Left 4 Dead 2

poruka: 1.342
|
čitano: 365.890
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Left 4 Dead 2 nickovi - da se ekipa lakše okupi, The Sacrifice dolazi idućeg tjedna
15 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

June 1, 2009 - Valve, creators of best-selling game franchises (such as Half-Life and Counter-Strike) and leading technologies (such as Steam and Source), today announced Left 4 Dead 2 (L4D2), the sequel to the best-selling and critically-acclaimed co-operative multiplayer thriller.

 

L4D2

Izgleda da su zaboravili na HL...Viče

 
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Left 4 Dead 2

Jedva čekam

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Ne slazu se brojke u imenu mislim. 4 i dvica... Ne znam bas, malo cudno. :P

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

jedva cekam.. prvi dio igram skoro svaki dan preko hamachia.

I wish I could see her naked, I wish I could see her naked, I wish I could see her naked, and down on all fours!-Barney Stinson
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Left 4 Dead 2
kaiserus kaže...

jedva cekam.. prvi dio igram skoro svaki dan preko hamachia.

 da znaš možeš i preko garene, uvjek netko igra...
16 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Pojavio se i trailer:

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-left-4-dead/49968

 

Baš me zanima kakve su novosti velveovci ugradili u nju :)

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Koliko god volio HL2, nekako mi ovaj L4D franchise ipak na kraju ispao odlican..

I fenomenalan nacim skracivanja vremena do HL2E3.. Tako da jedva cekam L4D2

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2

Ovako je prvi dio trebao izgledati, mislim na količinu sadržaja.

I koliko sam vidio iz trailera bit će dan mrtvih živaca odn. živih mrtvaca.

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
15 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Bit ce preko 100000 mojih miniona. >:D "I shall conqure the world!"

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

S frendovima iz kvarta znam nabacit preko Garene Left4dead. Fakat super igra... obožavam rigat po ljudima kad sam invader :O

 

Očekujem hrpu noviteta u nastavku! :)

Posjetite moju web stranicu: www.djchof.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2

I ja sam igrao preko garene. Ali me neprestano zeza ono disconnectanje. Mislim, usrid lijepe partije, ti se zezas s drugima kad ono disconnecta te. Zbog toga je ne igram vise, jedino nekada kada mi je dosadno, ali samo malo da se ne naljutim na to ako me disconnecta.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
15 godina
protjeran
offline
RE: Left 4 Dead 2
Living.Dead kaže...

I ja sam igrao preko garene. Ali me neprestano zeza ono disconnectanje. Mislim, usrid lijepe partije, ti se zezas s drugima kad ono disconnecta te. Zbog toga je ne igram vise, jedino nekada kada mi je dosadno, ali samo malo da se ne naljutim na to ako me disconnecta.

 ja se dogovorim s frendovima da igramo preko hamachija preko njega nema greske nikakvo disconnectanje
amd-ati http://demigodmp.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2

Ma ja se ne znam sluzit hamachijom, a ja sam jedini u ulici i od prijatelja koji uopce to igra.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
15 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Prejak mi je trailer:

"and if we run out of the bullets,... they'll gonna wish se have them"

Granice nisu nista drugo do linija u atlasu, al' jesu stvarne onda kad idu od srca ka srcu...
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2
"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2

predobro!!! hvala na linkovima... meni ni jedinici ništ ne fali, samo da je više mapa u versus modu... makar može i ovako

Intel 486DX2/66 MHz Processor, 90MB Hard Drive - no OS, 8MB Memory,5.25" & 3.5" Floppy drives, 8 ISA Slots, Speakers, Keyboard and Mouse
15 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Hmm, ne znam bas... Dobra su nova oruzja i grafika je bolja, ali mislim da je prvi dio malo zabavniji.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2

možda je al ova ideja sa danom mi baš i neide u glavu,neće biti onog "straha" kao u prvom djelu (nadam se da neće biti sve mape po danu).

15 godina
offline
Left 4 Dead 2

A jesu našli dan...

A grafika mi je ista ko u prvom djelu

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Left 4 Dead 2

Ovo mi izgleda kao ekpanzija za L4D a ne nastavak.

I ovo s danom je loša ideja. Mogli su bar gameplay malo promjeniti i doraditi, a ne ostaviti da je potpuno isti.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Left 4 Dead 2

Malo informacija o demu.

 

Valve has cleared up one of the two mysteries surrounding the Left 4 Dead 2 demo announcement, the demo will be exclusive to both Steam and Xbox 360 pre-order customers on October 27.

The company did not clarify if the later public demo will be released the following week on November 3, as some retailers are reporting. We’ll report back when we find out.
Pre-order customers will also receive the exclusive in-game baseball bat weapon for use in the full version, though anyone playing on a server with a baseball bat-equipped player will be able to use it.

 

Vjerujem da će bez obzira na sve članove bojkot grupe interes biti velik.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2009 8:48 (Danny_HR).
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Left 4 Dead 2

ja si razmisljam to uzet uz mw2 mislio sam vec prvi nastavak al kad vec izlazi drugi mogu se strpit

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Left 4 Dead 2
M_dipl. kaže...

Sad sam baš malo igrao jedinicu i moram priznati da jedva čekam dvojku, to je must buy (za mene više nego MW2), još ako omoguće crossplay jedinice i dvojke, mojoj sreći nema kraja...Cool

uff crossplay mogo bi si negdje jeftinije kupit left1 i onda kasnije 2 do onda je hamachi (tj Leaf kad hamachi sere)

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Left 4 Dead 2
Pričalo se da će biti crossplaya. Pa ak bude kako je rečeno nemate frke.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
14 godina
offline
RE: Left 4 Dead 2
M_dipl. kaže...

Sad sam baš malo igrao jedinicu i moram priznati da jedva čekam dvojku, to je must buy (za mene više nego MW2), još ako omoguće crossplay jedinice i dvojke, mojoj sreći nema kraja...Cool

 

hrvatskafarkasevec kaže...
M_dipl. kaže...

Sad sam baš malo igrao jedinicu i moram priznati da jedva čekam dvojku, to je must buy (za mene više nego MW2), još ako omoguće crossplay jedinice i dvojke, mojoj sreći nema kraja...Cool

uff crossplay mogo bi si negdje jeftinije kupit left1 i onda kasnije 2 do onda je hamachi (tj Leaf kad hamachi sere)

 

Danny_HR kaže...
Pričalo se da će biti crossplaya. Pa ak bude kako je rečeno nemate frke.

Recite i meni kaj je to da se i ja veselimCool

Allah U Akbar, everybody just be calm That's the word passed down from the Emonh It came from the Qu'ran, it can't be wrong It's only measure, the time, the God's eons So I suggest you follow Allah wa
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Left 4 Dead 2
M_dipl. kaže...

Rečeno ja da bi mogli omogućiti crossplay, dakle da ljudi sa left 4 dead jedinicom mogu igrati na nekim mapama sa ljudima sa left 4 dead dvojkom, tako da L4D communitiy nije rastrgan na jedne i druge. Dakle onda bi ja (koji sada posjedujem L4D) mogao igrati na nekim mapama (tj. neke kampanje) sa budućim vlasnicima dvojke, iako osobno namjeravam pre-orderati dvojku, al dobro..Osmijeh

znaci da bi l4d2 trebao imati mape sa prvog djela il ce jedinica imat mape od dvojke

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Left 4 Dead 2
Logičnije je da će dvojka imati mape i prvoga dijela.

Tako bi ja napravio da sam netko tko odlučuje.
Jer, da vlasnicima prvog dijela dam mape iz dvojke, zašto bi ju kupovali?
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
protjeran
offline
RE: Left 4 Dead 2
Danny_HR kaže...
Logičnije je da će dvojka imati mape i prvoga dijela.

Tako bi ja napravio da sam netko tko odlučuje.
Jer, da vlasnicima prvog dijela dam mape iz dvojke, zašto bi ju kupovali?

da to sam si i mislio i onda bolje sam kupiti dugi dio (ako hoces imat oba)

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
15 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2
Danny_HR kaže...
Logičnije je da će dvojka imati mape i prvoga dijela.

Tako bi ja napravio da sam netko tko odlučuje.
Jer, da vlasnicima prvog dijela dam mape iz dvojke, zašto bi ju kupovali?

 

MOLIM?????
Zelis li reci da motorna pila nije dovoljan razlog za kupovinu drugog dijela????? :-D :-D :-D

Wrrrrrrrrrrrrrrrrm......

"Fans are clinging complaining dipshits who will never ever be happy for any concession you make. The sooner you shut up their shrilled tremolous voices, the happier are you going to be for it.&q
15 godina
offline
Left 4 Dead 2

Vjerojatno će ostavit jednu-dvije mape iz jedinice u dvojci, pa da se može crossplay.

Malo mi je glupo jer je dvojka po danu, pa gdje je onda tu horror atmosfera...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Left 4 Dead 2 nickovi - da se ekipa lakše okupi, The Sacrifice dolazi idućeg tjedna
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice