PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.289.257
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Nije covjek nikakav citer. Bio je profesionalni igras csgo-a i dalje je, pogledaj videe njegove dok je jos csgo igrao. Odustao je od profesionalne scene i presao na twitch kako bi bio full time streamer. I kazu da se skill ne dobiva iz pubg igre vec kao od csgo-a, bf-a i ostalih slicnih fpsa igara. Od tud mu takve reakcije.
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ma lik se naosvajao CSGO turnira, a i da ima aimbot onda bi mu prebacilo nišan na ljude, a ne prvo na prazno brdašce i onda na kolegu. Sam kaže kako nije znao od kud pucaju po njemu, pa se zabunio i skoro izrokao kolegu.

 

Kolko sam gledao na redditu je bio video gdje shroud kaže kako ne korsiti nikakav marko, čak ni za croch jumpanje nego stisne dvije tipke na brzinu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...

Ma lik se naosvajao CSGO turnira, a i da ima aimbot onda bi mu prebacilo nišan na ljude, a ne prvo na prazno brdašce i onda na kolegu. Sam kaže kako nije znao od kud pucaju po njemu, pa se zabunio i skoro izrokao kolegu.

 

Kolko sam gledao na redditu je bio video gdje shroud kaže kako ne korsiti nikakav marko, čak ni za croch jumpanje nego stisne dvije tipke na brzinu.

 Svi oni isto kazu dok ih se ne uhvati (ko npr. hahhaajaads).

Ne kazem da ista koristi i gledam mu stream nekad,kao sto sam pregledao neka videa i stvarno ima stvari koji mi ne izgledaju normalno niti ima logike,ali eto.

Origin_Steam: hrka11
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Obično igram samo squadove i duo sa frendovima i rijetko kad bude chicken dinner. Večinom se to svede na spectate nakon gadnog žoržija ili češnjovke. Zato od zadnja 2 solo-a su bila 2 chicken dinnera, prvi po magli sa ofc 1 killom i drugi malo uspješniji :D


Da Shroud ima nekih čudnih poteza preko streama, ima. Ali video i zvuk koji mi dobijemo nemaju neke veze s time što on vidi i čuje.

Čovjek ima nekoliko tisuća sati samo CS:GO-a i to ne sa silver ruskim klincima i toxic budalama. Sumnjam nekako da bi nakon što je takvo ime stvorio od sebe tako riskirao svoju reputaciju i cloud9.

Uostalom sam PUBG ga gura i promovira a vjerujem da i plaća. Ne vjerujem ni da bi oni samo tako promovirali cheatanje.

Njemu kao i sličnima je to život i lijepo je vidjeti da im se tako nešto isplatilo jer rade šta vole.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Zna li netko sto je novo u ovom danasnjem 500mb updateu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
HolyPotato kaže...
Zna li netko sto je novo u ovom danasnjem 500mb updateu?

 https://twitter.com/PUBATTLEGROUNDS/status/933617430840201216

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hrka11 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Ma lik se naosvajao CSGO turnira, a i da ima aimbot onda bi mu prebacilo nišan na ljude, a ne prvo na prazno brdašce i onda na kolegu. Sam kaže kako nije znao od kud pucaju po njemu, pa se zabunio i skoro izrokao kolegu.

 

Kolko sam gledao na redditu je bio video gdje shroud kaže kako ne korsiti nikakav marko, čak ni za croch jumpanje nego stisne dvije tipke na brzinu.

 Svi oni isto kazu dok ih se ne uhvati (ko npr. hahhaajaads).

Ne kazem da ista koristi i gledam mu stream nekad,kao sto sam pregledao neka videa i stvarno ima stvari koji mi ne izgledaju normalno niti ima logike,ali eto.

 Da samo za razliku od njega, shroud je osvojio 4 CSGO turninra i u isti tolko završio drugi.

 

A i steama svaki dan po nekih 8 sati. Jednostavno moraš biti dobar xD

10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...

 Da samo za razliku od njega, shroud je osvojio 4 CSGO turninra i u isti tolko završio drugi.

 

A i steama svaki dan po nekih 8 sati. Jednostavno moraš biti dobar xD

 Ali nije on osvojio turnir od one zenske sen..nesto tako 

 

Ma kazem samo da mi je nekad nesto neobjasnjivo ali da mora bit dobar,mora nakon toliko igranja.

 

Koliko znam ima i tih pr0eva koji su igrali turnire pa su uhvaceni i na kraju priznali sta se sve radi.U cs-u ih ima ko pijeska,pas im mater.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hrka11 kaže...

 Ali nije on osvojio turnir od one zenske sen..nesto tako 

 

Ma kazem samo da mi je nekad nesto neobjasnjivo ali da mora bit dobar,mora nakon toliko igranja.

 

Koliko znam ima i tih pr0eva koji su igrali turnire pa su uhvaceni i na kraju priznali sta se sve radi.U cs-u ih ima ko pijeska,pas im mater.

 Pa s obzirom da su to bili ofišl turniri, nebi baš rekao da je varao.

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...
hrka11 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Ma lik se naosvajao CSGO turnira, a i da ima aimbot onda bi mu prebacilo nišan na ljude, a ne prvo na prazno brdašce i onda na kolegu. Sam kaže kako nije znao od kud pucaju po njemu, pa se zabunio i skoro izrokao kolegu.

 

Kolko sam gledao na redditu je bio video gdje shroud kaže kako ne korsiti nikakav marko, čak ni za croch jumpanje nego stisne dvije tipke na brzinu.

 Svi oni isto kazu dok ih se ne uhvati (ko npr. hahhaajaads).

Ne kazem da ista koristi i gledam mu stream nekad,kao sto sam pregledao neka videa i stvarno ima stvari koji mi ne izgledaju normalno niti ima logike,ali eto.

 Da samo za razliku od njega, shroud je osvojio 4 CSGO turninra i u isti tolko završio drugi.

 

A i steama svaki dan po nekih 8 sati. Jednostavno moraš biti dobar xD

Pa upravo tu leži caka. Kad si jako dobar u nekoj stvari dovoljna ti je sitnica koju mnogi neće i primjetiti da bi bio jako jako JAKO dobar :)

Njemu je dovoljno da zna gdje je netko i da pametno to zna koristiti....aim lik očito ima....iskustvo također.

Kad vidiš koju lovu ta ekipa vrti nemožeš ne sumnjati da su legit jer konkurencija je opaka i treba zadržati edge da bi ti se ljudi vraćali na kanal.

Ne optužujem nikog PUBG-u je stream platforma jedan od većih  kanala za reklamu (zato i ima toliko stream snipe baziranih kickova i banova) pa nije isključeno i da i sami tvorci igre propuste neke stvari kroz prste jer zamisli da padne jedan disrespect ili netko poput njega kakva bi to negativna reklama bila.....

 

Sad si idem sfrkat foliju i stavit na glavu i igrat PUBG ;)

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Koje gluposti se ovdje pišu  Kakvi cheateri, pa još da streama dok cheata lol

WoT IG: RavenHR_
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Intel&ATI kaže...

Koje gluposti se ovdje pišu  Kakvi cheateri, pa još da streama dok cheata lol

 Fakat...gluposti!

You should never underestimate the predictability of stupidity
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Tko puca onu artiljeriju u igri? Jel ima neka prica oko toga?

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

GUIDE: SPRAY CONTROL Featuring Mouse Cam (All Common AR's tested) in PUBG

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Šta ovaj Zero piše?!

Dajte ga banirajte jer ne mogu više čitat te gluposti.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

Da li neko ima predstavu zbog cega kod prijatelja jednog na extra masini

 

gtx1080

i7 6700k

16gb ddr4

ssd nvme

 

pubg stalno stuca i zapinje

 

dok kod mene na mojoj konfi klizi lijepo igra ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja sam danas od Nvidie dobio tu igricu besplatno

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...

Ja sam danas od Nvidie dobio tu igricu besplatno

 Preko expirencea? Vidio da ljudi dobili battlefront 2, shadow of war ili AC origins. Ček to oni random djele ljudima?

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 12:23 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Xpider kaže...

 

Da li neko ima predstavu zbog cega kod prijatelja jednog na extra masini

 

gtx1080

i7 6700k

16gb ddr4

ssd nvme

 

pubg stalno stuca i zapinje

 

dok kod mene na mojoj konfi klizi lijepo igra ???

 fakat neznam,konfa je zlo

 

long shot je al drugih ideja nemam,nek iskljuci page file kompletno (ako vec nije)

iako nebi trebalo imat ikakvog utjecaja pošto je na ssdu,al ko ce znat kak je poriktano sve


Koji windowsi u pitanju?

16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Zero2 kaže...
Intel&ATI kaže...

Koje gluposti se ovdje pišu  Kakvi cheateri, pa još da streama dok cheata lol

 Fakat...gluposti!

 ma taj cloud9 gomila chitera, shroud glavni medju njima, on im pravi cheatove !11

DOKAZ: https://clips.twitch.tv/SweetHeartlessOwlKreygasm

Potpis:
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...

Ja sam danas od Nvidie dobio tu igricu besplatno

 Preko expirencea? Vidio da ljudi dobili battlefront 2, shadow of war ili AC origins. Ček to oni random djele ljudima?

 Da. Kada sam upalio računalo, došla mi je obavijest od od experienca da uzmem tu igricu besplatno. Vidio sam na redditu da nisu svi dobivali :/

Još sam si mislio neki dan kako nikad nebi kupio tu igricu, al eto sad kad sam ju besplatno dobio, onda ću je probat :)

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Rocinante2112 kaže...
Xpider kaže...

 

Da li neko ima predstavu zbog cega kod prijatelja jednog na extra masini

 

gtx1080

i7 6700k

16gb ddr4

ssd nvme

 

pubg stalno stuca i zapinje

 

dok kod mene na mojoj konfi klizi lijepo igra ???

 fakat neznam,konfa je zlo

 

long shot je al drugih ideja nemam,nek iskljuci page file kompletno (ako vec nije)

iako nebi trebalo imat ikakvog utjecaja pošto je na ssdu,al ko ce znat kak je poriktano sve


Koji windowsi u pitanju?

 windows 10 pro (oridjidji)

pagefile je ugasen

16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Xpider kaže...
Rocinante2112 kaže...
Xpider kaže...

 

Da li neko ima predstavu zbog cega kod prijatelja jednog na extra masini

 

gtx1080

i7 6700k

16gb ddr4

ssd nvme

 

pubg stalno stuca i zapinje

 

dok kod mene na mojoj konfi klizi lijepo igra ???

 fakat neznam,konfa je zlo

 

long shot je al drugih ideja nemam,nek iskljuci page file kompletno (ako vec nije)

iako nebi trebalo imat ikakvog utjecaja pošto je na ssdu,al ko ce znat kak je poriktano sve


Koji windowsi u pitanju?

 windows 10 pro (oridjidji)

pagefile je ugasen

 upali pagefile i pusti windowsec da upravljajuc za probu

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...
Xpider kaže...
Rocinante2112 kaže...
Xpider kaže...

 

Da li neko ima predstavu zbog cega kod prijatelja jednog na extra masini

 

gtx1080

i7 6700k

16gb ddr4

ssd nvme

 

pubg stalno stuca i zapinje

 

dok kod mene na mojoj konfi klizi lijepo igra ???

 fakat neznam,konfa je zlo

 

long shot je al drugih ideja nemam,nek iskljuci page file kompletno (ako vec nije)

iako nebi trebalo imat ikakvog utjecaja pošto je na ssdu,al ko ce znat kak je poriktano sve


Koji windowsi u pitanju?

 windows 10 pro (oridjidji)

pagefile je ugasen

 upali pagefile i pusti windowsec da upravljajuc za probu

 WHAT he said

11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ima neko da bi odigrao koju sada ako ima nek me doda denno_cro91

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG MYTH BUSTERS #3: Is it quieter to run barefoot compared to shoes? Hit 
yourself with crossbow?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

PUBG MYTH BUSTERS #3: Is it quieter to run barefoot compared to shoes? Hit 
yourself with crossbow?

 Čak nebi rekao da je myth confirmed za hodanje bos. Samo je drukciji sound,i dalje se cuje da se netko muva vani,a i na istoj udaljenosti ce se čut.

8 godina
odjavljen
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Izgleda je PUBG igra koja bi mogla zamjenit neke stare naslove koji su okupljali forumsku ekipu.

Vidim da dosta ljudi posta u temu da li ima itko zainteresiran za igru.

Ja sam jučer kupio igru, za koji dan planiram početi sa nekim redovitijim igranjem pa evo tema da se lakše skupimo.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/pubg-nickovi-se-ekipa-lakse-okupi/254904.aspx

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja od prvog dana ne koristim čizme.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

 @Rocinante2112

 

Da mu nije net u banani? probaj donijet svoj komp kod njega i vidjet da li će onda trzat.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 19:18 (SC0RPl0N).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice