Marvel's Spider-Man Remastered

poruka: 33
|
čitano: 8.775
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Marvel's Spider-Man Remastered

12.8.2022 nam na PC stiže u punom sjaju veliki Sonyev hit i ekskluziva Marvel's Spider-Man u remasteriziranom izdanju. HCL prenosi da "Spider-Man će na PC-ju podržavati ne samo ultrawide rezolucije aspekta 21:9, nego čak i 32:9 monitore. Osim toga, podržavat će i prikaz na više monitora istovremeno, tako da će se moći igrati sa slikom razvučenom na tri monitora. Takvo što često ne podržavaju ni igre koje se nativno razvijaju za PC platformu!"

 

Vlasnici Nvidijinih RTX kartica bit će sretni zbog podrške za DLSS i DLAA tehnologije odmah po izlasku igre, kao i kvalitetnijim ray-tracining refleksijama u odnosu na verziju za PlayStation 5.

 

 

Djeluje kao impresivan port, čak i ne previše zahtjevan, osobno sam platinirao ovo na sonyu na mrtvih 30 fpsa, igra odlična ali užasno se osjetilo tih 30 frejmova jer igra dominira akcijom, i tih 30 fpsa je bilo ružno iskustvo, jedva čekam sad ovo zaigrati na 1440p/Ultra setting u 100+ fpsa... 

 

Prednaručujete? Na steamu već sada se rade masivni preorderi igra je druga najprodavanija igra na steamu iako košta 60eura sa ozbirom da igra nije "nova" ovo je poprilično skupa cijena sa obzirom da je ovo ipak sonyeva igra stara nekoliko godina. Ja svakako uzimam igra je fantastična, ionako se nema što igrati po ljetnoj suši. 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Marvel's Spider-Man Remastered

definitivno se uzima, isto se patio na PS-u u 30 fpsa i vrijeme je da se odigra na 4k kao čovjek(pauk)

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
11 godina
offline
Marvel's Spider-Man Remastered

Odigrao na Ps Pro prvi put pa ponovio na Ps5 tako da mi pc verzija u ovom slucaju ne dolazi u obzir.

Cekam nastavak...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Marvel's Spider-Man Remastered
Definitivno preporuka. Igrao na PS4 pro, ali ću sigurno opet na PS5. PC verzija me ne zanima.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Marvel's Spider-Man Remastered
Uvijek dobijem blagi osip kad procitam remaster..... ;)

Nisam igrao, probat cu na ps5....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Marvel's Spider-Man Remastered

Kupljeno, čeka se izlazak! Bit će ovo maestralno iskustvo na 1440p/ultra 165hz monitoru igrati sa 3080 karticom. ^^ 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Marvel's Spider-Man Remastered

Izašla igra, 150fpsa average 1440p/Very High detalji, igra izgleda i radi vrhunski, ovako se treba odigrati igra a ne onaj motion sickness 30fpsa na ps4pro sto sam imao... 

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Marvel's Spider-Man Remastered
BeLLicus kaže...

Izašla igra, 150fpsa average 1440p/Very High detalji, igra izgleda i radi vrhunski, ovako se treba odigrati igra a ne onaj motion sickness 30fpsa na ps4pro sto sam imao... 

Takodjer sam prvi put odigrao na Ps Pro te ponovio na Ps5 na kojemu je to druga dimenzija dojma,super bistro,raytrace,60fps.

Probao sam i performance on radi oko 100fps uz VRR ako se dobro sjecam ali nema raytrace cini mi se.

Tesko se nakon toga vratit na ps4 30fps varijantu,ali kad nije bilo boljega bilo je i to dobro 😁

 

 

14 godina
online
Re: Marvel's Spider-Man Remastered
Sad još Tsushima, Horizon 2 i GT uz ove druge koje su potvrđene 👍
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Marvel's Spider-Man Remastered
forumaš kaže...
Sad još Tsushima, Horizon 2 i GT uz ove druge koje su potvrđene 👍

 Da GT dođe nitko sretniji od mene, ali ne vjerujem da bude tak skoro jer je to online igra, a ne znam dal su spremni za to

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Marvel's Spider-Man Remastered

Ovo je sa IGN tech analize,AMD se kako vidim drzi izvrsno sa GPU strane dok je CPU strana price kompliciranija,mislim da niti moj proc nebi prosao najbolje.

Spiderman 2 se radi iskljucivo za Ps5 hardver i to ce sigurno podic minimalne pc zahtijeve na ssd itd kada se pojavi pc verzija.

 

 

 

 

The first question posed by the PC port of Marvel’s Spider-Man Remastered was what hardware specifications do you need to equal the PlayStation 5’s performance? Testing revealed that a GeForce RTX 3070 or Radeon RX6700XT will deliver the same or slightly better results than the PS5, certainly from a graphical perspective. In regard to the CPU the question is harder to answer. In the smaller gameplay sections, any modern CPU from the Ryzen 7 2700 or upwards will deliver on 60+ framerates; however, it is when you’re traveling around the open world of New York City that the CPU and associated data throughput requirements increase. Which is only mitigated but not resolved with ray tracing disabled. Future patches may improve this, and in that case we will be swinging back in to cover those. But for now, the Spider-Man Remastered port offers a close mirror of one of the PS5’s best and in many ways can exceed it, with all the fun, style, and action losing nothing on this new platform.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2022 21:11 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Marvel's Spider-Man Remastered
forumaš kaže...
Sad još Tsushima, Horizon 2 i GT uz ove druge koje su potvrđene 👍

GT7 nekako sumnjam jer je to igra od PD a mislim da oni nisu nikad iskazali zelju da rade nesto za PC za razliku od mnogih drugih Sonyevih studija koji su vec duze vrijeme gurali da se njihove igre izdaju i za PC.

14 godina
online
Re: Marvel's Spider-Man Remastered
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Marvel's Spider-Man Remastered

Igra kida, fluidnost na maximumu, grafika perfektna. Igra radi prekrasno, čak ne koristim niti DLSS nego DLAA koji daje najbolju i najoštriju sliku i imam ekstremno visok frame rate, sa dlssom na quality frame rate ide preko 200 a toliko mi ne treba :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Marvel's Spider-Man Remastered
BeLLicus kaže...

Igra kida, fluidnost na maximumu, grafika perfektna. Igra radi prekrasno, čak ne koristim niti DLSS nego DLAA koji daje najbolju i najoštriju sliku i imam ekstremno visok frame rate, sa dlssom na quality frame rate ide preko 200 a toliko mi ne treba :D

 Pa zasto ne koristis raytrace?

9 godina
offline
Re: Marvel's Spider-Man Remastered
MEGATAMA kaže...
BeLLicus kaže...

Igra kida, fluidnost na maximumu, grafika perfektna. Igra radi prekrasno, čak ne koristim niti DLSS nego DLAA koji daje najbolju i najoštriju sliku i imam ekstremno visok frame rate, sa dlssom na quality frame rate ide preko 200 a toliko mi ne treba :D

 Pa zasto ne koristis raytrace?

 Prepolovi frame rate a to ne želim radi refleksija, nije mi bitno to dokle god ne srede da RT ne uzima toliko preformansi, uvijek biram FPS naspram bilo kakvih pizdarija. 

9 godina
offline
Marvel's Spider-Man Remastered

Još malo fotografija, inače igra na steamu rastura prodajom, te također bilježi fenomenalne recenzije igrača... https://prnt.sc/oEG9CWmR2WNb

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Marvel's Spider-Man Remastered

Sony ima niz apsolutno fantasticnih serijala u svojim rukama i doslovno skoro sve novo sto stvore ispadne vrhunska igra.

A na PCu niti nema tih igara kakve Sony kreira tako da to pc gaming trziste proguta,ne odmaze sto su dobro optimizirane ili ih dosta brzo pokrpaju ako je to potrebno.

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
online
Marvel's Spider-Man Remastered

Linkao sam DF analizu gdje se vidi kako na Ryzenu 3600 uz upaljen RT igranje postane trzavo kad se putuje po gradu. Za RT treba zvijer od procesora, ili su shebali optimizaciju ili ne može bolje, nemam pojma.

 

Do istog zaključka su došli i na ovom sajtu, gdje je kao i uvijek testirano više procesora. Uz upaljen RT jedino Intel 12. generacija izvlači igriv framerate i eventualno Ryzen 5. serija

 

Marvel's Spider-Man Remastered тест GPU/CPU | Action / FPS / TPS | Тест GPU (gamegpu.com)

Isključen+RT-a Isključen+RT-a
Uključen+RT Uključen+RT
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2022 19:43 (forumaš).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Marvel's Spider-Man Remastered

Moraš voljeti sony...opet sjajan port koji izgleda/radi/zvuči/izvodi se sjajno.

Užitak od igre, tako brzuo vrijeme leti...nisam ni mislio da slikanje znamenitosti može bit zabavno, al eto i to su uspjeli napravit zabavnim.

 

sjajno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Marvel's Spider-Man Remastered
forumaš kaže...

Linkao sam DF analizu gdje se vidi kako na Ryzenu 3600 uz upaljen RT igranje postane trzavo kad se putuje po gradu. Za RT treba zvijer od procesora, ili su shebali optimizaciju ili ne može bolje, nemam pojma.

 

Do istog zaključka su došli i na ovom sajtu, gdje je kao i uvijek testirano više procesora. Uz upaljen RT jedino Intel 12. generacija izvlači igriv framerate i eventualno Ryzen 5. serija

 

Marvel's Spider-Man Remastered тест GPU/CPU | Action / FPS / TPS | Тест GPU (gamegpu.com)

Kad sam igrao Spiderman remaster i Miles Morales na Ps5 pisao sam kako mi je raytrace implementacija vjerovatno bolja od ijedne na PCu uz rtx3080 i bilo mi je nevjerovatno da AMD gpu to moze tako vrtijet u konzoli.

Odgovor bi mogao bit u ovoj PC verziji,posto aktiviranje raytracea udara na CPU vrlo je vjerovatno da je Insomniac podjelio raytrace i na CPU unutar engina.

Cisto nagadjam ali moguce objasnjenje zasto za pc treba tako jak cpu kada se aktivira RT...

10 godina
offline
Marvel's Spider-Man Remastered

Igrate li ovo na gamepadu ili tastatura/mis kombinacija..?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Marvel's Spider-Man Remastered
erminn kaže...

Igrate li ovo na gamepadu ili tastatura/mis kombinacija..?

Treba igrat sa Dual Sennse jer igra ima odlicnu podrsku za happtic itd.

10 godina
offline
Re: Marvel's Spider-Man Remastered
MEGATAMA kaže...
erminn kaže...

Igrate li ovo na gamepadu ili tastatura/mis kombinacija..?

Treba igrat sa Dual Sennse jer igra ima odlicnu podrsku za happtic itd.

 Evo ja sam odigrao neki sat na mis/tast. i sasvim je okej sto se tice movementa i kombata.

9 godina
offline
Re: Marvel's Spider-Man Remastered

Xbox Series X kontroler. Jedini kontroler koji će biti u mojim rukama. Btw nije ovo bas igra za MKB...

11 godina
offline
Re: Marvel's Spider-Man Remastered
BeLLicus kaže...

Xbox Series X kontroler. Jedini kontroler koji će biti u mojim rukama. Btw nije ovo bas igra za MKB...

Nazalost  XsX gamepad je losiji od onog na Xbox one X,preglasne tipke i u slucaju Spidermana nema happtica itd a cini mi se da je to sve podrzano i u PC verziji ako spojis Duall Sennse.

Inace i ja koristom Xbox for PC gamepad na kompu radi onscreen tipki u igrama koje su mapirane za xbox gamepad...u globalu.

 

 

13 godina
offline
Marvel's Spider-Man Remastered

I nakon godina korištenja XBOX kontrolera i dalje se gubim na X Y A B, ubija me X jer je x bio kvadrat na pc itd itd....masu cutscena gubim jer zabravim šta je rb a šta rt 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Marvel's Spider-Man Remastered

Jeste li zadovoljni performansama?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Marvel's Spider-Man Remastered

Prezadovoljan performansama. Na RX 570 vrti na high uz AMD FSR 2.0 na stabilnih 55-60 fpsa. Nikad bolje optimiziranu igru nisam igrao, svaka im cast. Trenutno sam na nekih 50% main storya, nakon toga pozabavit cu se DLC-evima i side misijama. 

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2022 12:47 (Jack Black).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Marvel's Spider-Man Remastered
FileFicho kaže...

Jeste li zadovoljni performansama?

 Prezadovoljan, da većina portova radi kao GOW i ovaj Spidey di bi nam bio kraj.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice