PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.839
|
čitano: 1.287.876
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

lol ban na 24 sata na temelju nekakvih random prijava wtf je s igrom

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2018 15:15 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ZeNGe_CRO-mt kaže...

lol ban na 24 sata na temelju nekakvih random prijava wtf je s igrom

 opet imaju taj problem haha...banaju bez razloga

battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ZeNGe_CRO-mt kaže...

lol ban na 24 sata na temelju nekakvih random prijava wtf je s igrom

 si koristio ono sranje za poboljšavanje kontrasta ili neki software za macro?

13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

lol ban na 24 sata na temelju nekakvih random prijava wtf je s igrom

 si koristio ono sranje za poboljšavanje kontrasta ili neki software za macro?

 ništa nemam ali ama baš ništa, sve šta mi je upaljeno je nvidia shadowplay.

čak nemam ništa niti pod steam launch options.

ovo je radi previše reporta na moj gameplay i sada me istražuju naredna 24 sata.

12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ZeNGe_CRO-mt kaže...
Jack Sparrow kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

lol ban na 24 sata na temelju nekakvih random prijava wtf je s igrom

 si koristio ono sranje za poboljšavanje kontrasta ili neki software za macro?

 ništa nemam ali ama baš ništa, sve šta mi je upaljeno je nvidia shadowplay.

čak nemam ništa niti pod steam launch options.

ovo je radi previše reporta na moj gameplay i sada me istražuju naredna 24 sata.

 kak bi rekao Skilledžija imas botlneklp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
HolyPotato kaže...

Padne i do 400k... Ali valjda onda ti vec spavas

 ...a cuj ne cekaju svi ko ti, do pol 4, neki panjev komentar da bi mogli d*kicu bacit....

dc hejter
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Igram danas solo PUBG.

Krećem se s sjevera mape (stara mapa iz georepool-a)) prema jugu. Ja na motoru i pićim po ravnoj cesti lijepo uz obalu kad odjednom motor iz čista mira ode u zrak zarotira se 360 stupnjeva (al ne kao da sam salto napravio nego kad da me auto lupio sa strane). Znači letim iznad ceste i rotiram se horizontalno za 360 stupnjeva i vratim se nazad na cestu i nastavim normalno vozit ko da se ništ nije dogodilo. Jbt sav sretan, reko ovo je bilo j*beno. Kad ono 5 sekundi kasnije opet ista stvar, e sad se nisam zarotirao za 360 nego 180 i naravno padnem s glavom prema cesti i umrem. Ode sav gear i sve.

 

Reko imam onaj replay, moram otić to ponovo pogledat, pa čak i snimit. Kad ono šipak, isključio ga kad su bili oni problemi kad se death cam i replay radio probleme u igri. Jbm ti sreću, a tak je fantastično izgledalo do smrti.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pa dobro gdje je ZeNGe_CRO-mt dobio ban i na forumu?lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
AmonZero kaže...

Igram danas solo PUBG.

Krećem se s sjevera mape (stara mapa iz georepool-a)) prema jugu. Ja na motoru i pićim po ravnoj cesti lijepo uz obalu kad odjednom motor iz čista mira ode u zrak zarotira se 360 stupnjeva (al ne kao da sam salto napravio nego kad da me auto lupio sa strane). Znači letim iznad ceste i rotiram se horizontalno za 360 stupnjeva i vratim se nazad na cestu i nastavim normalno vozit ko da se ništ nije dogodilo. Jbt sav sretan, reko ovo je bilo j*beno. Kad ono 5 sekundi kasnije opet ista stvar, e sad se nisam zarotirao za 360 nego 180 i naravno padnem s glavom prema cesti i umrem. Ode sav gear i sve.

 

Reko imam onaj replay, moram otić to ponovo pogledat, pa čak i snimit. Kad ono šipak, isključio ga kad su bili oni problemi kad se death cam i replay radio probleme u igri. Jbm ti sreću, a tak je fantastično izgledalo do smrti.

 pa odes pod replay cijelog meca i pogledas zadnji dio. trebalo bi biti

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
AmonZero kaže...

Igram danas solo PUBG.

Krećem se s sjevera mape (stara mapa iz georepool-a)) prema jugu. Ja na motoru i pićim po ravnoj cesti lijepo uz obalu kad odjednom motor iz čista mira ode u zrak zarotira se 360 stupnjeva (al ne kao da sam salto napravio nego kad da me auto lupio sa strane). Znači letim iznad ceste i rotiram se horizontalno za 360 stupnjeva i vratim se nazad na cestu i nastavim normalno vozit ko da se ništ nije dogodilo. Jbt sav sretan, reko ovo je bilo j*beno. Kad ono 5 sekundi kasnije opet ista stvar, e sad se nisam zarotirao za 360 nego 180 i naravno padnem s glavom prema cesti i umrem. Ode sav gear i sve.

 

Reko imam onaj replay, moram otić to ponovo pogledat, pa čak i snimit. Kad ono šipak, isključio ga kad su bili oni problemi kad se death cam i replay radio probleme u igri. Jbm ti sreću, a tak je fantastično izgledalo do smrti.

 Ako se radi o motoru trosjedu, on vodi "svoj život" od zadnjeg patch-a - i stabilniji je ako mu se propuca guma od "prikolice".

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Nema, zato što je replay bio disable-an još od onog problema sa preformansama kad su nam sugerirali (dev-ovi) da deaktiviramo tu i death cam opciju...

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ZeNGe_CRO-mt kaže...
Jack Sparrow kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

lol ban na 24 sata na temelju nekakvih random prijava wtf je s igrom

 si koristio ono sranje za poboljšavanje kontrasta ili neki software za macro?

 ništa nemam ali ama baš ništa, sve šta mi je upaljeno je nvidia shadowplay.

čak nemam ništa niti pod steam launch options.

ovo je radi previše reporta na moj gameplay i sada me istražuju naredna 24 sata.

 Ma ne brini. Ti tako loše igraš da će vrlo brzo vidjeti da je posrijedi neka greška  

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Tražim nekoga za duo(može i squad). Imam dva uvjeta: 1. Da imate makar 25 god. 2. Da ne igrate ko pi*ka tj. da kempate (ja volim igrati više agresivno tj. rushati, nekad možda i nepromišljeno, ali kako se kaže "tko ne riskira, taj ne profitira") 

 

Što se tiče skilla od 1-10 dao bi si ocjenu 6.

 

Ako ste zainteresirani javite se na pm 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2018 15:28 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Agresivno? Lol pa nije ti ovo nekakav Dm mod, u pubg ak igras agresivno vise ces cekati na matchmaking i spustanje s padobranom nego sto ces igrati, neznam tko normalan moze tako odigrati vise od par rundi a da mu ne dopizdi.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...
u pubg ak igras agresivno vise ces cekati na matchmaking i spustanje s padobranom nego sto ces igrati

Nope, agresivno ne znači glupo i bezglavo igranje(ajde možda ponekad  ). Pogle samo ove likove kao što je shroud (znam da je lik što se tiče skilla masu bolji od mene, ali on igra stalno agresivno i ne čeka stalno novi matchmaking, a bogami ga ni ja ne čekam). Svatko ima svoj način i stil igre. Meni se neda ko neki jadnik kempati iza ugla 5 minuta ili u nekom kutu. Nema zabave u tome.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2018 15:33 (Baldurion).
6 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel ima ko iskustva sa igranjem sa PS4 kontrolerom na PC , je li igrivo ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
DeuZ kaže...

Jel ima ko iskustva sa igranjem sa PS4 kontrolerom na PC , je li igrivo ?

 Prvo pitanje, zašto ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ležiš i igraš.....loot-aš, a kad krene akcija uzmeš miš i tipkovnicu.

 

možda...

 

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
AmonZero kaže...
DeuZ kaže...

Jel ima ko iskustva sa igranjem sa PS4 kontrolerom na PC , je li igrivo ?

 Prvo pitanje, zašto ?

 Drugo pitanje, zašto pobogu?

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
AmonZero kaže...
DeuZ kaže...

Jel ima ko iskustva sa igranjem sa PS4 kontrolerom na PC , je li igrivo ?

 Prvo pitanje, zašto ?

 Pitanje ima smisla za nekog tko nikad nije igrao s mišem i tipkovnicom, a stalno visi na kontoleru.

 

P.S. i njemi bi preporučio da se nauči igrati s mišem i tipkovnicom. 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ak će igrat s kontrolerom na PC imat će ogroman hendikep u odnosu na igrače s mišom i tipkovnicom i samo će se nasekirat.

Druga stvar da igra na konzoli PUBG.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
6 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jbg cijeli zivot sam na kontroleru :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
DeuZ kaže...

Jbg cijeli zivot sam na kontroleru :)

Moje iskreno saucesce.

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Rare photo of a PUBG developer

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
19 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jel probao tko pokrenuti ovu bomba optimiziranu igru na Core2Quad procesoru? Imam Q9550@ 3.6 GHz uparen sa GTX1060 6GB i 8GB RAM-a, pa me zanima dal bi bilo igrivo. Inace vecinu igara guta ova mashina 30-60 FPS-a na very high postavkama @1080p. Novi Doom leti cak i preko 100 fps-a na Vulkanu :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Počastili i mene random banom na tri dana.

Loši igrači se uzjebali pa kmeče kada ih netko ubije da ih je ubio baš kineski čiter.Ovo je postala epidemija idotizma.

Zadnja igra sinoć oko 22.00 sata.

Oduvjek sam htio ući u tu elitnu ekipu steam vac banovanih ali eto gledam danas nisam te sreće.

https://s18.postimg.org/ey1opxk09/Screenshot_1.jpg

Oni kažu da sam za ban, ali gle čuda steam kaže da nisam.

700 sati igre, da mogu napravio bih refund.Pun mi je k više kosookih, pokvarenog hit rega, zabijanja u nevidljive kaktuse i zidove.

Unistall odoh odmoriti na duže vrijeme od ovog smeća od igre.bolje da sam kupio od bujanca 10grama nego ovo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 16:20 (beaststeeth).
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
JonesCroatia kaže...
Jel probao tko pokrenuti ovu bomba optimiziranu igru na Core2Quad procesoru? Imam Q9550@ 3.6 GHz uparen sa GTX1060 6GB i 8GB RAM-a, pa me zanima dal bi bilo igrivo. Inace vecinu igara guta ova mashina 30-60 FPS-a na very high postavkama @1080p. Novi Doom leti cak i preko 100 fps-a na Vulkanu :)

Prilično sam siguran da će raditi ok bez obzira što je proc malo stariji. Grafa je super i ram je ok (bilo bi bolje da je barem 12gb ali ok). Ionako PUBG staviš sve osim AA i TEX na very low tako da je opterećenje minimalno - radi boljeg pregleda situacije sa što manje detalja. Ja sam čak u zadnje vrijeme držao teksture na very low da sve bude onako zamućeno bez detalja pa se ljudi vide 10 puta bolje nego kad je ultra detaljno sve i kompleksno teksturirano (nakon što sam vidio da ljudi tako igraju na turnirima).

 

Moje trenutne postavke na 4K (100% res scale) su sve na very low osim AA na Medium (i previše za 4K rezu ali neka). S ovim postavkama mi radi na cirka 120-130 fps, min fps nije pao ispod 80-85 nikad. Prije toga sam igrao na AA/PP/TEX high, ostalo very low i onda je bilo oko 60-65 fpsa na 4K rezi. Ovako mi je sad draže nekako i puno lakše uočim ljude.

It is always darkest just before the dawn.
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Smece od igre, a radio bi refund nakon..pazi sad!! 700h lol

Kmecite ko mala djeca. Nakon 700h ak ti se ne dopada uzmi pauzu. Ja sam je odlozio nakon 200 sati kad sam vidio kud je krenulo s cheaterima i to prije 2 il 3 mj, ak ne i vise. Igra je smece al to kaj su ljudi stoka koja mora korisit cheatove nama veze..

Igra je kriva, kam ljudi mogu bit :/..

Na isto ti dode kad kazes da je zena silovana jer je bila obucena ko drolja pa je to i trazila. To kaj je obucena tak govori puno o njoj, al ne bome i to da je sama kriva kaj ju je neki bolesnik silovao. Pa da i gola hoda normalan mozak je ne bi silovao..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
JonesCroatia kaže...
Jel probao tko pokrenuti ovu bomba optimiziranu igru na Core2Quad procesoru? Imam Q9550@ 3.6 GHz uparen sa GTX1060 6GB i 8GB RAM-a, pa me zanima dal bi bilo igrivo. Inace vecinu igara guta ova mashina 30-60 FPS-a na very high postavkama @1080p. Novi Doom leti cak i preko 100 fps-a na Vulkanu :)

 Kupi igraj manje od dva sata koliko je dosta da vidis ako radi ili ne i napravi refund ako ne radi.

Steam ima opciju refund ako igrate manje od par sati i lijepo sami isprobajte na svoje oci pa ako ide dobro ako ne fakit refund.

9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

Tuga čemer i jad...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice