PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.288.716
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
D3ViL kaže...
mrsmith kaže...

Evo samo jedna statistika, friška... i to je samo uz jedan naslov konkurencije (koji je meni bezveze totalno)... što bi tek bilo da izađe nešto jebački složeno

 

EDIT: Naravno, to je još uvijek u milijunima... ali izgubiti 30% aktivnih igrača u 20ak dana nije zanemarivo.

 Da stvarno nevjerovatno da ljudi bez novog patcha s dodatnim contentom pomalo idu igrati nesto drugo, usto bace koju FREE 2 PLAY partiju Fortnite battlegrounda..., stvarno sam zapanjen tim podatkom...,  dodaj na Fortnite 30 eura pa ces vidjeti koja ce biljeziti rast a koja pad..., ovako dzaba sto da ne!
Cinjenica je da PUBG nije imao od 1.0 major update s nekim osvjezenjem, cim ponovno ubace nesto igra ce opet dozivjeti rast, kazem RAST NE PEAK jer je ipak to igra koju su milioni aktivno svaki dan za danom igrali 11 mjeseci. Uzmi slobodno steam/origin statistiku bilo kojeg drugog AAA naslova od 60 ojra nakon 11 mjeseci pa da vidimo jeli biljeze rast, stagnaciju ili pad igrace populacije? Neces naci niti JEDAN 1 primjer osim mozda RS Siege koji je prica za sebe...

@D-wook 

A ova izjava da je Star Wars Battlefront II odlicna igra neznam dali bih se smijao ili plakao..., na stranu mikro transakcije MP igra je previse arkadna, dosadna i vrlo brzo repetitivna..., ukratko losa! Hero klase su KORAK UNAZAD i nista drugo osim lijepih modela cinjenica da SW Jedi Knight ACADEMY igra iz 2003 ima bolje razradjenu borbu s lightsaberom i da je trenutni Battlefront nista drugo osim glupi button mash od 2-3 kombinacije govori koliko je taj proizvod "kvalitetan". SP kampanja je gomila ne razradjenog i nabacanog ne dorecenog smeca, igras na strani Imperije punih 20 MINUTA a onda prelazis na stranu otpora jer eto... Neznam kakve si ti review gledao, ali sve redom od Metacritica, Angry Joe-ova i slicnih xyz jubitotobera do IGN/Game Spotova su dali igri losu ili prosjecnu ocjenu. (pljujuci ostale elemente ne samo mikro transakcije)

A jesi ti svjestan da nitko od nas ne osporava uspjeh PUBG-a i što su postigli..
Pričamo o igri koja je sranje jer je tehnički užasna.


To je samo dokaz kako prava ideja, makar i jako loše realizirana, u pravo vrijeme može tvorcima generirati nepojmljiv uspjeh

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

a gle igra i tu ulogu kad se spoje 100 igrača na server ,a svih 100 sa 100 različitih strana svijeta i svaki drugi valjda ima ping preko 300-400.

valjda će s ovim patchem bit nekog poboljšanja po tom pitanju, budemo vidjeli...

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ZeNGe_CRO-mt kaže...

a gle igra i tu ulogu kad se spoje 100 igrača na server ,a svih 100 sa 100 različitih strana svijeta i svaki drugi valjda ima ping preko 300-400.

valjda će s ovim patchem bit nekog poboljšanja po tom pitanju, budemo vidjeli...

 

Pa yea, to je tema zadnjih par stranica :D

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Barem neka korist od ove igre Otvorio 5x Desperado crate i u prvoj item od 130 eura lol. Hello marketplace

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
14 0 hvala 1
13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

nemoj prodavati preko steam marketa nego preko nekih stranica za prodaju. barem ces moc podici novce.

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...

Barem neka korist od ove igre Otvorio 5x Desperado crate i u prvoj item od 130 eura lol. Hello marketplace

 Baš prava kamuflažna jakna.

zeryx kaže...

nemoj prodavati preko steam marketa nego preko nekih stranica za prodaju. barem ces moc podici novce.

 pa može i na steamu, uzme one kupone ili jednostavno proda nekome neku igru. Odnosno najbolje si ostaviti pa ne mora trošiti na igre pare nego wallet pare.

 

Netko ga može prevariti, a 130 eura je popriličan novac.

13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

jedan kolega je prodao preko neke stranice i dobio je normalno novce. 

12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...

Barem neka korist od ove igre Otvorio 5x Desperado crate i u prvoj item od 130 eura lol. Hello marketplace

 Jese te kutije dobijaju ili prave od poena koje dobijam na kraju partije?

 

Cestitam na dobitku.

 

Ono sta sam hteo da pitam je, jel ima veze od koliko poena napravis? Ili je random.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 0:28 (Asteroid1979).
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Asteroid1979 kaže...
mrsmith kaže...

Barem neka korist od ove igre Otvorio 5x Desperado crate i u prvoj item od 130 eura lol. Hello marketplace

 Jese te kutije dobijaju ili prave od poena koje dobijam na kraju partije?

 

Cestitam na dobitku.

 

Ono sta sam hteo da pitam je, jel ima veze od koliko poena napravis? Ili je random.

 Random šta je unutra, a kutije kupuješ za BP bodove, max. 6 kutija tjedno.

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ma kakvi random sajtovi za prodaju cmon :) nije to eurojackpot, prodam na steam marketu i bude na walletu. Ionako to potrošim kroz tjedan dana za raznorazne gluposti

 

Da se kapuljača vidi na glavi nebi prodavao iskreno, ali kad equippas - kapuljaca je spustena na leđa što je totalno pušiona... ful sam se razočarao.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Podlegao sam hypeu te na nagovor kolega s posla kupio igru, i nakon odigranih 30-tak sati odgovorno tvrdim:

 

Igra je smeće.

 

Evo i zašto: tehnički je to poluproizvod vrijedan neke bete, nikako finalnog izdanja i pritom najmanje vrijedan 30 eura. Igra se ruši, komande prestanu raditi, smrzava se, lag je užasan, refresh prema serveru je koma i uglavnom je izvor frustracija a ne gušta.

 

Čekanje je posebna priča. Brijem da sam od tih 30-tak sati zapravo igrao desetak. Mislim, minuta čekanja na start igre, let avionom, padobran, rodiš dok ne dodrneš zemlju. Kreneš lootat, nakon par minuta nađeš 1911, tavu i 15 metaka, naletiš na lika s kaljom u level 2 oklopu i s level 3 helmom koji te headshota i opet ispočetka.

 

Igra je PREPUNA čitera - jučer kolega i ja kempamo u žbunju kojih 100 m od dropa, čekamo da netko natrči. Ide rođo prema nama preko livade ko narodni heroj, nekih 200 m od nas. Prisnaži prema nama, bum-bum-bum, ubije me ko zeca a da me vidio nije, i sad bi tu trebalo bit nekog gušta? IMAM VIDEO, šaljem po želji. Prijavio sam ga i poslao killcam ali ako su ažurni ko Wargaming mogu s tim guzicu obrisat.

 

Jedino mi je gušt igrat u squadu od 4, ali više radi zeke peke s ekipom nego radi same igre. Solo više ne igram.

 

Over and out

 

CB

 

EDIT:

Ne znam što se dogodilo u zadnjih tjedan, deset dana, ali igra je doživjela pozitivan pomak na bolje.

Imam feeling da nema više (toliko) čitera, i puno manje lagga. Da li je to zbog ping locka ili nečeg drugog, ali pomak se zaista osjeti i počelo mi je bit gušt igrat. Da se razumijemo, i dalje sam teži njub i često dobijem tavu u lice, ali barem mi se više ne dešava da ispraznim cijeli spremnik u lika i ne pogodim ga ni jednom a paralelno dobijem headshot prvim metkom. I dalje se zna desiti da se smrzne, da nam kika kolegu, da opako zabrejka, i dalje čekamo 5 min da dotaknemo zemlju, ali nije više toliki izvor frustracija.

Suckamo, ali suckamo u muškoj igri i vidljivo je da i drugi suckaju.

Stigla je i prva piletina:

 

 

 

 

 

 

 

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.2.2018 12:10 (CrnaBitanga).
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...

Barem neka korist od ove igre Otvorio 5x Desperado crate i u prvoj item od 130 eura lol. Hello marketplace

 Ja ti odmah nudim 100 eura. Dogovorimo se dalje u PP

6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CrnaBitanga kaže...

Jedino mi je gušt igrat u squadu od 4, ali više radi zeke peke s ekipom nego radi same igre. Solo više ne igram.

 

Over and out

 

CB

 

 

 

 Taj dio si dobro rekao, igrica je napravljena tako da je downtime veci dio igre, osim ako ne ides ultra agresivno u kojem slucaju ces doci do par killova ali ce te i satrat ko beba zvecku. Al svako ima pravo na svoje misljenje. U drustvu je u svakom slucaju bolje :)

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MRSKI kaže...
mrsmith kaže...

Barem neka korist od ove igre Otvorio 5x Desperado crate i u prvoj item od 130 eura lol. Hello marketplace

 Ja ti odmah nudim 100 eura. Dogovorimo se dalje u PP

  Ma evo šaljem PP odmah!

It is always darkest just before the dawn.
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...

Ma kakvi random sajtovi za prodaju cmon :) nije to eurojackpot, prodam na steam marketu i bude na walletu. Ionako to potrošim kroz tjedan dana za raznorazne gluposti

Da se kapuljača vidi na glavi nebi prodavao iskreno, ali kad equippas - kapuljaca je spustena na leđa što je totalno pušiona... ful sam se razočarao.

 Sorry, nisi ju trebao isprobavati, cijena odma dolje, rabljena je.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...
mrsmith kaže...

Ma kakvi random sajtovi za prodaju cmon :) nije to eurojackpot, prodam na steam marketu i bude na walletu. Ionako to potrošim kroz tjedan dana za raznorazne gluposti

Da se kapuljača vidi na glavi nebi prodavao iskreno, ali kad equippas - kapuljaca je spustena na leđa što je totalno pušiona... ful sam se razočarao.

 Sorry, nisi ju trebao isprobavati, cijena odma dolje, rabljena je.

Oh noes ma daj who cares... nisam je nosio u igri, samo u wardrobe sam je equippao i maknuo kad sam vidio koliko lose izgleda. Makar mislim da tog usage statusa nema u PUBG (kao recimo u CS:GO).

 

Ali je ne mogu niti prodavati jos, mora proci 7 dana od kad lootas da bi uopce mogao staviti item na marketplace. Preko 40k potraznji za kupovinu trenutno za 121€ LOL.. koji likovi su to, cudo jedno.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 11:40 (mrsmith).
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
CyberDemonVZ kaže...
mrsmith kaže...

Ma kakvi random sajtovi za prodaju cmon :) nije to eurojackpot, prodam na steam marketu i bude na walletu. Ionako to potrošim kroz tjedan dana za raznorazne gluposti

Da se kapuljača vidi na glavi nebi prodavao iskreno, ali kad equippas - kapuljaca je spustena na leđa što je totalno pušiona... ful sam se razočarao.

 Sorry, nisi ju trebao isprobavati, cijena odma dolje, rabljena je.

Oh noes ma daj who cares... nisam je nosio u igri, samo u wardrobe sam je equippao i maknuo kad sam vidio koliko lose izgleda. 

 A, Njuškalo fore, novo, samo isprobano?

Lijepo, lijepo...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...

A, Njuškalo fore, novo, samo isprobano?

Lijepo, lijepo...

Ma vakumirano

It is always darkest just before the dawn.
12 godina
protjeran
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CrnaBitanga kaže...

Podlegao sam hypeu te na nagovor kolega s posla kupio igru, i nakon odigranih 30-tak sati odgovorno tvrdim:

 

Igra je smeće.

 

CB

 

 

Vrati se na wot i onda uzivaj u igri koja je f2p, a zapravo je p2w da veci ne moze bit...

 

Pozz

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tomo53nja kaže...
CrnaBitanga kaže...

Podlegao sam hypeu te na nagovor kolega s posla kupio igru, i nakon odigranih 30-tak sati odgovorno tvrdim:

 

Igra je smeće.

 

CB

 

 

Vrati se na wot i onda uzivaj u igri koja je f2p, a zapravo je p2w da veci ne moze bit...

 

Pozz

Neću/ne uživam/ok.

Hvala na mišljenju i krivim zaključcima.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
10 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
MRSKI kaže...

 Ja ti odmah nudim 100 eura. Dogovorimo se dalje u PP

  Ma evo šaljem PP odmah!

 Nemoj,on te lozi samo...nije ozbiljan 100% kladio bi se.

 

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hrka11 kaže...
mrsmith kaže...
MRSKI kaže...

 Ja ti odmah nudim 100 eura. Dogovorimo se dalje u PP

  Ma evo šaljem PP odmah!

 Nemoj,on te lozi samo...nije ozbiljan 100% kladio bi se.

 

Kako ne, već uplatio na tekući

It is always darkest just before the dawn.
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hrka11 kaže...
mrsmith kaže...
MRSKI kaže...

 Ja ti odmah nudim 100 eura. Dogovorimo se dalje u PP

  Ma evo šaljem PP odmah!

 Nemoj,on te lozi samo...nije ozbiljan 100% kladio bi se.

 Ozbiljan je.  Imam ugodna iskustva s njim.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...

 Sorry, nisi ju trebao isprobavati, cijena odma dolje, rabljena je.

 

CyberDemonVZ kaže...

 A, Njuškalo fore, novo, samo isprobano?

Lijepo, lijepo...

Vidi ovo,pa oces ti ikad ista korisno napisat na forumu?

Levat.

CyberDemonVZ kaže...

 Ozbiljan je.  Imam ugodna iskustva s njim.

 Zato on onakve videje salje u grupu...sad mi je jasno sve.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

MVP - PUBG Logic - VLDL (The one person who carries the team)

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

A vidi...ista jakna samo crna cca 3dolara

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 14:38 (SiNkE.Zgb).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Stiže nam nova oblekica

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
Moj PC  
6 0 hvala 2
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ukulele kaže...

Stiže nam nova oblekica

 Da, vidio sam, novi crate na test serveru... Otvara se ključem tamo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 12:57 (TomoR).
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
SiNkE.Zgb kaže...

A vodi...ista jakna samo crna cca 3dolara

Eto, kupi tu 10 komada i preprodaj na Steam marketu :)

 

EDIT: Btw šalim se, ali ako nisi otvorio site - probaj pa će ti biti jasnije zbog čega je tako kao na oglasu. Gambling stranica u kojoj platis 3 dolara da otvoris crate iz PUBG-a i random stvari iz crate dobijas isto kao i u igri samo ne moras imat svoj crate - a jakna je jedan od mogućih dobitaka unutra.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 13:05 (mrsmith).
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ukulele kaže...

Stiže nam nova oblekica

 Super. 

jebeš servere, lag, frejmove i čitere 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice