PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.294.022
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
6 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Senior IT Consultant
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

Evo i trailer sa E3.

Eye In The Sky
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

....vrlo zanimljivo vrijeme za gejmere... tko ce pridobiti pubg publiku u svoj tabor s obzirom da i cod i bf rade na svojem BR modu... za sad mi se nekako cini da je cod tome pristupio ozbiljnije, jer je barem vise prikazao (mapu, vozila, oruzja) i ima konkretan naziv toga moda, dok bf nekako zaostaje i sramezljivo izlazi s informacijama u vezi svojeg moda.... jos je i bf zajednica ispala onak dosta ..... sa potpuno neopravdanim i samo njima znanim kritikama, kao: "sta ce u bfu BR smece".... kao da ga moras igrat, ak ti se gadi.... mislim i da je jednostavnija mehanika samog gameplaya na strani coda, i nakon toliko godina uopce mi ne bi bilo zao da bas oni uspiju sa ovime i dostignu nedostizno - cod4.....

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=TktjCqG4p7Y

metalni punker
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2018 14:44 (Tallahassee).
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ashek, Mista, Ibiza, Tweeday:

50 kills | *NEW WORLD RECORD* | Best Squad Chicken Dinner

 

Shroud i ekipa imaju 49 kill-ova; iako bilo je tu i hrpa stream sniper-a.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Strašan dan jučer :D

Moj PC  
10 0 hvala 2
5 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Najslabiji loot ikad, SKS bez metaka i UMP. Cak ni torbu nisam nasao :). Ovaj zadnji je zagino kooperacijom moje bombe i zone. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Skoro srušio rekord 😮
Ostanem sam protiv 2 dua jos i naravno svi pucaju po meni...
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
12 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...
Skoro srušio rekord 😮
Ostanem sam protiv 2 dua jos i naravno svi pucaju po meni...

 Dobar...odličan, nema veze što nije piletina :). Gdje si skakao, u školu?

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ma samo military base.
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...
Ma samo military base.

 Jel to fpp ili tpp? 

13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Hrvatski Shroud 

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Samo fpp.Nemogu ja tpp igrat
Ovo je samo moje misljenje nek se niko ne uvrijedi ko igra tpp.Medutim tpp nije fer a i igraju dosta losiji igraci.Vecinom su kinezi na tpp koji se ni neznaju kretati.Ovdje ne vrijedam nikog ko igra tpp,al vecina ih je na serveru kineza koji su "retardi".I zbog toga vecina balkanskih strimera igra tpp jer je jednostavno lakse i mozes imat vise killova tamo.Jos jednom bez uvrede ikome.😀
Da stave region lock mozda bi bilo tamo boljih igraca ovako je vecina na fppu.
Jedan primjer balkanskog strimera necu imenovat.Na tppu napravi tipa 18 killova a dok mu pogledas fpp tamo nemoze ni 10 napraviti.
Battlelog: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2018 17:06 (Doca15).
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...
Samo fpp.Nemogu ja tpp igrat
Ovo je samo moje misljenje nek se niko ne uvrijedi ko igra tpp.Medutim tpp nije fer a i igraju dosta losiji igraci.Vecinom su kinezi na tpp koji se ni neznaju kretati.Ovdje ne vrijedam nikog ko igra tpp,al vecina ih je na serveru kineza koji su "retardi".I zbog toga vecina balkanskih strimera igra tpp jer je jednostavno lakse i mozes imat vise killova tamo.Jos jednom bez uvrede ikome.😀
Da stave region lock mozda bi bilo tamo boljih igraca ovako je vecina na fppu.
Jedan primjer balkanskog strimera necu imenovat.Na tppu napravi tipa 18 killova a dok mu pogledas fpp tamo nemoze ni 10 napraviti.

 

Svaka čast onda, ja isto samo fpp rokam, ali vecinom igram sa ekipom squad i nikada ne idemo na full fight, tako da bude ono od 3 killa do 10 maksimalno po meču. Čak i ovi bolji streameri strani koji igraju fpp ne mogu preko 10 napravit u fpp, i Doc kad igra napravi tako do 10, jedino shroud je bolestan sto se tiče toga i naš Spreezy je par puta ošao preko 20. Kod ostalih to nikada nisam vidio, Grimz je bio dobar dok je igrao isto. 

 

Evo jedan friški nisam metka primio tokom čitavog meča.

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

First Person - PUBG Logic - VLDL (first person problems)

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Malo Miramara za promjenu iako ga ne preferiram baš :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

birali bi koju mapu želite igrati? e ne može!!!!! kako su maštoviti, da ljudi slučajno ne bi samo igrali novu mapu ovi debili miču mogućnost biranja mape prije starta. kako originalno. e pa uninstall je odrađen jer nemam volje igrati na mapi koju ne volim jer me oni tjeraju na to

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.6.2018 19:27 (Skullscar1989).
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

.... vau, deinstalirao si igru, I?... ne razumijem zasto si svoje frustracije morao podjeliti sa ostalima koje recimo nije uopce briga..... igra ide dalje s tobom ili bez, isti k.....

metalni punker
Moj PC  
0 6 hvala 0
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Uopće ne miču mogućnosti biranja nego će biti mali edit kad dođe nova mapa, istu ćemo moći birati zasebno dok će drugi izbor biti erangel/miramar pa koja te spopadne ako se odlučiš da ne želiš igrati sanhok. :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

iskreno igra mi je postala dosadna. primaran razlog zašto sam je i obrisao. u detalje bolje da ne idem jer će vojska fan girls koja se ovdje nalazi popljuvati sve što kažem

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ako vam pubg ide na živce evo preporuka jedna: 

reborn legendarnog Quake-a, stariju ekipu ce radovati i sve koji žele smirit živce od ovog drloga

jos koji dan besplatna, early access na steamu

 

quake.bethesda.net

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.6.2018 9:54 (bik).
Moj PC  
5 0 hvala 4
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Danas i jucer nije los dan...slabo killova al nek su winovi tu...a i top 5 je bilo dosta

battletag:MasnaKrvavic#2275
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Meni zadnje dane nikak nejde. Cim sjednem u auto mogu racunat da me bude netko ubil. Jucer se zajebavali da nemam srece jer sam 10 od 10 voznji poginul i ne mogu nikoga ubit jer dobivam kitu od loota.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.6.2018 15:43 (NEW_MAN).
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Tocno kad si rekao da nemaš sreće u autu knockani ja i ti na motoru 

Battlelog: LtMoNkK
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ja danas opet nekoliko gejmova 2 ili 3 mjesto stalno...al nije nazalost pao win...bit ce bolje sutra :)
battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...

Meni zadnje dane nikak nejde. Cim sjednem u auto mogu racunat da me bude netko ubil. Jucer se zajebavali da nemam srece jer sam 10 od 10 voznji poginul i ne mogu nikoga ubit jer dobivam kitu od loota.

Baš tako.. Kad je bio reset sezone, prošli tjedan, prvih par dana mi je išlo brutalno, bio prvo 390. na EU, onda sam se vrtio na oko 500 mjesta.. A sad, zadnjih dana.. Nemam gejma da odigram kako spada.
Ginem na tako bizarne načine, loot banana. Jednostavno me neće.

Pričam uglavnom o SOLO FPP.

Igrao malo s ekipom SQUAD TPP/FPP.
Druga priča. Lakše igrat 100x.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Sanhok is coming and other things

 

ogroman patch notes

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG je sad 20€ na steamu ako netko planira kupit,izgleda da sad pokušavaju prodat koliko mogu i čini mi se da će tijekom summer sale-a biti regularna cijena od 30€ a tad će svi ionako kupovati sve druge igre

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Upravo citam da su prodali preko 50 000 000 kopija igre. Preko 1 000 000 000 dolara. Koja cifra. Nije lose za tim od 20ak ljudi. Svaka cast. Usporedbe radi Mate Miso Kovac je uspio da proda nesto preko 20 000 000 albuma, ono kad si jaci od Mise, ludo.

 

Eye In The Sky
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

Upravo citam da su prodali preko 50 000 000 kopija igre. Preko 1 000 000 000 dolara. Koja cifra. Nije lose za tim od 20ak ljudi. Svaka cast. Usporedbe radi Mate Miso Kovac je uspio da proda nesto preko 20 000 000 albuma, ono kad si jaci od Mise, ludo.

 

 20ak ljudi? PUBG ima 130+ ljudi. Počeli su sa 30, ali su brzo zaposlali više od 100 ljudi.

 

dtdtdt kaže...

PUBG je sad 20€ na steamu ako netko planira kupit,izgleda da sad pokušavaju prodat koliko mogu i čini mi se da će tijekom summer sale-a biti regularna cijena od 30€ a tad će svi ionako kupovati sve druge igre

 

 Evil će kupiti još 3 sad kad je već na akciji 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2018 9:24 (Jack Sparrow).
8 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

link na stranicu gdje se kakti provjeri koliki vam je ping prema kojem serveru << (meni je avg 80ak na EU ) ne bas najbolji al eto 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice