PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.294.316
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Kao da je i bitno, nije da ces ih ikad pobit 50-tero...a sigurno ces moci birati koju mapu zelis kao i u svakoj normalnoj igri pa zanemari prvi dio.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...
Kao da je i bitno, nije da ces ih ikad pobit 50-tero...a sigurno ces moci birati koju mapu zelis kao i u svakoj normalnoj igri pa zanemari prvi dio.lp

 nije bit da li cu ih pobiti 50...ako je 100 ljudi na mapi veca je sansa da ce se vise ljudi otimati za loot, da ce prakticki svaki dio grada imati bar po par ljudi...a kad gejme zapocne sa 50 ljudi, znaci 50% mape je prazno....I da ne govorim da ti je zarada manja ak je manje igraca u game-u

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.12.2017 12:47 (dado16).
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Skinuo sam ove slike s killcama. Kakve su ovo ravne crte na mini mapi? Cheat?

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.12.2017 16:48 (Super64).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Putanje metaka od protivnika.
Minimapa ti pokazuje sve neprijatelje u tvojoj blizini, i kud pucaju.

Potpis:
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel se isplati kupit igru? Kak bi radila na prvom kompu pod "Moj PC"? Gledao sam zahtjeve i trebala bi se vrtit na medium po tome...

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

TEST: HUGE NERF To The MINI-14 (Patch 1.0 Test Server), Will you still use 
it? - PUBG

 

GUIDE: UNIQUE TRICK to measuring AIRDROP DISTANCE in PUBG

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
macgyver 53 kaže...

Jel se isplati kupit igru? Kak bi radila na prvom kompu pod "Moj PC"? Gledao sam zahtjeve i trebala bi se vrtit na medium po tome...

 Medium postavke su mnogo optimistične.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.12.2017 21:29 (crozoki).
8 godina
odjavljen
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
macgyver 53 kaže...

Jel se isplati kupit igru? Kak bi radila na prvom kompu pod "Moj PC"? Gledao sam zahtjeve i trebala bi se vrtit na medium po tome...

 zaboravi na to

 

12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
macgyver 53 kaže...

Jel se isplati kupit igru? Kak bi radila na prvom kompu pod "Moj PC"? Gledao sam zahtjeve i trebala bi se vrtit na medium po tome...

 prva mapa 10fps-a druga 15 i to samo prvih 5sekundi, nemas ni rama dovoljno, kad udes u igru doticna ce ti pozderati svih 6gb pa neces ni moci izaci iz nje...al ozbiljno nije šala!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Tak sam si i mislio... Hvala, onda cu rađe dat 150kn za GTA V

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

s koliko sistemskog rama igra radi "normalno", 12 dovoljno?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ja imam 16gb i nemam baš ove probleme o kojima se dosta priča, meni igra radi vrlo dobro, pogotovo nova mapa

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pitanje je samo vremena kad ce buknuti hrpa copy-paste naslova kao pubg, jedva cekam jer koliko vidim prvi mačići se u vodu bacajumoze odmah neki na frostbite enginulp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...

Pitanje je samo vremena kad ce buknuti hrpa copy-paste naslova kao pubg, jedva cekam jer koliko vidim prvi mačići se u vodu bacajumoze odmah neki na frostbite enginulp

 O tome sam jučer razmišljao.

Jedva čekam da se neki ozbiljan igrač ubaci u igru oko toga, nadam se samo da neće zbog hitnosti biti izbačen poluproizvod. 

Zamisli PUBG u GTA 5 svijetu sa optimizacijom i grafikom iz GTA ...

 

Edit: igra je mrljava stvarno al je zabavana jbg, čak i uz to što sam ograničen sa vremenom koliko mogu izdvojit za igru mogu reći da sam neke stvari naučio i da je poprilično napeto u nekim situacijama.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2017 8:45 (Glavas_ZG).
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kako vi dramatizirate oko postavki i sranja po tome kako će radit i gdje će radit.... evo ja igram na high/ultra i max AA na ultrawide monitoru bez ikakvih problema. Nema dropova ispod 70-80 fps-a, te ispod 100 fps-a van gradova. Nemam problema ni sa stutterom nikakvim. Je da mi se jednom u 20 igri sruši game ali što onda, pokreneš ponovo i igraš.

 

Pa medium/high postavke, 1080p (100% render scale) rade na zeninom kompu uz mizerni G4560, 8GB DDR4, 1050Ti na sigurnih 50-60 fps u 99.9% situacija i to uz ukljucen AA. Ne vidim zbog čega nebi radilo na medium bez AA na Quad Xeonu i RX560 a da bude igrivo.

 

Što bi vi htjeli? Da igra radi na 100 fps-a na masinama od 200kn? Dajte se sredite malo...

 

EDIT: Slažem se da bi igra bila san snova na nekom frostbite ili bungie D2 engine-u.. ali nije toliko strašno koliko neki ovdje propovijedaju.

 

macgyver 53 kaže...

Jel se isplati kupit igru? Kak bi radila na prvom kompu pod "Moj PC"? Gledao sam zahtjeve i trebala bi se vrtit na medium po tome...

Ne moraš niti pitati ovdje jer svi samo pljuvaju, većinom oni koji su igrali ravnih sat vremena. Radije potraži po youtube gameplay testove sa recimo RX560, bolje ćeš proć.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2017 10:51 (mrsmith).
Moj PC  
2 3 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Test serveri će navodno biti živi sve do 20. ili ti izlaska 1.0

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Frostbyte bi popucal po savovima da metnu sto ljudi na mapu 8x8km sa svakom zgradom otvorenom uz spawn loota...

Sam bi se zdimilo.. lol
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...

Kako vi dramatizirate oko postavki i sranja po tome kako će radit i gdje će radit.... evo ja igram na high/ultra i max AA na ultrawide monitoru bez ikakvih problema. Nema dropova ispod 70-80 fps-a, te ispod 100 fps-a van gradova. Nemam problema ni sa stutterom nikakvim. Je da mi se jednom u 20 igri sruši game ali što onda, pokreneš ponovo i igraš.

 

Pa medium/high postavke, 1080p (100% render scale) rade na zeninom kompu uz mizerni G4560, 8GB DDR4, 1050Ti na sigurnih 50-60 fps u 99.9% situacija i to uz ukljucen AA. Ne vidim zbog čega nebi radilo na medium bez AA na Quad Xeonu i RX560 a da bude igrivo.

 

Što bi vi htjeli? Da igra radi na 100 fps-a na masinama od 200kn? Dajte se sredite malo...

 

EDIT: Slažem se da bi igra bila san snova na nekom frostbite ili bungie D2 engine-u.. ali nije toliko strašno koliko neki ovdje propovijedaju.

 

macgyver 53 kaže...

Jel se isplati kupit igru? Kak bi radila na prvom kompu pod "Moj PC"? Gledao sam zahtjeve i trebala bi se vrtit na medium po tome...

Ne moraš niti pitati ovdje jer svi samo pljuvaju, većinom oni koji su igrali ravnih sat vremena. Radije potraži po youtube gameplay testove sa recimo RX560, bolje ćeš proć.

Pa ti imaš  Ryzen 1700x i gtx1080 pa na toj konfi bi trebalo raditi 100+ cijelo vrijeme..

A i ovaj zenin komp je jaci od kolege koji ima prastari xeon, 6gb rama i rx560 koja je dosta slabija od 1050TI

WoT IG: RavenHR_
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Sale_ds kaže...
Frostbyte bi popucal po savovima da metnu sto ljudi na mapu 8x8km sa svakom zgradom otvorenom uz spawn loota...

Sam bi se zdimilo.. lol

 Pa i nebi. UE4 je od početka dosta loše optimiziran, tak da radi loše i u drugim igrama. Za squad sam 6 mjeseci čekao UE4 update sa optimizacijom kako bi barem nekako mogao igrati.

12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Mapa ima poligone, najmanja mapa u bf-u ima 5x vise poligona nego ovo njesra, gpu racuna poligone ne metre, lol
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...
Mapa ima poligone, najmanja mapa u bf-u ima 5x vise poligona nego ovo njesra, gpu racuna poligone ne metre, lol

 Računa GPU malo više od samo poligona lol. Isto tako i CPU.

 

10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Frostbite uvijek iznenadi izgledom, igre izgledaju fenomenalno, ali daleko su od dobre optimizacije kao ni Cryengine. Ako ti za neku igru treba minimalno naj noviji i5 (cak i i7 se muci u bf1) onda to nije dobra optimizacija. A opet njihov engine ne donosi ništa revolucionarno, čak bi rekao da je stariji fb engine imao više destrukcije i fizike, npr. Bf4.

Pubg se treba ugledat na bf po pitanju netcodea rađe nego grafike, 17hz average je ponižavajuće loše.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ono kad igra steka tj vraca me par metara nazad je taj desync?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Da, to se i meni događa u zadnje vrijeme, pogotovo na test serverima.

Battlelog: D3lBoy-00
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
D3lBoy kaže...

Da, to se i meni događa u zadnje vrijeme, pogotovo na test serverima.

 Meni se to dogodi nekad (i to ne toliko cesto) i to na pocetku meča kada sletim sa padobranom na pod i kada lootam iteme i to na doslovno par sekundi dok se server ne ustabili. To mi se izričito ponekad događa i to samo na pocetku, nikada usred ili pri kraju gamea.

11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

dosta ljudi koristi discord sa foruma koji igraju pubg pa cu tu pitti valjda neko zna, danas probam upaliti pokrene se al se instant ugasi, u taskmanageru ga nema, probao reinstall i sve ostale pizdarije sto sam nasao na netu, nista nije pomoglo, jucer navecer radio normalno. jel imao neko takav problem. neki su ljudi rijesili sa reinstall al meni ne pomaze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kaj je mala na test serveru imala camel toe, pa se ekipa pobunila da ono ...

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jaka je nova mapa! Prvi put zaigram na njoj i odmah win.

Čak toliko ni ne radi loše taj test server, al definitivno neću više isprobavati dok ne izađe full verzija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja isto isprobao testni sada. Kako je mnogo lakše igrat zbog optimizacije. Prvi game odma 6 killova i to bez da sam se oznojio. Nadam se da će 1.0 biti i još bolje optimiziran od ovog testnog iako je i ovo dost velik napredak u odnosu na live.

Jedino nisam baš nešt vozila našao tak da sam do svakog kruga morao pješke.

 

Jedino što mi se na testu ruši igra kad krene matchmaking i izbaci mi PUBG logo. Moram nekoliko puta uć da bi zaigrao jednu partiju.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2017 18:51 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
AmonZero kaže...

Ja isto isprobao testni sada. Kako je mnogo lakše igrat zbog optimizacije. Prvi game odma 6 killova i to bez da sam se oznojio. Nadam se da će 1.0 biti i još bolje optimiziran od ovog testnog iako je i ovo dost velik napredak u odnosu na live.

Jedino nisam baš nešt vozila našao tak da sam do svakog kruga morao pješke.

 

Jedino što mi se na testu ruši igra kad krene matchmaking i izbaci mi PUBG logo. Moram nekoliko puta uć da bi zaigrao jednu partiju.

 Igraš na konfi iz potpisa ?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice