PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.841
|
čitano: 1.288.023
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...

Zato i jesu stavili sanhok da se naucis pucati,da odma ides u fight i takve stvari.Isprobavas puške i attachmente.Upravo zbog tih razloga sanhok se ni ne računa u rating.Spaja te sa svima nema nikakvog matchmakinga na sanhoku.Jedino u što se broji sanhok jes KD i avg dmg.

Mapa je fun za pucanje i isprobavanje oruzja i tih gluposti.

 

 

Međutim ono što sam primjetio na sanhoku,recimo skocim u bootcamp di skoci 20 ljudi.Nema trzanja,lagova,da mi kasno pokupi puske i takve stvari.Dok recimo na erangelu i miramaru kad skocis skola ili pecado se desava late kupljenje oruzja,lag,desync i takve stvari.E sad da li je to samo zbog manje mape ili su nesto ceprkali po kodu.Jel neko od vas isto to primjetio?

 ček nema matchmaking tamo? A zato smo pobjedili 13 puta u zadnjih 40 partija 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 12:44 (Jack Sparrow).
16 godina
moderator
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Po meni Sanhok ne bi trebalo gledati kao "poligon za treniranje", nego ono kako bi PUBG trebao izgledati. Igra mi je postala neusporedivo dinamičnija i zabavnija, do te mjere da sam u jučerašnjoj partiji na Erangelu, prvoj nakon dva tjedna Sanhoka, zamalo umro od dosade. Svi koncepti koji su Sanhok-only (trajanje i brzina pomicanja zone, količina loota) su pun pogodak i mislim da bi PUBG-ove brojke danas bile mnogo više na tragu peaka da je Sanhok izbačen par mjeseci ranije. Nadam se da će zimska mapa također biti 4x4 i temeljena na istom konceptu.

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Moj PC  
3 1 hvala 2
16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...

 ček nema matchmaking tamo? A zato smo pobjedili 13 puta u zadnjih 40 partija 

 

Pa kaj ima matchmaking u PUBG-u kao takvom? Je li to bilo ikad potvrđeno?  

 

Edit: izgleda da zbilja velike mape imaju matchmaking (ELO/MMR), a Sandcock nema: https://pubg.gamepedia.com/Sanhok#FAQ

 

You live, you learn.

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 12:52 (Davor).
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Davor kaže...
Jack Sparrow kaže...

 ček nema matchmaking tamo? A zato smo pobjedili 13 puta u zadnjih 40 partija 

 

Pa kaj ima matchmaking u PUBG-u kao takvom? Je li to bilo ikad potvrđeno?  

 

Edit: izgleda da zbilja velike mape imaju matchmaking (ELO/MMR), a Sandcock nema: https://pubg.gamepedia.com/Sanhok#FAQ

 

You live, you learn.

 Bilo prije par mjeseci na redditu nekih statistika i uvijek ih spajalo s ljudima koji imaju približno njihov rank. Samo što nisam znao da Sanhok nema matchmaking.

 

Možda radi toga jer je došao u sredini ove sezone. Vidim danas su resetirali sve, pa možda sad stave matchmaking i na Sandcock.

12 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Na PUBG mobile sigurno postoji matchmaking i to da iskusnije spaja s iskusnijima. Točno koji kriterij neznam, ali na početku mi nije bio uopće problem imati po 5-10 ubojstva, a sad kad sam daleko precizniji i iskusniji sad mi je problem skupiti 4 ubojstva. 

To me frustriralo pa sam na drugom mobitelu probao biti početnik. Od 3 partije u prvoj sam imao 11 ubojstva, drugu sam zeznuo, a u trećoj 14 ubojstva. 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
papinijanus kaže...

Na PUBG mobile sigurno postoji matchmaking i to da iskusnije spaja s iskusnijima. Točno koji kriterij neznam, ali na početku mi nije bio uopće problem imati po 5-10 ubojstva, a sad kad sam daleko precizniji i iskusniji sad mi je problem skupiti 4 ubojstva. 

To me frustriralo pa sam na drugom mobitelu probao biti početnik. Od 3 partije u prvoj sam imao 11 ubojstva, drugu sam zeznuo, a u trećoj 14 ubojstva. 

 Nove u igri spaja sa botovima, dok poslije nekoliko partija te spaja s "zivim" ljudima. Zato i jest tako...

10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

....jedino sto na Sanhoku pozdravljam je povratak kise i magle, jedino to..... prekomjeran loot nije bio dio igre koji sam konkretno ja zavolio.... mislim da uopce nije uzbudljivo na svakom koraku naci sks ili m4, gdje je onda draz igranja pubga?.... na Sanhoku se izgubio veliki dio taktiziranja u prvoj fazi kad se opremas, opremis se u minuti sa istom opremom poput protivnika i bez puno mozga izravno kreces u sukob.... na dvije stare mape postoji taj element nepoznatog, jel je pametno odmah kretat u fajt kad ne znas kakvom opremom raspolaze protivnik i jel je mozda u prednosti.... na Sanhoku to jednostavno ne postoji svi imaju sve....

metalni punker
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

opet najava, nadam se bez ljutnje k'o zadnji put

 

Nations Cup, Team Croatia at 20:00 CEST

 

https://www.twitch.tv/spreeezy

 

nije za one slaba srca i (pre)velika displaya

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Mislim da i auzom.gg ima svoj stream na twitchu.
Podrzite nas danas mozda i prodemo 😀
Battlelog: LtMoNkK
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Sanhok mi se čini kao potencijal mapa, samo da se uvjezbam, i to sa više loota je pogodak taman da se naučim pucati. Samo nisam nigdje vidio za te levele, nikako da se snadjem u meniju, znači ipak spaja po levelima i iskustvu

Razlika bullet dropa pubga i bfa je sto na puskama koje su default 100m zero distance nekada ode metak iznad glave a na bfu moze samo manje padati, to je koliko sam primjetio a mozda sam poggrešno vidiom jer to mi ne izgleda realno.

I nema svaka puška da kad opali da se vidi metak kao na bfu npr da je metak narandzast kad ide.

Svidja mi se što je hardcore pucačina, bar meni tako izgleda jer treba pametno igrati.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...

Zato i jesu stavili sanhok da se naucis pucati,da odma ides u fight i takve stvari.Isprobavas puške i attachmente.Upravo zbog tih razloga sanhok se ni ne računa u rating.Spaja te sa svima nema nikakvog matchmakinga na sanhoku.Jedino u što se broji sanhok jes KD i avg dmg.

Mapa je fun za pucanje i isprobavanje oruzja i tih gluposti.

 

 

Međutim ono što sam primjetio na sanhoku,recimo skocim u bootcamp di skoci 20 ljudi.Nema trzanja,lagova,da mi kasno pokupi puske i takve stvari.Dok recimo na erangelu i miramaru kad skocis skola ili pecado se desava late kupljenje oruzja,lag,desync i takve stvari.E sad da li je to samo zbog manje mape ili su nesto ceprkali po kodu.Jel neko od vas isto to primjetio?

 ŠTo nije ak kasni skupljanje itema, zapravo zbog pinga? Ja sam barem tako mislio.

Chill
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja neznam kak vama radi ali ja sam jučer upalio dva game-a nakon dosta vremena i na novoj mapi u trenutcima zna past na 40-tak fpsa??

pa inače mi je igra radila na 100+fpsa.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Ja neznam kak vama radi ali ja sam jučer upalio dva game-a nakon dosta vremena i na novoj mapi u trenutcima zna past na 40-tak fpsa??

pa inače mi je igra radila na 100+fpsa.

 

 

 

 Meni ova nova mapa radi odlicno. Dosta onako fluidnije od one 2 velike. Par put mi se desio frame drop ali u situacijama kad skacem na hotspot s jos 30ak ljudi. Ali i to je podnosljivo, opet se nekako prezivi :)

9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Sanhok vam nije za PUBG? Vi niste normalni, super se zabavljate 20 minuta na Erangelu i Miramaru dok nađete loot i ako niste još u zoni pa se vozikaj 10 km sa osrednjim lootom da bi došao do zone pa ne vidiš nikoga pa dosada do 4 5 kruga. Sanhok je pun pogodak non stop mapa nabijena akcijom, stalno nailaziš na likove a lootaš svega 2 3 minute imaš sve. Kakav mrtvi Erangel dojadio je i Bogu i narodu, ajde razumijem ako imate 100 sati pa onda još nekako. Ali meni sa 1000h i sa dosta ljudi koji igram, neće više nitko da prismrdi na velike mape nakon sanhoka, čisto smaranje. 

Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
BeLLicus kaže...

Sanhok vam nije za PUBG? Vi niste normalni, super se zabavljate 20 minuta na Erangelu i Miramaru dok nađete loot i ako niste još u zoni pa se vozikaj 10 km sa osrednjim lootom da bi došao do zone pa ne vidiš nikoga pa dosada do 4 5 kruga. Sanhok je pun pogodak non stop mapa nabijena akcijom, stalno nailaziš na likove a lootaš svega 2 3 minute imaš sve. Kakav mrtvi Erangel dojadio je i Bogu i narodu, ajde razumijem ako imate 100 sati pa onda još nekako. Ali meni sa 1000h i sa dosta ljudi koji igram, neće više nitko da prismrdi na velike mape nakon sanhoka, čisto smaranje. 

 Još ako se baciš u Zharki ili bilo di sjeverno na Miramaru pa lootaš prvi 5 minuta kako bi našao UMP, onda trčiš u plavoj zoni okolo kako bi našao neki auto. Onda ga konačno nađeš i upuca te lik s metkom 20 metara od zone. Nešto najgore.

 

Moraju staviti više loota i mehaniku zone kao na novoj mapi s tim da je možda prvo zona veća. Dakle ne treba čekati po dvije minute da krene zone i onda ide ko luda, nego svakih 20-30 sekundi ide nove zona ali malo sporije ide. 

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

A kad su na "stare mape" bili stavili zone kao na Sanhok-u (da brže krenu ali sporije idu, pa se često moglo i trčati s njima), ljudi se požalili pa unutar jednog dana vratili na staro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

A kad su na "stare mape" bili stavili zone kao na Sanhok-u (da brže krenu ali sporije idu, pa se često moglo i trčati s njima), ljudi se požalili pa unutar jednog dana vratili na staro.

 zato jer je loota i vozila bilo premalo. Predugo se morao lootati s obzirom na to kolko brzo je išla zona. Ili mogu još više usporiti zonu na tim velikim mapama.

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Idem baciti jednu solo onako bezveze i taman mi se potrefi ovo

Moj PC  
17 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Mislim da se ovaj usro u gaće 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Da li se isplati kupiti igru?

 

Koliki bi otprilike FPS imao sa ovom konf :

 

-Ryzen 3 1300X 

-8GB DDR4 2400

-MSI GTX770 2GB 

-SSD 240GB Kingston A400

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
el.šef kaže...

Da li se isplati kupiti igru?

 

Koliki bi otprilike FPS imao sa ovom konf :

 

-Ryzen 3 1300X 

-8GB DDR4 2400

-MSI GTX770 2GB 

-SSD 240GB Kingston A400

 igru se isplati kupiti posto kosta ca 170kn, s tom konfom mozda ces imati u prosjeku 40-tak fps-a onako od oka, osobno ak nemam minimalno 80fps-a igra pocne krepavati tj osjeti se lagani lag pa malo kvari fluidnos igranja!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Isplati se kupit, nije skupa, a 100 sati bi trebao nabiti dok kažeš keks tako da....

 

Sa GTX1050 i 8 gb RAM-a prihvatljivo radi samo Sanhok, na ostalim mapama je stuttering i pad FPS-a čim je veća akcija na ekranu ili puno igrača u blizini.

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Pogledaj moju konfu recimo.

Sa sa njom igram na nekih 50 FPS-a i meni to ne predstavlja nikakav problem i utuko sam brdo sati u igru i zabavio se.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
5 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
el.šef kaže...

Da li se isplati kupiti igru?

 

Koliki bi otprilike FPS imao sa ovom konf :

 

-Ryzen 3 1300X 

-8GB DDR4 2400

-MSI GTX770 2GB 

-SSD 240GB Kingston A400

 Kupi, svidjece ti se igra i pocet ces skupljati pare za upgrade kompponenti. tako se i sa mnom desilo. Sad je gonim na 100+ fps-a al imam manje killova :))

9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja uopće ne kontam šta znači ovaj event pass, šta ja dobijem ako to kupim? i jel ja mogu te neke nagrade claimat prelazenjem nivoa, jer probam nesto claim trazi premium pass. Ako su to samo skinovi pa i neka su neka uredim lika.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hanteed kaže...

Ja uopće ne kontam šta znači ovaj event pass, šta ja dobijem ako to kupim? i jel ja mogu te neke nagrade claimat prelazenjem nivoa, jer probam nesto claim trazi premium pass. Ako su to samo skinovi pa i neka su neka uredim lika.

 Da, otključavaš skinove sa napredovanjem. Neke možeš otključati i bez Premium pass-a.

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Tko hoce bacit duo, squad nek mi se javi na PM.

Vecinom igram ovu novu mapu sad, al moze i ove starije ponekad.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Imaš na discordu ekipe za igrat ako nemoš nac tu

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2018 18:57 (bik).
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
el.šef kaže...

Da li se isplati kupiti igru?

 

Koliki bi otprilike FPS imao sa ovom konf :

 

-Ryzen 3 1300X 

-8GB DDR4 2400

-MSI GTX770 2GB 

-SSD 240GB Kingston A400

 Ja na svojoj konfi imam 60-90 fpsa ovisi gdje sam i u kakvoj akciji. Postavke su mi sve very low osim tekstura i antialiasing koji su na high. I ne znam jel mi view distance na medium ili low ali igra radi skroz glatko. Mozda ponekad zatrza al to je pubgova mana na bilo kakvoj konfi. Sve u svemu, nalupano 170h bilo cak i na gtx 660ti tako da nemas brige, slobodno uzmi. Uostalom, kupis pa probas i ako ti ne pase kako ti ide na kompu ako igras manje od 2 ili 3h mozes ju refundat

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Opet su se vratili godinu dana unatrag...lagiraju serveri, jos losije registrira hitove nego prije, treba 3 sek da pokupi opremu cesto ni ne pokupi...
battletag:MasnaKrvavic#2275
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice