League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.429.044
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Evo ukratko o igri League Of Legends

 

Igra je radjena po DOT-i

 

Igra ima lijepu grafiku sto mozete vidjeti na slijedecem videu i na likama ispod

 

 

 

Ako ocete igrati samo kliknite na link ispod tako ja dobijem neke povlastice a vi mozete igrati HVALA

 

https://signup.leagueoflegends.com?ref=4b6046165153d

 

 

MB: Intel iQ45 CPU: Intel Core 2 Duo E8200 RAM: 2x2Gb DDR2 800 Corsair HDD: 500 Gb Seagate Baracuda GRAFA: Vga Gainward nVidia 9800GT/1024m SALJEM POZIVNICE ZA LOCKERZ SAMO DAJTE MAIL NA PM
Moj PC  
34 6 hvala 24
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

REFRESH

 

Zar nikoga ne zanima igra stvarno cudno

MB: Intel iQ45 CPU: Intel Core 2 Duo E8200 RAM: 2x2Gb DDR2 800 Corsair HDD: 500 Gb Seagate Baracuda GRAFA: Vga Gainward nVidia 9800GT/1024m SALJEM POZIVNICE ZA LOCKERZ SAMO DAJTE MAIL NA PM
Moj PC  
2 4 hvala 3
15 godina
offline
League Of Legends

Jel ovo free igra ili će se plaćati?

Uglavnom sad ću se regat preko tvog ref linka pa valjda i dobiješ nešto Belji se

Koliko ovdje heroja ima i kolko treba vremena da skužiš sve iteme i to tako.

Imam frenda koji voli dota-u, ako mu se igra svidi imat ćeš još jednog referala Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

igra je free brzo se shvati ima preko 50 razlicitih charactera

 

 

MB: Intel iQ45 CPU: Intel Core 2 Duo E8200 RAM: 2x2Gb DDR2 800 Corsair HDD: 500 Gb Seagate Baracuda GRAFA: Vga Gainward nVidia 9800GT/1024m SALJEM POZIVNICE ZA LOCKERZ SAMO DAJTE MAIL NA PM
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

evo i ja igram 12 sam lvl kojisi ti lvl heatex

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
League Of Legends

Igram i ja,sad sam negdje 25-26 lvl nisam igro kojih tjedan dana(170 sati-malo mi je dojadila al tu i tam zaigram Belji se) i mislim da je igra stvarno super.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2010 20:00 (Lasta).
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

ja sam lvl 10 skupljam si ljepo pare za warvicka

MB: Intel iQ45 CPU: Intel Core 2 Duo E8200 RAM: 2x2Gb DDR2 800 Corsair HDD: 500 Gb Seagate Baracuda GRAFA: Vga Gainward nVidia 9800GT/1024m SALJEM POZIVNICE ZA LOCKERZ SAMO DAJTE MAIL NA PM
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
League Of Legends

nidalee je najbolja Cool

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
League Of Legends

Ma kakav LoL, HoN rula, to je pravi remake DOTA-e, ja nemam vise pozivnica za HoN ali uskoro bi trebala doći open beta.

http://www.heroesofnewerth.com/

Sajko
Moj PC  
2 40 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
League Of Legends

Ja mislim da LoL ima mnogo vise sadrzaja nego HON, igro sam HON prije nezz kolko. Mozda se cak nesto promjenilo nabolje Belji se. Nemojte me krivo shvatit, mislim dobar je HON, ali je 3 put bolji LoLBelji se.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

ja sam isto igrao hon ali tamo nemozes kupovat likove, nemozes pojacavat masteriese, nemozes stavljati rune, nemozes kupovat ljepse kostime za championa u svakom slucaju lol mi je bolji od hon-a

MB: Intel iQ45 CPU: Intel Core 2 Duo E8200 RAM: 2x2Gb DDR2 800 Corsair HDD: 500 Gb Seagate Baracuda GRAFA: Vga Gainward nVidia 9800GT/1024m SALJEM POZIVNICE ZA LOCKERZ SAMO DAJTE MAIL NA PM
Moj PC  
18 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

i onda ljudi jeste krenuli igrat i dajte mi pls imena kako se zovete da vas dodam kao frenda

MB: Intel iQ45 CPU: Intel Core 2 Duo E8200 RAM: 2x2Gb DDR2 800 Corsair HDD: 500 Gb Seagate Baracuda GRAFA: Vga Gainward nVidia 9800GT/1024m SALJEM POZIVNICE ZA LOCKERZ SAMO DAJTE MAIL NA PM
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
League Of Legends
Evo ja sam jednu odigrao, nije loša - vi što pričate da je HoN bolji imajte na umu da on nije besplatan! Trenutno sam LvL2 moj username ti je croasshole, a ingame name: Batery pa me potraži i dodaj za frenda...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

evo idem te dodat

MB: Intel iQ45 CPU: Intel Core 2 Duo E8200 RAM: 2x2Gb DDR2 800 Corsair HDD: 500 Gb Seagate Baracuda GRAFA: Vga Gainward nVidia 9800GT/1024m SALJEM POZIVNICE ZA LOCKERZ SAMO DAJTE MAIL NA PM
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
League Of Legends

Ja sam te dodao Cool

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2010 11:13 (Lasta).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
League Of Legends
S kojim je likom najbolje igrat za početnika? Ima li kakvih tutoriala kao za dotu - koji itemi za koga i to?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
League Of Legends

nije loša igrica upravo skidam i imaš li neki savjet za početnike

jogurt nema kičmu
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
League Of Legends
Ne izgleda mi igra baš nešto,mislin da je HoN minimalno dvaput bolji,no o ukusima se ne raspravlja,možda je i probam pa promijenim mišljenje :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: League Of Legends
infernoxcro kaže...
Ne izgleda mi igra baš nešto,mislin da je HoN minimalno dvaput bolji,no o ukusima se ne raspravlja,možda je i probam pa promijenim mišljenje :)

 

Pa iskreno i meni izgleda bolji al ovo je free. Probaj zaigrat pa procjeni :) Jedino što bi volio da grafika nije cartoon, al ajd nije toliko ni važno...
15 godina
neaktivan
offline
RE: League Of Legends
Da,vidio san da nešto nije u redu sa grafikom : D

Ko što san reko,možda provan,zasad se držin HoNa :)
14 godina
protjeran
offline
League Of Legends

Ni meni na pocetku nije bila bas dobra, ali sam se brzo predomislio :D. Za pocetak imas recomended likove:Nunu, Warwick, Ashe, Annie, Kayle, Ryze itd..

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

ajte ljudi svi me addajte name je eXtremico

 

MB: Intel iQ45 CPU: Intel Core 2 Duo E8200 RAM: 2x2Gb DDR2 800 Corsair HDD: 500 Gb Seagate Baracuda GRAFA: Vga Gainward nVidia 9800GT/1024m SALJEM POZIVNICE ZA LOCKERZ SAMO DAJTE MAIL NA PM
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
League Of Legends
Mogli bi navečer bacit jednu a?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

pa znas da bi mogli oko koliko cemo sati

MB: Intel iQ45 CPU: Intel Core 2 Duo E8200 RAM: 2x2Gb DDR2 800 Corsair HDD: 500 Gb Seagate Baracuda GRAFA: Vga Gainward nVidia 9800GT/1024m SALJEM POZIVNICE ZA LOCKERZ SAMO DAJTE MAIL NA PM
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
League Of Legends

a nezz ovo igrat

jogurt nema kičmu
 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: League Of Legends
danfa123 kaže...

a nezz ovo igrat

 

Ne znam ni ja puno više od tebe :) Pomalo.
14 godina
protjeran
offline
League Of Legends

ahahah več mi bolje idde

jogurt nema kičmu
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: League Of Legends
Kako misliš preporučene likove ?
Zar nema modova kao u doti i honu?
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

kako mislis modovi objasni malo??

MB: Intel iQ45 CPU: Intel Core 2 Duo E8200 RAM: 2x2Gb DDR2 800 Corsair HDD: 500 Gb Seagate Baracuda GRAFA: Vga Gainward nVidia 9800GT/1024m SALJEM POZIVNICE ZA LOCKERZ SAMO DAJTE MAIL NA PM
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: League Of Legends
infernoxcro kaže...
Kako misliš preporučene likove ?
Zar nema modova kao u doti i honu?

Ne, nema modova ovdje na početku odmah biraš lika (prije nego igra počne) znači nešto kao -ap u doti, Možeš i stavit da ti lik bude random.

Meni previše ne smeta, ionako sam dotu igrao većinom na -ap ili kada mi se ne da birat jednostavno idem na random.

Znao sam igrati i -rd i -sd ali iskreno i ne nedostaju mi.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice