Kingdom Come Deliverance

poruka: 303
|
čitano: 87.358
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
dado16 kaže...
Bogami i jogurt verzija izasla...

 Zlo!

 

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Zanima me koliko će im trebat za prvi patch. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Odlicno, torrent vani, a ja preorderao prije 15h, jos nisam dobio key. Ok, hint za ubuduce...

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Kingdom Come Deliverance

Pa zar nije vec prvi dan izasao patch od 23 gige ?

Znam da su se sprdali sa time sinoc na twitchu. Ili sam nesto krivo pohvatao...

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2018 12:11 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Očito hint gdje da ne uzimaš ključeve?
10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

G2Play, prije nisam imao loših iskustava, al' ovo je katastrofa, kaže support "nismo imali keyeve pa zato kasne, i dobit ce te tokom dana". Reko "zašto prodajete ako nemate kljuceve?", kaže "To i je poanta pre-ordera", reko "poanta pre-ordera je da igraš igru cim izađe", kaže "i ja sam uzbuđen za tu igru".....

GTA V all over again, kad su pirati igrali igru na veliko, a ja pre orderao sa rockstarove stranice i skidao 4kb/s dva dana jer su im serveri katastrofa.

Battlelog: D3lBoy-00
10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Ja ako kupujem tak to je G2A ili Kinguin. Imao sam samo jednom problem na Kinguinu i to sa Lord of the rings Shadow of war gdje iz nekog razloga nisu imali više ljučeva i iste sekunde sam dobio pare nazad.

 

Inače htio sam i KC:D kupit tak al sam na kraju naSteamu uzeo jer razlika nije bila velika, a i podrška devovima na taj način! :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Ako želite podržati devove onda preko steam-a ili direktno sa web-a developera. Inaće komotno možete sa torrenta skidat jer devovi ne vide ni lipe od vaše kupnje preko g2p, g2a i ostalih dodgy stranica. 

15 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Isprobao i na mom kompu super radi, sve na high...mal je retardirano sto ne mozes save-at igru kad hoces, nego moras bas citavu misiju preci da bi save-o...a bogami su dugacke
battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
protjeran
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
dado16 kaže...
Isprobao i na mom kompu super radi, sve na high...mal je retardirano sto ne mozes save-at igru kad hoces, nego moras bas citavu misiju preci da bi save-o...a bogami su dugacke

 Koja rezolucija?

15 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Paolo Maldini kaže...
dado16 kaže...
Isprobao i na mom kompu super radi, sve na high...mal je retardirano sto ne mozes save-at igru kad hoces, nego moras bas citavu misiju preci da bi save-o...a bogami su dugacke

 Koja rezolucija?

 1920x1080

 

edit: i dosta ima ucitavanja igra, svaki dijalog treba da ucita...budem probao prebacit na ssd

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2018 14:38 (dado16).
6 godina
protjeran
offline
Kingdom Come Deliverance

Čudne su mi tvoje preformanse. Tamo lik u recenziji ima ogromne dropove i stuter sa 6600K i GTX 1080 na FHD rezoluciji...

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2018 14:44 (Paolo Maldini).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Ja ima da ga vrtim sve na max bez problema! 

 

Al ne brinite. mjesec dva i sve će se srediti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Paolo Maldini kaže...

Čudne su mi tvoje preformanse. Tamo lik u recenziji ima ogromne dropove i stuter sa 6600K i GTX 1080 na FHD rezoluciji...

 Gle, nemam ništa od laganja, niti mi je poanta to....meni super radi, bojao sam se bas tih dropova al apsolutno super radi....mozda igra podrzava više jezgri? tu je amd jaci

battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
protjeran
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
dado16 kaže...
Paolo Maldini kaže...

Čudne su mi tvoje preformanse. Tamo lik u recenziji ima ogromne dropove i stuter sa 6600K i GTX 1080 na FHD rezoluciji...

 Gle, nemam ništa od laganja, niti mi je poanta to....meni super radi, bojao sam se bas tih dropova al apsolutno super radi....mozda igra podrzava više jezgri? tu je amd jaci

 Ok, samo uočavam kontradiktorne informacije po webu. Vraga je jači taj tvoj FX, to nije pravi 6-jezgreni proc a IPC mu je koma u odnosu na 6600K.

13 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

A ono, nije loše... za sada

 

 

16 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
dado16 kaže...
Paolo Maldini kaže...

Čudne su mi tvoje preformanse. Tamo lik u recenziji ima ogromne dropove i stuter sa 6600K i GTX 1080 na FHD rezoluciji...

 Gle, nemam ništa od laganja, niti mi je poanta to....meni super radi, bojao sam se bas tih dropova al apsolutno super radi....mozda igra podrzava više jezgri? tu je amd jaci

 Cuj, sumnjiv si nam malo!

 

\o/

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
15 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
skinite i probajte i vi :)...da nije ko PUBG ,iste konfe svima drugacije radi
battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Pa nije isto, jest da tvoje pare ne idu direkt devovima, ali i g2play npr. mora kupit te kljuceve (ne znam po kojoj cijeni), tako da u neku ruku je.

Inace stigao je key napokon, htio sam prvo igru uzet Bitcoinom, al' sam se onda sjetio 2014. kad sam frendu dao 2 Litecoina za Armu 3.... Ilitiga po današnjim cijenama oko 2.000kn (ili da sam ta 2 litecoina prodao po naj vecoj cijeni, dobio bi 4.557kn )

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
D3lBoy kaže...

Pa nije isto, jest da tvoje pare ne idu direkt devovima, ali i g2play npr. mora kupit te kljuceve (ne znam po kojoj cijeni), tako da u neku ruku je.

Inace stigao je key napokon, htio sam prvo igru uzet Bitcoinom, al' sam se onda sjetio 2014. kad sam frendu dao 2 Litecoina za Armu 3.... Ilitiga po današnjim cijenama oko 2.000kn (ili da sam ta 2 litecoina prodao po naj vecoj cijeni, dobio bi 4.557kn )

 Ili kupi kako bog zapoveda ili si kriminalac 

 

\o/

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
7 godina
protjeran
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Tako je, pricekajte GOG, jer Steam uzme Devovima dobar dio kolaca, a na GOG-u zarade najbolje.

16 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
quickr kaže...

Ako želite podržati devove onda preko steam-a ili direktno sa web-a developera. Inaće komotno možete sa torrenta skidat jer devovi ne vide ni lipe od vaše kupnje preko g2p, g2a i ostalih dodgy stranica. 

To su sve spekulacije!

Najbolje mi kada pročitam kako su to npr ključevi ukradeni kada se ukradu fizičke kopije... Jer eto, kada god izađe nova igra odmah se presretne kamion sa fizičkim primjercima i opustoši... I tako za svaku igru.

13 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
doktor1 kaže...
quickr kaže...

Ako želite podržati devove onda preko steam-a ili direktno sa web-a developera. Inaće komotno možete sa torrenta skidat jer devovi ne vide ni lipe od vaše kupnje preko g2p, g2a i ostalih dodgy stranica. 

To su sve spekulacije!

Najbolje mi kada pročitam kako su to npr ključevi ukradeni kada se ukradu fizičke kopije... Jer eto, kada god izađe nova igra odmah se presretne kamion sa fizičkim primjercima i opustoši... I tako za svaku igru.

 Može biti rekla-kazala, špekulacije i fake news ali ima materijala na netu za istraživati kome se da. Mene je uvjerila izjava nekolicine samih developera koji su izjavili da bi radije da im se igra skine sa torrenta nego kupi preko g2p/g2a. 

 

Tko voli nek izvoli. 

16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Zar zbilja nitko nikad nebi nešto poduzeo po pitanju tih stranica ako distribuiraju ukradenu robu!?

Nebi se kladio. Čito sam i ja da su to rekli neki developer, ali koiliko je developera u svijetu i ako to kaže njih nekolicina to postaje bitno?

 

Inače totalni off, baš igram igru i zasada sam zadovvolja, čak su neke stvari iznad očekivanja..

kretanje lika je fantastično!

No više dojmova večeras kada malo duže provedem vremena u igri...

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Kingdom Come Deliverance

da ne spojlam, razvalio me kraj prvo questa. totalno ludilo. 

 

kratki feedback- znaci desava mi se da NPC-ovi mijenjaju odjecu kako im se priblizavam, da im fale noge ili glava... u glavnom, grozno za igru koja je full release. unatoc tome, sjajna je i imam osjecaj da ce bit jos bolja. 

 

sta se tice performansi... imam i5-4460, gtx750ti i 8Gb RAMa, dakle samo malo bolje od tostera. na default mi je sve na low i to dosta lose izgleda. onda sam namjestio na medium sve i ne vidim neki hit na performansama, a izgleda nemjerljivo bolje.

Moj PC  
1 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Sad znam da treba kupit game.Tnx
13 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Nekako mi par dosadna bez fantasy elemenata kao skyrim...ali dobro, bumo vidjeli

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Ajme kako igra izgleda, strašno, bolja grafika nego u beti, trava se krece na vjetru, vjetar se cuje onako baš ko zapravo. Naravno da moram ic radit cim se skinula...........

I bome treba dobar GPU za igru, moj 1070 radi na 100%, CPU na nekih 60%. I imam 30-40fpsa na ultra high 2560x1440. Ovakva grafika i atmosfera vrijedi žrtvovanja fpsa. Brzinsko pitanje pošto nemogu sad guglat, kako disableat motion blur zauvijek, ima li vec neki .cfg? Znam da se može kroz konzolu, ali svaki puta se mora zasebno.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

I ja cu kasnije zaigrati pa cemo moci dati konacni sud o performansama igre!

 

\o/

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
D3lBoy kaže...

Ajme kako igra izgleda, strašno, bolja grafika nego u beti, trava se krece na vjetru, vjetar se cuje onako baš ko zapravo. Naravno da moram ic radit cim se skinula...........

I bome treba dobar GPU za igru, moj 1070 radi na 100%, CPU na nekih 60%. I imam 30-40fpsa na ultra high 2560x1440. Ovakva grafika i atmosfera vrijedi žrtvovanja fpsa. Brzinsko pitanje pošto nemogu sad guglat, kako disableat motion blur zauvijek, ima li vec neki .cfg? Znam da se može kroz konzolu, ali svaki puta se mora zasebno.

 pa trava se micala i u beti staroj 2g, zvuk vjetra je bio tu takoder, igra je trenutno zahtjevnija od crysisa 3 pa ako ste vrtili njega ovo cete malo teze!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice