Mafia: Trilogy - Remake

poruka: 128
|
čitano: 27.549
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

 

Mafia DE bench

 

29-09-2020, 20:13:47 mafiadefinitiveedition.exe benchmark completed, 23414 frames rendered in 328.172 s


Average framerate : 71.3 FPS
Minimum framerate : 61.4 FPS
Maximum framerate : 81.7 FPS
1% low framerate : 60.4 FPS
0.1% low framerate : 47.6 FPS

 

MSI Afterburner graf

Display1 Display1
Display2 Display2
... there is no spoon ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 21:08 (aufhenger).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

jel se meni cini ili ko da sa novim nvidia driverima radi losije

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

ima li netko problema s fps dropovima? 

imam gta 1060m 6 gb i fps je skroz nestabilan, stalno se mjenja, pada na ispod 10. i neovisno o postavkama je isti, kad stavim sve na low ili kad stavim sve na high isto je. gledao sam na netu i gtx 1060 bi trebala jest ovu igru, a meni su performanse uzas. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake

Koje drivere imas instalirano, ovi zadnji nesto nisu dobri

13 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Nekima ovi zadnji NV driveri rade probleme al kod mene sve ok.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

evo meni je postalo neigrivo, samo odjednom, fps pada na 10-13 fpsa. slideshow imam, a laptop je i7 8750, 16gb rama i gtx 1060 6 gb. kad stavim sve na low isto masivni fps dropovi. 

ne kuzim zbog cega, radilo je okej i sad odjednom nula bodova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
Mijenjate drivere ko čarape za bezveze i onda svako malo gledate jel što trokira. Gejmao sam dvije godine na istim driverima, promijenio kad su uveli fps limiter i razlika je bila neprimjetna, dakle čemu riskirat svako malo i glumit beta testere kad je razlika u perfomansama nikakva ili u najboljem slučaju mizerna
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
picajzla0707 kaže...
Mijenjate drivere ko čarape za bezveze i onda svako malo gledate jel što trokira. Gejmao sam dvije godine na istim driverima, promijenio kad su uveli fps limiter i razlika je bila neprimjetna, dakle čemu riskirat svako malo i glumit beta testere kad je razlika u perfomansama nikakva ili u najboljem slučaju mizerna

 ja nisam nikakve drivere mjenjao, niti ih mjenjam uopce ako sve radi.

kazem ti, igra je radila normalno i samo odjednom su poceli fps dropovi i sad je neigrivo, nije to da padne na 25-30 nego padne na 10-15 i tak ostane. 

11 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
Ako se ne varam, nisam stavio odgovor na tvoj post, nego sam napravio novi. Znači da post ide one koji su spomenuti - one koji stalno mijenjaju drivere, ne tebe.
Kod tebe je očito neki drugi problem, ili nije ako ti windoze updejtaju drivere, odnosno ako nisi isključio hw updejte u win updejt opcijama - provjeri
15 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

ipak je problem bio hardverski. 

rastavio sam laptop i reko idem ga ispuhat, mozda previse grije graficku pa zato koci igru. bilo je podosta prasine, a usput sam skuzio i da mi se baterija napuhnula pa sam ju kompletno izvadio van dok ne nabavim novu. 

sve u svemu mafija sad leti, imam oko 50-55 fps na high postavkama. a i temperature su sada puno nize, prije ciscenja je cpu i gpu bilo na oko 100 stupnjeva, a sad su ispod 80. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Presao sam igru, pa sam napravio jednu kompilaciju najboljih scena i ostalih gluposti tokom igranja😁

 

 

 

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Također završio i samo mogu reći da je igra odlična. Priča, likovi, fizika auta, grafika, misije, da je još koja, dvije, tri, deset... ma koliko god, igrao bih do penzije takvu igru Ovako je 13 sati ispalo da ju prijeđem ali budem opet kad mi dođe volja.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.10.2020 18:10 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mafia: Trilogy - Remake

pa nezz baš koliko je odlična

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Pa dobro, ak neki tamo britanac veli da je sranje onda ocito i jest. Ajd koga briga za reviewe. Odigras pa ocjenis, da sam svaku igru igrao preko reviewa ne bi ih ni pol odigrao. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2020 9:18 (vrinho).
Moj PC  
5 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
sylar951 kaže...

pa nezz baš koliko je odlična

 jedan od gorih likova, zašto ljudi uvijek linkaju ove likove koji kenjaju po svemu.

 

Pa lik tolko gleda igru kroz nostalgiju i fulao par stvari, zašto vjerovati lik. Očito je da želi staru igru, sa grafikom. A to može dobiti i modom. Pokazuje stvari koji nema, a stara igra imala, ali zaboravio brdo novih drugih detalja.

I sam napisao da nije ni odigrao igru do kraja. Kakve vi reviewere gledate. Još izvrijeđa sve kojima je igra dobra.

 

Kolko vidim 8-9/10 ima u prosjeku igra. Ali neka taj neki nostalgičar kaže da nije. Jer on misli da igra treba imati loše kontrole kao nekad, i izgledati kao kopija stare do sitnog detanja

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2020 9:56 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

ovo je remake a ne remaster, ima razlike. 

meni je igra odlicna, dobro ja nikad nisam ni igrao stari orginal, ali na ovo nemam zamjerke, odlicna prica, odlicno izvedeno. 
ako bi bas morao dati zamjerku to je ciljnik, ne volim te ogrome okrugle ciljnike, neprecizno je. vise volim da bude minijaturno, najbolje samo tockica. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
Jack Sparrow kaže...

 jedan od gorih likova, zašto ljudi uvijek linkaju ove likove koji kenjaju po svemu.

 

Pa lik tolko gleda igru kroz nostalgiju i fulao par stvari, zašto vjerovati lik. Očito je da želi staru igru, sa grafikom. A to može dobiti i modom. Pokazuje stvari koji nema, a stara igra imala, ali zaboravio brdo novih drugih detalja.

I sam napisao da nije ni odigrao igru do kraja. Kakve vi reviewere gledate. Još izvrijeđa sve kojima je igra dobra.

 

Kolko vidim 8-9/10 ima u prosjeku igra. Ali neka taj neki nostalgičar kaže da nije. Jer on misli da igra treba imati loše kontrole kao nekad, i izgledati kao kopija stare do sitnog detanja

 A koje da gledam? IGN, gameranx, ACG, GameSpot... sve podmićeni peškići. Čak je i Angry Joe malo omekšo al još je okej (samo rijetko izbacuje recenzije).

 

Ovaj irac je tvrdokorni old school gamer, i da, na prvu se čini iritantan (pogotovo novijoj generaciji gamera) i sere po mnogim modernim AAA naslovima al s pravom. Gaming više ne proizlazi iz strasti kao nekad već je postao multi-bilijunski biznis i to se subtilno odražava na kvaliteti većine današnjih igara (i McDonalds je nekada bio odličan, a sad je qurac od ofce). Ima smisla to što lik priča, pogotovo kad odgledaš više njegovih videja i kad si i sam gamer iz 90tih.

 

ps. lik je uz grafiku zapravo pohvalio nove kontrole vozila i gunplay. A ako ćemo realno pa prvi Daniel Vavra (tvorac originala) se posrao po remakeu. Odigrat ću ja definitive edition, samo imam osjećaj da mi neće biti baš "wow" kao većini.

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2020 23:41 (sylar951).
15 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
sylar951 kaže...

 A koje da gledam? IGN, gameranx, ACG, GameSpot... sve podmićeni peškići. Čak je i Angry Joe malo omekšo al još je okej (samo rijetko izbacuje recenzije).

 

Ovaj irac je tvrdokorni old school gamer, i da, na prvu se čini iritantan (pogotovo novijoj generaciji gamera) i sere po mnogim modernim AAA naslovima al s pravom. Gaming više ne proizlazi iz strasti kao nekad već je postao multi-bilijunski biznis i to se subtilno odražava na kvaliteti većine današnjih igara (i McDonalds je nekada bio odličan, a sad je qurac od ofce). Ima smisla to što lik priča, pogotovo kad odgledaš više njegovih videja i kad si i sam gamer iz 90tih.

 

ps. lik je uz grafiku zapravo pohvalio nove kontrole vozila i gunplay. A ako ćemo realno pa prvi Daniel Vavra (tvorac originala) se posrao po remakeu. Odigrat ću ja definitive edition, samo imam osjećaj da mi neće biti baš "wow" kao većini.

 Ja niti sam nova generacija gamera, niti mi je iritantan. Nego jednostavno nije objektivan, lik gleda na igru sa nostalgijom i zamislio si je da će biti remaster, a ne remake. 

 

Pa ne moraš ni gledati, možeš sam prosuditi, ili ako ne možeš pogledaš više recenzija, i daš zaključak. Zašto bi se ravnao prema razmišljanju nekoga drugoga, a ne sebe? Svi su hvalili Witcher 3, ja ga ne volim iako su ga recenzije pohvalile, pa valjda imaš neki svoj sud za dobru igru. 

Osim toga zašto ljudi misle da je čak i neosnovano kritiziranje igre znači da je netko objektivan? Od kud takvo razmišljanje? Lik kenja na ovoj recenziji u najstinije detalje, a ne pohvali druge detalje koji su dodani. Čisto da ispadne kako je objektivan.

Kao i vrijeđanje ljudi koji vole igru. Zapravo cijelog gaminga dana, kaže kako je igra projednostavljena. Što zapravo dokazuje kolko dugo nije igra staru. Nisu današnje igre rađene da budu glupe, nego su kontrole prilagođenije, respozivnije i opčenito bolje napravljene pa djeluju jednostavno, jer tehnogolija napredovala pa se može. A stare igre imaju nesprene kontrole, kameru itd, pa su djelovale teške i kompliciranije. Kao kritika je to bilo RE2 remakeu, jer više nema one odurne kontrole koje su bile limitirane tehnologijom, nego dobre kao svaki drugi tps.

Pa lik kritizira što igra ima OPCIJE, alo ima opciju da imaš hard i easy, da skipaš vožnju AKO ŽELIŠ. To mu je loše, zašto nešto što je opcija kritika. Neka ne koristi i đenja.

Ili kako igru nije ne prešao do kraja, a posrao je sve. Odmah mi pada u vodu legitimnost njegove recenzije.

 

Zato ne volim ovakve likove. Odmah vidiš da uđu u igru kako bi je posrali jer misle da to njihovo depresivno razmišljanje objektivno, a zapravo je suprotno. 

 

A taj Vavra je posrao i Mafia 2 isto. Vidio sam da je lik vrijeđao i glumce koje su odabrali, kažu po netu da je dosta toxic osoba. Najviše kenja po ovoj frašizi jer misli da na nju polaže prava jer je sudjelovao u stvaranju prve. Osim toga njega boli to što imao 3 projekta u doba Mafie 2, pa su mu sve otkazali i potjerali ga iz studija jer ni jedan projekt nije napredovao kako treba i nebi ih završio do danas. A igre bez problema i dalje uspješne i bez njega

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 9:18 (Jack Sparrow).
11 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
Jack Sparrow kaže...

 Svi su hvalili Witcher 3, ja ga ne volim iako su ga recenzije pohvalile, pa valjda imaš neki svoj sud za dobru igru. 

 vjerujem da si se krivo izrazio, odnosno da nisi mislio tako kako je ispalo

naime, teško da možeš reći da witcher nije dobra igra čak i ako ti se osobno ne sviđa

15 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
picajzla0707 kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Svi su hvalili Witcher 3, ja ga ne volim iako su ga recenzije pohvalile, pa valjda imaš neki svoj sud za dobru igru. 

 vjerujem da si se krivo izrazio, odnosno da nisi mislio tako kako je ispalo

naime, teško da možeš reći da witcher nije dobra igra čak i ako ti se osobno ne sviđa

 meni nije sjela, ali igra kao igra izgleda i djeluje dobro.

Combat mi nikako nije sjeo. 


Poanta je bila samo zato što recenzije govore da je dobro, ne znači da je po tvojem vlastitom ukusu ili suprotno.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 10:56 (Jack Sparrow).
11 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
Jack Sparrow kaže...

 meni nije sjela, ali igra kao igra izgleda i djeluje dobro.

Combat mi nikako nije sjeo. 


Poanta je bila samo zato što recenzije govore da je dobro, ne znači da je po tvojem vlastitom ukusu ili suprotno.

 

 ma slažem se u potpunosti toga da sam vidiš što ti paše, samo je malo iskočilo ovo sa procjenom dobre igre i witcherom

jedna je stvar jel nekom igra osobno ne sjedne i sasvim druga jel igra dobra ili nije

 

ja recimo ne mogu igrati sim igre, ali ne mogu reći jel neka od njih dobra ili je smeće samo zato jer meni ne sjeda igranje

 

5 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Meni je bas lijepo legla igra. Super je ambient napravljen, auti zabavni za vozit,,... Zbog orginala sam u ono vrijeme napravio nickove i mail adresu mafia.man.... Remake je napravljen kako i zaslužuje ovakva igra .

 

Optimizirana je kao i orginal u svoje vrijeme... nikako :) . 

 

3440x1440 , high i vrti to Vega64 OK, 45-70fps,vecinom izmedju 55-60. Nije loše ali moglo bi i bolje s obzirom kako izgleda igra.. Radi čak i crossfire, onda je to 70-100fps ,ali titraju sjene pa je neigrivo. AA u tom slucaju zafrakava. Kad bi se mogao iskljucit u potpunosti nebi bilo tih artefakata.. Ima tko kakvu ideju ?

 

 

Sve u svemu, super igra za navecer sjest za komp i odradit memory-lane.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 18:50 (Role2).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
Jack Sparrow kaže...

 Ja niti sam nova generacija gamera, niti mi je iritantan. Nego jednostavno nije objektivan, lik gleda na igru sa nostalgijom i zamislio si je da će biti remaster, a ne remake. 

 

Pa ne moraš ni gledati, možeš sam prosuditi, ili ako ne možeš pogledaš više recenzija, i daš zaključak. Zašto bi se ravnao prema razmišljanju nekoga drugoga, a ne sebe? Svi su hvalili Witcher 3, ja ga ne volim iako su ga recenzije pohvalile, pa valjda imaš neki svoj sud za dobru igru. 

Osim toga zašto ljudi misle da je čak i neosnovano kritiziranje igre znači da je netko objektivan? Od kud takvo razmišljanje? Lik kenja na ovoj recenziji u najstinije detalje, a ne pohvali druge detalje koji su dodani. Čisto da ispadne kako je objektivan.

Kao i vrijeđanje ljudi koji vole igru. Zapravo cijelog gaminga dana, kaže kako je igra projednostavljena. Što zapravo dokazuje kolko dugo nije igra staru. Nisu današnje igre rađene da budu glupe, nego su kontrole prilagođenije, respozivnije i opčenito bolje napravljene pa djeluju jednostavno, jer tehnogolija napredovala pa se može. A stare igre imaju nesprene kontrole, kameru itd, pa su djelovale teške i kompliciranije. Kao kritika je to bilo RE2 remakeu, jer više nema one odurne kontrole koje su bile limitirane tehnologijom, nego dobre kao svaki drugi tps.

Pa lik kritizira što igra ima OPCIJE, alo ima opciju da imaš hard i easy, da skipaš vožnju AKO ŽELIŠ. To mu je loše, zašto nešto što je opcija kritika. Neka ne koristi i đenja.

Ili kako igru nije ne prešao do kraja, a posrao je sve. Odmah mi pada u vodu legitimnost njegove recenzije.

 

Zato ne volim ovakve likove. Odmah vidiš da uđu u igru kako bi je posrali jer misle da to njihovo depresivno razmišljanje objektivno, a zapravo je suprotno. 

 

A taj Vavra je posrao i Mafia 2 isto. Vidio sam da je lik vrijeđao i glumce koje su odabrali, kažu po netu da je dosta toxic osoba. Najviše kenja po ovoj frašizi jer misli da na nju polaže prava jer je sudjelovao u stvaranju prve. Osim toga njega boli to što imao 3 projekta u doba Mafie 2, pa su mu sve otkazali i potjerali ga iz studija jer ni jedan projekt nije napredovao kako treba i nebi ih završio do danas. A igre bez problema i dalje uspješne i bez njega

Nije da se potpuno ravnam prema drugome ali volim pogledati par recenzija od određenih youtubera prije negoli odlučim zaigrati (kupiti) neku igru. A igre su ti druže moj "prilagođenije" radi konzolitisa. Tehnologija jest napredovala al napredovala bi daleko više da je PC vodeća gaming platforma. Danas bi igrali nešto poput Daggerfalla u modernom engineu.

Sve Witchere sam odigrao i to je bila solidna triologija (pogotovo trica i objektivno jest dobra igra) al nisam nešto lud za njom kao mnogi. Daleko više sati sam ulupao u Bethesdina bugovita čuda poput TES-a i Fallouta.

Sere po opcijama zato što to indirektno pokazuje za koga je igra rađena i općenito u kojem smjeru ide gaming industrija. Ako se nastavi trend pojednostavljenja gameplaya i fokusiranja/forsiranja prezentacije i grafike, uskoro ćemo "igrati" interaktivne filmove.


Vavara može biti (i vjerojatno jest) teško đubre od osobe u privatnom životu ali taj čovjek zna napraviti dobru igru kao što je i Mel Gibson inače lud ko šiba al zna napraviti jeben film kao što kažu i za Bregovića da je govno al znao je napravit dobru pjesmu etc...

Što se glasovnih glumaca tiče, Tommya i Pauliea su dobro sjebali. Ovaj što glumi Tommya je trebao u biti glumiti Pauliea, a za Tommya su mogli jednostavno ponovno uzeti Michaela Sorvina koji je čak bio i zainteresiran za projekt. Čak su sad mogli uzeti i njegov face capture (tehnologija koja onda nije postojala) jer po njegovoj faci su i dizajnirali Tommya. Kad se radi remake od nekog remek-djela, jednostavno se mora paziti na takve stvari.

Odigrajte Kingdom Come Deliverence. Old school gameri ga obožavaju bez obzira što je neoptimiziran i bugovit poluprojekt (a ne AAA naslov kako ga mnogi doživljavaju). Fun fact - Vavara ga napravio

michael sorvino michael sorvino
http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 0:26 (sylar951).
15 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
sylar951 kaže...

Nije da se potpuno ravnam prema drugome ali volim pogledati par recenzija od određenih youtubera prije negoli odlučim zaigrati (kupiti) neku igru. A igre su ti druže moj "prilagođenije" radi konzolitisa. Tehnologija jest napredovala al napredovala bi daleko više da je PC vodeća gaming platforma. Danas bi igrali nešto poput Daggerfalla u modernom engineu.
.

Sve Witchere sam odigrao i to je bila solidna triologija (pogotovo trica i objektivno jest dobra igra) al nisam nešto lud za njom kao mnogi. Daleko više sati sam ulupao u Bethesdina bugovita čuda poput TES-a i Fallouta.

Sere po opcijama zato što to indirektno pokazuje za koga je igra rađena i općenito u kojem smjeru ide gaming industrija. Ako se nastavi trend pojednostavljenja gameplaya i fokusiranja/forsiranja prezentacije i grafike, uskoro ćemo "igrati" interaktivne filmove.


Vavara može biti (i vjerojatno jest) teško đubre od osobe u privatnom životu ali taj čovjek zna napraviti dobru igru kao što je i Mel Gibson inače lud ko šiba al zna napraviti jeben film kao što kažu i za Bregovića da je govno al znao je napravit dobru pjesmu etc...

Što se glasovnih glumaca tiče, Tommya i Pauliea su dobro sjebali. Ovaj što glumi Tommya je trebao u biti glumiti Pauliea, a za Tommya su mogli jednostavno ponovno uzeti Michaela Sorvina koji je čak bio i zainteresiran za projekt. Čak su sad mogli uzeti i njegov face capture (tehnologija koja onda nije postojala) jer po njegovoj faci su i dizajnirali Tommya. Kad se radi remake od nekog remek-djela, jednostavno se mora paziti na takve stvari.

Odigrajte Kingdom Come Deliverence. Old school gameri ga obožavaju bez obzira što je neoptimiziran i bugovit poluprojekt (a ne AAA naslov kako ga mnogi doživljavaju). Fun fact - Vavara ga napravio

 I ja isto bethesdine lupam, ali nekako witcher ne. 

Znam za Kingdome Come, izgleda odlična igra. Mislim Vavara sigurno zna raditi igre, to je neosporivo. Ali lik previše kenja po bivšim kolegama, i misli da polaže sva prava na Mafiu iako ga radilo dosta ljudi uz njega.

Inače lik se čini kao dobar developer, sa dobrim idejama, čak sam vidio neki njegov stream i bio je ok, ali eto vidio sam da stalno kenja po bivšim kolegama. I ovog lika koji je Paulie vrijeđao taman na dan kad mu tata umro. 

 

Eh da i što sa slikom? xD

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 9:31 (Jack Sparrow).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
Jack Sparrow kaže...

 I ja isto bethesdine lupam, ali nekako witcher ne. Jednosta

Znam za Kingdome Come, izgleda odlična igra. Mislim Vavara sigurno zna raditi igre, to je neosporivo. Ali lik previše kenja po bivšim kolegama, i misli da polaže sva prava na Mafiu iako ga radilo dosta ljudi uz njega.

Inače lik se čini kao dobar developer, sa dobrim idejama, čak sam vidio neki njegov stream i bio je ok, ali eto vidio sam da stalno kenja po bivšim kolegama. I ovog lika koji je Paulie vrijeđao taman na dan kad mu tata umro. 

 

Eh da i što sa slikom? xD

 Na slici ti je Michael Sorvino, Tommyjev originalni voice actor. Čak i fizički liči na njega zato što su po njemu napravili Tommyjev face model.

A ovaj post pokazuje da je i želio sudjelovati u projektu. https://i.redd.it/ugg9p8prj7251.jpg ..

Sve što je Hangar 13 trebao napraviti jest ponuditi mu ulogu i ovaj bi odmah pristao. Osim što bi imali priliku snimiti Tommyjev originalni glas u puno boljoj kvaliteti i izvedbi, mogli su kao što rekoh, uzeti i Michaelov face capture i stvarno nam prikazati-"oživiti"-originalnog Tommya u modernoj tehnologiji. Al ne, oni uzeli klasičnog žabara.

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 0:41 (sylar951).
9 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Ja se naigrao isto 20tak sati mada prošao sam je za 2 dana, još se zezao sa side misijama u free ride, zaradio najbrži auto u igri Wild Horse, 451HP auto sabija. Pronašao sva luksuzna auta sakrivena na mapi, otključao zlatni tommy gun i tako. 37 achivmenata, nisam skupio collectabalse nisam lik koji će ići okolo i gubiti vrijeme tražeći 50 lisica po mapi :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Skida se, pa ću uskoro krenuti s igrom. Kaj preporučate kaj se tiče težine? Classic? I vožnja, simulation? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake

Ma samo najteže sve stavi ionako nije teško imaš cover ionako i lagano :)

13 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
BeLLicus kaže...

Ma samo najteže sve stavi ionako nije teško imaš cover ionako i lagano :)

Vidim da treba i staviti fullscreen off i borderless da igra radi kako spada...Inače ima screenteara i 60fps lockanih.

14 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Danas su dodali još neke sitnice u updateu. Navodno neke nove aktivnosti u free roam modu, još nisam probao. I noir filter, tako da igru možete igrati u crno-bijeloj boji.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.10.2020 14:57 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice