PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.292.665
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...

 Upogoni to. Imaš 24 sata 

 

P.S. ne treba ti više capture kartica (samo jako brza lokalna mreža), uveo je OBS zanimljive inovacije prije koji mjesec:

 

Proučavao sam to, odlična fora, ali nemam jako brzu lokalnu mrežu kod kuće, nažalost. Naime, u "radnoj" sobi mi je mreža provučena putem Powerlinea, tako da je capana na 100 Mbit/s, taman koliko mi je bandwidth internetskog linka. No razgovaram s Elgatom, bude valjda nekaj od toga 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...

pa s tom konfom trebas imati min 100 fps-a koje god postavke stavio! koliko je to lose tebi?

i imam takve fpse-e na high / ultra miksu no da nevidim fpse mislio bi da imam 40-50, jednostavno los je osjecaj i izvedba same igre nije fluidno kako sve druge igre. screen tearing itd

 

no navikao sam se na to i bolje je kada stavim neke stvari na low (osim antialiasing ultra, textures na medium i jos par stvari koji navodno neutjecu na izvedbu)

12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Igra koliko sam primjetio cim padne ispod 80fpsa dobije se nekakav stuttering kao da ide 30-50fps max katastrofa.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...

 Tema je na bug.hr, clickbait naslov je tu, ekipa je tu, ovo će biti vrlo uspješan stream!

 

Davor, imaš dual PC stream setup, ili na istome streamaš i igraš?

 

CyberDemonVZ kaže...

 Upogoni to. Imaš 24 sata 

 

P.S. ne treba ti više capture kartica (samo jako brza lokalna mreža), uveo je OBS zanimljive inovacije prije koji mjesec:

 

Kako se tako ulizujes,pa neces dobit nista od njega...sta ti je...to je opet samo da nesto napises....levatiću

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hrka11 kaže...

 

Kako se tako ulizujes,pa neces dobit nista od njega...sta ti je...to je opet samo da nesto napises....levatiću

 Prenosim znanje.

Ne znaš ti kaj je to.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Zato si ti tu da mi objasnis.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
online
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

jel nakon updatea lock na 60fps ili? jer meni ne zeli preko, v sync je ugasen

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Koliko sam igrao nisam primetio da je fps zakljucan. 

11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

pa nece vise od 60 gledao u nebo ili igrace uvbijek stoji 60, gledao opcije al nigdje ne pronalazim nista konkretno

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
dennocro kaže...

pa nece vise od 60 gledao u nebo ili igrace uvbijek stoji 60, gledao opcije al nigdje ne pronalazim nista konkretno

 pa onda ti je v-sync upaljen u CP od graficke, ak tam ostavis na "on" mozes ti u igri mijenjati kaj oces on ce uvjek biti upaljen!LP

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

https://www.twitch.tv/esl_pubg

 

Buducnost eSporta je tu. Niti jedna igra ne nudi ni blizu uzbudljiv gameplay kao PUBG. Savrsena igra za eSport. LETS GOOOO!!! Savrseno subotnje popdne. 

Eye In The Sky
Moj PC  
0 20 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

https://www.twitch.tv/esl_pubg

 

Buducnost eSporta je tu. Niti jedna igra ne nudi ni blizu uzbudljiv gameplay kao PUBG. Savrsena igra za eSport. LETS GOOOO!!! Savrseno subotnje popdne. 

 kajpa ti je?

(G)jokaCRO ingame
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

A s ovim netcodom je baš igra prava za esports. 

 

Gledam malo shrouda kako ubije čovjeka sa 3 metka već krene na drugoga. Jebo te meni kad pucam treba 5 sekundi da mi dođe potvrda za kill na ekran kolko igra lagira. 

Moj PC  
7 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

https://www.twitch.tv/esl_pubg

 

KOJI KRUG NA KRAJU!!! Ljudi ovo morate vidjeti. PUBG je najbolja igra svih vremena i gotovo!!!

Eye In The Sky
Moj PC  
0 22 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Moj PC  
13 0 hvala 1
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kuky moj outfit je ljepsi 

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...

Kuky moj outfit je ljepsi 

 po izgledu pravi Boney M, al pitanje dal imaš takve pokrete 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 13:10 (Jack Sparrow).
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

https://www.twitch.tv/esl_pubg

 

Buducnost eSporta je tu. Niti jedna igra ne nudi ni blizu uzbudljiv gameplay kao PUBG. Savrsena igra za eSport. LETS GOOOO!!! Savrseno subotnje popdne. 

 zasto neko ne bana ovog spamera

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...

 Očekivao sam recimo da mu je ostalo 30% HP (što je opet neispravno), ali ovo je teža katastrofa.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
dennocro kaže...
Evil Access kaže...

https://www.twitch.tv/esl_pubg

 

Buducnost eSporta je tu. Niti jedna igra ne nudi ni blizu uzbudljiv gameplay kao PUBG. Savrsena igra za eSport. LETS GOOOO!!! Savrseno subotnje popdne. 

 zasto neko ne bana ovog spamera

 Ban za sto?! Sto volim igru i sto pratim PUBG eSport?!

Eye In The Sky
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...
dennocro kaže...
Evil Access kaže...

https://www.twitch.tv/esl_pubg

 

Buducnost eSporta je tu. Niti jedna igra ne nudi ni blizu uzbudljiv gameplay kao PUBG. Savrsena igra za eSport. LETS GOOOO!!! Savrseno subotnje popdne. 

 zasto neko ne bana ovog spamera

 Ban za sto?! Sto volim igru i sto pratim PUBG eSport?!

 kolko imas 7 god da pises ovakve postove? jedan za drugim, imas i edit tipku pa nadodas linkove a ne pisati gluposti...

 

 

sad i ja idem u off zbog tvojih sr***

16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Lik nije čist u glavi, ignore i bok.
 
7 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Bice ga previse tavom po glavi ubijali pa se odrazilo na stvarni svijet.
Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Na temi pisem samo vijesti vezano uz igru. Ako to nekome smeta onda taj netko ima problema u glavi. Valjda ovdje dosta ima onih koji do podne mrze sebe, a od podne mrze cijeli svijet, pa im valjda sve smeta. Ali dobro, heaters gona hate..

Eye In The Sky
Moj PC  
0 10 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Pišeš gluposti kao da imaš max. 7 godina. Kakav te božji esport spopao. Igre koje su esport možemo nabrojat na prste jedne ruke, PUBG definitvno nije jedna od njih, ni blizu...
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
HAL kaže...
Pišeš gluposti kao da imaš max. 7 godina. Kakav te božji esport spopao. Igre koje su esport možemo nabrojat na prste jedne ruke, PUBG definitvno nije jedna od njih, ni blizu...

 Kako nije ako lijepo pise ESL_PUBG na linku koji sam postao? ESL = Electronic Sports League.

 

https://www.twitch.tv/esl_pubg

 

Evo, upravo pocinje Day2. Ekipe, sponozori, nagrade, publika, sve je tu. Seeing is believing. Uzivaj.

Eye In The Sky
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 14:35 (Evil Access).
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Piše i na plotu...
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
HAL kaže...
Pišeš gluposti kao da imaš max. 7 godina. Kakav te božji esport spopao. Igre koje su esport možemo nabrojat na prste jedne ruke, PUBG definitvno nije jedna od njih, ni blizu...

 Igra je kvalificirana kao eSport game... i tu nema dalje rasprave. 

 

Mi jedino mozemo raspravljat oko engine koji nije podoban za eSport naslov i to je to. Stavi Evila na ignore i rjesio si problem. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice