Path of Exile

poruka: 854
|
čitano: 200.897
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Path of Exile

 

 

 

Ja bum igral Winter Orb Elementalist, i dalje će biti jako dobar 

 

 

 

Path notes 3.6 - samo bitne promjene:

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2019 18:22 (Baldurion).
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Path of Exile

Nisam puno stigao igrati betrayal pa cu sada nastaviti u standardu (pod uvjetom da poprave problem sa "pokidanim" stash tabom za mape).

Uglavnom, igram juggernauta sa molten strikeom. Nabavio sam amulet koji mi omogucava da dodam jos jedan curse. Jedan prsten mi je warlord's mark on hit a drugi je poacher's mark on hit. Po oznakama vidim da svaki monster stvarno ima oba curse-a na sebi. Nemam jos nekih "jacih" mapa (tek T13) pa nisam siguran jel life leech stvarno toliko ogroman kao sto bi trebao biti. Generalno nema problema i trebalo bi funkcionirati tako kako sam zamislio, ne?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Path of Exile
Friday kaže...

Nisam puno stigao igrati betrayal pa cu sada nastaviti u standardu (pod uvjetom da poprave problem sa "pokidanim" stash tabom za mape).

Uglavnom, igram juggernauta sa molten strikeom. Nabavio sam amulet koji mi omogucava da dodam jos jedan curse. Jedan prsten mi je warlord's mark on hit a drugi je poacher's mark on hit. Po oznakama vidim da svaki monster stvarno ima oba curse-a na sebi. Nemam jos nekih "jacih" mapa (tek T13) pa nisam siguran jel life leech stvarno toliko ogroman kao sto bi trebao biti. Generalno nema problema i trebalo bi funkcionirati tako kako sam zamislio, ne?

 stavi link na profil ili PoB link da bacimo oko

US server keke013#2101
16 godina
odjavljen
offline
Re: Path of Exile
keke13 kaže...
Friday kaže...

Nisam puno stigao igrati betrayal pa cu sada nastaviti u standardu (pod uvjetom da poprave problem sa "pokidanim" stash tabom za mape).

Uglavnom, igram juggernauta sa molten strikeom. Nabavio sam amulet koji mi omogucava da dodam jos jedan curse. Jedan prsten mi je warlord's mark on hit a drugi je poacher's mark on hit. Po oznakama vidim da svaki monster stvarno ima oba curse-a na sebi. Nemam jos nekih "jacih" mapa (tek T13) pa nisam siguran jel life leech stvarno toliko ogroman kao sto bi trebao biti. Generalno nema problema i trebalo bi funkcionirati tako kako sam zamislio, ne?

 stavi link na profil ili PoB link da bacimo oko

 

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Spelac/characters

 

Character je onaj sa _betrayal sufiksom

Freak Show Inc.
10 godina
offline
Re: Path of Exile
Friday kaže...
keke13 kaže...
Friday kaže...

Nisam puno stigao igrati betrayal pa cu sada nastaviti u standardu (pod uvjetom da poprave problem sa "pokidanim" stash tabom za mape).

Uglavnom, igram juggernauta sa molten strikeom. Nabavio sam amulet koji mi omogucava da dodam jos jedan curse. Jedan prsten mi je warlord's mark on hit a drugi je poacher's mark on hit. Po oznakama vidim da svaki monster stvarno ima oba curse-a na sebi. Nemam jos nekih "jacih" mapa (tek T13) pa nisam siguran jel life leech stvarno toliko ogroman kao sto bi trebao biti. Generalno nema problema i trebalo bi funkcionirati tako kako sam zamislio, ne?

 stavi link na profil ili PoB link da bacimo oko

 

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Spelac/characters

 

Character je onaj sa _betrayal sufiksom

 Pa uglavnom da može koji bolji jewel .. i tako i nije mi jasno ne koristiš vaal pact? zbog blood rage? zašto ti je cwdt + ic tako visok lvl?

US server keke013#2101
16 godina
odjavljen
offline
Re: Path of Exile
keke13 kaže...
Friday kaže...
keke13 kaže...

 Pa uglavnom da može koji bolji jewel .. i tako i nije mi jasno ne koristiš vaal pact? zbog blood rage? zašto ti je cwdt + ic tako visok lvl?

 

A ne znam, pratio sam build i nije bilo govora o vaal pact. I ne mislim da mi fali. Cwdt+ic mi je visoko jer ne zelim da mi ubija endurance charge cim netko kihne pored mene. Sad je ok, aktivira se kad je stvarno potrebno

Freak Show Inc.
10 godina
offline
Re: Path of Exile
Friday kaže...
keke13 kaže...
Friday kaže...
keke13 kaže...

 Pa uglavnom da može koji bolji jewel .. i tako i nije mi jasno ne koristiš vaal pact? zbog blood rage? zašto ti je cwdt + ic tako visok lvl?

 

A ne znam, pratio sam build i nije bilo govora o vaal pact. I ne mislim da mi fali. Cwdt+ic mi je visoko jer ne zelim da mi ubija endurance charge cim netko kihne pored mene. Sad je ok, aktivira se kad je stvarno potrebno

 Pretpostavio sam da si pratio ali ako imaš osjećaj da ti ne fali leecha onda ti je ok.. vidit ćeš na t15 dal ti fali..

koliko sam skužio po passivima imaš 3-4 endurance charges  e sad ja imam malo drukčiju teoriju kad je u pitanju jugg. i za njega sam koristio 2 varijante.

prva je ulaganje pa imaš 7-9 end. c. i setup cwdt (1) + ic (3) + id (20). u ovom setupu ic ti traje 5-6sec di si immune na physical dmg i dok ti to istekne imaš chargeve već većinom nazad.

druga je bez ulaganja di koristiš 4 end. c. setup isti tj cwdt lvl1. tu ic traje cca 1sec  nakon tih sec imaš 0.25 sec cooldown i nakon toga nanovo. sluši uglavnom za sprečavanje oneshot od physical dmg-a.

ovo kako ti koristiš mi je čudno jer se ic pali nakon cca 3300dmg ako imaš manje od 6600 life nakon gašenja će te sljedećih 3300phys dmga ubit a ic se neće upalit ili ako imaš više onda sljedećih 3300 si sigurno mrtav.

neznam... moja neka teorija jer i ako nemaš charges ic će se upalit i bit će kratak al može spriječit smrt a 3-4 charges nije teško generirat sa jugg niti nije velika brojka da ih se isplati čuvat

 

 

US server keke013#2101
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

ja bi prvo zamijenio cipele i rukavice (kako smijesno ovo na naski zvuci). Imas na njima jako puno bezpotrebnih statsa, a za 20-30c mozes naci dosta bolje cipele. Ako hoces pogledam ja pa ti dam par standard cipela. Ne igram standard pa udjelim ekipi koja treba :D

 

ja cu novu sezonu igrati CI MoM Trickstera, vjerojatno novi Soulrend/Bane sa svacim necim. Ako nece ici lako se prebacim na ED :)

Ne sjecam se kad sam zadnji put igrao ED pa ono, mozda se namjerno prebacim kada vidim da Soulrend ne funkcionira kako sam planirao..

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Path of Exile
Gam3r kaže...

ja bi prvo zamijenio cipele i rukavice (kako smijesno ovo na naski zvuci). Imas na njima jako puno bezpotrebnih statsa, a za 20-30c mozes naci dosta bolje cipele. Ako hoces pogledam ja pa ti dam par standard cipela. Ne igram standard pa udjelim ekipi koja treba :D

 

 

Pa nema bas puno toga sto mi je suvisno - eventualno increased armour and evasion i stun recovery. Dobro, inteligence i energy shield isto. Posalji sta dobro ako imas...

 

 

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Path of Exile
Gam3r kaže...

ja bi prvo zamijenio cipele i rukavice (kako smijesno ovo na naski zvuci). Imas na njima jako puno bezpotrebnih statsa, a za 20-30c mozes naci dosta bolje cipele. Ako hoces pogledam ja pa ti dam par standard cipela. Ne igram standard pa udjelim ekipi koja treba :D

 

ja cu novu sezonu igrati CI MoM Trickstera, vjerojatno novi Soulrend/Bane sa svacim necim. Ako nece ici lako se prebacim na ED :)

Ne sjecam se kad sam zadnji put igrao ED pa ono, mozda se namjerno prebacim kada vidim da Soulrend ne funkcionira kako sam planirao..

 Ja ED definitivno ovu ligu igram

10 godina
offline
Path of Exile

ja još uvijek nemam pojma šta bi igrao...

 

fireball se čini ok sad ili neki novi... a nemam pojma

US server keke013#2101
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

kaj kazete na novu sezonu? Meni je zadnjih par sezona uzasno dosadno i jednostavno nimalo zabavno. I dalje me zivciraju ta bezvezna kompliciranja liga i bezpotrebnih dodavanja stvari u igru. Okej lijepo je dodavati nove stvari, ali iskreno toliko je toga sada da je to jednostavno previse. Kako got bilo igram i dalje, ali nije to to vise kako je prijasnjih sezona bilo :(

 

Uz to probajte Bane i Soulrend. Bane je bolesno dobar, a Soulrend isto owna dobrano 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Path of Exile

Par njubarskih pitanja.

 

Da li su ikad Stash tabs ili "Premium Zlatnici" na sale?

Za pocetnika je najisplativije uzeti First Blood Starter Pack?

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Path of Exile

Stash sale je svaki treći vikend. First blood starter  pack je dobar izbor , dobiješ besplatan stash plus neki mtx uz zlatnike.  Preporuka currency tab pa map tab.

 

 

 

 

16 godina
odjavljen
offline
Path of Exile

Kontam si uzeti ovaj unique stash tab...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Path of Exile
Friday kaže...

Kontam si uzeti ovaj unique stash tab...

 Ovaj vikend je stash sale pa sacekaj malo 

 

Vise vam se isplati uzeti supporter pack od 30-60$ jer tu dobijes odlican skin i points-e sa kojim mozes kupiti sve ostale stvari u shopu.

 

Recimo, ja planiram kupiti Pitfighter supporter pack koji dodje 60$, a skin je fenomenalan (gladijator stil skin) i jos dobijes 550 pointsa i dodatnih par stvari uz skin. 

 

Da ides kupiti samo points-e u vrijednosti od 60$ bi dobio 600 pointsa dok gore u supporter packu dobijes 50 pointsa manje, a ukupna vrijednost supporter packa se nemjerljivo vise isplati.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 16:12 (Baldurion).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Path of Exile
Baldurion kaže...
Friday kaže...

Kontam si uzeti ovaj unique stash tab...

 Ovaj vikend je stash sale pa sacekaj malo 

 

Vise vam se isplati uzeti supporter pack od 30-60$ jer tu dobijes odlican skin i points-e sa kojim mozes kupiti sve ostale stvari u shopu.

 

Recimo, ja planiram kupiti Pitfighter supporter pack koji dodje 60$, a skin je fenomenalan (gladijator stil skin) i jos dobijes 550 pointsa i dodatnih par stvari uz skin. 

 

Da ides kupiti samo points-e u vrijednosti od 60$ bi dobio 600 pointsa dok gore u supporter packu dobijes 50 pointsa manje, a ukupna vrijednost supporter packa se nemjerljivo vise isplati.

 

 

 

Skinovi i efekti me ne zanimaju ni najmanje. A tabove vec imam svakakve, samo mi treba unique

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Path of Exile

Jucer sam kupio pitfighter supporter pack i otkrio sam super stvar... Ako si vec prije kupovao pointse onda ti se ponudi upgrade opcija za supporter pack sto je vrh stvar. Nakraju sam platio upgrade za pitfighter pack 25$(cijena ovisi o tome koliko si $ vec uložio u igru) i jos sam dobio 200 pointsa uz pack koje cu iskoristiti za map stash, divine stash, fragment stash itd.  po mojoj slobodnoj procjeni onaj ko misli igrati ozbiljnije ovu igru trebao bi uloziti izmedju 40-65$ za razne vrste stash tabova. Obavezno morate imati makar jedan premium stash tab jer onda mozete prodavati iteme na vrlo lagan način (sa dva klika miša odredite cijenu) i item se automatski pojavi na poe trade sluzbenoj stranici.

 

P.S. dodao sam slike kao primjer da vidite o cemu cemu se tocno radi 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 15:50 (Baldurion).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

ne planiram u skorije vrijeme kupovait nis vise. Isao sam gledati na Paypal koliko sam dao u zadnjih par godina i cifra se penje na 600+ dolara. Kad pogledam nisam nis pametno kupio... Opca katastrofa :D

 

Nego kako ste vi zadovoljni novom ligom?

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Path of Exile
Gam3r kaže...

ne planiram u skorije vrijeme kupovait nis vise. Isao sam gledati na Paypal koliko sam dao u zadnjih par godina i cifra se penje na 600+ dolara. Kad pogledam nisam nis pametno kupio... Opca katastrofa :D

 

Nego kako ste vi zadovoljni novom ligom?

 Troši troši, neće ništa da ti škodi!   

 

 

Ukratko da napišem što se tiče mojeg mišljenja o Synthesis ligi :D Ne sviđa mi se niti malo taj koncept memorija koje propadaju nakon što uđeš u njih 2-3 puta, a i to sintezirianje itema je loše izvedeno i nije baš razumljivo tj. dosta je komplicirano, te ti treba 3 ista itema sa sličnim statsima da ih sinteziriaš u "gotovi" item sa odgovarajućim statsima koji bi tebi pasali. Gledao sam ZIGGYD's video u kojem on to objašnjava i nije nimalo jednostavno, u dosta stvari nije ni on bio siguran. Ja sam općenito mišljenja da su igre prvenstveno tu da te zabave i da uživaš u njima, a ne da tu moraš skoro kvantnu fiziku proučavati da bi skužio kako nek stvari funkcioniraju.

 

Osobno mi se puno više svidio Betrayal league sa onim Syndicate members sa itemima koji su imali Veiled mods koje si kasnije od ponuđena 3 moda mogao odabrati koji ti najviše paše. Vrlo jednostavno bilo, dok sada su skroz zakomplicirali sa ovom nekom ligom.

 

Ja osobno niti ne radim te memorije tj. ne ulazim u njih kad ih vidim na mapi. Previše mi je to dosadno, te je većinom gubitak vremena po mom mišljenju. Trebali su to sve puno bolje složiti da bude zanimljivije.

 

Ekipa, kako se Vama čini liga, točnije te memorije i da li ih radite i sakupljate fractured iteme ili ih isto preskačete kao i ja? Baš me zanimaju Vaša mišljenja 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 21:55 (Baldurion).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
Meni je bezveze liga, kao i zadnjih par. Zadnja postena liga je bio Abyss po meni...
Ulazim u te memorije jer ako ne ulazis nema svrhe igrat ligu. Kupim sve iteme, pucam ih u jedan stash i onda odem i spojim ih i ak ispadnu okej super, ak ne vendor trash. Nis special sezona i dosadnjikava kao i Betrayal i Bestiary...
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Path of Exile

Nova sezona PoE: Legion

 

ja sam oduševljen... breach 2.0

 

https://www.pathofexile.com/legion

 

US server keke013#2101
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

nakon zadnjih par sezona ovo sma jedva cekao. Stvarno se veselim novim stvarima. Malo sam igraop flashback SSF i znam da cu novi sezonu igrati SSF. Lezernije i bez stresa, ko da igram drugu igru, milina..

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Path of Exile
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Melee rework je stvarno odlično izveden. Jedva čekam igrati malo Maraudera kojeg jako jako rijetko igram. Imate vi kakve planove kaj će te igrati?

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

do sada sam igrao samo Juggernauta

 

ako zaigram ovu novu ligu, probat cu ili Slayera ili Berserkera

 

zivcira me sto nemam vremena, a levelanje i farmanje je bas onak "time sink" totalni

 

bez obzira svakako cu probati ovu ligu

www.youtube.com/TerabitTV
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Ne znamo kako je time sink? Pa laganim tempom dođeš do mapa za 4-5 sati. Malo odmoriš usput i taman se nabriješ dok dođeš do mapa :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
Gam3r kaže...

Ne znamo kako je time sink? Pa laganim tempom dođeš do mapa za 4-5 sati. Malo odmoriš usput i taman se nabriješ dok dođeš do mapa :)

njubara sam :)

 

meni je trebalo oko 30 sati, s time da pratim pricu i radim svaki quest i sve zone cistim u potpunosti 

 

da pratim samo main story i preskacem sve ostalo i samo rush do mapa?

www.youtube.com/TerabitTV
11 godina
offline
Path of Exile

i mene ovo zanima, kako uspijes u cca 5 sati to izlevelat tak brzo?

 

i kako u tom kratkom vremenu imas dovoljan gear da radis bilo kakvu mapu?

 

ja sam cak 40 sati igrao i dizao skilove i farmao gear, otvorio najnizu mapu i sve me oneshotalo 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Nakon 100-ak grindova do mapa doslovno ti to toliko uđe u naviku da samo trčiš. Ja inače lvl-am sa jednim Life flaskom, 3 quicksilver i 1 oneslaught flaskom. Uvijke jedna aktivna i trči. Prvo što nabavim uvijek su čizme sa movement speed, u večini slučajeva je to Wanderlust. Idem samo glavne questove i usput radim samo questove koji daju Skill point. Jest da je jedan od starijih videa, ali ja večinom idem kao Mathil u 

 videu. Znači ovdje objašnjava kako lvlva prvih par actova (tada je bilo svega par actova). Znači ustvari je cilj ne ubijati sve nego jednostavno uletip u pack, malo ubiš i pičiš dalje. Potrebno je malo navikavanje ali brzo ti može ući u naviku. Uz to zna se koji su skillovi dobri za brz i učinkovit lvling za "početnike" odnosno za one koji bi htjeli naučiti brže lvlat ali opet uživat u igri. Tipa Blade Vortex, Frost Blades, Molten Strike, Arc... da ne nabrajam dalje, na kraju je sve stvar odabira. Ja volim svaki put s nečim drugim lvlat da ipak malo izbjegnem tu monotoniju. Da ne bi bilo, ne smatram sebe nikakvim pro igračem niti nekim brzim igračem. Igram casual u večini slučajeva, ali kada mi dojadi i kada jednostavno želim isprobati taj build, sjednem, zrokam do mapa na brzinu za par sati i voila... Treba malo vremena da se nauči i da uđe u naviku, ali kao što rekoh, nakon fakat puno tih gringova to ti jednostavno uđe u naviku i postane zanimljivo štoviše :)
Ako vas kaj još detaljnije zanima slobodno pitajte :)

 

EDIT: i da sa skill tree-a uzimati life, life i samo life. Sve drugo je za vrijeme lvlanja totalno nebitno iskreno jer tih 5-10% inc damage ama bas nis ne znači...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.5.2019 20:59 (Gam3r).
Moj PC  
0 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice