PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.293.747
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
cek sta ti pricas,svi pisu i govore da smanje dmg na arovima i maknu 8x a ti da povecaju dmg? lol
stavis 8x na m416 i ubijas sve na 100+ metara.dobro je da su smanjili dmg pa ce ljudi vise koristiti mini,sks i takve stvari.Ovo je dosad bilo samo m4 i eventualno kar.Nisi ni trebao kar kad je m4 ko laser.Prakticki se igralo 2x m4 jedan na blizu i jedan na daleko.
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
3 1 hvala 1
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

Mislim da su trebali da dignu dmg na wepsima, a ne da ga smanje.

 

Nesto kao:

lvl1 helm, pistolj te ne oneshot sve drugo da

lvl2 helm, smg i pistolj te ne oneshot sve drugo da

lvl3 helm, svaki sniper te one shot osim mini14

 

Za cest armor sve isto, samo 2 metka umijesto jednog.

 

lvl1 chest, pistolj 3 metka sve drugo 2

lvl2 chest, smg i pistolj 3 metka svi drugi wepsi 2

lvl3 chest, sniper 2 shoot, sve drugo 2

 

Igra mi se nekada cini kao bullet sponge fets, a oni idu smanjivat dmg na wepsima...

 

I zar im je tako tesko da nprave RPG i da ga stave u droop crate...

 Lik, ajde molim te stani i odi nauciti igrati igru, a ako ti je do RPGa, imas Fortnite koji ne trebas ni kupiti.

7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

RPG bi preporodio ovu igru, a vi pricajte sto hocete...

Eye In The Sky
Moj PC  
0 15 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

RPG bi preporodio ovu igru, a vi pricajte sto hocete...

 Bi, da možeš srušiti drvo ili zid od kuće, ali ne možeš. Vjerojatno nećeš ni moći jer serveri (vjerojatno) ne bi izdržali te dodatne proračune.

 

A ako baš hoćeš za uništavanje auta, onda neka bude Lock-on kao MBT-LAW ili Javelin

 

/facepalm

6 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

E lik, ne treba traziti 2 minute da se nade barem 5 tvojih postova kako je PUBG savrsena igra, kako je PUBG jedini razlog sto zivis itd.

A sad bi ga preporodio s RPGom... Gle, ajde da si jeben igrac pa da imas neku pozadinu iza sebe i dajes konkretne razloge zasto je ovo bolje od onoga ali jedino sto uspijevas je napraviti spam kojime ces uskoro Friday-a stici po broju palaca, samo sto ce tvoji biti prema dolje. Upali mozak i razmisli sto hoces reci i kako bi to utjecalo na "savrseni" PUBG kojega treba preporoditi prije nego pokrenes temu kako ce sjebati igricu sa smanjenjem dmg-a.

 
5 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
To samo tebi smeta manji dmg kad ionako nemozes pogoditi nikog.Vjerojatno trazis rpg po mapi😂😂
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo i patch #12 najava:

https://steamcommunity.com/games/578080#announcements/detail/1651009712392248570

 

Hmm, po tome je Half grip novi kralj grip-ova...

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.4.2018 15:24 (TomoR).
Moj PC  
3 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel ovaj patch na live serverima ili test. Map selection to je sad ubaceno u ovom update, posto ga nemam, onda ova nova puska i gripovi nisam nista nasao u nekoliko gameova

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

Jel ovaj patch na live serverima ili test. Map selection to je sad ubaceno u ovom update, posto ga nemam, onda ova nova puska i gripovi nisam nista nasao u nekoliko gameova

 Test server za sad.

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

GUIDE: Land BEFORE EVERYONE ELSE, Crazy fast drops in PUBG

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

To sam radio od pocetka  mog igranja pugba ....zajeb je ak ciljas dalje onda dropas prije,al na kracu  relaciju dobro dodje 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

RPG bi preporodio ovu igru, a vi pricajte sto hocete...

Preporodio bi kad bi, PUBG bio napravljen na Frostbite engineu sa svim čarima destrukcije - ali nije.
Stoga je o utjecaju RPG-a na gameplay suvišno komentirati.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Evo i patch #12 najava:

https://steamcommunity.com/games/578080#announcements/detail/1651009712392248570

 

Hmm, po tome je Half grip novi kralj grip-ova...

Definitivno jedan od najvećih patchevado sada.
Jedva čekam isprobati 

 

Uglavnom, community requestao, Bluehole deployao.
Polako, ali sigurno, ova igra postaje ono što je trebala biti.
Još region lock da implementiraju i onda su napravili manje-više sve što je community requstao.

 

▀▀█▀▀ ▒█░▒█ ░█▀▀█ █▄░▒█ ▒█░▄▀ █▀▀▀█
░▒█░░ ▒█▀▀█ ▒█▄▄█ █▒█▒█ ▒█▀▄░ ▀▀▀▄▄
░▒█░░ ▒█░▒█ ▒█░▒█ █░░▀█ ▒█░▒█ █▄▄▄█

░█▀▀▀ █▀▀▀█░█▀▀█
▒█▄▄▒ █░░▒█▒█▄▄▀
▒█░░▒ █▄▄▄█▒█░▒█

▀▀█▀▀ ▒█░▒█ ▒█▀▀▀
░▒█░░ ▒█▀▀█ ▒█▀▀▒
░▒█░░ ▒█░▒█ ▒█▄▄▄

█░░░█░█▀▀█ █▀▀▀▄ ░█▀▀█ ▀▀█▀▀ ▒█▀▀▀
█░░▒█▒█▄▄▀ █░░▒█ ▒█▄▄█ ░▒█░░ ▒█▀▀▒
█▄▄▄█▒█░▒░ █▄▄▄▀ ▒█░▒█ ░▒█░░ ▒█▄▄▄

 

 

je novi trend na steam-u.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
Evil Access kaže...

RPG bi preporodio ovu igru, a vi pricajte sto hocete...

Preporodio bi kad bi, PUBG bio napravljen na Frostbite engineu sa svim čarima destrukcije - ali nije.
Stoga je o utjecaju RPG-a na gameplay suvišno komentirati.

 Sumnjam da bi Frostbite mogao odraditi mape ovih velicina kvalitetno iskreno. Najvece BF mape su uvijek bile vecinom prazne, tu i tamo nekakav zidic, stijena, najveca razlika u visinama terena. Ne vjerujem da bi to funkcioniralo da ubacis kolicinu povrsina kao u PUBGu, jos manje da razbacas ovoliko oruzja koja se mogu uzeti u bilokojem trenu i 100 igraca sa svih strana svijeta.

I jos gore, morali bi trpiti EA. Dakle ovisno o tome kolko si platio mozes dobiti M416 ili Shotgun bez municije.

10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ne kuzim ovaj update sto ste stavili i skinio sam 2.2gb,ali nema ovih promjena sto su navedene,kao ni odabir mape...zar to nije sad trebalo bit?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sexytoiletpaper kaže...
sudy_freak kaže...
Evil Access kaže...

RPG bi preporodio ovu igru, a vi pricajte sto hocete...

Preporodio bi kad bi, PUBG bio napravljen na Frostbite engineu sa svim čarima destrukcije - ali nije.
Stoga je o utjecaju RPG-a na gameplay suvišno komentirati.

 Sumnjam da bi Frostbite mogao odraditi mape ovih velicina kvalitetno iskreno. Najvece BF mape su uvijek bile vecinom prazne, tu i tamo nekakav zidic, stijena, najveca razlika u visinama terena. Ne vjerujem da bi to funkcioniralo da ubacis kolicinu povrsina kao u PUBGu, jos manje da razbacas ovoliko oruzja koja se mogu uzeti u bilokojem trenu i 100 igraca sa svih strana svijeta.

I jos gore, morali bi trpiti EA. Dakle ovisno o tome kolko si platio mozes dobiti M416 ili Shotgun bez municije.

 tu i tamo, lol! ta sva low poli oruzja, drvece, kuce i bijedni "lod" trave strpas u jedan hq helic iz bf-a, za razliku od pubg-a u bf4 nabijes avg fps od 400+ s prosjecnom konfom dok u pubg s istim setupom nemres 80...dakle mogu oni to prosiriti 10x bez ikakvih problema, bf takoder igraju s "svih strana svijeta" tak da ne kuzim ni taj dio, visinska razlika? jesi ti kad uopce pokrenuo ista iz bf serijala? a kineze trpis?lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2018 0:01 (Stjepanj).
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hrka11 kaže...

Ne kuzim ovaj update sto ste stavili i skinio sam 2.2gb,ali nema ovih promjena sto su navedene,kao ni odabir mape...zar to nije sad trebalo bit?

 Na test serveru je, odigrao sam nekoliko partija i radi ok, mislim da ce brzo na live. Tonu novih stvari su nabacali, iako mi se nekako dizajnerski ovi novi attachments ne uklapaju, detaljniji su nekako u odnosu na ove prije. 6x scope je extra, ima dobar dizajn i moze se pun k odzumirati. Na red dotu sada se moze mijenjati izgled i boja. Novi gun SLR je ok isto, ima opak zvuk :-). 3x scope je nuzno zlo. Novi dvosjed auto je pila, prejebeno, zvuk mu je strava. Ima izbor mape, nema jos nove mape, ali pise comming soon.

Eye In The Sky
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

GUIDE: All NEW GRIPS tested. Spray pattern comparison, Assault rifle (M416) 
- PUBG

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...
sexytoiletpaper kaže...
sudy_freak kaže...
Evil Access kaže...

RPG bi preporodio ovu igru, a vi pricajte sto hocete...

Preporodio bi kad bi, PUBG bio napravljen na Frostbite engineu sa svim čarima destrukcije - ali nije.
Stoga je o utjecaju RPG-a na gameplay suvišno komentirati.

 Sumnjam da bi Frostbite mogao odraditi mape ovih velicina kvalitetno iskreno. Najvece BF mape su uvijek bile vecinom prazne, tu i tamo nekakav zidic, stijena, najveca razlika u visinama terena. Ne vjerujem da bi to funkcioniralo da ubacis kolicinu povrsina kao u PUBGu, jos manje da razbacas ovoliko oruzja koja se mogu uzeti u bilokojem trenu i 100 igraca sa svih strana svijeta.

I jos gore, morali bi trpiti EA. Dakle ovisno o tome kolko si platio mozes dobiti M416 ili Shotgun bez municije.

 tu i tamo, lol! ta sva low poli oruzja, drvece, kuce i bijedni "lod" trave strpas u jedan hq helic iz bf-a, za razliku od pubg-a u bf4 nabijes avg fps od 400+ s prosjecnom konfom dok u pubg s istim setupom nemres 80...dakle mogu oni to prosiriti 10x bez ikakvih problema, bf takoder igraju s "svih strana svijeta" tak da ne kuzim ni taj dio, visinska razlika? jesi ti kad uopce pokrenuo ista iz bf serijala? a kineze trpis?lp

 Bome, dobro ti ime pase Stjepanj.

BF1 i 4 su odlicno optimizirane igre, jedna je bila takva od kad je izasla, drugoj je trebalo dvije godine da postane igriva.

Kad pricam o visinama, pricam o visinama mapa koje su velike, dakle Silk Road, Sinai, Dragon Pass itd itd. Pogledaj te mape i vidjeti ces da je tamo 80-90% covera u biti samo brezuljci, doline i slicno.

100 igraca sa svih strana svijeta moze bilotko staviti, druga je stvar sto nitko ne moze to napraviti igrivime zato sto informacijama treba duze vremena da dode do servera. Googlaj slobodno "ping" i procitaj o tome.

Ako imas jos kakvo pitanje, slobodno reci, stovise ako zelis da te naucim kako se igra BF4 (BF1 ne podnosim zbog uzasnih mapa, pretjeranih bombera i kombinacije automatica/sniper Sweet Spota.) samo se javi!

LP.

12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

pa druze valjda znas kak funkcioniraju bf "serveri", s tim nema problema za razliku od ovo govneta...neki dan bas malo probao bf4 bokte mazo gledam koji k...c svi oko mene lete, padaju ko kruske pokošeni, takoder i ja, meci lete svjetlosnim brzinama, ping negdje oko 10+, 120hz server, stravicno, moram pod hitno prestati igrati ovaj pubg sranje usporilo me za 20g... Inace Frostbite engine je iz druge galaksije ako neznas malo si "zguglaj", usporedba ti nema smisla pa je danja rasprava nepotrebna..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2018 20:32 (Stjepanj).
Moj PC  
0 3 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...

pa druze valjda znas kak funkcioniraju bf "serveri", s tim nema problema za razliku od ovo govneta...neki dan bas malo probao bf4 bokte mazo gledam koji k...c svi oko mene lete, padaju ko kruske pokošeni, takoder i ja, meci lete svjetlosnim brzinama, ping negdje oko 10+, 120hz server, stravicno, moram pod hitno prestati igrati ovaj pubg sranje usporilo me za 20g... Inace Frostbite engine je iz druge galaksije ako neznas malo si "zguglaj", usporedba ti nema smisla pa je danja rasprava nepotrebna..lp

 Eh moj stjepanje, daleko je lakse imati kvalitetne servere kada ti community placa servere. EA drzi mozda 10% od svih BF servera. Ostale su dali communityu i naplacuju im fine novce za to.

Vidis, kada se ne radi o tvojim novcima, daleko je lakse napraviti kvalitetnu uslugu. Nije da je to PUBG Corp. opravdanje.

Inace, Frostbite engine moze biti od kuda god hoce, ali se devovi poprilicno bune na njega jer im ogranicava mogucnosti i zadaje glavobolje u zamjenu za lijepse grafike koje EA promovira. Evo, da ne moras guglati link.

Jos jednom, nitko ne kaze da je PUBG savrsena igrica, los netcode ju ubija. Jbg, ja mrzim i BF4 servere koji imaju 30hz tickrate jer je razlika izmedu 30hz i 60hz fino vidljiva.

LP.

12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Lol, nades jedine dev. debile koji su radili jos debilniju me andromedu kao referencu da je frostbite tezak za rad...haha, daj koliko ti je godina 12? Eod.zz
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...
Lol, nades jedine dev. debile koji su radili jos debilniju me andromedu kao referencu da je frostbite tezak za rad...haha, daj koliko ti je godina 12? Eod.zz

 Ok, pogledaj u kojem je FIFA stanju. Pogledaj koliko bugova BF1 ima, pogledaj koliko BF4 idalje ima.

8 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

eto kupio igru, danas igram malo i rekordi su mi trenutno pozicija 4 sa 7 kill-a i pozicija 3 sa 5 kill-a. no dogodilo mi se nešto neobično, kupio sam potpuno novo računalo prije par mjeseci i igrao sam sve od me andromeda, witcher 3, far cry primal itd itd itd... i samo u ovoj igri mi se dogodio blue screen. inaće igra mi radi na 60 fps sa ultra texturama i ostalim postavkama više manje max, nema trzanja niti bilo čega drugoga. zanima me dali je još nekome slična situacija sa igrom, da su dobivali blue screen samo u njoj?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Skullscar1989 kaže...

eto kupio igru, danas igram malo i rekordi su mi trenutno pozicija 4 sa 7 kill-a i pozicija 3 sa 5 kill-a. no dogodilo mi se nešto neobično, kupio sam potpuno novo računalo prije par mjeseci i igrao sam sve od me andromeda, witcher 3, far cry primal itd itd itd... i samo u ovoj igri mi se dogodio blue screen. inaće igra mi radi na 60 fps sa ultra texturama i ostalim postavkama više manje max, nema trzanja niti bilo čega drugoga. zanima me dali je još nekome slična situacija sa igrom, da su dobivali blue screen samo u njoj?

 ...nisam jos imao blue screen u igri, sorry... sve jedno ti savjetujem, da si to izguglas.... neces tu dobiti neki suvisli savjet, ali ako zelis da te izvjesni panjevi istrolaju i slazu, onda po vlastitom nahodjenju....

dc hejter
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Hm, rušenja PUBG-a sam imao, ali Blue screen ne. Ko što reče, ako si zapamtio kod, izguglaj, mada pretpostavljam da je neki IRQ not equal ili slično.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Skullscar1989 kaže...

eto kupio igru, danas igram malo i rekordi su mi trenutno pozicija 4 sa 7 kill-a i pozicija 3 sa 5 kill-a. no dogodilo mi se nešto neobično, kupio sam potpuno novo računalo prije par mjeseci i igrao sam sve od me andromeda, witcher 3, far cry primal itd itd itd... i samo u ovoj igri mi se dogodio blue screen. inaće igra mi radi na 60 fps sa ultra texturama i ostalim postavkama više manje max, nema trzanja niti bilo čega drugoga. zanima me dali je još nekome slična situacija sa igrom, da su dobivali blue screen samo u njoj?

 Zaustavi overclockove ako si napravio koji.

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

možda je do w10 i game bar- game dvr. jučer sam dobio neki error u igri i crash-alo se sve. kaže kolega da je njemu to igra prestala raditi kad je pogasio taj vrag na w10. sad sam i ja to napravio pa se nadam da je do toga. to je prvi blue screen na ovom računalu do sada i nije mi baš svejedno jer pc do sada radi savršeno

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nova epizoda:

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
4 0 hvala 2
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

TEST: Huge HIDDEN BUFF for the AKM - Your new favorite? PUBG

Moj PC  
3 0 hvala 6
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice