Need for Speed: HEAT / PC

poruka: 53
|
čitano: 18.551
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Need for Speed: HEAT / PC
andi.cro kaže...

Vjerovatno ti nešto na kompu fali ili nemaš minimalne zahtjeve za igru ili nešto treće...

 

Meni je sve ok!!!

 Od kolege s foruma je pc. Ima minimalne zahtjeve za igru. Ispada da ljudi sa puno jačim kantama imaju iste probleme i velika većina koristi Nvidia kartice. Malo je glupo da to još nije ispolirano a kad je igra izašla.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Need for Speed: HEAT / PC

Probaj na njihov "Help" dobiti odgovore, ja imam nVidiju rtx 2060 i updejtane winse i gpu drivere i sve normalno šljaka.

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed: HEAT / PC
andi.cro kaže...

Probaj na njihov "Help" dobiti odgovore, ja imam nVidiju rtx 2060 i updejtane winse i gpu drivere i sve normalno šljaka.

 Pitao već, kao bude to popravljeno u narednom patch-u. Poznavajući njih, 0 bodova.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
16 godina
offline
Need for Speed: HEAT / PC

Ma optimizacija je banana, na 1080p i ultra detaljima zakucana je igra na 60fpsa ali izgleda jako loše. Na 2k rezi i đedium detaljima fps dropa i ispod 40 kaj nema smisla.

 

Igra je ok, ali optimizacija je zlo i nece to popravit ako nisu do sad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed: HEAT / PC

Ja te karakteristike uopče ne gledam, igra mi je vizualno ok, nema trzanja i vožnja mi je fluidna bez ikakvog laga... ja zadovoljan sa tim stvarima...mene neke druge stvari smetaju pa i ne igram više tako često...

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed: HEAT / PC
amd freak kaže...

Ma optimizacija je banana, na 1080p i ultra detaljima zakucana je igra na 60fpsa ali izgleda jako loše. Na 2k rezi i đedium detaljima fps dropa i ispod 40 kaj nema smisla.

 

Igra je ok, ali optimizacija je zlo i nece to popravit ako nisu do sad.

 Kod mene radi super od prvog dana, uvijek sve na ultra. Al gledajući onaj ea forum, jako puno sranja ljudi imaju. Kao i naš kolega sa tim crnilom.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
offline
Need for Speed: HEAT / PC

Pozdrav, na koliko stupnjeva vam graficke rade u ovoj igrici? Ja imam Asus strix rx570 i penje mi se skoro na 90stupnjeva... Dok recimo igram cs:go koji je manje zahtijevan na 60stupnjeva ili CoD warzone koji je podjednako zahtjevan isto na oko 60 stupnjeva.
Ovih 90 mi se cini malo previse, sta mislite?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed: HEAT / PC
Nixx7 kaže...

Pozdrav, na koliko stupnjeva vam graficke rade u ovoj igrici? Ja imam Asus strix rx570 i penje mi se skoro na 90stupnjeva... Dok recimo igram cs:go koji je manje zahtijevan na 60stupnjeva ili CoD warzone koji je podjednako zahtjevan isto na oko 60 stupnjeva.
Ovih 90 mi se cini malo previse, sta mislite?

 Ugradi bolje hlađenje ili kupi novu grafu... nema drugog izbora.

btw: kada si zadnji put dobro ispuhao grafičku?

Također probaj smanjiti postavke, možda su neke jako zahtjevne za tvoju grafu.

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2021 23:15 (andi.cro).
6 godina
offline
Need for Speed: HEAT / PC

Graficka kartica je cista, termalna pasta je zamjenjena tako da ne znam, vjv nije do toga
Postavke su sve na low, a rezoluciju sam smanjio sa 1920X1080 na 1680X1050 i drzi mi oko 70-80 fps-a, sve radi glatko i uredno...
Jedini problem je sto se graficka po mom ukusu previse grije, ne znam proguglat cu malo koje su normalne temperature za tu graficku.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed: HEAT / PC
Nixx7 kaže...

Graficka kartica je cista, termalna pasta je zamjenjena tako da ne znam, vjv nije do toga
Postavke su sve na low, a rezoluciju sam smanjio sa 1920X1080 na 1680X1050 i drzi mi oko 70-80 fps-a, sve radi glatko i uredno...
Jedini problem je sto se graficka po mom ukusu previse grije, ne znam proguglat cu malo koje su normalne temperature za tu graficku.

 90*C je definitivno previše!

 

NEED FOR SPEED HEAT - PC SYSTEM REQUIREMENTS

 

You'll need Windows 10, a graphics card like a Radeon HD 7970, GeForce GTX 760, or equivalent, 8GB of RAM, and a Core i5-3570 or equivalent processor to meet the minimum requirements.

For the best experience in HD 1080p at 60 frames per second, you'll need 16GB of RAM and a powerful graphics card like a Radeon RX 480 or GeForce GTX 1060 with an i7-4790, Ryzen 3 1300X or equivalent processor.

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.2.2021 12:04 (andi.cro).
11 godina
offline
Need for Speed: HEAT / PC

Pozz meni je procesor pregrijan dok igram

I5 8300 H turbo 4.0 GHz

od 8 threads procesora 4 su preko 95 " C, najmanje jednom je CORE 1 dosegla najviših 100 " C unutar gameplaya

mjereno sa MSI Afterburnerom unutar igre i Real temp u pozadini na desktopu

zamjenjena termalna pasta na laptopu, procesoru i grafičkoj jučer

i opet se pregrijava

dolje u prilog screenshotovi iz igre sa u gornjem lijevom kutu MSI Afterburnerom

 

play hard :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed: HEAT / PC

Možda je malo overclockan ?

Probaj smanjit malo!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Need for Speed: HEAT / PC

Nije OC-an jer je laptop. Osim što CPU ima turbo sa 2.3 na 4.0 GHz niš drugo..

Jedino je GPU malo OC-ana MSI Afterburnerom, digao sam core za 170 MHz i memoriju GPU za 500 MHz no opet je bez dizanja napona!

Tako da dobijem 3-4 FPS u igrama kao Metro Exodus, Crysis remastered, NFS Heat,... jer imam na Ultra oko 25 AVG FPS  ovako 28,29 FPS-ova na FHD rezi BTW

Ipak u svim igrama niti na stress testu za proc nisam dobio ovako visoke temp!? Max do nekih 75-85°C na momente do 90 no opet je niže od ovih do skoro 100°C koje je TJMax za moj i5 8300H

 

 

 

play hard :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.1.2022 10:13 (Xtr Zodiac).
14 godina
offline
Need for Speed: HEAT / PC

Probaj isključit Turbo pa vidi... također i ovo što si OC-ao da vidiš ds li će biti promjena.

Ali opet mi nije jasno kak ti se Laptop ne ugasi i puno prije nego li se postignu tempersture za kuhanje jaja!?!

Provjerio si ventilator da radi i hladi kak treba jer možda je u njemu problem...ili ne vrti brzo koliko bi trebao ili ne radi uopče a možda je i pun prašine?

Također, nemoj držati Laptop na krevetu, fotelji, jastuku... niti krilo nije preporučljivo jer u takvim slučajevima nemaš dobru ventijaciju i hlađenje!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Need for Speed: HEAT / PC

Bok evo riješio 

Throttlestop sam downloadao, instalirao i undervoltao sam CPU core i CPU cache

Malo sam snizio i Intel GPU -30mV

CPU sam spustio za - 165 mV a CPU Cache isto - 165 mV

U postavkama sam stavio da sejva napone odmah po izlasku iz postavki

Na prvoj stranici sam stavio High Performance, SpeedShift na 128, Turbo Boost ofkors sam pustio upaljen tako da mi frekvencije ne budu na 2.3 GHz stock nego do 4.0 GHz Turbo

u biti je SpeedShift takav da ako se stavi 128 vrijednost bude na nekakav ajde recimo Performance Mode

Probao sa nižim vrijednostima no temp su se penjale i dalje

Ovako je U NFS Heat-u oko 76-81 ° C dok u Forza Horizonu 5 čak ispod 76 ° C cijelo vrijeme gejmanja

a bilo je i preko 101 ° C za Burn test i Stress testove da i ne govorim

Naravno prije je promjenjena termalna pasta na procu i grafi u laptopu i očišćen je ispuhan maximalno od prašine cijeli iznutra/izvana sa komprimiranim zrakom

(no opet bez undervoltanja nije bilo pomaka)

 

play hard :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2022 22:33 (Xtr Zodiac).
14 godina
offline
Need for Speed: HEAT / PC

Ne vjerujem... Pokrenem Heat nakon što ga nisam igrao neko vrijeme i igra počne odpočetka... nemam love, nemam reputaciju, nemam aute... NIŠTA !?!

 

Evo prešao igru i po 3x ( bez skupljanja ždralova, grafita i tri zvjezdica jer mi se stvarno više neda to raditi ) pa dok ne dođe novi NFS 2022 nek se netko pridruži u moj crew ( 5K1LLM45T3R5 ) a moj nick je ANDI_x_HR pa da se zabavljamo jer je stvarno dosadno bez ekipe... niti stranaca nema više puno i skoro pa nitko ne prihvača pozive u utrke 

 

Igra li netko? Povežimo se!!!

 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.7.2023 1:02 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed: HEAT / PC

Sonic "Club-230" invite...

 

Ajd da vas vidim  

 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Need for Speed: HEAT / PC

Free weekend na steam'u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed: HEAT / PC

Ja je budem sad malo više igrao. Čisto da pređem neke stvari koje nisam prije. Taman dok ne dođe taj novi NFS.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Need for Speed: HEAT / PC

Nezz dal je spomenuto, no za one koji ponovno igraju i neda im se otkrivati stvari na mapi, također je FREE to keep "Keys to the Map" do 4.10., tako da si svakako dodajte taj DLC. Igra ko igra, u 2 navrata probao no na žalost tako brzo dosadilo. Od načina progressa do užasno ne zabavnog voznog modela za jednu brzu arkadu. Radije igram Underground 2 s HD texturama.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2022 12:32 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed: HEAT / PC

 

Strpimo se još do 12mj. u kojem bi novi NFS trebao izaći.

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2022 13:28 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed: HEAT / PC

R.I.P. - 43

 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed: HEAT / PC

Tko želi u race ???

Ja sam ANDIxHR

 

Jedino pravilo : NO CHEATS !!!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice