PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.293.747
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

lol gpu ti je na 50%

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Endymon kaže...
Imam 200h gamea i do sada sam naletio na 1 cheatera.Slucajnost,sreca ili jednostavno ljudi nemaju pojma igrat pa ginu?

 u zadnjih par dana cak i nisam primjetio ni jednog cheatera. Par sumnji imam ali su klimave pa nisam prijavljivao ni ništa. Ali unazad mjesec dana kad te lik skine red dotom na 500m sa M16  i burstom mislim da je očigledno nešto krivo. Ili kada pokraj brda idem lijevo desno iza drveta dok se healam a lik me prati kroz drvo/dio brda  misem kak se ja krecem..Ali eto kao sto rekoh u zadnjih eto 10 rundi odigrano nisam primjetio ni jednog sa aimbotom il wallhackom etc

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ja sam ocito neki sreckovic,kada ne naletim na njih.Istina,neke situacije su mi sumnjive,ali nemogu biti siguran dali je hack.Tako da jedino sam jednom,bas naletio na ociglednog hackera.
8 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja sam igrao squad i onda nakon nekog vremena shvatim da je chiter u squadu,  imao je 41 kill i prvi smo bili naravno, i nakraju se je hvalio i slao screenshotove killova ostalim... Vidim ni danas ga jos nisu banali... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 7:35 (HolyPotato).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...

Moj rezime ove yebene igre

 

 

I još jedan..

#camping #camping #camping

 

 Prvi klip - bio si u zoni, trebao si se prvo heal-ati, baš zbog toga ako negdje prevrneš auto. Također, taj dio od Stalbera na niže je teško zapamtiti konfiguraciju terena, ne letiš bezumno in.

 

Drugi klip - a šta si očekivao kada igraš TPP? Da će lik stajati na rubu balkona i mahati da je tamo?

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...

lol gpu ti je na 50%

:) 

Frametarget 60 FPS preko EVGA Precisiona je čudo 

 

 

Sve postavke na Very Low osim AA, Textura i View Distance.

 

Resolution scale na 120%

TomoR kaže...
sudy_freak kaže...

Moj rezime ove yebene igre

 

 

I još jedan..

#camping #camping #camping

 

 1. Prvi klip - bio si u zoni, trebao si se prvo heal-ati, baš zbog toga ako negdje prevrneš auto. Također, taj dio od Stalbera na niže je teško zapamtiti konfiguraciju terena, ne letiš bezumno in.

 

2. Drugi klip - a šta si očekivao kada igraš TPP? Da će lik stajati na rubu balkona i mahati da je tamo?

 

1. stari moj, da ti znaš kako je izgledao taj moj skok.. Skočilo nas 10ak u Stalber, svi se razbacali fino, ja pinpointam da landam na zapadni dio tamo gdje je onaj meterološka anetena, kad tamo 3 već trčkara s puškama.

Uteknem jednom, dođe 3, hita me 2x kalašem, sakrijem se iza zida... vidim Daciu kao zadnju trunčicu spasa, jedino što sam u trku uspio pokupiti je torba lvl2... odgmižem do Dacie i krenem voziti, sviram ovim jazavcima što su ostali na Stalberu.....

I onda je dalje snimljeno.

 

2. Da da.. samo ono, gnjusno, na kraju je taj, Greshnik i pobijedio taj game s 7 killova.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...
Zanimljivo je da si dosao na ovu temu sr** po igri i kolko ima chitera.Nisi nista pametno ni rekao.Znali smo i prije da ima chitera.Al ih nema tolko kolko neki pisu u ovoj temi

 Kakvu ti vezu imas na forumu da mi je izbrisan komentar di sam napisao da si citer?

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hrka11 kaže...
Doca15 kaže...
Zanimljivo je da si dosao na ovu temu sr** po igri i kolko ima chitera.Nisi nista pametno ni rekao.Znali smo i prije da ima chitera.Al ih nema tolko kolko neki pisu u ovoj temi

 Kakvu ti vezu imas na forumu da mi je izbrisan komentar di sam napisao da si citer?

 Ima čit i za forum

11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel cheat u pitanju kad gledam kill cam i fraer me ubije iako mu nisam bio u nišanu? Znaci ono npr. skacemo okolo i gađamo jedan drugog i on me pogađa ali nisam mu u nišanu.

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
macgyver 53 kaže...

Jel cheat u pitanju kad gledam kill cam i fraer me ubije iako mu nisam bio u nišanu? Znaci ono npr. skacemo okolo i gađamo jedan drugog i on me pogađa ali nisam mu u nišanu.

Ne, u pitanju je loše implementiran kill cam u PUBG-u.

It is always darkest just before the dawn.
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Je cit je...svaka smrt je od citera 100%...i vi i citeri vise majke ti.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja cak dosta cesto pizdim i govorim kad me netko ubije da je cheater, a realno, u oko 700h gameplaya sam susreo svega 3-4 prava cheatera, dok su ovi ostali "cheateri" plod moje mašte  (igram fpp mode u 95% slucajeva).

 

Zaključak: na fpp nema cheatera ili ih ima jako malo 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 14:37 (Baldurion).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Tko me ubije čiter bmk 

Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Gledao sam sad malo jednog streamera, dva match-a za redom, njega i grupu ubije cheater, obojica 60+ % HS ratio, jedan od njih i kompletno novi account.

 

Tako, da cheatera ima 100% i više nego neki misle. No često poginu na početku i/ili uđu u crossfire, ipak.

 

Ova dvojica:

https://pubg.op.gg/user/RNG_xiaoai?server=na

https://pubg.op.gg/user/ZaiYeMeiYouA?server=eu

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Tom to su samo dva, di je ostalih 999 998? Molim abecedni popis 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Tom to su samo dva, di je ostalih 999 998? Molim abecedni popis 

 To su dva unutar sat vremena.

 

Evo provrti ovo 100.000 puta, dobit ćeš milijun imena, neko od tih je sigurno od nekog čitera iskorišteno 

http://www.fantasynamegenerators.com/chinese_names.php

12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

6 gameova u squadu 5 chickena

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo, još 999 997.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...

6 gameova u squadu 5 chickena

 i sve to od kad je netko pomovirao cheat ovdje...hmmmm

 

Eh da kako ti ono nekad bio nick. Malavica ili Mali Ivica? Jer mi smo te mali Ivica zvali na TSu.

10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...
Doca15 kaže...

6 gameova u squadu 5 chickena

 i sve to od kad je netko pomovirao cheat ovdje...hmmmm

 

Eh da kako ti ono nekad bio nick. Malavica ili Mali Ivica? Jer mi smo te mali Ivica zvali na TSu.

 Kuki ne klapi...samo ja Monka mogu zvat citer...citercina jedna.

Origin_Steam: hrka11
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

...od zadnjeg patcha tema su citeri kolko vidim, mislim znam razlog, ovo je najbolji patch koji su izdali u ohoho vremena unazad.... nije vise potrebno plakat oko performansi pa su citeri na tapeti, kad shebu performanse citere cete zaboravit, jasan je trolerski modus operandi... da ne spominjem da nitko ziv nije spomenuo flare gun i ak buff.... bez obzira na sve, neke su se stvari kaj se mp pc gejmanja tice nepovratno promjenile, ni bf ni cod vise nisu nikakav faktor, mislim bf nikad nije ni bio sire od ovog foruma.... mozete sad njubare nastavit plakat.....

dc hejter
Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

...od zadnjeg patcha tema su citeri kolko vidim, mislim znam razlog, ovo je najbolji patch koji su izdali u ohoho vremena unazad.... nije vise potrebno plakat oko performansi pa su citeri na tapeti, kad shebu performanse citere cete zaboravit, jasan je trolerski modus operandi... da ne spominjem da nitko ziv nije spomenuo flare gun i ak buff.... bez obzira na sve, neke su se stvari kaj se mp pc gejmanja tice nepovratno promjenile, ni bf ni cod vise nisu nikakav faktor, mislim bf nikad nije ni bio sire od ovog foruma.... mozete sad njubare nastavit plakat.....

 cheateri su oduvijek problem...Nikakav patch ili pad perfomansi nece ucinit da zaboravimo na cheatere....Kad budes konstantno u top 10 konstantno ces susretati cheatere, jednostavno iritirajuce a najslabije se vidi pomak od strane developera oko cheatera...

battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jbt, PUBG u vecernjim satima pada na 300k playera zadnjih tjedan dana... ekipa im je baš počela zamjerati sranja izgleda. Okej, i dalje se dnevno drže relativno dobro - ali svejedno je malo zabrinjavajuć podatak dok Fortnite broji milijune... čak su se i streameri izgleda prebacili na Fortnite velikom većinom.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Bas me zanima kad bi povukli trade i sell iteme iz PUBGa,dal bi se jos uvijek hackalo toliko.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Wadu Hek?

GUIDE: FLARE GUN - All you need to know - PUBG

 

Za sad samo u Custom games

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Lol, pa naravno da broj igrwca oko 20 sati pa nadalje pada na 300k posto 90 posto igraca su kinezici koji

Imaju +7 sati znaci njima je oko 3 kod nas je ondaoko 20 . Ova igra ima tolko igraca samo zbog kineza kojih ima ko mrava, ja kad sam ujutro igrao pubg oko 6 cekao sam oko minutu da mi gejm nadje... 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
HolyPotato kaže...

Lol, pa naravno da broj igrwca oko 20 sati pa nadalje pada na 300k posto 90 posto igraca su kinezici koji

Imaju +7 sati znaci njima je oko 3 kod nas je ondaoko 20 . Ova igra ima tolko igraca samo zbog kineza kojih ima ko mrava, ja kad sam ujutro igrao pubg oko 6 cekao sam oko minutu da mi gejm nadje... 

 Dobro i realno je ocekivati da europljani rade i nemaju vremena :)

battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
HolyPotato kaže...

Lol, pa naravno da broj igrwca oko 20 sati pa nadalje pada na 300k posto 90 posto igraca su kinezici koji

Imaju +7 sati znaci njima je oko 3 kod nas je ondaoko 20 . Ova igra ima tolko igraca samo zbog kineza kojih ima ko mrava, ja kad sam ujutro igrao pubg oko 6 cekao sam oko minutu da mi gejm nadje... 

 ...300k???? ... kad lazete, bar lazite s pokricem... 300k + 500k...... a ova sica od 53k to je od prilike zbroj igraca koji trenutno igraju bf i cod na pisiju, a vjerujem i manje.... ROFL.....

dc hejter
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2018 23:18 (Tallahassee).
8 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Padne i do 400k... Ali valjda onda ti vec spavas

Moj PC  
4 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice