Na kojoj igri se moze zaraditi?

poruka: 16
|
čitano: 23.288
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Na kojoj igri se moze zaraditi?

Davno sam igrao Diablo III i bilo je interesantno na RMAH redovito i dobro unovciti neki dobar drop. Hrpa igrača i hrpa manijaka koji žele bolje iteme. Na kojoj se igri danas moze relativno lagano zaraditi općenito? Koja igra najbolje preko itema zaraduje na Steamu?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Na kojoj igri se moze zaraditi?

Nemam puno iskustva sa tim ali dao bi ti jedan savjet.

 

Takvo tržište funkcionira na način kad što manje ljudi zna za to da se bolje zarađuje jer ti je manja konkurencija.

 

Tako da ti ljudi ili neće pomoći ili će ti dati krive informacije da im ne budeš konkurencija.

 

Ja bi ti osobno preporučio ArcheAge i Elder Scrolls Online.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Na kojoj igri se moze zaraditi?
Kuschnyer kaže...

Nemam puno iskustva sa tim ali dao bi ti jedan savjet.

 

Takvo tržište funkcionira na način kad što manje ljudi zna za to da se bolje zarađuje jer ti je manja konkurencija.

 

Tako da ti ljudi ili neće pomoći ili će ti dati krive informacije da im ne budeš konkurencija.

 

Ja bi ti osobno preporučio ArcheAge i Elder Scrolls Online.

Na ESO se može zaradit? Daj molim te pojasni malo. Ja sam igrao par mjeseci, ali nisam vidio da možeš nešto zaradit.

BTW, Entropia universe je igra u kojoj se vrti prava lova. Samo tamo zaradit... hmm... good luck s tim

10 godina
offline
Na kojoj igri se moze zaraditi?

Na Entropia Universe mozes teoretski zaradit, u real-life scenariu mozes zaradit cca 10 kn. Probao sam prije 3-4 godine, i bilo je katastrofa. Tjedan dana hardcore igranja za cca 5 centi sto sam zaradio,s time da me je neki majstor uzeo pod svoje kao segrta hahah, pa on dobije malo para i meni kao pomaze,ali nije bilo nista pametno. Skupljas onu "maglu" i prodajes a ne zaradis gotovo nista, doslovno vise potrosis struje na igranje nego sto zaradis.

Cou sam da EVE Online ima neki feature sa pravim parama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Na kojoj igri se moze zaraditi?

Trenutno se samo Path of Exile isplati farmat ,ali vecinom samo prvih mj dana nove lige.

poe.trade i ownedcore su ti alati

fak
14 godina
neaktivan
offline
Re: Na kojoj igri se moze zaraditi?
Ripjaw kaže...

Na Entropia Universe mozes teoretski zaradit, u real-life scenariu mozes zaradit cca 10 kn. Probao sam prije 3-4 godine, i bilo je katastrofa. Tjedan dana hardcore igranja za cca 5 centi sto sam zaradio,s time da me je neki majstor uzeo pod svoje kao segrta hahah, pa on dobije malo para i meni kao pomaze,ali nije bilo nista pametno. Skupljas onu "maglu" i prodajes a ne zaradis gotovo nista, doslovno vise potrosis struje na igranje nego sto zaradis.

Cou sam da EVE Online ima neki feature sa pravim parama.

Entropia je napravljena da sve šta radiš moraš platit i ko fol imaš šanse za zgoditak na kojem ćeš zaradit, ali u bit ćeš te pare izgubit prije nego nešto zaradit.

Eventualno se navodno da zaradit na land deedovima. 1 deed je oko 130 dolara. Možda griješim. Uglavnom u mojem societyju ima likova koji su ulupali po par

somova dolara na te deedove i onda tjedno ili mjesečno dobivaju neki postotak.

 

Ima i fora da digneš skillove i staviš ih u chip koji prodaš na aukciji. To je sistem, uloženo, dobiveno. Samo je pitanje kad zbrojiš uloženo i kad prodaš chip

da li išta zaradiš.

10 godina
offline
Na kojoj igri se moze zaraditi?

Ukratko, navedi jednog lika kojeg znas da je zaradio na igricama.(Osim developera istih..)

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Na kojoj igri se moze zaraditi?
Ripjaw kaže...

Ukratko, navedi jednog lika kojeg znas da je zaradio na igricama.(Osim developera istih..)

 Gold farmeri u WoWu su pun kurac zaradivali u vremenu kada nije bilo sankcija protiv toga.

My love towards the world grew and multiplied more and more. I didnt want the last battle to come. I started to wish... for these days to go on forever.
15 godina
offline
Na kojoj igri se moze zaraditi?

Znam ljude koji su brutalno zaradili na Diablo 3, najviše na onom bugu sa dupliciranjem itema na AH. Svi su skoro popili ban na accountu, ali debelo više su zaradili nego izgubili.

Ja sam zaradio RoS i originalnu igru, tj. vratio uloženo, izveo ženu van i nešto mi je ostalo. Na žalost bio mi je account hackan u kritičnom trenutku, nakon čega mi se nije dalo grindat pare u igri, igrao sam za gušt.

 

Ono na čemu se u igrmama može legalno zaradit nije toliko često, ono gdje si u sivoj zoni moš bilo gdje, boostat account i prodat ga ako ništa drugo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Na kojoj igri se moze zaraditi?
Vidim da je iskustvo slicno,zato sam i naveo Diablo 3 jer su itemi mogli cesto pasti,a svakakve gluposti su se mogle prodati za par eura ili cak znatno vise.Znaci netko je trebao biti stvarno glup da ne taradi na diablo 3 ako je igrao.
Sto mislite o CS-u i zaradi?
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Na kojoj igri se moze zaraditi?
U CS se prvo treba dosta ulozit da bi se zaradilo, a i to je riskantno. Diablo je bio vrh ja sam oko 3k eura digo na preprodaji i craftanju:)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Na kojoj igri se moze zaraditi?
Kako mislis dosta uloziti da bi se zaradilo?Vremena? Ima li nesto slicno diablu da se pare tako dizu,a usput se igra i zabavlja?
8 godina
neaktivan
offline
Re: Na kojoj igri se moze zaraditi?
Trebas bit ili jako dobar pa boostat ljude ili prodavat global accounte. Mozes i ulagat para pa kupovat kutije al to je srece dal ces dobit nes. A za druge igre neznam di se bas isplati.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Na kojoj igri se moze zaraditi?
Otkljucao tri kutije i dobio noz. Koji je najbolji nacin zarade? Smiju li se oruzja neograniceno kupovati,pa prodavati? Npr. Kupim 200 uzija,pa peodam svaki za koji cent skuplje?
12 godina
offline
Na kojoj igri se moze zaraditi?

Pozdrav.

Prije 2-3 tjedna je neki lik otvorio temu kako organizira igrače baš kako bi zarađivali (igrajući WoW i slično, <ja igram samo WoT pa ne pamtim ostale igre>).

Mislim da sam kliknuo "prati ovu temu" na njegovu temu ali sad to ne mogu nigdje naći... Čini mi se da je bit kako zaraditi igrati platoon s nekim pa ti plati ili grindat nekom igru na viši level.

Ako netko nešto zna, pliz help.

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Na kojoj igri se moze zaraditi?

Ta tema je zakljucana/izbrisana zbog troličine tako da je više nema!

 

  Ja znam da se moze zaradtiti prodavajuci War Thunder acc nprm.za acc sa jetovima u njemu (samo jedna nacija) bez problema se proda za 100-150$.Za one koji zele buffati i raditi takve acc jako tesko jer sa premium acc do jetova se stigne za 3 mjeseca(ali da igras dok ti oći ispadnu).

No za onoga koji je prestao igrati,zasto ne prodati?

Isto tako da se zaraditi na Global Dekaron MMORPG,nabrijavanjem +9 gears/wep... ljudi to kupuju ko ludi.

Duduse,Dekaron je stara igra,no frend mi veli da su serveri stalno puni i da trgovina šiba ko luda.

 

No,sve je to kita naspram love koja se moze zaraditi drzanjem lopate u ruci i milovanjem mješalice za beton

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice