Path of Exile

poruka: 854
|
čitano: 201.173
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

jako je lagano cappati resistance. Samo kupi identify scrollove i rare iteme skupljaj i naci ces dobre iteme koji te mogu nositi do mapa tj. do cca 70-75 lvl-a. Ja iskreno uopce ne gledam resistance do 70 lvla, ali opet imam malo vise od soma sati u igri pa si mogu to dopustiti ^^

 

koje je vase najbolje postignuce ove lige? Ste nasli kakve dobre shaper/elder iteme?

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Path of Exile

naci moram promijenit svu opremu i gledat samo onu sa rezistima?u 1,2h u 6 aktu sam pogino vise puta nego u cijeloj igri do sad

dal da idem do templara il duelista po njihove reziste(makar ce mi za to trebat 100 godina)

Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Path of Exile
Žiga82 kaže...

kak sam ja mogo znat da cu dobit sad tih 30% na sve, koja debilana ,pa da sam to znao drugacije bi lika radio ,pun k mi igre do sad 99% njih mi nemre nis samo ides i klikces ko idiot i deres ih ko budale, jebes se sa opremom i stashom ,sad sam level 50 i neki i sad odjednom me ubijaju ko zeca haaha

 Ma x puta je lakse igrati ranged, igram sada kao witch, elemental/summoner. Umres samo kada si bas nepazljiv. Prije toga sam igrao kao marauder, umire se puno vise.

Eye In The Sky
12 godina
offline
Path of Exile

a kaj koristis na toj babi za obranu onaj evasion? kaj je to dovoljna obrana

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Path of Exile
Žiga82 kaže...

a kaj koristis na toj babi za obranu onaj evasion? kaj je to dovoljna obrana

 Nema odbrane, ne treba ti. Imas hp, imas energy shield na gear, i koristim talent koji uzima 30 dmg od mane. Ali, zapravo kada oko tebe stalno trce 2 golema, 2 spectra(summonas moba da se bori za tebe), 6 zombija i jos po potrebi 7 skeletona(koji traju 20 sec) nitko te i ne dodirne :D. Plus, munjom (arc spell) manje vise ubijes sve u jednoj sekundi. 

Eye In The Sky
10 godina
offline
Path of Exile

https://www.pathofexile.com/bestiary

 

nova liga! izgleda predobro.

ko će čekat 15 dana...

US server keke013#2101
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

izgleda okej. Posto nisam neki fan craftina bit ce mi li-la liga. Ali opet nova liga je tu, kakva got da je stoga je uzbudenje na prisutno uvijek :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Path of Exile

Pozdrav.

 

Krenuo sam opet s PoE, tek sam 27-28 level, witch, furam summoner build. lightsabove in-game, na steamu .zhu, pa me dodajte, pogotovo ako ima tko iskusniji, da me malo uputi u gear i ostale sheme. (:

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

takoder ako je netko treba pomoc ili zeli samo casula igrati mozete i mene dodati. Igram vec par godina i jos uvijek sam tu ^^

Steam: audiosl4ve

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Path of Exile
Gam3r kaže...

takoder ako je netko treba pomoc ili zeli samo casula igrati mozete i mene dodati. Igram vec par godina i jos uvijek sam tu ^^

Steam: audiosl4ve

 Evo ja ću te dodati, počeo igrati s Rangerom.

Ako netko zna neki dobar build za rangera bio bih zahvalan.

11 godina
offline
Path of Exile

Imas na forumu buildove, pa procitaj malokoji ce ti odgovarati po stilu igre. Ja sam sebi tako poceo Witch/Necro build :)

 

Imas skill tree, gear, gemove, svasta nesto

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

posto vas ima dosta sad novih ovdje toplo vam preporucam da izdvojite sat-dva i pogledate ovih par tutorial videa koji govore gfeneralno o samoj igri. Jako su zanimljvii i govore sve sto trebate znati na pocetku a i kasnije u igri. Evo i linka na youtube pa pogledajte ako ste zeljni znanja :)

 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 2
7 godina
protjeran
offline
Path of Exile

Moj savjet za pocetnike je da igraju ranged class, a drugi i najvazniji je: PRAY TO RNG GODS!!!

Eye In The Sky
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

kaj kazete na patch notes? Vasi league starter? Koji su vam ciljevi za ovu ligu?

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Path of Exile

Svidja mi se witch klasa, mogao bih ovaj put neki mage dps build ili tako nesto

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Path of Exile

Brzinsko jedno. Ona tabula rasa item, hoće li se i u ovom patchu koristiti za levelanje ili?

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Path of Exile
Ovaj poe zakolje diabla3 naopako.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Path of Exile
Gam3r kaže...

kaj kazete na patch notes? Vasi league starter? Koji su vam ciljevi za ovu ligu?

 ja krećem sa bladeflury jugg a cilj je 24 za krila

Crucifixion kaže...

Brzinsko jedno. Ona tabula rasa item, hoće li se i u ovom patchu koristiti za levelanje ili?

 u svakom se koristi tako da da, jedino je dosa skupa na početku lige

US server keke013#2101
11 godina
offline
Re: Path of Exile
Spacecraft kaže...
Ovaj poe zakolje diabla3 naopako.

 Ovo je ono sta je D3 trebao biti :/

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
11 godina
offline
Path of Exile

Prvo GC miner, a kasnije nešto za dušu.

Budem sam složio nekaj oko novih itema.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Path of Exile
pavlovs_dog kaže...

Prvo GC miner, a kasnije nešto za dušu.

Budem sam složio nekaj oko novih itema.

 ja sam ga igrao skoro cijelu prošlu ligu i definitivno je OP čak sam nerf očekivao, a sada

je Saboteur još čak mrvicu jači..

US server keke013#2101
11 godina
offline
Path of Exile

Ja sam odlučio uhvatit zadnji vlak prije nerfa. Iako će ga vjerojatno puno ljudi igrat ovu diviziju pa će gear biti skup.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Path of Exile

Jel ima neki guild? de pozovite me "crozoki" sam u igri naravno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

poceo sam MF likom.. pa respecao u frost blades pathfinder i think :P ..

opremio ga sa cca 10ex opreme.. cak uspio dobaviti Trash to Treasure prophecy.. nadao sam se headhunteru, ali nista od toga.

kao i svake sezone skupio 24 challenga.. i sad laganini pasivnije igranje .

kak vama ide?

http://g.bf3stats.com/pc/H4pfi0Bs/Bronthophobiaa.png
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

nikak. Liga dosadna i iako sam imao u planu hrpu likova, nis imam jednog lika i jednog jos kojeg lvlam. Nakom kaj su popravili stackanje SR totema dmg je bolesno dobar (bio je i prije ali sad je za trash celr fantastican). Razocaran ligom, igram eto tek tolko jer namam nis pametnije za igrat...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Path of Exile

Pozz.

 

Dali moze mala pomoc. Igrao sam prije poe.

 

Sad ponovo bi krenuo, pa mi treba pomoc, koji server, koja klasa  ? Sta kako 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
Gam3r kaže...

posto vas ima dosta sad novih ovdje toplo vam preporucam da izdvojite sat-dva i pogledate ovih par tutorial videa koji govore gfeneralno o samoj igri. Jako su zanimljvii i govore sve sto trebate znati na pocetku a i kasnije u igri. Evo i linka na youtube pa pogledajte ako ste zeljni znanja :)

 

 

Evo citiram samog sebe :)

Daj si sat vremena u prouci to, puno ce te ufurati u igru vjeruj mi :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
10 godina
offline
Path of Exile
US server keke013#2101
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

totalno. Nova liga bi mogla biti bomba. Drago mi je da trapperi naponon dobivaju buff, jos da i malo mine ustelaju ja sretan :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Path of Exile
Gam3r kaže...

totalno. Nova liga bi mogla biti bomba. Drago mi je da trapperi naponon dobivaju buff, jos da i malo mine ustelaju ja sretan :)

 Ma mine su OP, GC miner je valjda jedan od najjačih singletarget dps-a u igri a i za mapanje je ok jedino se treba naviknut na stil igranja

isto ko i arc mine koje su bolje za mape a malo lošije za bossove

 

US server keke013#2101
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice