Hrvatska je dosla pod okrilje Habsburske Monarhije koja je bila dio Svetog Rimskog Carstva.

Destoreyr of noobs killer of universe hahahaha
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Čuj austro ugarska u 15. stoljeću 

 

Žigi koji se spominje u igri je Mađarsko - hrvatski kralj, muž Barbare Celjske. Radnja igre je rano 15. stoljeće, izgled oklopa i oružja u igri je vjerna kopija stvarnih, a ekipa iz Warhorse-a je u više navrata posjećivala Bitku u Libušinu (bitka za Prag) za inspiraciju. 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 9:42 (quickr).
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Zadnje vrijeme jako pratim igru...

Skinuo sam i tu betu da vidim šta i kako i dojmovi su dosta dobri...

Treba napomenut da je to praktički dvije godine stara alpha!!

 

Performanse su ubitačne! Apsolutno max postavke igra radi na cca 30 FPSa, (Ryzen 5 / DDR4 / RX 480 8GB) uz konstantni stuttering.
No oni koji su imali priliku probati najnoviju verziju igre kažu da je to riješeno kao i poping objekata i raslinja.

Sljedeće - igra izgleda prebolesno dobro!! Jednostavno nevjerovatno; evo slika i jedan video šta sam uhvatio; šuma izgleda kao šuma... Zbilja vrhunski! Fali malo više interakcije sa raslinjem no ipak je prisutno vidjevši po zadnjim gameplay videima no ipak ne u količini kao napr u AC: Origins.

*igra podržava 21:9 format, osim menija koji su 16:9!


Evo jedan video sa max postavkama uz užasni stuttering no opet treba napomenut da je to dvije godine stara alpha!

 

Nadalje, interesiralo me dali naš lik ima tijelo ili smo lebdeće ruke i dobro je, tijelo je tu

 

Kada sam se dotakao toga odmah da se nadovežem na kretanje našeg lika i jahanje...
Kada upravljamo sa likom on ima neku težinu i imamo osjećaj da upravljamo nekim i nečim; isto tako jahanje, čini mi se totalno drugačije od drugih...
Možda će imati probleme oni kojima smeta head bobbing

 

Probao sam tutorial i borba je totalno drugačija od drugih; stamina je jako bitna, timing, imaju combo udarci, parry...
Samo se nadam da je u finalnoj verziji stavljena vibracija na gamepad kod borbe...

Moj prvi pokušaj borbe i tako sam loš da je to užas!!

*neznam ni sam kako sam se sagnuo na 0:20 niti kako sam ga na 0.33 udario sa drškom mača u glavu... 

 


Također prateći igru zadnjih dana kažu da je i ta reakcija i ponašanje AIa u borbi drastično popravljena ili pak potpuno promjenjena od ove inačice!


Zvuk je dobar; HyperX Cloud i šetajući šumom zvukovi ptica, šuškanja itd su super, kao i udarac pri susretu dva mača te koraci našeg lika.
Malo mi je čudan zvuk kada po armoru opalimo nekog lika no šta ja znam, možda je to tako bilo u to vrijeme kada su se tamburali...

___________________

 

Ovdje je dobar članak na PC Gamer stranici za pročitati u kojem ima i video kako izgleda alkemija i može se samo reći - VAU!!

 

Također zanimljivo je da knjige, zapravo čitamo u igri, a ne izleti neki font na ekran...

 

 

Dobar developer video ili dva da malo vidimo gameplay u inačici sa zadnjeg E3 ili tako nekako...

 

Ovaj mi je odličan:

 

 

 

__________________

 

Tu je i preview uz spoilere, iako već viđeno u trailerima i znamo šta će biti ipak upozorenje!
Na trenutke izgleda kao neki AAA naslov dok onda opet padne na indie AA...
Pokolj sela i pojava vojnika na brdu izgleda vrhunski...

*na službenim forumima sam našo da ovaj šta igra ima slabije računalo i da ovo nisu max postavke te je zato toliki poping; a čini mi se istina jer mislim da ni u onom mom videu iz dve godine stare bete nema tolikog popinga na ultra postavkama!

 

 

Ako svijet bude dobro realiziran neće me sekirat lošije facijalne animacije... Jer kao šta sam gore napisao ovaj preview napda na selo na trenutke izgleda vrhunski, a na trenutke se vidi da nema AAA studio budžeta!
Sve drugo djeluje odlično zamišljeno pogotovo armor sustav baziran na layerima! Onih par videa gdje pokazuju tri ili četiri načina za riješit određenu situaciju daju samo bolji dojam. Iako mislim da stealth animacije tj ponašanje prije samog početka animacije treba biti ispeglano i nadam se da je... Isto developer i dalje tvrdi da se igra može preći bez da ubijemo ikoga osim naravno par ključnih likova

 

__________________

 

Likovi u igri:
*koliko sam skužio korišten je motion capture, ali facijalne animacije su rađene posebno...

 

 

_________________

 

Inače onaj zadnji trailer na francuskom zvuči kao neki pravio europski film i djeluje odlično!

 

_________________

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 12:35 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 3
10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Ovo će biti turbo uber igra ili slijedeći Duke Nukem: Forever. Strahujem za ovo drugo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Kingdom Come Deliverance

Pratim razvoj od 2011, a beko sam ga cim se moglo 2012-te. Dugo nije bilo tako atmosfericne igre. Zapravo jos od originalne mafije. Nista cudno obzirom da isti lik stoji iza obe igre. Tko god voli pricu, otvoreni svijet i interakciju, ovo ce mu biti igra koju ce dugo pamtiti.

 

Jedva cekam.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Zanimljivo, trenutno treća igra po prodaji...

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Odlicno, ali mislim da ce vecina bit razocarana. Ovo je totalno drugi format RPGa, igrao sam betu i meni takve slow paste avanture pašu masu. No znam da je vecina više navikla na epic glazbu i spamanje lijevog klika dok dvoglavi zmaj napada selo, rađe nego skupljanje uglja i kopriva jer neko u selu ima proljev (prava misija).

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 22:29 (D3lBoy).
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Samo da ne razočara u priči i prezentaciji svijeta...

Šta sam probao i vidio borbu meni paše nešto drugačije...

Kao šta sam reko kretanje lika je odlično i ima "težinu"...

 

Ako kritika i igrači budu zadovoljni vjerovatno uzimam day one za 30 eura!

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Također se bojim da ce vecina price biti ispricana kroz cutsceneove, rekli su da ima preko 4h cutsceneova u igri + Daniel Vavra je bio glavni za Mafiu 1 i 2 koje su također bile ponajviše odrađene kroz cutsceneove - Smrti bitnih likova itd. Iskreno nemam toliko problema s tim, pošto sam obožavao te dvije igre, ali mislim da je dosta ljudi preorderalo zbog grafike i combata, ali ce biti razocarani kad skuze da je combat spor i lock on (što je malo iritantno).

No ja sam rekao, meni je game of the year pa taman da berem koprive cijelu igru, atmosfera mi je toliko dobra da mi ništa drugo nije toliko ni bitno.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Par pitanja odgovora od danas sa reddita:

Can you use weapons from horseback?
Absolutely, including your bow as well

Hi all! I wanted to ask if the whole map will be available from the start, or will it be unlockable, or somehow divided into parts? 
The whole map will be there, but most of it will be filled in with clouds, so you won't be able to see places until you explore them

Is the combat AI the same that it was in the beta or have you guys tweaked it at all for full release?
The combat AI has come a very long way since the beta. More fluid, better animations, better sound, etc

How much playtime can we expect? And will there be DLC’s or new features in the future?
Around 50. A thorough play-through can be 100+. We will continue to support our game after release

Will there be an alternative of making money to the usual business in RPG's, which is looting everything that has slight value and selling it?
There will be jobs (certain quests) where you can earn money, along with playing the dice mini-game and a few others too

Tell us: what makes your game special? What makes it different compared to other games in the same genre, what aspect of your game do you enjoy the most?
At your disposal is a diverse world full of endless options: use your reputation and charisma to investigate crimes and influence the inhabitants of the region to guide you on your quests. Overcome obstacles in multiple ways, either with diplomatic skills or with brute force. Use various weapons, craft supplies, take part in historical battles, participate in castle sieges or master sword-fighting. The path that awaits you is full of tough decisions, dirty quests, unexpected storyline twists, bloody conflicts and much more!

Can you speak to the relative difficulty of the game? 
Difficult but easier than Darksouls

How does reading work when you're illiterate? Is it just an opinion modifier and players will still be able to read the text in books?
At first, when you try to read, the letters will be scrambled and it will be difficult to understand. The more books you read, the easier this will become!

Is there a cold/warmth system in the game?
Our game takes place in the Summetime, so it won't be cold. However, there will be rain and this will affect certain things in the game

What is the level cap of Henry?
20

Does the game have different difficulty settings?
No, if you want your life to be easier then you better train your character well.

Will the game have jousting tournaments in it?
There will be tournament arenas

Whats the performance like on PS4 PRO?
1080p, 30 FPS

Whats the performance like on PS4
990p and 30fps

Will Nvidia SLI be supported
Yes

Do the PC recommended system requirements, (Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz, AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz / Nvidia GPU GeForce GTX 1060, AMD GPU Radeon RX 580) mean 1080p at 60fps high settings?
Around 45+ FPS on high to very high setting are possible with the recommended system requirements.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

pratio sam igru još prije dvije godine skoro, sve mi je izgledalo super i baš me zanima kako će ispasti realan svijet bez magije, al ono što me jako smeta je to glupo kretanje likova, baš mi svi izgledaju ko drvene lutke, nadam se da će to biti malo poboljšano kad izađe

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Prednaručio jučer, slučajno naletio na igru pregledavajući Steam, poslije par sati YouTubea vidim da ću imati i više od 100 sati zabave poznavajući svoju detaljnost (sporost). Izvrsno!

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Ima li tko ikakvih iskustava s igrom? jel se isplati prednaručit? Ne bih se htio opeć a izgleda mi fenomenalno!

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Ja cu cekati verziju sa GOG-a, jer nece biti DRM-a, i podrzavat ce sigurno modove.

10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Nisam mogao izdržat! Preorder napravljen! Sutra točno u poden je vani!!! 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Azmo kaže...

Nisam mogao izdržat! Preorder napravljen! Sutra točno u poden je vani!!! 

 

javljajte što prije dojmove 

10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Ja se samo bojim da igra bude jako bugirana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Glavno pitanje je...imal battle royale mod xD
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Jedino sto mi do sad smeta je to, sto ce preorderane igre imati bonuse.

 

Smeta mi taj nacin rada - trebali su se drzati provjerenog kao kod CDPR-a - da svi imaju jednako iskustvo,

svi imaju besplatne DLC-ove, bez dodatnih uvjeta, te da su svi igraci, na racunalima i na konzolama jednako nagradjeni.

10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Manje od 24 h!!! Je i mene živcira taj način. A hoću kompletno islustva pa sem preorder.

 

BTW ne mogu vjerovat da nema interesa za ovu igru.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2018 13:37 (Azmo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Bit ce bugova, bez obzira koliko se oni trudili Cryengine je kaos engine, jedino izgleda dobro. No AI, kretnje itd. je uvijek bilo cudno i zbugano.

Strah me tog hypea po youtubeu i steamu a nitko nije ni igrao, uspoređuju sa Skyrimom, ne može bit dalje od skyrima, jedina poveznica im je sto su first person RPG. Igra je puno sporija od skyrima, meni se to sviđa ali vecini nece ziher.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2018 13:39 (D3lBoy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Kingdom Come Deliverance
doktor1 kaže...

Par pitanja odgovora od danas sa reddita:



Whats the performance like on PS4 PRO?
1080p, 30 FPS

Whats the performance like on PS4
990p and 30fps

Will Nvidia SLI be supported
Yes

Do the PC recommended system requirements, (Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz, AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz / Nvidia GPU GeForce GTX 1060, AMD GPU Radeon RX 580) mean 1080p at 60fps high settings?
Around 45+ FPS on high to very high setting are possible with the recommended system requirements.

 

\o/\o/\o/\o/\o/

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice