PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.293.077
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...
Asteroid1979 kaže...

Kog djoku ulazis u PUBG temu ako ga ne igras i pises ovakve poruke?

Koga bre zanima sta ti mislis ili ne mislis i koje igre trebaju da budu u izdvojene teme a koja treba da se izbace. Ako imas neki problem javis se moderatorima na private pa im kazes sta mislis a ne dodjes u temu za koju ni nemas igru i seres kako je sranje. 

To bi bilo isto kao da ja odem sada u temu Overwatch i pocnem da serem kako je igra losa a nemam ni jedan minut proveden u istoj. 

 

A vidim ni u Overwatch temi nisi bas popularan jer sam sada prvi put usao u nju i izasao iz nje kada sam video koliko trolujes tamo i pravis se neki dr mr za overwatch.

 Al ne kužiš ti to. On ti je mjerilo za sve ovdje. Ak njemu ne valjda, onda ne valja nikome.

Ma budala uvek ima, sada kada bi svi pisali poruke kome sta smeta i sta hocemo da vidimo u predlozenim igrama onda bi mogli da napravimo pravi pubg mec pa ko prezivi taj neka bira. Jer ovako se nikada ne bi dogovorili.

 

Kod nas Srba ima jedna izreka, nedaj boze da se srbi sloze. A zasto to kazu, pa kazu da se ujedinimo mogli bi svasta da uradimo kao nacija ali posto smo tipicne balkanske budale mi ne mozemo da se slozimo ni oko najosnovnijih stvari a kamoli nekih malo ozbiljnijih tema u zivotu. Zato nam je i tako u drzavi gde jesmo.

 

Zato neka moderatori samo radi na svoj posao i samo uredjuju ovaj forum a kome se ne svidja ne mora da ga posecuje. 

 

Sorry narode za offtopic.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 14:00 (Asteroid1979).
15 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Dali mi može netko objasnit na kojem principu  funkcionira elo rating u PUBG-u, odnosno overall rating?

Chill
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ris kaže...

Dali mi može netko objasnit na kojem principu  funkcionira elo rating u PUBG-u, odnosno overall rating?

 Pobjeda, odnosno pozicija na kraju meča ti donosi najviše bodova. Killevi, damage i kolko si puta pogodio manje. Pa piše ti na kraju runde kolko si za što dobio.

10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

.... lol ovo jos nije bilo do sada ni s jednom pljucom u igri.... qbz95 je OP ali i pokvaren..... qbz na 100m ima bullet drop veci za 100m, da ne objasnjavam sve ima wackyjacky u videu....

metalni punker
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

.... lol ovo jos nije bilo do sada ni s jednom pljucom u igri.... qbz95 je OP ali i pokvaren..... qbz na 100m ima bullet drop veci za 100m, da ne objasnjavam sve ima wackyjacky u videu....

 

Stvarno me fascinira ovaj znanstveni pristup bullet dropu i recoilu, samo što nisu metke stavili u hadronski sudarač da dobiju još preciznije rezultate. Jer u igri u kojoj ti se dogodi ovo: https://gfycat.com/DimIncompatibleBunting bullet drop i znanstvena istraživanja stvarno imaju smisla. Ali hej... qbz je potrgan, metak u savršenim uvjetima pri temperaturi od 25°C i uz umjereni sjeverozapadnjak pada tri centimetra ispod mjesta gdje bi trebao.

 

10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Q-Tip kaže...

 

Stvarno me fascinira ovaj znanstveni pristup bullet dropu i recoilu, samo što nisu metke stavili u hadronski sudarač da dobiju još preciznije rezultate. Jer u igri u kojoj ti se dogodi ovo: https://gfycat.com/DimIncompatibleBunting bullet drop i znanstvena istraživanja stvarno imaju smisla. Ali hej... qbz je potrgan, metak u savršenim uvjetima pri temperaturi od 25°C i uz umjereni sjeverozapadnjak pada tri centimetra ispod mjesta gdje bi trebao.

 

 ..... izgleda da je do scopeova ili 5.56 minucije.... malo prije sam sa 4x na miniju gadjao lika, ali mi meci lupaju iznad glave protivnika a ne ispod..... probao sam onda sa akmom i 3x i nema tih pizdarija, na 100 m metak ide u centar....... WTF?...

metalni punker
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...
Q-Tip kaže...

 

Stvarno me fascinira ovaj znanstveni pristup bullet dropu i recoilu, samo što nisu metke stavili u hadronski sudarač da dobiju još preciznije rezultate. Jer u igri u kojoj ti se dogodi ovo: https://gfycat.com/DimIncompatibleBunting bullet drop i znanstvena istraživanja stvarno imaju smisla. Ali hej... qbz je potrgan, metak u savršenim uvjetima pri temperaturi od 25°C i uz umjereni sjeverozapadnjak pada tri centimetra ispod mjesta gdje bi trebao.

 

 ..... izgleda da je do scopeova ili 5.56 minucije.... malo prije sam sa 4x na miniju gadjao lika, ali mi meci lupaju iznad glave protivnika a ne ispod..... probao sam onda sa akmom i 3x i nema tih pizdarija, na 100 m metak ide u centar....... WTF?...

 Da nisi slučajno promijenio "baždarenje" scope-a sa 100 na 300-400m?

10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

 

 ..... izgleda da je do scopeova ili 5.56 minucije.... malo prije sam sa 4x na miniju gadjao lika, ali mi meci lupaju iznad glave protivnika a ne ispod..... probao sam onda sa akmom i 3x i nema tih pizdarija, na 100 m metak ide u centar....... WTF?...

 Da nisi slučajno promijenio "baždarenje" scope-a sa 100 na 300-400m?

 ....znam na kaj mislis - zeroing distance... malo me sram rec - to ne koristim.... i mislim da je problem eto ko meni npr malo drugacije prirode... naime sad ni akm ne valja, pa valja mini, ovisno o rundi..... ali qbz i svo ostalo oruzje meni ima prebacaj a ne podbacaj kao kod wackyjackija... dakle nekaj mi se shebalo....

metalni punker
15 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

 .... malo me sram rec - to ne koristim.... 

 To ni ja nikad nisam koristio...

سمندری ڈاکو
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
pirat kaže...
Tallahassee kaže...

 .... malo me sram rec - to ne koristim.... 

 To ni ja nikad nisam koristio...

 BF4 sniper dueli preko pola mape

Tamo se dosta često šaltalo sa 100-200 m, a i zbog 75 m sa silencerima je svatko nešto o tome morao znati.

 

U PUBG je taj mehanizam gubljenje vremena jer na udaljenostima gdje bi to nešto značilo je metak i tako prespor u odnosu na kretnje igrača koji ga mogu lagano izbjeći.  Eventualno ako neprijatelj stoji mirno i ti ga želiš headshotati iz prve da ga ne prestrašiš sa početnim promašajima, ali i za takve rijetkosti se to ne isplati savladavati.

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ova sezona je vrh

battletag:MasnaKrvavic#2275
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Igra radi predobro poslije ovog zadnjeg update, izgubila je nekako sarm. Stvarno su ljudi napravili odlican posao, svaka cast. 

VIOLENCE SPEED MOMENTUM
Moj PC  
1 4 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

cekaj zar imaju rankovi divizije kao na csgo?

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hanteed kaže...

cekaj zar imaju rankovi divizije kao na csgo?

 Ne.

 

Ali imaš za ovaj Event pass "rankove" kojima možeš otključavati kozmetiku i BP boost-ove.

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

Igra radi predobro poslije ovog zadnjeg update, izgubila je nekako sarm. Stvarno su ljudi napravili odlican posao, svaka cast. 

Nama baš suprotno....u 500 sati nikad lošije igra nije radila.

Umiremo ko papci. Gađam likove i ništa se ne događa....i onda padam od "pola metka".

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Igra radi sasvim pristojno sad. Samo sto na novoj mapi na pocetku game-a ako smo skocili 10+ ljudi u jedan grad osjeti se lag. Nije lag, nego ping velik, teleportam se nenormalno, ne mozes pokupit oruzje. To je prvih 1m 30 sec otprilike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

Igra radi sasvim pristojno sad. Samo sto na novoj mapi na pocetku game-a ako smo skocili 10+ ljudi u jedan grad osjeti se lag. Nije lag, nego ping velik, teleportam se nenormalno, ne mozes pokupit oruzje. To je prvih 1m 30 sec otprilike.

 Eh to je tako na žalost radi tickratea koji je oko 18-20hz na početku, ali se poboljšava kako ljudi umiru i na kraju dođe do 60hz nakon što oko 70% servera umre.

9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

trebam li instalirati ovaj experimental i test server? vidim da  puno zauzimaju ti serveri

 i zašto to služi

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.6.2018 13:25 (hanteed).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jebo majku je li moguće da ovoliki nezer možeš biti, tri meča za redom ciljam da se bacim na neku kuću i još trojica idu na tu istu kuću i prvi slete i roknu me, treći put sletio u neko naselje i još trojica sletila i svak svoju kuću lootao e ja u svojoj lootao neki srp a oni puške, e ako ima imalo faktora sreće u igri, neće ovdje biti veselo.

Btw ne kontam na koju foru radi voice, upirem t da pričam sa likom iz squada mislim da me ne čuje a on priča nešto, je l i to bug

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hanteed kaže...

trebam li instalirati ovaj experimental i test server? vidim da  puno zauzimaju ti serveri

 i zašto to služi

 Samo za testiranje nadolazećih stvari. Ne treba ti za "normalnu" igru.

hanteed kaže...

Jebo majku je li moguće da ovoliki nezer možeš biti, tri meča za redom ciljam da se bacim na neku kuću i još trojica idu na tu istu kuću i prvi slete i roknu me, treći put sletio u neko naselje i još trojica sletila i svak svoju kuću lootao e ja u svojoj lootao neki srp a oni puške, e ako ima imalo faktora sreće u igri, neće ovdje biti veselo.

Btw ne kontam na koju foru radi voice, upirem t da pričam sa likom iz squada mislim da me ne čuje a on priča nešto, je l i to bug

 Pogledaj si tipkovničke kratice, ali CTRL+T ti mijenja kanale, možda si govorio u krivi kanal?

9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ma dobro za mic sam namjestio, nekad mi ne radi nekad radi, tj. manualno ga moram palit preko ovog realteka.

Nije mi dalo na početku igre da sa desnim klikom zumiram vec samo priblizi sivi cross hair, valjda je to bug, i kad sam na neku pušku stavio optiku moro sam u opcije tamo staviti da je ads na desnom kliku a ne aim, pored žive opcije da su i aim i ads na desnom kliku. To je bug vjerojatno. Na samom meniju vidi se koliko tehnički igra zaostaje npr za battlefieldom 1, koliko je netcode loš. Prvo kosa kojeg praviš 

 

Zanima me je li vama zanimiljivo gledat nadolazeće finale kako se pubg čini iz te perspektive? gwent esport mi je zanimljiv, dobar meč na csgou je bolji od nogometne utakmice. Nije da nema preglda na ytu ono finale qualifier šta li već. Bilo bi dobro pogledat bolje igrače pa kao meni početniku da se naučim nekim stvarima.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Bolje gledaj neke strimere na twitchu nego esport.Mislim mozes i to al tamo je potpuno drugaciji gameplay i nema veze s casualom squadima i gameovima.Lakse ces naucit igrat ako gledas npr.spreezya il nekog na twitchu nego ovo.
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pošto si novi, obavezno pregledaj ovaj kanal. Dosta stvari se nauci

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

Igra radi predobro poslije ovog zadnjeg update, izgubila je nekako sarm. Stvarno su ljudi napravili odlican posao, svaka cast. 

 Ozbiljno? Meni nikad gore. Do apdejta radilo skoro savršeno, sad malo malo se crasha i konstantno dobivam "you have lost connection to steam". A internet mi savršeno radi. Da ne spominjem da mi loading screen prije ulaska u igru traje vječno, vrlo često mi uđe u meč kad je avion već krenuo. A support im je totalno govno.

 

Kakav Wackyjacky, DrDisrespect je živuća legenda i definicija trola haha

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2018 12:52 (ReverseFlash).
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...
Evil Access kaže...

Igra radi predobro poslije ovog zadnjeg update, izgubila je nekako sarm. Stvarno su ljudi napravili odlican posao, svaka cast. 

 Ozbiljno? Meni nikad gore. Do apdejta radilo skoro savršeno, sad malo malo se crasha i konstantno dobivam "you have lost connection to steam". A internet mi savršeno radi. Da ne spominjem da mi loading screen prije ulaska u igru traje vječno, vrlo često mi uđe u meč kad je avion već krenuo. A support im je totalno govno.

 

Kakav Wackyjacky, DrDisrespect je živuća legenda i definicija trola haha

 Savrseno mi radi igra, kao singleplayer, malo je na pocetku grbavo, ali nista strasno. Bas ono igra radi cudo, sada recimo ako vozis auto puno lakse pogines i obrnuto, puno je lakse ubijati ekipu u autima i dok trce. Doduse, poklopio mi se ovaj novi upodate sa nabavkom novog proca, pa sam nekako pod dojmom, prije je bio i5 3470 i sve je radilo dosta dobro, ali sada sve leti.

VIOLENCE SPEED MOMENTUM
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...
Evil Access kaže...

Igra radi predobro poslije ovog zadnjeg update, izgubila je nekako sarm. Stvarno su ljudi napravili odlican posao, svaka cast. 

 Ozbiljno? Meni nikad gore. Do apdejta radilo skoro savršeno, sad malo malo se crasha i konstantno dobivam "you have lost connection to steam". A internet mi savršeno radi. Da ne spominjem da mi loading screen prije ulaska u igru traje vječno, vrlo često mi uđe u meč kad je avion već krenuo. A support im je totalno govno.

 

Kakav Wackyjacky, DrDisrespect je živuća legenda i definicija trola haha

 To i ja dobim isto ali kada ti se pojavi "you have lost connection to steam" samo stinsi Esc tipku i to se makne i ti igras dalje, jer ako stinses ok diskonekta te... to je neki bug

15 godina
online
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel ima tko od vas problem da doslovno ne vidi ljude kada skaču sa padobranom u isto mjesto skroz dok ne budu 10-20 metara iznad tla iako gleda 360° oko sebe? Vidim dosta ljudi koji dalje skaču ali nikoga tko skače na moje mjesto. To mi se već neko vrijeme događa... Stvarno iritantno kada igram solo. Kada sam u duo ili squad onda mi barem kolege kažu da netko ide na moje mjesto.

FC Bayern Munchen
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jedna odlična squad partija od jučer, mapa je show, toliko je nabijena akcijom da je to čudo. Erangel ide na dugu pauzu, a tek miramar :D

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Lol, ovo je joke. Sve ostalo mogu solo odraditi, ali za ovo treba squad koji će ti neke stvari i dozvoliti unutar igre...

 

 EDIT:

Izgleda da je još tekst loše preveden i možda vrijedi samo za TPP:

https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/8u5v9d/there_is_mistranslation_in_the_5th_normal_mission/

 

EDIT 2:

Ona misijia "Reach Top 10 on Erangel 5 times" - priznalo mi samo za Solo FPP. Imao sam i drugo mjesto kao 1-man squad zadnjih dana, pa mi nije priznalo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2018 20:18 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice