Neka stara igra

poruka: 8
|
čitano: 2.830
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Neka stara igra

Sjeca li se netko ovakvih igara (pogledaj sliku)??
Cilj je bio "zatvoriti" ovo kuglu unutar ove dvorane ili štogod da je to već, a to se radilo tako da kursorskim tipkama radis zidove...
Ako se bilo tko sjeća kako se zove molim ga neka mi kaze jer vec zadnih nekoliko dana razbijam glavu pokusavajuci se sjetiti kako se igra zove...

igra igra
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2013 16:50 (somebody32).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Neka stara igra

Qix?

[UPOZORENJE na glasan zvuk ovog videa]

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Neka stara igra

air xonix? ja sam je dobio na cd-u uz milku nekad davno.. sad me kopalo pa sam isao malo googlati pa sam nasao ime

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2013 18:28 (drasterp).
 
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Neka stara igra

Da!! to je ta!!!

 

Hvala puno :D

 

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Neka stara igra

Ne znam kud bih s ovim pa vidjeh ovu temu...nesto se sjetih jedne stare igre koju sam igrao prije 10-tak godina, radi se o nba live 2000, naravno da mi vise cd nije u zivotu pa sam igru skinuo sa interneta, instalirao ali kad hocu da pokrenem igru kaze mi da treba da ubacim cd i sjetih se da sam uvijek morao ubacivati cd. Ima li koji nacin da igram ovu igru bez da ubacim cd?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neka stara igra

mozda onaj NO-CD crack? :D

 

11 godina
offline
Neka stara igra

Imam mlađeg malog frenda koji bi htio igrat neku zabavnu igricu.

I setio sam se iz mojeg djetinstva igrice ali neznam ime.

Uglavnom se radi da ste u ulozi novcica koji treba ubiti neprijatelje koji su mu na putu, sakuplja novcice i skače po nekim skelama, ciglama itd.

Igrica je imala levele a leveli su bili u skolu država jedan level je bio egipat, drugi grčka (ako se ne varam) itd.

Ta igrica je bila na bivšem enterovom cd (demo)

 

ako netko se jseća naziva bio bih u zahvalan. :D

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Neka stara igra

Može li mi netko reći kako ući u "full screen" u igri jumpnbump? Pogledajte ovo i ovo. Tu piše kako, ali meni i dalje nije jasno. Gdje upišem te naredbe (naredbu)? Koliko sam shvatio u igri bih trebao imati nekakav DOS menu, ali ja to ne vidim i ne znam kako to otvoriti da bih upisao što želim. Evo, ovo: Use the jumpnbump-menu command to launch a graphical menu allowing you to select the level and set any command line parameter.  - kako pokrenuti?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice