PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.839
|
čitano: 1.286.782
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

....astronauta ko jos cita i dozivljava, nek mu je sa srecom.... zadnji patch mi je donio osjetni porast performansi.... fps mi ne pada ispod 90, cesto je prikucan na max 144, nema laga ni ruberbanda, igra radi odlicno...po fpsima rekao bih najbolji patch do sada.....

dc hejter
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Odkud tebi stjepanj da moras igrst na ultra da bi vidio nekog.Igram sve na very low osim aa na medium i vidim isto ko i ovi sto vide na ultra.Neces prije vidig protivnika na ultra
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Gdje sam napisao da moras? Napisao sam da je vidljivost drasticno losa low vs ultra to i corava kokos kuzi/vidi. Najbitniji su resolution scale i aa moraju biti na max, sve ispod toga dobis tolike kocke da te bog sacuva, ak je to tebi isto i vidis neprijatelja isto u tom moru nazubljenosti posjetite okulista( iskustvo s 27"fullhd)lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.5.2018 17:20 (Stjepanj).
Moj PC  
1 6 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Da vidim ga isto,i niti ne igram na fullhd nego na 1728x1080,scale na 100 i samo medium aa.Mogu spotat neprijatelja isto ko i ovaj sto igra na ultra.Nece on njega prije vidit nego ja.Ne vidim smisao igrat ovu ogru na ultra.
Battlelog: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.5.2018 17:54 (Doca15).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

sad sam testirao, koliko vidim na laptopu je sad 100+ fps, al je postavke texture low...i zaista mi bolje radi nego na kompu gdje je 1060 al mi je tam ultra texture...prije nije bilo razlike, al ocito kroz ovih par novih patcheva bolje radi na low postavkama(sto bi i trebalo biti tako kao i u svakoj drugoj normalnoj igri)....Ponavljam prije mi nije bilo razlike bilo low ili ultra

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.5.2018 18:32 (dado16).
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...
Luka123 kaže...

Winner winner chiken dinner, imao 1 kill. Stisao sam print screen ali otislo u oblake.
Igrao sam random francuzima nekim squads fpp

Btw ovo za fps, zar ja jedini imam 120-144 stalno :/?

 pa na low-medium se moze u 80% scena drzati lock 120+fps s gtx980/1060@ Fullhd, nema tu nis cudotvorno, problem je ak dignes resolution scale i AA na najvisi level(a moraš) da bi uspio vidjeti neprijatelja kak bog zapovjeda no onda i fps ide dolje, drasticno ispod 100!LP

 Screen scaling 120
antialiasing high
textures ultra
ostalo ultra low

everyday i'm shuffling...
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

TEST: A NEEDED CHANGE to the problematic DAMAGE MODEL (Limb damage) - PUBG

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

TEST: A NEEDED CHANGE to the problematic DAMAGE MODEL (Limb damage) - PUBG

 Izgleda da je weapon model static mesh, i da se metak "odbija". Krv samo indicira capsule model gdje je metak pogodio. Dovoljno je da sve weapon modele ucine da metak prolazi kroz njih. (laicki). U Unreal engine dovoljno je proci kroz sva oruzija i napraviti da metak moze prolaziti kroz weapon model.

A kapsulu netreba dirati.

everyday i'm shuffling...
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

....u stvari je najbitnija postavka za lakse spotanje - brigtness..... ja ga drzim na 70 ingame..... a nakon toga FOV - manji fov veci modeli, veci fov vise vidis sa strane ali modeli su manji.... to drzim na 83 za full hd rezu.... sve ostalo ukljucujuci aa po vlastitom nahodjenju i da si osiguras stabilan fps..... sve ima google i pokoji korisni savjet ovdje... a astronaut panj je obicni ruski bot i sta god da provali ovdje najobicnija je laz....

dc hejter
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Neznam dal ste primjetili al UMP postao zakon precizan ko laser a recoila gotovo i nema, sada samo sa njim rokam, i uz njega naravno neki sniper

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

M416 mi je brutalan, ak-47 je u totalnom k****.

Chill
 
1 1 hvala 1
8 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ma i m416 su isto sje, nije vise ko prije

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

AK je vjerojatno sad jedan od najbolji AR-ova kad su mu smanjili recoil.

Znači po tebi stjepanj ako ja mogu spotat protivnika u daljini ili na blizinu isto na low i ultra trebam posjetiti okulistu? hmm,prije bi rekao da ti trebaš pošto ne vidiš ništa kad igras na low.

Battlelog: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 11:12 (Doca15).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

....wackyjacky dobio one man army.... stvarno hebena partija....

dc hejter
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja imam GTX MSI 1070 i 8700k i igra sve na ultra roka min 90 fps - do 144fps max.  Nije nikakva koma, nego je do igrice, jer  na nekim mjestima sam skužio da točno fps pada, ali točno na nekim mjestima na mapi. Uobičajeno kad je sve na ultra varira mi kao što sam rekao od 90fps-a do 144fps-a. 

 

Sve ovisi na kojim postavkama igraš, ja sam sad dijelomično skinuo neke postavke na high i teksture i view ostavio na ultra i sad je lock 144fps bez problema. :)

 

Sve je do igre, puno mogućnosti puno detalja, tekstura i efekata, na kraju to sve nije usklađeno do maksimuma i optimizirano, jest ali ne do kraja. 

Chill
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 10:45 (ris).
5 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Da li da kupim na steamu, ili kod komsije on prodaje igrice, da li da mu verujem puno ljudi je reklo da radi i da su kupili mnogo jeftinije kod njega?

jel
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
arsaaaa kaže...

Da li da kupim na steamu, ili kod komsije on prodaje igrice, da li da mu verujem puno ljudi je reklo da radi i da su kupili mnogo jeftinije kod njega?

 rekao bih da je taj tvoj "komšija" jedan od starih pirata, onih koji su pržili igre na cd i dvd haha. steam je steam, originali sve

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
arsaaaa kaže...

Da li da kupim na steamu, ili kod komsije on prodaje igrice, da li da mu verujem puno ljudi je reklo da radi i da su kupili mnogo jeftinije kod njega?

 Može kod komšije.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ima li nekog iz Beograda, ako ima nek mi kaze gde ima da se kupi jos! Kad sam reko komsija mislio sam na prodavince u gradu, inace ja sam Zemunac :), ako znate neku prodavnicu u Bg ili Zemun, recite!

 

 

jel
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
arsaaaa kaže...

Ima li nekog iz Beograda, ako ima nek mi kaze gde ima da se kupi jos! Kad sam reko komsija mislio sam na prodavince u gradu, inace ja sam Zemunac :), ako znate neku prodavnicu u Bg ili Zemun, recite!

 

 

 Ajde bre, nemoj smarat. Kupi kod komšije i igraj!

Svaka sekunda traženja je sekunda manje u igri!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...
arsaaaa kaže...

Ima li nekog iz Beograda, ako ima nek mi kaze gde ima da se kupi jos! Kad sam reko komsija mislio sam na prodavince u gradu, inace ja sam Zemunac :), ako znate neku prodavnicu u Bg ili Zemun, recite!

 

 

 Ajde bre, nemoj smarat. Kupi kod komšije i igraj!

Svaka sekunda traženja je sekunda manje u igri!

 Tako je bre. Što pre kupiš, pre ćeš videti ceo svet pubđija. Ima da im svima karaš keve kad nađeš kalšnjikof.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 21:39 (Jack Sparrow).
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pozdrav, doslovno nakon 4 mjeseca ponovno ulazim u PUBG i u mainu mi izbaci an error occurred, ne mogu se konektat, kad idem da se povežem izbaci mi kao preparing, tako nešto i onda postane sivo s lijeve strane sve, piše da imam 1000 novaca, što i odgovara pravoj cifri, restart lobby opcija ne pomaže. Što da radim?
Nisam nikad ni koristio čit ni nikakve glupost, imam ukupno 15h PUBG-a, a zadnji put sam igrao 25.1.2018.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Momak traži savjet a vi ovako sramota za bug članove šta momak iz srbin pa mu necete pomoć.
Evo momak od vukovarca
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-playerunknowns-battlegrounds-cd-key-compare-prices/ izaberi kljuć plati kako te volja. 😉
Njuška
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NJUSKA kaže...
Momak traži savjet a vi ovako sramota za bug članove šta momak iz srbin pa mu necete pomoć.

 Molim??

Trudim se govoriti drugi jezik, pomognem mu sa savjetom da kupi ako ima nekog povoljnijeg i još da dobije čim prije, i onda mi ovako spustiš??

Prekrasno...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Šta ti moliš jer teško dati link di moze ubost igru nego ti se trudiš govorit njegovim jezikom. Daj pazi da od silnog truda ne zatrudniš pozdrav od Vukovarca
Njuška
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
playjob kaže...

Pozdrav, doslovno nakon 4 mjeseca ponovno ulazim u PUBG i u mainu mi izbaci an error occurred, ne mogu se konektat, kad idem da se povežem izbaci mi kao preparing, tako nešto i onda postane sivo s lijeve strane sve, piše da imam 1000 novaca, što i odgovara pravoj cifri, restart lobby opcija ne pomaže. Što da radim?
Nisam nikad ni koristio čit ni nikakve glupost, imam ukupno 15h PUBG-a, a zadnji put sam igrao 25.1.2018.

 https://twitter.com/PUBG_help/status/999018377183223814

 

PC Players: We're aware of the current issues preventing players from starting a match. Our engineers are working hard to resolve these issues as soon as possible.

9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...
playjob kaže...

Pozdrav, doslovno nakon 4 mjeseca ponovno ulazim u PUBG i u mainu mi izbaci an error occurred, ne mogu se konektat, kad idem da se povežem izbaci mi kao preparing, tako nešto i onda postane sivo s lijeve strane sve, piše da imam 1000 novaca, što i odgovara pravoj cifri, restart lobby opcija ne pomaže. Što da radim?
Nisam nikad ni koristio čit ni nikakve glupost, imam ukupno 15h PUBG-a, a zadnji put sam igrao 25.1.2018.

 https://twitter.com/PUBG_help/status/999018377183223814

 

PC Players: We're aware of the current issues preventing players from starting a match. Our engineers are working hard to resolve these issues as soon as possible.

 Okej, hvala!

Zanima me jel mi treba test server i experimental server programi?

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Upravo igra ponovno proradila

FC Bayern Munchen
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
playjob kaže...

 Okej, hvala!

Zanima me jel mi treba test server i experimental server programi?

 S obzirom da toliko malo igraš - ne trebaju ti.

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NJUSKA kaže...
Šta ti moliš jer teško dati link di moze ubost igru nego ti se trudiš govorit njegovim jezikom. Daj pazi da od silnog truda ne zatrudniš pozdrav od Vukovarca

 Zločest si.

Ne treba mu link kad može nabaviti još jeftinije.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice