PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.292.530
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Pa skuzio sam da non stop umirem van zone ili na granici volim biti uz rubove i cudim se kako odjednom krivo procjenjujem i jos gledam zdravlje pada ko ludo, uglavnom tx morat cu bolje tempirat vrijeme.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...
Stjepanj kaže...

Jel mi se cini ili zona sad uzima abnormalno health-a pogotovo u manjim krugovima, dakle drasticno vise nego prije? takoder i skokovi s vecih visina?lp

 Ne znam.

 Svaka cast...nek si ti nesto napisao,nisi odavno...bolje i ovo nego da se raspises sto vise da ispadnes pametniji,a na kraju nista ne kazes kao inace.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 8:26 (hrka11).
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Na test serveru uvedeni "Event" mode-ovi, za sad se može testirati 8-man squad u TPP-u:

https://twitter.com/PUBATTLEGROUNDS/status/976698975108587525

 

Patch notes:

http://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1653258341495062267

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Na test serveru uvedeni "Event" mode-ovi, za sad se može testirati 8-man squad u TPP-u:

https://twitter.com/PUBATTLEGROUNDS/status/976698975108587525

 

Patch notes:

http://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1653258341495062267

 od kud mi toliko municije/oruzja kad nas ide osmorica u squadu po loot ili u fight, jbte bit ce šaketanja

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...
TomoR kaže...

Na test serveru uvedeni "Event" mode-ovi, za sad se može testirati 8-man squad u TPP-u:

https://twitter.com/PUBATTLEGROUNDS/status/976698975108587525

 

Patch notes:

http://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1653258341495062267

 od kud mi toliko municije/oruzja kad nas ide osmorica u squadu po loot ili u fight, jbte bit ce šaketanja

 ko rusi u WW2. Dobiješ samo municija, a pušku uzmeš od onoga tko pogine ispred tebe.

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ma skroz bezveze, bez razmišljanja pokušavaju kopirati Fortnite koji im krade igrače šakom i kapom....... umjesto da budu unikatni i da rade na poboljšavanju igre i izvođenja oni krcaju cosmeticse, emotese, eventse itd itd samo da bi što više ličili na Fortnite koji je to sve uveo

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
To je sve h1 prvi uveo...
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
drakula789 kaže...
To je sve h1 prvi uveo...

Da, samo što ih H1Z1 ne jebe toliko koliko Fortnite koji im na oči uzima igrače.. H1Z1 je pregažen i isfuran i nikakav f2p model ga neće spasiti. Bez obzira što imaju top servere (tickrate im je veći i od BF-a i od Overwatcha na primjer).. igra ima retardirane mehanike i animacije skroz. Bio je ok dok je bio jedini uz Armu ali prošao voz...

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

A možda Fortnite uzima igrače i zbog toga što ima bolji anticheat? Te povrh svega manju mapu?

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

A možda Fortnite uzima igrače i zbog toga što ima bolji anticheat? Te povrh svega manju mapu?

Naravno, mislio sam pored ostaloga.

It is always darkest just before the dawn.
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...

 Proda li ti onu jaknu? Ja tek sad skupio pare.

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MRSKI kaže...
mrsmith kaže...

 Proda li ti onu jaknu? Ja tek sad skupio pare.

Ufff otisla isti dan :D Vec prodao svakakve gluposti, 400€ na accountu

It is always darkest just before the dawn.
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

A možda Fortnite uzima igrače i zbog toga što ima bolji anticheat? Te povrh svega manju mapu?

 Uzima igrace jer hakere ne zanima fortnite.Nemaju koristi od toga da hackaju game.Dok u PUBG ima i to velike.

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
MRSKI kaže...
mrsmith kaže...

 Proda li ti onu jaknu? Ja tek sad skupio pare.

Ufff otisla isti dan :D Vec prodao svakakve gluposti, 400€ na accountu

 Što si dobio neki fensi item iz boxa ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
AmonZero kaže...

Što si dobio neki fensi item iz boxa ?

Yep, jaknu i suknjicu

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

I znači ima likova koji to kupuju po par stotina dolara . Kolko si onak otprilike chestova otvorio ?

Ja sam vidio da teško da ću dobit nešto iz tih chestova tako da ih ja prodam tokom tjedna kad cijena bude OK. Zasad samo od chestova imam oko 50 eura, al pitanje dal bi šta dobio da sam otvorio sve te chestove (neke od njih niti nebi mogo/htio otvorit jer treba i ključ imat).

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
AmonZero kaže...

I znači ima likova koji to kupuju po par stotina dolara . Kolko si onak otprilike chestova otvorio ?

Ja sam vidio da teško da ću dobit nešto iz tih chestova tako da ih ja prodam tokom tjedna kad cijena bude OK. Zasad samo od chestova imam oko 50 eura, al pitanje dal bi šta dobio da sam otvorio sve te chestove (neke od njih niti nebi mogo/htio otvorit jer treba i ključ imat).

 

Ne da kupuju nego se tuku za to :) Instant se proda, doslovno prodje par sec nakon sta stavis na market... ma nemam pojma, mislim da sam valjda 50-60 kljuceva sigurno kupio od kad su vani...

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
znaci 150 dolara spucao na chestove, pfff....blago tebi
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
dado16 kaže...
znaci 150 dolara spucao na chestove, pfff....blago tebi

I što onda? U Fortnite-u sam potrošio 100njak eura na skinove raznorazne a ni ne igram ga prakticki :D par igri samo.... PUBG barem igram svaki dan.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 9:45 (mrsmith).
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
dado16 kaže...
znaci 150 dolara spucao na chestove, pfff....blago tebi

I što onda? U Fortnite-u sam potrošio 100njak eura na skinove raznorazne a ni ne igram ga prakticki :D par igri samo.... PUBG barem igram svaki dan.

 Ako nemas prednos neku pred drugim igracima onda to nikad necu moc shvatit...ali ok,kosto se kaze "svaka budala ima svoje veselje"

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hrka11 kaže...
mrsmith kaže...
dado16 kaže...
znaci 150 dolara spucao na chestove, pfff....blago tebi

I što onda? U Fortnite-u sam potrošio 100njak eura na skinove raznorazne a ni ne igram ga prakticki :D par igri samo.... PUBG barem igram svaki dan.

 Ako nemas prednos neku pred drugim igracima onda to nikad necu moc shvatit...ali ok,kosto se kaze "svaka budala ima svoje veselje"

Nema prednosti nikakve :) kozmetika... jbg, bas tako - svaka budala svoje veselje.

It is always darkest just before the dawn.
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja npr prodajem sve kutije koje dobijem i za te novce bidam stvari po jeftinim cijenama

i onda ih kasnije prodajem po skupljim ili njihovim realnim cijenama, uvijek sam u plusu jer nisam dao eura a vec imam stvari od desetke eura plus kaj sam si i par igri kupio na konto pubg-a.

po meni se neisplati otvarat kutije eventualno kad dođu nivi crateovi onda ih otvarat s kljucevima jer tada su visoke cijene i da se prodat iznad svih cijena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

GUIDE: How far away can you HEAR SOUNDS? Audible distances of PUBG

Moj PC  
5 0 hvala 4
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nova mapa. 

Eye In The Sky
Moj PC  
7 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Što više zelenog to bolje 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ja sam prestal ic na kave. Umjesto da odem u birtiju skuham si doma kavu i to kaj bi u birtiji potrosio spickam na kutije, a i malo vise. Bolja zabava nego sjedit s drustvom u birtji..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
4 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Meni pubg na htc 10 uzasno stopa
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Probao ovaj novi event 8-MAN SQUAD & 2X AR.

Sletilo nas je 5 od 8 na myltu, ostatak je pokušao hvatat školu.

Našao si odma m416 i supressor, dosta uzbuđen išao se nać s kolegama da se pofajtamo sa drugim timom na Mylti, neko kinesko dijete koje je samnom u timu se dere neke gluposti i team killa me s leđa i onda vrišti u slušalicu od smijeha na kineski. EU server naravno.

 

Sapienti sat.

Live and let live.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Probao jedan gejm 8man squad.Meni dosta,sve puno kineza.Al bar je chicken tu

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

.

Battlelog: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 13:56 (Doca15).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice