Kingdom Come Deliverance

poruka: 303
|
čitano: 87.571
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Mene strah tako nečega pa razmišljam sačekat taj patch...

Neznam...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Kingdom Come Deliverance

ja u 30 sati nisam naisao na gamebreaking bug. bugova je bilo, ali vise su to glitchevi di lik prodje kroz lika, nista gamebraking. jedan me bug me se posebno dojmio i govori o tome koliko slobode igra daje.

 

u onom questu kad MILFači iz Tanenberga treba donijeti krunu, konja i vino... dodjem do Sasaua pred kucu ovog lika koji treba izradit krunu... i tipa nigdi... vidim stepenice i krenem gore i igra mi jeddnostavno ne da po stepenicama. obicem jos prostoriju i naidjem na neke ljestve, isto vode na prvi kat kud i stepenice. 

 

Popnem se gore i kroz neke backve i sanduke vidim dva lika iz svijece. Preskocim preko to ropotije i dodjem do tipa koji mi treba dat krunu. Sve odradim i normalno sidjem niz stepenice. Drugi dan opet moram nesto kod lika i zatrcim se i normalno se stepenicama popnem na kat. ja to zovem Bug Quest :D 

 

Inace, imam stari potato i5-4460/8Gb RAM/GTC 750Ti i igra odlicno izgleda. Skinuo sam drajvere od nVidije posebno za igru i namjestio auto-setting za grafiku. Sve na low, draw distance na duzinu Henrijevog nosa. NPC-ovima se ne iscrtavaju glave, kako im se priblizavam tako im se loadaju slojevi odjece... grozno... dignem graphics setting na medium i draw distance na nekih 30 posto i sad igra sljaka ko zmaj. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.2.2018 21:53 (jovial).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
jovial kaže...

ja u 30 sati nisam naisao na gamebreaking bug. bugova je bilo, ali vise su to glitchevi di lik prodje kroz lika, nista gamebraking. jedan me bug me se posebno dojmio i govori o tome koliko slobode igra daje.

 

u onom questu kad MILFači iz Tanenberga treba donijeti krunu, konja i vino... dodjem do Sasaua pred kucu ovog lika koji treba izradit krunu... i tipa nigdi... vidim stepenice i krenem gore i igra mi jeddnostavno ne da po stepenicama. obicem jos prostoriju i naidjem na neke ljestve, isto vode na prvi kat kud i stepenice. 

 

Popnem se gore i kroz neke backve i sanduke vidim dva lika iz svijece. Preskocim preko to ropotije i dodjem do tipa koji mi treba dat krunu. Sve odradim i normalno sidjem niz stepenice. Drugi dan opet moram nesto kod lika i zatrcim se i normalno se stepenicama popnem na kat. ja to zovem Bug Quest :D 

 

Inace, imam stari potato i5-4460/8Gb RAM/GTC 750Ti i igra odlicno izgleda. Skinuo sam drajvere od nVidije posebno za igru i namjestio auto-setting za grafiku. Sve na low, draw distance na duzinu Henrijevog nosa. NPC-ovima se ne iscrtavaju glave, kako im se priblizavam tako im se loadaju slojevi odjece... grozno... dignem graphics setting na medium i draw distance na nekih 30 posto i sad igra sljaka ko zmaj. 

 

 

 meni ne ocitava kosu likovima, nekad ucita nekad ne, i onda tek nakon par sec ucita....postavke na very high jedino texture na ultra....trenutno mi na hddu, morat cu testat na ssd

battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
dado16 kaže...
jovial kaže...

ja u 30 sati nisam naisao na gamebreaking bug. bugova je bilo, ali vise su to glitchevi di lik prodje kroz lika, nista gamebraking. jedan me bug me se posebno dojmio i govori o tome koliko slobode igra daje.

 

u onom questu kad MILFači iz Tanenberga treba donijeti krunu, konja i vino... dodjem do Sasaua pred kucu ovog lika koji treba izradit krunu... i tipa nigdi... vidim stepenice i krenem gore i igra mi jeddnostavno ne da po stepenicama. obicem jos prostoriju i naidjem na neke ljestve, isto vode na prvi kat kud i stepenice. 

 

Popnem se gore i kroz neke backve i sanduke vidim dva lika iz svijece. Preskocim preko to ropotije i dodjem do tipa koji mi treba dat krunu. Sve odradim i normalno sidjem niz stepenice. Drugi dan opet moram nesto kod lika i zatrcim se i normalno se stepenicama popnem na kat. ja to zovem Bug Quest :D 

 

Inace, imam stari potato i5-4460/8Gb RAM/GTC 750Ti i igra odlicno izgleda. Skinuo sam drajvere od nVidije posebno za igru i namjestio auto-setting za grafiku. Sve na low, draw distance na duzinu Henrijevog nosa. NPC-ovima se ne iscrtavaju glave, kako im se priblizavam tako im se loadaju slojevi odjece... grozno... dignem graphics setting na medium i draw distance na nekih 30 posto i sad igra sljaka ko zmaj. 

 

 

 meni ne ocitava kosu likovima, nekad ucita nekad ne, i onda tek nakon par sec ucita....postavke na very high jedino texture na ultra....trenutno mi na hddu, morat cu testat na ssd

 ne znam, meni je bio problem sa depth of field/view.. stajaznam, u glavnom sa tim kad pocne loadad teksture. Cini mi se da je kod tebe nesto drugo. Probaj smanjit shadere/shades/ nesto se poigraj sa postavkama.

10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Haha odlican video

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
3 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
D3lBoy kaže...

Haha odlican video

 4:08, pao sam sa stolice. Prejako.

Eye In The Sky
12 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
D3lBoy kaže...

90% modova su samo da olakšaju igru, ovo je drugacija igra i treba biti tako spora i komplicirana, da te tjera da razmislis prije svojih akcija. A ne F5 i ubit pol sela, sve je jeftino i dobavljivo, lockpick je lagan... Totalni dumb down igre.

 Iskreno to sve ovisi kako koristis modove. Ja koristm ovaj za lockpick jer mi se ne svidja mehanika za lockpick ,i dalje se moram potrudit za chestove za koje nemam skill a za ove ostale jednostavno nezelim igrat po meni bezvezan minigame. Isto vrijedi za savegame koji mi je najdrazi mod. Nekad nemam vremena što zbog posla što zbog obaveza igrat po 40ak min bez sejvanja,ja volim sejvat kad rijesim bitne dijelove questa i kad idem nekud van,nekad nemogu sejvat a izlazak iz igre bez sejvanja nije opcija...Ovak fino koristim to ne kao f5 quick save nego kao master save kad moram ici od kompa svojim poslom. I da ti pravo kazem ko god je napravio mod je pogodio u sridu (barem što se mene tiče). Ne olakšava igru,samo je convenient jer ono,nisam na konzoli jebenoj...

10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Izbacili su iz igre Volumetric fog, no moguce ga je aktivirati u konzoli samo upisite "e_volumetricfog 1". Ili napravite .cfg gdje to zaljepite, meni igra izgleda puno bolje sa VF, pogotovo pri zalasku sunca.

OFF OFF
ON ON
Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 0:55 (D3lBoy).
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

volumetric fog je dost heavy na resursima,tak da oprez s postavkom :D

13 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Jel se isplati uzet igra za nekog tko nije veliki rpg freak već nema što igrat, a fali mu ''skyrim'' neki da malo riješava kvestove?

Koliko je borba teška?

Story zanimljiv?

side questovi?

 

hvala.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
fila2208 kaže...

Jel se isplati uzet igra za nekog tko nije veliki rpg freak već nema što igrat, a fali mu ''skyrim'' neki da malo riješava kvestove?

Koliko je borba teška?

Story zanimljiv?

side questovi?

 

hvala.

 Da, iako sam ljubitelj elder scrolls serija, jos od daggerfalla,morrowind,oblivion, a najgori od svih skyrim... Odlicna igra sa super pricom, a world je prelijep :)...Borba nije ni slicna skyrimu, teža u svakom slucaju al nije nest atraktivna, pomalo dosadna kad skuzis na koju caku padaju ljudi. :)

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
dado16 kaže...
fila2208 kaže...

Jel se isplati uzet igra za nekog tko nije veliki rpg freak već nema što igrat, a fali mu ''skyrim'' neki da malo riješava kvestove?

Koliko je borba teška?

Story zanimljiv?

side questovi?

 

hvala.

 Da, iako sam ljubitelj elder scrolls serija, jos od daggerfalla,morrowind,oblivion, a najgori od svih skyrim... Odlicna igra sa super pricom, a world je prelijep :)...Borba nije ni slicna skyrimu, teža u svakom slucaju al nije nest atraktivna, pomalo dosadna kad skuzis na koju caku padaju ljudi. :)

 A to me zanima. Nisam veliki fan rpga, tukao sam final fantasye na ps, a na kompu što eldere, što dark messiah, fallout itd...treba mi nešto lagano u vrijeme kad nema igara mog žanra.

 

Budem vidio, hvala puno

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
13 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
fila2208 kaže...

Jel se isplati uzet igra za nekog tko nije veliki rpg freak već nema što igrat, a fali mu ''skyrim'' neki da malo riješava kvestove?

Koliko je borba teška?

Story zanimljiv?

side questovi?

 

hvala.

 Ja bih rekao ne. Možda za par mjeseci kad ispeglaju bugove ali za sada, preporučio bih je samo okorijelim RPG fanovima ili history buffovima. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
quickr kaže...
fila2208 kaže...

Jel se isplati uzet igra za nekog tko nije veliki rpg freak već nema što igrat, a fali mu ''skyrim'' neki da malo riješava kvestove?

Koliko je borba teška?

Story zanimljiv?

side questovi?

 

hvala.

 Ja bih rekao ne. Možda za par mjeseci kad ispeglaju bugove ali za sada, preporučio bih je samo okorijelim RPG fanovima ili history buffovima. 

 

možeš malo detaljnije elaborirati? koji su to bugovi koji bi trebali utjecati na odluku prosječnog igrača da uzme KC:D ili ne?

 

da ne ponavljam sve rečeno u prošlih nekoliko stranica, napisat ću samo da je igra poprilično zarazna i imerzivna. što se tiče mojeg dosadašnjeg iskustva sa RPG-ovima, definitivno sam daleko od nekakvog okorjelog RPG fana, a nisam niti neki veliki history buff (barem što se tiče srednjeg vijeka).

 

gamebreaking bug ili crash u cca. 20 sati igre nisam doživio. jedini bug koji me natjerao u 20 sati igre da igru zagasim i ponovno pokrenem je situacija u kojoj mi je notifikacija "game saved" ostala na screenu permanentno (do reseta igre) iz nekog razloga.

 

kakvo se overhajpano smeće izbacivalo proteklih godina na tržište, neovisno o imenu, količini utrošene love i studiju, ova igra zaslužuje svaku kunu od onih 50€ na Steamu, iako se može reći da je cijena relativno visoka.

 

uglavnom fila, ako tražiš nešto da te preokupira sljedećih nekoliko dana/tjedana, a nisi alergičan na takav tip igara - uzmi. i naravno, ako možeš zanemariti (ponekad smiješne) bugove/glitcheve, tipa konja koji hoda u zid kad ga zovneš.

13 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Zapinjanje za nevidljive objekte

Nemogućnost penjanja po stepenicama

Likovi bez glava u cut scenama

Item-i nestaju pa se nemože završiti quest

Konj koji clippa kroz ogradu i nemože se pomaknut

Likovi koji hodaju gradom i onda samo nestanu

Likovi koji se teleportiraju

Questovi koji se ne pojavljuju na mapi

.

.

.

Da nastavim ili? 

 

Igra je zarazna, igra je imersivna, dok ne naletiš na bug koji te otrijezni šamarčinom i onda krene frustracija. Da se apsolutno razumijemo, KCD mi je već sada GOTY kandidat i to jako ozbiljan. Cijeli vikend je nisam prestao igrat, uvuklo me totalno. A sve to govorim kao osoba kojoj je RPG najdraži žanr pa mogu pregrmiti sve probleme, glitcheve i bugove. Teško mi je biti objektivan kad je igra kao KCD u pitanju. Kad se sjetim koliko dugo sam čekao tako realnu i povijesno točnu igru. 

 

Ali treba biti realan i treba priznati da igra ima problema i da nekome tko nije RPG gamer, možda neće leći. Radije iskreno i otvoreno kažem da igra nije za tu osobu nego da ga nagovaram da kupi pa da osoba onda požali potrošenih para. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 13:09 (quickr).
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Pricas gluposti

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Kant kaže...

Pricas gluposti

 Ponekad zbilja da, pogotovo kad si popijem koju. Ali u ovom slučaju, razilazimo se u mišljenjima i to je ok. Što nije ok je na bilo koji način vrijeđati druge samo zato jer ne dijele tvoje mišljenje 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
quickr kaže...

Zapinjanje za nevidljive objekte

Nemogućnost penjanja po stepenicama

Likovi bez glava u cut scenama

Item-i nestaju pa se nemože završiti quest

Konj koji clippa kroz ogradu i nemože se pomaknut

Likovi koji hodaju gradom i onda samo nestanu

Likovi koji se teleportiraju

Questovi koji se ne pojavljuju na mapi

.

.

.

Da nastavim ili? 

 

Igra je zarazna, igra je imersivna, dok ne naletiš na bug koji te otrijezni šamarčinom i onda krene frustracija. Da se apsolutno razumijemo, KCD mi je već sada GOTY kandidat i to jako ozbiljan. Cijeli vikend je nisam prestao igrat, uvuklo me totalno. A sve to govorim kao osoba kojoj je RPG najdraži žanr pa mogu pregrmiti sve probleme, glitcheve i bugove. Teško mi je biti objektivan kad je igra kao KCD u pitanju. Kad se sjetim koliko dugo sam čekao igru kao KCD. 

 

Ali treba biti realan i treba priznati da igra ima problema i da nekome tko nije RPG gamer, možda neće leći. Radije iskreno i otvoreno kažem da igra nije za tu osobu nego da ga nagovaram da kupi pa da osoba onda požali potrošenih para. 

 

ali si svojim prethodnim postom praktički isključio (iz guzice pišem i karikiram, ali skužit će se poanta) 90% ljudi iz igre kad si rekao da je trenutno za hardcore RPG fanove ili history buffove. kao što rekoh, ne smatram se niti jednim, a mogu čiste savjesti napisati da stvarno uživam u igri (btw, za igru sam se zainteresirao valjda tjedan dana prije izlaska, i to isključivo zato jer već tjednima ne znam što igrati).

 

što se tiče nabrojanih bugova, već sam napisao da do sada nisam doživio (20h igre) niti jedan gamebreaking bug (a u tu skupinu bi ubrojao sve što je vezano za questove - tipa ovo šta si nabrojao da nestaju quest itemi i sl.), što možemo pripisati mojoj nekoj ludoj sreći ili činjenici da je uzorak premal. no, čitajući tvoja dva prethodna posta, a pogotovo tvoju listu bugova, čovjek može steći dojam da ti i takvi bugovi doslovce obilježavaju igru i znatno umanjuju konačni dojam, što u mojem slučaju nije niti blizu istine. neki sitniji bugovi se možda i događaju češće, ali ja to u ovakvome svijetu niti ne primjetim. i za kraj - iskreno, na tvojoj listi doslovno vidim dva buga od njih osam nabrojenih za koje mogu reći da bi me otrijeznili šamarčinom i frustrirali. srećom nisam bio žrtva niti jednog do sada. 

 

edit: typo

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 13:12 (Zvonzi).
16 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Kakav elokventan odgovor. Ja isto lagano čitamovaj podforum, jer me igra iskreno jako zanima, ali ne mislim davati još novce, barem dok je malo ne popegaju. A siguran sam da hoće u narednim tjednima.
7 godina
protjeran
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Jos 8 dana do GoG-a. Igra je u listi, nema pre-downloada.

13 godina
neaktivan
offline
Kingdom Come Deliverance

da ne editiram ponovno prošli post, htio bi još samo dodati da se u principu slažem s drugim dijelom tvog (quickr) zadnjeg posta. u principu, sve se svodi na subjektivni doživljaj i koliko je tko spreman prihvatiti neke manjkavosti zbog višeg cilja (priče, imerzivnosti i predivnog svijeta). poanta je da sam stekao dojam da prenaglašavaš probleme od kojih igra trenutno "pati".

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

sigurno kupujem na prvom popustu/rasprodaji,vjerujem da ce do tada ovo biti ispolirana i bug free igra  , historijska tema i rpg elementi su ono sto me privlaci u ovoj igri ! Zaista odlicna ideja a kao sto rekoh kad se sve ispolira i perfektan proizvod !

 

waaagh
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Smatram da je ne odgovorno prema drugima prikazivati igru u boljem svjetlu nego što ona realno je, bez obzira koliko ti je draga i koliko uživaš igrati. Ako baciš oko na reddit primjetit ćeš da ima poveći broj ljudi koji imaju problema sa igrom, sa mehanikom, sa questovima, sa bugovima. Ti si "imao sreće" jer nisi naletio na ni jedan bug koji bi te recimo spriječio da izvršiš quest. On (fila) možda neće biti te sreće. I šta onda? Na tvoj savjet je čovjek potrošio 50€ a nemože preći igru. Karikiram. 

 

Nisi hardcore RPG igrač, nisi history buff ali igra ti se svidjela. To je ok, opet, njemu možda neće. Klasični coin flip. 


Moje mišljenje, moje stajalište je da ako RPG nije primarni žanr igara koje igraš, ako nisi lud za poviješću, pogotovo srednjevjekovnom, da vrlo vjerojatno nećeš uživati u ovoj igri. Bez obzira koliko je meni ona super zabavna i bez obzira koliko sam ja ovisan o njoj. 

 

Istu stvar govorim za elite dangerous, koji je po meni u top 3 igara ikada vjerojatno, obožavam je ali ima svojih mana i nije za svakoga i to ću uvijek napomenuti tko god me pita kakva je igra. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 13:27 (quickr).
15 godina
odjavljen
offline
Kingdom Come Deliverance

Sasvim je normalno da ovako 'kompleksna' igra boluje od bugova nakon izlaska. Stovise ocekivao bi ih i daleko vise.

Sto se ostaloga tice najbolje je da sva'ko isproba i sam vidi hoce li mu se svidjeti.

Ne bira se niti cokolada na osnovu ambalaze, pa tako ne bi trebala niti igra po tome sto ima lijepu grafiku.

Onaj tko je vise fantasy otjentiran njemu se sigurno nece svidjeti, jer je igra tzv. history based.

Onaj tko trazi neku akciju, isto je tu bas i nece pronaci.

RPG element kao takav je poprilicno jak i to je veliki plus. Ima dobru pricu. E sada...

Kako se kome svidja, ali kako je vec izasla khm khm verzija. Nitko nije sprijecen da proba i, ako mu se svidi kupi.

 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
quickr kaže...

Smatram da je ne odgovorno prema drugima prikazivati igru u boljem svjetlu nego što ona realno je, bez obzira koliko ti je draga i koliko uživaš igrati. Ako baciš oko na reddit primjetit ćeš da ima poveći broj ljudi koji imaju problema sa igrom, sa mehanikom, sa questovima, sa bugovima. Ti si "imao sreće" jer nisi naletio na ni jedan bug koji bi te recimo spriječio da izvršiš quest. On (fila) možda neće biti te sreće. I šta onda? Na tvoj savjet je čovjek potrošio 50€ a nemože preći igru. Karikiram. 

 

Nisi hardcore RPG igrač, nisi history buff ali igra ti se svidjela. To je ok, opet, njemu možda neće. Klasični coin flip. 


Moje mišljenje, moje stajalište je da ako RPG nije primarni žanr igara koje igraš, ako nisi lud za poviješću, pogotovo srednjevjekovnom, da vrlo vjerojatno nećeš uživati u ovoj igri. Bez obzira koliko je meni ona super zabavna i bez obzira koliko sam ja ovisan o njoj. 

 

Istu stvar govorim za elite danegrous, koji je po meni u top 3 igara ikada vjerojatno, obožavam je ali ima svojih mana i nije za svakoga i to ću uvijek napomenuti tko god me pita kakva je igra. 

 

kužim što hoćeš reći, i definitivno si dijelom u pravu i racionalno razmišljaš. pratim subreddit i svjestan sam da ima masa ljudi koji imaju problema, a očito si i ti jedan od njih. ali stojim pri tome da prenaglašavaš "probleme" i bugove koje od kojih igra trenutno "pati".

 

zašto to mislim? evo baš sam na redditu pročitao kako je igru ovaj vikend igralo više od 90k ljudi odjednom. ogroman uzorak i preveliki broj ljudi da na redditu ne bi svakodnevno iskočilo XY postova o nekom bugu/glitchu. ono što želim reći jest da ne bih išao toliko daleko i igru praktički ograničavao na jedan mali postotak gaming populacije (hardcore RPG fanovi i history buffovi) zato jer će neki novi igrač možda naletiti na neki gamebreaking bug. cijena jest malo paprena, ali ako si spreman platiti cijenu ponekog buga, pa ponekad možda i gamebreaking buga, kako bi dobio igru sa odličnom pričom i prelijepim svijetom, onda kupi. ako tražiš nekakvu tehničku gotovo pa perfekciju - strpi se i pričekaj da se riješe barem ti gamebreaking quest bugovi koje neki doživljavaju.

13 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Ti smatraš da ja preuveličavam probleme, ja smatram da ih ti umanjuješ. Jbg-a složit ćemo se da se ne slažemo 

 

Fila, dobro se informiraj prije kupnje 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
quickr kaže...

Ti smatraš da ja preuveličavam probleme, ja smatram da ih ti umanjuješ. Jbg-a složit ćemo se da se ne slažemo 

 

Fila, dobro se informiraj prije kupnje 

 

istina je, gotovo uvijek, negdje na sredini 

16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Fila, kupi i uzivaj!

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Rocinante2112 kaže...

volumetric fog je dost heavy na resursima,tak da oprez s postavkom :D

Ja nisam primjetio nikakav drop u fps. Ugl. onaj screenshot nije baš dobar primjer. Igra izgleda 10 puta bolje sa fogom, svako tolko pokusam iskljucit da vidim razliku, i baš ne mogu više igrat bez tog, preporucam svima. Sa ugašenim VF nema uopce osvjetljenja i ona brda u pozadini su jednake boje kao trava ispred tebe. + Nema toliko suncevih zraka, iako je to ne realisticno, slab sam na sunceve zrake

Link slike

Battlelog: D3lBoy-00
13 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Hvala momci na mišljenjima i savjetima. Mislim da ću malo probati ''demo'' verziju pa vdiejti koliko me drži.

SAd igram AC:Origins i pri kraju sam pa mi treba nešto svježe da igram tjednima malo po malo.

 

Hvala i lp :)

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice