PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.839
|
čitano: 1.287.493
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Dex.pwn kaže...
Jedan bf4 radi bolje od PUBGa..
64 igrača na large mapi(CQ) dok je s druge strane PUBG sa 100 igrača na 4x4 km.

 Mozes ubiti covjeka s puskom s jednog kraja mape na drugi, a i Diceu je trebalo godinu dana da igru dovede u igrivo stanje...

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...

 nek si ti njemu lupio td sad mozes na drkicu pa na spavanje kao i tih 32gige rama za igre?, predpostavljamlp

 ...nisam te pitao za zdravlje... ali kad se vec javljas, znas jako dobro zasto te se ovdje zove astronaut - jel? ....

metalni punker
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
A kolko treba ovima? Već je prošla godina dana 😂
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Dex.pwn kaže...
Jedan bf4 radi bolje od PUBGa..
64 igrača na large mapi(CQ) dok je s druge strane PUBG sa 100 igrača na 4x4 km.

 ...koja je to bf4 mapa 4x4, a 8x8 si zaboravio namjerno ili samo ne znas???..... osim toga svaka koka zna da taj ut engine nije nikad bio predvidjen za 100 igraca.... da malo gledate a malo manje trolate (s obzirom da neki samo kenjaju cak ni ne igraju), znali bi koliko je u stvari ova igra napredovala, s nekim stvarima u krivom smjeru, s tehnicke strane u dobrom.... ma koliko vi (trolobiti) plakali da je drugacije.... jos da samo napomenem da pubg nije apsolutno nista uzeo iz nekog bf naslova, a ako se ne varam sljedeci bf od pubg-a hoce .... LP

metalni punker
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Prestanite blatit ovo smeće od igre :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Znači, pišam od smjeha hahahahahhahhaha

 Ja ne znam sta ti radis sa svojim hardverom ali kod mene tih problema nema niti sam ih osim na tudjim slikama video. 

 

Nego nemoj da budes lenj nego lepo uzmi pa hdd ili ssd obrisi na nulu pa digni svez zadnji windows 10 ali cistu veriziju skinutu sa Microsoft sajta pa onda lepo sve drajvere pokreni sto treba pa ponovo skini igru pa lepo testiraj da vidis hoce i onda da zeza. Pa stavis zadnje drajvere za nvidia karticu pa onda vidi sta ce se dogodi u dve tri partije. Jer nemoguce je da nekima igra radi ko sat da zanemarimo probleme sa fps i stucanjem servera nego na generalni problem koji ti imas. Jer da je to globalni problem onda bih takvih slika bilo malo vise nego sto sada se nadje po neki igrac da ima problema.

 

Veliku vecinu ljudi sami sebi stvore probleme, tako sto drajvere od graficke ne brisu nego ih samo preinstaliraju novim i onda kada dodje do greske e onda e ne valja ovo te ne valja ono a ustvari sami ljudi naprave sebi problem, samo neko zna da odkloni problem dok neko ne zna. 

 

Pokusaj sto sam ti gore napisao ne kosta te nista osim malo vremena ali to je za tvoje dobro.

7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Mozete nabaviti ovaj skin ako linkate PUBG na twich i uzmete prime 7day free trial.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
4 2 hvala 4
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

.... max fps and visibility - postavke.....

metalni punker
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG MYTHBUSTERS: The wall penetrating Pan! - S02E03

 

Sorry ako je bilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Two will enter

One will fall

 

End of the round

Only one stand tall

 

Strap yourself in

Getting ready for a brawl

 

Battle royale

It's battle for it all

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
4 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...

Two will enter

One will fall

 

End of the round

Only one stand tall

 

Strap yourself in

Getting ready for a brawl

 

Battle royale

It's battle for it all

 Poeta, radije okreni jos jednu rundu. :P

9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Tko bi rekao, 3 dana nakon što je PUBG prebačen na SSD, nemam skoro nikakvih problema. Tu i tamo se pojavi, "servers are busy, try again later". To naravno ne objašnjava, probleme koji su se javljali i koji imaju veze sa internetom a koji su također nestali prebacivanjem na SSD.

 

Evo malo winowa posljednjih dana

Moj PC  
2 3 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

igra li netko pubg mobile verziju na kompu jer znam da se to može naštelit pa sam mislio iz zajebancije skinut jer jedino tu mogu koji kill napraviti :D

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

.... max fps and visibility - postavke.....

 

Zakon, imam identično ovako sve namješteno, samo s dodatkom colorblinda (tritanopia) 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Hmm, čak i Steam ima screenshot opciju, čemu slikanje ekrana sa mobitelom u 2018-oj...

Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Za mene ovo nisu nikakvi winovi, igras tpp..

16 godina
moderator
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Čuo sam više puta da se o tome priča, ali nikad nisam ubrao razlog - zna li netko zašto proovi ne uzimaju Cheek Pad za bolt-action snajpere? Primjerice, na 5:21:

 

 

Neki dan sam čuo i Spreezyja da objašnjava zašto ga nije pokupio, ali uletio sam pred kraj objašnjenja pa nisam shvatio poantu.

 

Wacky je imao testove gdje je pokazao da cheek pad smanjuje sway, čak i na bolt-action snajperima. No čak i da ne radi ništa, zašto ga netko ne bi pobrao pa popunio slot, da ga imaš kao opciju ako eventualno pronađeš Mk14 u crateu, ili ako zatreba nekome iz tima?

 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Davor kaže...

Čuo sam više puta da se o tome priča, ali nikad nisam ubrao razlog - zna li netko zašto proovi ne uzimaju Cheek Pad za bolt-action snajpere? Primjerice, na 5:21:

 

 

Neki dan sam čuo i Spreezyja da objašnjava zašto ga nije pokupio, ali uletio sam pred kraj objašnjenja pa nisam shvatio poantu.

 

Wacky je imao testove gdje je pokazao da cheek pad smanjuje sway, čak i na bolt-action snajperima. No čak i da ne radi ništa, zašto ga netko ne bi pobrao pa popunio slot, da ga imaš kao opciju ako eventualno pronađeš Mk14 u crateu, ili ako zatreba nekome iz tima?

 

Kontam da je upravo to što kažeš, ne pretjeran utjecaj na ponašanje puške, zauzima slot, a oni će svi prije uzeti kar pored mk-14. barem tako ja to vidim.

Ja ga isto volim ponijeti čisto iz gore nabrojanih razloga što si rekao :)

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Mislim da je uloga cheek pad da smanji recoil , a ti nemas na sr neki recoil, odnosno ne pucas kao na sks,vss. Opet nece ti nista skodit da stavis ga i na kar98 kad nemas bullet loops(sto je po meni puno bolja opcija), tako da , ha stavio na kar98,m24 il awm ha ne isto ti dodje, nista neces postic.

P.S. Moje misljenje

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nije ti sway isto sta i recoil

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ispravi me ako grijesim, sway je kad se nisan mrda ako ne pritisnes shift da zadrzi dah ? Al opet cheek pad na dmr smanjuje recoil u to sam 100% siguran,+ jel smanjuje taj sway? Po meni opet bespotrebno jer svakako uvijek pritisnem shift ako gadjam nekog. Dok na dmr , ja nikad ne drzim shift dok pucam, mozda grijesim u tome ?

 

Cheek pad je hajmo rec nesto kao compensator, sto je na sr potpuno bespotrebno koristit.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 15:24 (PiDzI).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

Za mene ovo nisu nikakvi winovi, igras tpp..

 Na moju sreću, zaboli me qurčina za tvoje mišljenje

10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Davor kaže...

Čuo sam više puta da se o tome priča, ali nikad nisam ubrao razlog - zna li netko zašto proovi ne uzimaju Cheek Pad za bolt-action snajpere? Primjerice, na 5:21:

 

Neki dan sam čuo i Spreezyja da objašnjava zašto ga nije pokupio, ali uletio sam pred kraj objašnjenja pa nisam shvatio poantu.

 

Wacky je imao testove gdje je pokazao da cheek pad smanjuje sway, čak i na bolt-action snajperima. No čak i da ne radi ništa, zašto ga netko ne bi pobrao pa popunio slot, da ga imaš kao opciju ako eventualno pronađeš Mk14 u crateu, ili ako zatreba nekome iz tima?

 

 ...evo ti objasnjenja..... recoil je na bolt action snajperima nebitna stavka..... bas kao i kompenzator na tim puskama.... dakle bullet loops..... a za gadjanje na vece udaljenosti shift za hold breath i onda nema ni swaya....

metalni punker
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

 

 ...evo ti objasnjenja..... recoil je na bolt action snajperima nebitna stavka..... bas kao i kompenzator na tim puskama.... dakle bullet loops..... a za gadjanje na vece udaljenosti shift za hold breath i onda nema ni swaya....

 Pa to znamo, ali pita zašto ga ne uzeti ako jedino to možeš staviti na pušku. AWM, M24. Nema apsolutno nikakve negativne strane da to imaš na puški ako već možeš uzeti, a ne da ostaviš kao lik na videu.

16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...
Tallahassee kaže...

 

 ...evo ti objasnjenja..... recoil je na bolt action snajperima nebitna stavka..... bas kao i kompenzator na tim puskama.... dakle bullet loops..... a za gadjanje na vece udaljenosti shift za hold breath i onda nema ni swaya....

 Pa to znamo, ali pita zašto ga ne uzeti ako jedino to možeš staviti na pušku. AWM, M24. Nema apsolutno nikakve negativne strane da to imaš na puški ako već možeš uzeti, a ne da ostaviš kao lik na videu.

 

Tako je. Moje pitanje nije čemu služi Cheek Pad, to znaju i početnici  Pitam se zašto ga ne bi pokupio i stavio na snajper, ako si već naletio na njega, a imaš snajper i slot na kundaku ti je prazan. Iz komentara i postupaka pro igrača dalo bi se zaključiti da Cheek Pad na snajperu ima nekakav negativni efekt, a nemam pojma koji. To je ono što vas pitam, ako netko zna (ili barem ima teoriju) o čemu bi se moglo raditi  Znači, maksimalno pojednostavljeno - zna li netko da li Cheek Pad na snajperu ima nekakavih negativnih efekata?

 

U međuvremenu sam se također sjetio da sam nedavno gledao Spreezyja i rekao je u jednom trenutku "evo zašto se nikad ne stavlja Cheek Pad na snajper", no nisam uspio povezati situaciju na ekranu s imanjem ili neimanjem Cheek Pada, nemam pojma zašto je to rekao.

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 20:45 (Davor).
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ma kakvi, nema negativan efekt. Po meni se uvijek isplati staviti za razliku od compensatora koji apsolutno ništa ne radi na sr. Ovdje imaš bar taj sway reduction ako ti se neda držat shift ili ostaneš bez zraka.
7 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Da, također sam gledao Spreezyja u jednom od liveova kada je govorio o tome. Uglavnom rekao je da nema smisla stavljati cheek pad jer nema nikakve koristi od njega na sniperu, a kad npr. koristi Kar98 i pronađe bullet loops samo bezveze potroši par, po njegovom mišljenju, bitnih sekundi kako bi skinuo cheek pad i stavio bullet loops. Inače cheek pad nema nikakve negativne efekte.

 

Osobno ga uzimam ako meni ili nekom od suigrača kasnije zatreba, tako da opet to zavisi od toga je li igraš solo ili squad.

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PC Players: Live servers will enter maintenance for 3 hours starting Aug 21 5:30pm PDT / Aug 22 2:30am CEST / Aug 22 9:30am KST. We will be moving Update #20 to the live servers.

Dodane su još neke stvari na postojeći Patch #20 pa evo linka

 

 

Također

PC Players: The leaderboard season will end on Aug 27 7pm PDT / Aug 28 4am CEST / Aug 28 11am KST.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2018 14:43 (sudy_freak).
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

To je samo profesionalni bullshit da ne izgube 2 sekunde na stavljanje i skidanje cheekpada.

LoL acc THCJoshi
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nešto novo se sprema?!?!

 

Djeluje mi kao Shooting range.

 

Sam Brendan je objavio

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
3 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice